rtem / Shutterstock / اطلس

شهروندان در دموکراسی پایدار قرار دارد راضی فرایند دموکراتیک است. سیاستمداران فردی یا دولت ممکن است منفور. اما اگر مردم فاقد تعهد به اصول دموکراتیک و یا از دست می دهد و ایمان و نهادهای دموکراتیک عوامفریبی سیاسی و اپورتونيست ممکن است با قلم مو این به کنار.

به همین دلیل ما نگران بودند که چهار سال پیش ما در بر داشت که برای حمایت از دموکراسی در ایالات متحده, و همچنین بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان نزدیک شد خطرناک پایین. برخی از محققان دیدم شواهد مشابه shift در حالی که دیگران مخالفت کرد. آنها نگهداری می شود که افکار عمومی غرب باقی مانده منطقی مطالب با دموکراسی به عنوان شکلی از حکومت که کمی وجود دارد دلیلی برای وحشت.

A graph of dissatisfaction with democracy.
اقیانوس اطلس

یک گزارش جدید از دانشگاه کمبریج مرکز برای آینده دموکراسی که یکی از ما—Foa— همكاري فراهم می کند و گسترده تر نگاه کنید این مسئله و نتیجه گیری هستند و نه امیدوار به حداقل می گویند. گزارش تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده در سراسر 154 کشور 3,500 نظرسنجی پوشش بیش از 4 میلیون پاسخ دهندگان و نیم قرن اجتماعی-علوم تحقیقات.

رضایت با دموکراسی بر اساس این گزارش دارای فرسایش در اکثر نقاط جهان به خصوص قابل توجه افت بیش از دهه گذشته است. اعتماد به نفس عمومی در دموکراسی است که در پایین ترین نقطه ثبت شده در ایالات متحده عمده دموکراسی غربی اروپا و آفریقا و آمریکای لاتین است. در برخی از کشورها از جمله ایالات متحده این متریک است در حال حاضر رسیدن به مهم آستانه: تعداد افرادی که ناراضی هستند با دموکراسی بیشتر است از تعداد افرادی که راضی هستند با آن است.

سه یافته ها به خصوص قابل توجه است. برای اولین بار طی ربع قرن رضایت با دموکراسی کاهش یافته است در سراسر جهان دموکراتیک به عنوان یک کل. در اواسط 1990s شهروندان در اکثر کشورهایی که داده ها وجود دارد احساس رضایت از عملکرد خود دموکراسی. به جز مختصری شیب در ’90s پس از آسیا و آمریکای لاتین بحران های مالی این واقعی باقی مانده تا سال 2015 زمانی که اکثریت شهروندان منفی در ارزیابی خود از دموکراتیک عملکرد. پس از نارضایتی است به رشد خود ادامه داد.

به طور کلی این گزارش تخمین می زند که تعداد افرادی که “ناراضی” با وضعیت دموکراسی در کشور خود افزایش یافته است 10 درصد از 48 درصد به 58 درصد است. (این مشاهده است که بر اساس ثابت-کشور-جمعیت-وزن نمونه 77 دموکراسی که نسبتا کامل داده ها وجود دارد از اواسط-90s به امروز. این نشان دهنده 2.4 میلیارد نفر در سراسر span اروپا و آمریکای لاتین و کشورهای جنوب صحرای آفریقا و خاورمیانه و آمریکای شمالی و شرق آسیا و استرالیا.)

دوم قابل توجه یافته است که این کاهش دموکراتیک رضایت بوده است به خصوص در تلفظ آن کشورها بودند که قرار بود به خصوص پایدار: با درآمد بالا, توسعه دموکراسی. در طول دهه 90 در حدود دو نفر از هر سه شهروند از دموکراسی در اروپا و شمال امریکا و جنوب شرق آسیا و استرالیا احساس راضی راه خود را در کشور اجرا شد. امروز اکثریت است که برای اولین بار ناراضی.

A graph of dissatisfaction with democracy in all democracies.
اقیانوس اطلس

اما نارضایتی دموکراسی است نه به طور مساوی توزیع شده در سراسر کشور در اندازه های مختلف. در حالی که شهروندان بسیاری از کوچک دموکراسی مانند سوئیس و لوکزامبورگ تبدیل شده اند بیشتر از خود راضی نظام سیاسی جهان پرجمعیت ترین دموکراسی از جمله فرانسه و ژاپن و انگلستان نقل مکان کرد و در جهت مخالف.

در نهایت کاهش رضايت از دموکراسی است که هر دو به خصوص سریع و به خصوص مهم در ایالات متحده است. برای بسیاری از آن تاریخ مدرن آمریکا مشاهده شده است خود را به عنوان یک مدل دموکراسی است که می تواند در خدمت به عنوان مثال برای کشورهایی که می خواست به تقلید از موفقیت آن است. بررسی داده ها نشان می دهد که وجود دارد کمی ماده به این غرور: به تازگی به عنوان 10 سال پیش سه نفر از هر چهار آمریکایی گفت که آنها راضی بودند با دولت از خود سیستم دموکراتیک.

در طول بحران مالی 2008 و این شروع به تغییر. و پس از آن آمریکایی ها تبدیل شده اند بیشتر بدبینانه در مورد سیستم خود را هر سال. برای اولین بار در ثبت نظر سنجی ها نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها (55 درصد) ناراضی هستند با سیستم خود را از دولت است.

Dissatisfaction with democracy in the United States graph.
اقیانوس اطلس

این نشانه یک تغییر عمیق در آمریکا دیدگاه خود را—و جایگاه آن در جهان است.

هنگامی که ما برای اولین بار گزارش شده است که شهروندان در ظاهرا تثبیت دموکراسی در حال رشد نسبت به سیستم های سیاسی خود بحث ما به نظر می رسد همگام با زمان. میانه رو مانند دیوید کامرون و باراک اوباما اداره می شود در لندن و واشنگتن, d. C., the proto-پوپولیستی سیلویو برلوسکونی بود فقط خارج شده است از دفتر در ایتالیا و آلمان آنجلا مرکل لذت می برد بزرگترین بلوک پارلمانی حزب خود را به دست داشتند در دهه.

در سال دخالت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد رئیس جمهور ایالات متحده, بریتانیا رای به ترک اتحادیه اروپا Matteo Salvini شد ایتالیا محبوب ترین سیاستمدار آلمان و فرهنگ سیاسی تبدیل شده است با ظهور جدید راست.

بنابراین آنچه به نظر می رسید مانند یک عجیب و غریب پازل در 2015 در حال حاضر به نظر می رسد مانند ساده تر داستان است. شهروندان تبدیل شده اند به طور پیوسته سرخورده خود را با سیستم های دموکراتیک. به عنوان یک نتیجه, آنها بیشتر و بیشتر مایل به رای دادن برای سیاستمداران تندرو که وعده به شکستن با وضع موجود. آن را کاملا ممکن است که دموکراسی را بازیابی از بحران فعلی در سال به آمده است. اما هر نقطه داده باعث می شود آن است که بسیار سخت تر برای انکار یک بحران وجود دارد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی