کالج آماده هستند برای این بحران

کالج خواهد شد و نقش بسیار مهمی در این کشور بهبودی از این بیماری همه گیر Goldrick-Rab استدلال می کند. تصویر اینجا برگن کالج در نیوجرسی که در حال حاضر میزبان یک coronavirus تست سایت.برایان آنسلم / Redux

در حال حاضر در سراسر کشور میلیونها نفر از دبیرستان فارغ التحصیلان و خانواده های آنها روبرو هستند یک واقعیت غیر قابل انکار: همه گیر انداخته است برنامه های خود را برای آینده به بی نظمی کامل. برخی از این خانواده ها امیدوار بودند به فرستادن کودکان خود به خارج از نهادهای دولتی است که در حال حاضر به سختی عملیاتی. دیگران امیدوار بودند بچه های خود را در پیدا کردن شغل مناسب از دبیرستان و کسانی که شغل هستند تقریبا به طور قطع در حال حاضر رفته.

بسیاری از این خانواده ها—به همراه میلیون ها نفر از دانش آموزان در حال حاضر در نیمه راه از طریق یک مدرک دانشگاهی—در حال رفتن به نوبه خود به یک موسسه که اغلب نادیده گرفته شده در گفتمان ملی در مورد آموزش عالی: جامعه ، و چرا نباید آنها ؟

در مقایسه با بسیاری از گزینه های کالج نسبتا مقرون به صرفه است. آنها در واقع تقریبا در هر شهرستان در این کشور اجازه می دهد دانش آموزان برای زندگی در خانه و کمک به خانواده خود را برای زنده ماندن در این شرایط سخت اقتصادی در زمان. بسیاری از ارائه برنامه ریزی قابل انعطاف با هر دو سنتی و برنامه های علمی و آموزش های حرفه ای. به همین دلیل زمانی که رکود بزرگ, ضربه, کالج جذب نیمی از رشد در کالج ثبت نام. با وجود کلیشه های کم نرخ فارغ التحصیلی بسیاری از دانش آموزان موفق در تکمیل اعتبار در جامعه و انتقال به چهار سال و موسسات.

اما کالج ها تنها می تواند ارائه با کیفیت بالا و مقرون به صرفه آموزش و پرورش زمانی که دولت سهم خود را در ارائه قابل اعتماد جریان حمایت مالی—و به آن نیاز دارد به انجام این کار در حال حاضر. در نظر بگیرید که در سال 2001 دولت محلی و تخصیص کمک 61 درصد از کالج ها’, متوسط درآمد, کمک به نگه داشتن شهریه پایین در به طور متوسط $2,240 یک سال است. اما بیش از 15 سال آینده دولت و دولت های محلی قطع حمایت خود باعث میانگین شهریه به تورم 65 درصد است. این روزها جامعه است به ندرت رایگان.

به مسائل بدتر با وجود شواهد روشن است که جامعه-دانشجویان نیاز نسبتا بیشتری را برای موفقیت (بسیاری از آنها برای اولین بار در خانواده خود را برای حضور در کالج) متحده سرمایه گذاری بیشتر در نهادی منابع و کمک های مالی برای دانش آموزان در چهار سال اخیر است. در آن دسته از دانشجویانی که به دانشگاه آمده با مزیت متمایز از نظر خانواده ثروت و کمتر علمی-حمایت نیاز دارد—درو مزایای. یک سال 2016 آمریکا موسسات تحقیقاتی تجزیه و تحلیل نشان داد که دانش آموزان در چهار سال تحقیقات عمومی دانشگاه بهره مندی از 60 درصد هزینه های بیشتر در مقایسه با جامعه-دانشجویان است. در کالیفرنیا حتی اگر دو سوم از دولت حضور دانشجویان کالج ها دریافت می کنند فقط 7 درصد از دولت بودجه بر اساس نیاز کال کمک های مالی. در مقابل 6 درصد از دانش آموزان شرکت خصوصی غیر انتفاعی و دانشگاه و دیگری 6 درصد حضور در دانشگاه کالیفرنیا, دانشگاه ها, اما این نهاد در مجموع دریافت 57 درصد از تمام کال اعطای دلار است. زمانی که کالج ها هستند deprioritized دولت در سرمایه گذاری و به ندرت هدف بشردوستانه حمایت بیش از حد آن را بسیار دشوار است برای آنها را به باقی می ماند مقرون به صرفه است.

مهم این موسسات در حال حاضر با یک ملی اضطراری و مورد نیاز بیشتر از همیشه به کمک به حفظ فرصت های آموزشی در کشور است که هنوز هم ترویج رویای آمریکایی است. اما کالج ها نیستند مجهز برای مقابله با هجوم ناگهانی از دانش آموزان است. به عنوان غفلت stepchildren عالی آموزش و پرورش آنها به مدت طولانی نادیده گرفته شده است خواست برای انجام بیشتر با کمتر هر روز و در عین حال به شدت متکی در طول زمان بحران.

خود را فرزند خوانده وضعیت نشان داده شده بود اخیرا در 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند. حتی اگر کالج آموزش حدود 40 درصد از دانش آموزان در سراسر کشور و بیش از نیمی از تمام دانش آموزان کم درآمد آنها اختصاص داده شد فقط 27 درصد از مراقبت در عمل بودجه. که مقدار به یک نزدیک به 2 میلیارد دلار کسری. تا حدودی مقصر است کهنه فرمول را کاهش می دهد که برخی از دانش آموزان به کمتر-از-تمام-انسان با جمعآوری آموزان پاره وقت به تمام وقت معادل (FTE). بخشی از وقت دانش آموزان هزینه بیشتر به آموزش: درجه خود را دیگر برای تکمیل آنها نیاز به مشاوره و حمایت بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از کلاس های آنها ثبت نام در. در عین حال کمک های مالی ارائه شده به موسسات بر اساس تعداد FTE که به شدت اهمیت جلوه تعدادی از دانش آموزان که کالج ها پشتیبانی می کند. با توجه به یک مرکز آمریکایی از پیشرفت تحلیل جامعه-دانشگاه, ثبت نام شماره ها کاهش می یابد و تقریبا نیمی از زمانی که تعداد متکی به FTE. فرمول مانند این راند بیشتر محرک بودجه به دانشگاه هاروارد (در هر دانش آموز پایه) نسبت به جامعه, کالج در سراسر شهر.

سیاسی را نیز تضعیف می کند پشتیبانی برای کالج. در مورد مراقبت در قانون بودجه آموزش و پرورش, وزیر بتسی DeVos اختصاص داده نامتناسب حمایت از یک گروه از 20 کوچک و خصوصی عمدتا مذهبی کالجs که در خدمت کمتر از 3000 دانش آموز ترکیب شده است. او حتی ارسال $472,850 در مالیات دهندگان حمایت Bergin دانشگاه از سگ مطالعات که ثبت نام تنها 60 نفر از دانشجويان از جمله 24 دانشجویان است.

حدود 50 درصد از مراقبت دلار برای آموزش عالی در حال مستقیم اضطراری کمک های مالی برای کمک به دانش آموزان در مواجهه با بحران های مالی پرداخت هزینه برای مواد غذایی, مسکن, مراقبت از کودک, و بیشتر. هزینه های زندگی را تشکیل می دهند اکثر هزینه حضور در جامعه ، در حالی که شهریه و هزینه های به طور متوسط $3,730 برای 2019-20 سال تحصیلی متوسط هزینه حضور نزدیک به $17,000 زمانی که مواد غذایی, کتاب ها و منابع حمل و نقل و مسکن و هزینه های دیگر بودند در میان. حتی حسابداری برای کمک مالی 18 درصد از دانش آموزان در کالج صورت قیمت بالاتر از خانواده خود را از کل درآمد. این است که چرا ما در سال 2019 #RealCollege نظرسنجی (انجام شده قبل از همه گیر) تیم من در این امید مرکز, کالج, جامعه و عدالت یافت که تقریبا یکی دو جامعه-دانشجویان با تجربه مواد غذایی و یا مسکن ناامنی و حدود 17 درصد را تجربه بی خانمانی در سال گذشته است. بدون داشتن نیازهای اولیه خود را برآورده دانش آموزان نمی تواند انتظار می رود به انجام خوبی در مدرسه و تکمیل مدارک.

در کالیفرنیا کالج, یکی از بزرگترین سیستم های آموزش عالی حدود 70 درصد از آن نزدیک به 2.2 میلیون نفر رو به basic-نیاز ناامنی قبل از همه گیر. با توجه به این قانون با معیارهای حدود یکی دو CCC دانش آموزان باید دریافت مستقیم مراقبت پشتیبانی برای کمک به با چالش های آن. اما DeVos تصمیم گرفت در غیر این صورت ایجاد قوانین جدید الزامی است که اگر دانش آموزان فاقد شرایط لازم برای فدرال کمک های مالی (تعیین شده توسط نرم افزار رایگان برای کمک های فدرال دانشجویی یا FAFSA) و سپس آنها نیز فاقد شرایط لازم برای مراقبت و حمایت است. با توجه به طرح دعوی در دادگاه فدرال ظ توسط الی Oakley CCC صدراعظم این حذف پشتیبانی از حدود 800,000 CCC دانش آموزان از جمله 26,000 دانش آموزان با معلولیت های 12,000 جانبازان و 80,000 دانش آموزان آموزش به اولین پاسخ دهندگان.

Oakley شد حق شکایت—واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن فقط به او پیوست و بیشتر پرونده های حقوقی ممکن است نیاز به اطمینان حاصل شود که مناسب بودجه عمومی توزیع عادلانه به دانش آموزان سراسر کشور است. بسیاری از جامعه-دانشجویان نمی توانید یک فایل FAFSA به همین دلیل آنها را در انتخاب یک کالج در وهله اول — آنها بیشتر احتمال دارد به حضور زیر منابع K–12 مدرسه با چند کالج پشتیبانی و یا undocumented عدالت نهفته و یا جدا از پدر و مادر خود را. DeVos جدید هدایت می کرد به استفاده از کالج ها و دانشگاه ها که به عنوان اقتصاددان راج Chetty و همکارانش در فرصت بینش پیدا کرده اند به نوبه خود به دور بیشتر دانش آموزان از آنها اعتراف به دقت تهیه و کلاس های خود را برای رسیدن به بالا نرخ فارغ التحصیلی بدون ترویج تحرک اجتماعی. این موسسات در حال حاضر لذت بردن از بزرگتر اوقاف و خدمت نسبتا تعداد کمی از دانشجویان; بیشتر سرمایه گذاری های عمومی در آنها به سختی حرکت ملی بازیابی. هنوز برگ برنده دولت در ادامه به ترک کالج بیرون از گفتگو. در مه 14, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و DeVos برگزار تماس با رهبران از 14 مدارس به بحث در مورد بازگشایی در پاییز. نه یک جامعه-دانشگاه, رئیس جمهور گنجانده شد.

جامعه-دانشجویان در حال فضاي نشان داده شده در راه های دیگر بیش از حد. هر چند بسیاری از آنها در میان 30 میلیون افرادی که شغل خود را از دست در طول همه گیر مراقبت عمل میله دانش آموزان ادعا کرد که وابستگان خود را در پدر و مادر یا نگهبان اظهارنامه مالیاتی از دریافت یک محرک چک کنید حتی اگر آنها به دست آورده و درآمد خود را ثبت اظهارنامه مالیاتی. بدون کار این دانش آموزان قادر به حفظ خود را واجد شرایط برای منافع عمومی مانند طرح کمک های غذایی مکمل برنامه و کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه است. اما دولت فدرال نیست اختصاص داده شده به اندازه کافی کمک های اضافی برای کمک به دانش آموزان دسترسی به نیازهای اساسی. برای مثال فقط در ماه گذشته, غذا و تغذیه خدمات کاهش یافته و درخواست از 29 ایالت و ناحیه کلمبیا به چشم پوشیدن از برخی از ضربه محکم و ناگهانی صلاحیت مورد نیاز است که اجازه داده اند بیشتر دانش آموزان برای دسترسی به کمک های غذایی. به عنوان موانع مالی در ادامه به کوه برای دانش آموزان ما باید انتظار بیشتر جامعه-دانشجویان مجبور به رها کردن بسیاری از بدهی و بدون درجه است.

با توجه به این آمار دلخراش ضروری است که دولت فدرال تصویب دور دیگری از فراگیر بودجه اضطراری به طور خاص برای کالج. اما دولت نباید محدود به پشتیبانی کوتاه مدت. چرا که کالج ها هنوز تکیه بر دولت و دولت های محلی به ارائه حدود نیمی از بودجه خود را به بودجه های به خصوص مستعد ابتلا به نوسانات. ثبت نام نیز در طول تاریخ countercyclical. در طول رکود اقتصادی گذشته ثبت نام مشخصی در کالج. اما به عنوان اقتصاد بهبود ثبت نام به طور پیوسته کاهش یافته است و بنابراین حمایت از دولت است. ما هیچ دلیلی برای انتظار داریم که هر چیزی که متفاوت اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از زمان همه گیر و در نتیجه بحران اقتصادی است.

به همین دلیل تزریق بودجه فدرال بسیار مهم است. مشابه تلاش کرد راه خود را از طریق دولت اوباما در سال 2009; آمریکا فارغ التحصیلی ابتکار عمل را در مورد سرمایه گذاری 12 میلیارد دلار بیش از 10 سال در کالج برای کمک به افزایش نرخ تکمیل و افزایش تعداد دانش آموزان بدست آوردن درجه است. متاسفانه کنگره کاهش یافته است این ابتکار و آن را هنوز زنده کرد. اما بدون این کمک های مالی کالج قادر خواهد بود برای دیدار با دانشجو تقاضا برای بسیاری از برنامه های مهم مانند پرستاری و آنها را نمی خواهد بود قادر به ارائه مهم مشاوره و حمایت همه جانبه است که کمک به دانش آموزان باقی می ماند ثبت نام. ارومیه را بالاتر البته زیاد و شلوغ کلاس های درس در حالی که adjunctification از professoriat—آشکارا بد برای نتایج دانش آموز—تشدید خواهد شد.

کنگره می تواند کمک به کالج دیگر راه های بتن به ارائه دانش آموزان با حمایت آنها نیاز به موفقیت. تیاو ناهار مدرسه ملی برنامه باید گسترش یافت و شامل کالج ها بهره هر دو دانش آموزان و صنعت کشاورزی است. این برنامه برای اولین بار معرفی شد و در سال 1946 در ابتدایی و متوسطه بعد از شواهدی است که گرسنگی را مهار یادگیری شروع به گرفتن نگه دارید. دانش آموزانی که گرسنه بودند در 12th درجه تمایل به هنوز هم گرسنه می شود زمانی که آنها ثبت نام در دانشگاه; گسترش این برنامه کمک خواهد کرد که آدرس گسترده ناامنی غذایی در میان دانشجویان است.

به طور مشابه, کنگره باید تصویب مسکن برای بی خانمان دانش آموزان عمل می کنند.این لایحه دو حزبی ایجاد یک معافیت در مسکن اقشار کم درآمد مالیاتی اعتبار برنامه برای دانش آموزانی که تجربه بی خانمانی در هفت سال گذشته. معافیت incentivizes توسعه بیشتر مقرون به صرفه مسکن دانشجویی است و باید آن را گسترش به درخواست هر وقت جامعه-دانشجو. بعلاوه فدرال کار نیاز به دریافت منافع عمومی باید چشم پوشی برای جامعه-دانشجویان—یا, حداقل, کالج, تعداد باید به عنوان کار می کنند.

کالج ها هستند به صراحت طراحی شده برای ارائه یک شانس دوم به میلیون ها نفر از آمریکایی ها به خصوص کسانی که در مواجهه با چالش های مانند بیکاری و مشکلات اقتصادی. این دومین شانس موسسات غیر قابل انکار بخش مهمی از ملت ما بهبودی از این بیماری همه گیر. اگر جامعه کالج ها در حال رفتن به بلند کردن و پشتیبانی از 7 میلیون دانش آموز آنها در خدمت دولت فدرال باید گام به گام برای اطمینان از بقای خود است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme