گابریل هان: او Facebook وضعیت به نقل از بازگشت به او را کلمه به کلمه اما در متناوب سرمایه و حروف کوچک. تنها پس از آن می تواند او را ببینید که چگونه احمقانه نقطه او در واقع صدا و بلافاصله recanted.

لی کوئن: ارسال شده یک عکس از یک سوم از چهره او در کنار برخی پاییزی خربزه و جردس در Instagram. یک rando اظهار داشت: “عزیزم u r زیبا.” او با غلبه بر شور و شوق از سخنان خود و در حال حاضر آنها در حال ازدواج است.

مارتین Lessing: دیدم در پاسخ به صدای جیر جیر خود را که عنوان خوانده شده, “آقا, این وندی.” او نگاه کرد و متوجه شد که او در واقع در یک وندی را کاملا نامناسب محل به عملیات خود effusive polemic در مورد آزادی. او را متوقف تایپ دستور میلک شیک و احساس بسیار بهتر است.

برت استفنز: کردم به نام “استعاری ساس” در توییتر و اقدام به پاک کردن حساب خود و نوشتن یک بار Op-Ed در مورد چگونه او را خواستار یک ساس بود معادل انجام هولوکاست به او. باور کنید یا نه, این یک پیروزی برای برت!

رامونا فنتون: کسی نوشت تحت صدای جیر جیر خود را “پاک تو حساب.” او حذف حساب او رفت و در سکوت. او احساس می کند مانند او در نهایت می تواند نفس کشیدن دوباره. رنگ از جهان روشن تر است.

نورا Everly: نوشت یک Instagram نظر در مورد چگونه مشکل آن این است که به طور مستقیم و سفید اما پیروز شدن در یک عجیب و غریب از رنگ در محل کار خود که به نظر نمی رسد شاعرانه در شما علاقه مند. نظر ویروسی رفت و در حال تبدیل به یک آمازون سری. نورا متوجه شده است که اگر چه او فکر او می خواست تا به امروز او را همکار آنچه او واقعا می خواست آمازون سری.

دن رایلی: به نام یک غریبه کامل یک “شمع زباله که فقط باید چیزهای بد اتفاق می افتد به شما” در LinkedIn به صورت کاملا بدون دلیل است. او احساس بسیار خوبی در مورد این حرکت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی