مقابله با ضد آسیایی, تبعیض در طول Coronavirus بحران

An eastern asian man walking alone while groups of strangers shout and stare.
به عنوان coronavirus شیوع نوردد و در شهر نیویورک آن را به ارمغان می آورد با آن جزر و مد رو به افزایش از ضد آسیایی شدند.تصویر توسط دادو شین

چهار شنبه, مارس 26th,

من انجام یک پرسش و پاسخ رویداد با یک دوست قدیمی کتی پارک هنگ, برای کمک به راه اندازی جدید مقاله مجموعه “جزئی احساسات” است که زیرنویس “یک آمریکایی حساب.” “جزئی احساسات” هستند که آسیایی-آمریکایی ها—آنهایی که نادیده می گیرند زیرا وجود آنها در خارج از سیاه و سفید/سفید نژادی دودویی. (در بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی شب قبل برای مثال نامزد آورده تا “سیاه و سفید رای” و “رای سفید” اما من تیره و تار برای گرفتن هر گونه اشاره ای به “آسیایی” رای.)

کتی کتاب مشخص می کند در حالی که ابهامات و بی عدالتی است که من هرگز به طور کامل در خطاب خود من نوشتن و شدت انرژی است. این رویداد در یک کتابفروشی در بروکلین جذب یک گرم پذیرای مخاطبان است. ایستاده-اتاق تنها. بسیاری از آسیایی, چهره, اما نه منحصرا. من دگرگون کتی را فراست و آتش. پس از آن من سیاه, Buffalo Sabres کلاه (من خود آگاهانه در مورد مو که نیاز به برش) و صحبت کردن با برخی از نویسنده دوستان است. من خوشحال هستم از این رویداد خوب پیش رفت و من خوشحال به معاشرت—من همیشه به سختی به حوادث در پاییز و زمستان زمانی که من همیشه رفت فرزندان من به عمل هاکی. من نفرت را ترک کنند.

خارج از کتابفروشی سخن من به دوست من P. او می گوید لندن نمایشگاه کتاب ممکن است لغو شود. بولونیا در نمایشگاه کتاب بود که در حال حاضر لغو شده است. این ویروس می, سفر, سه, پا, پژمان می گوید. که اخبار به من. ما هر دو را یک گام به عقب و خنده. من می توانم آن را به عنوان یک صحنه در “Waiting for Godot.”

پنج شنبه, مارس 27th,

من و همسرم در نهایت بسته شدن در آپارتمان ما حال می خواهم در قرارداد در ماه سپتامبر بود. این یک و نیم سال اخیر در سطح کابوس که لگد کردن زمانی که زن و شوهر جوان سفید “ران”) که به امضا قرارداد برای ما جای سرد شدم و ما خواستار کاهش قیمت ما. “این خریداران بازار” چیزی بود که ما شنیده زیادی است. (فکر کردم: آیا آنها این را انجام داده اند به سفید ، من تعجب می کنم اگر این متناسب با کتی تعریف جزئی احساس.) اما در حال حاضر آن را انجام داده است. ما باید کلید. آن بوده است بسیار طولانی فراموش کرده ایم چه محل جدید به نظر می رسد. یخچال تمیز است اما آنها به سمت چپ چند نوشیدنی ها: آب ویتامین زنجبیل آل و دو بطری تاج.

چهار شنبه, مارس 28th,

در Instagram کسی پست یک عکس از یک کتاب, من نمی دانم. کتیبه می آید از توماس ولف: “زندگی عجیب است و دنیا بد است.” من شده فکر کردن از ولف پس از خواندن یک سال 1937 رمان “شرق می رود غرب” توسط یک نویسنده به نام Younghill کانگ که فرار ژاپنی-اشغال کره جنوبی در اوایل نوزده-بیست سالگی. Kang شد دوستان با ولف که به رهبری او را به ماکسول پرکینز منتشر شده که کانگ دو رمان. یک صحنه های اولیه در “شرق و غرب می رود” چوب: تازه وارد در امریکا, Kang را راوی بی خانمان است و در نیویورکر می گوید او را به سعی کنید چینی. “که در آن همه Chinee مردم زندگی می کنند. Ain’t شما Chinee?” در نوزده-بیست سالگی وجود دارد به سختی هر گونه کره ای ها در ایالات متحده راوی می گوید: “من نمی توانستم او را درک در مورد کره جنوبی.”

من درایو H., پسر جوان به عمل هاکی. این تیم یک حزب پیتزا پس از آن. بچه ها داشتن بسیار سرگرم کننده است, اما آن را یک فضای محصور بدون دست عفونی در چشم. H. رفتن به مریض من فکر می کنم.

پنج شنبه, مارس 29th,

من در یک قطعه نگاه من شده در ژانویه 7, بررسی علمی تخیلی فیلم نوزده-دهه هفتاد. Coronavirus تا به حال شناسایی شده در ووهان در ماه دسامبر بود اما هنوز به نام بهداشت جهانی بحران. (اولین اشاره از آن را در ایمیل نیست تا ماه فوریه 7th, در یک e-mail از دوست و همکار طولانی رنج می برند Sabres فن شاعر خوانده شده را علامت نواک در مورد چگونه به آن را حذف مؤثر است هاکی روی چوب, تولید لطف زنجیره عرضه اختلال.) من نوشت: من قطعه:

آفت شروع در شرق. در Cornel Wilde را بدون تیغه از چمن (1970), اخبار فیلم های گرسنه, چینی, شورش در هند و اسکلتی نوزادان—جهان سوم مشکلات است—crosscut با یک آید تپه ضیافت در لندن است. این بیماری موثر بر تمام گیاهان در حال حاضر گسترش یافته از آسیا به انگلستان و مواد غذایی سهمیه بندی و هرج و مرج در اطراف گوشه هستند. این بیماری عجیب و غریب در امگا مرد تبدیل می شود که آمریکایی ها از همه نژادها گچ-سفید—عملا دیگ ذوب—نتیجه درگیری بین چین و روسیه است. غرب است و نه سرزنش. مشکل از جای دیگری است.

من را شامل نمی شود هر گونه اشاره به رشد فشارهای بیش از coronavirus. آن را هنوز هم به نظر می رسید بیش از حد دور.

من فکر می کنم در مورد “Severance” 2018 رمان دوست من لینگ Ma. این تصور ورود در امریکا از شن تب زامبی-ساخت طاعون از چین است. من امیدوار به دیدار با لینگ زمانی که او می آید به نیویورک در ماه آینده. خط خوب: “یا شن تب بود و هیچ مسئله بزرگتر از ویروس نیل غربی و یا آن را در سطح طاعون سیاه.”

یکشنبه, آوریل 1st

در میدان یخ بازی در 6 A. M. برای H. محلی مسابقات هاکی. اولین بازی خود را در هفت اما مربی می خواهد همه وجود دارد یک ساعت قبل از. 6 A. M. یعنی من از خواب بیدار در 5 A. M. کارشناسان می گویند که برای حفظ سیستم ایمنی بدن شما قوی شما نیاز به گرفتن به اندازه کافی خواب. من شده است با شستن دست من خیلی آنها شبیه تخته پاره روی اب. هیچ Purell به توان یافت در هر نقطه.

در انتظار شروع من بررسی آخرین coronavirus اخبار. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن آن زمانی که او یک bloviating نامزد در یک پف کرده جمهوریخواه زمینه من در بر داشت خود را ramblings در هر دو شنیع و بطور غیر عادی و مرموز جذاب است. من تا به حال یک سند که در آن من قطع و جا به جا خود را circumlocutions و وسواس تکرار. به عنوان خوانده شده (به جای شنیدن) آنها را احضار برخی از garrulous همین Linzi شخصیت. (من در شرکت یک سال 2017 Linzi سمپوزیوم در مدرسه جدید که در آن یک محقق با اشاره همپوشانی—برای شروع با: “آنها هر دو به نام دونالد.”) امروز خواندم که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “کشور ما آماده است برای هر شرایط. ما امیدواریم که آن را به یک شرایط آن خواهید بود یک کوچکتر شرایط. اما به هر شرایطی ما آماده شده است.”

آن شب H. بیمار است به عنوان پیش بینی کرد. من بیرون رفتن برای پزشکی, اما همه چیز در حال برداشت بیش در مراسم کمک. همه چیز را در سمت چپ احساس می کند کمی خاموش-نام تجاری: جویدنی انگور با طعم ایبوپروفن تمشک با طعم ویتامین C مخلوط. مادران با کالسکه جمعیت راهرو همه ما به دنبال چیزهایی که وجود ندارد دیگر.

دوشنبه, مارس 2nd,

H. یک تب. امیدوارم که این فقط یک سرد است. من می خواهم برنامه ریزی برای رفتن به دفتر من در این هفته به کار در unfinishable رمان اما بیمار بچه معنی است که من در خانه بمانند. من بازخوانی یک پیش نویس در حالی که H. نقش FIFA 20 در سوئیچ و تماشای فوتبال ، برای ناهار من به گوشه دلی و او یک نان شیرینی حلقوی با پنیر خامه ای و آب پرتقال. ویتامین C انجام نمی دهد هر چیزی در برابر coronavirus اما شاید این کمک خواهد کرد که با او به طور منظم سرد است. ما خوردن ناهار بر روی سقف و بحث ما در آفتاب. او را شاد و خوشحال میشم.

سهشنبه, مارس 3rd

من Y., پسر, به عمل هاکی. یک شب در ماه دسامبر, من می خواهم پارک ماشین و راه می رفت او را به پیست و سپس رفت به یک کافی شاپ کار در unfinishable رمان. نیم ساعت بعد تلفن من زنگ زد. من نمی توانستم تشخیص پریشان در انتهای دیگر به عنوان پسر من. سر از برنامه رو بر روی خط و گفت: من برای آمدن به میدان یخ بازی در یک بار. معلوم شد که یکی دیگر از بچه پدر (سفید) تا به حال berated Y. طول warmups ادعا او می خواهم چاک پسر خود را با چوب خود را. او را به دنبال کردن یخ زدم و سوگند در او. حساب های کاربری مختلف در حال گیج کننده است. در برخی از نقطه گفت: “تماس با پلیس. مربیان در پا; او دستور به ترک. پدر ممنوع شد از این پیست تا پایان ماه ژانویه است.

در آغاز فوریه من بشنود کسی که در این پیست گفت: در یار تن “بنابراین شما در نهایت.” این یکی دیگر از پدر (سفید) صحبت کردن به کسی که باید به پدر. من بر روی کامپیوتر کاربر را به یک عکس و ارسال آن به جهنم همسر من, W. این است کسی که فریاد زد: Y.

در آن زمان فکر کردم که او باید تحت درمان یک بچه که در راه است ؟

در حال حاضر من فکر می کنم, آیا coronavirus شیوع آن را به نظر می رسد O. K. فریاد یک بچه ؟

امشب من دیدن پدر و دوباره از دور. در چند ماه گذشته من بیش از سناریوهای در سر من. من باید لرزش دست خود می گویند “No hard feelings.” اما بدون اجازه او را برای اولین بار حرکت می کند. او را به تماشای من فکر می کنم او فکر نمی کند او هر چیزی اشتباه است.

چهار شنبه, مارس 4

H. بهتر است و بازگشت به مدرسه. رخصتی بهار در حال آمدن است. دلاور مسابقات بيشترین در ذهن خود. او خواهید بود کاملا سالم ، همسر من خواهد او رانندگی وجود دارد در حالی که من را Y. برای مسابقات خود را در فیلادلفیا. یک divide-and-conquer مرتب کردن بر اساس از آخر هفته.

پنج شنبه, مارس 5th,

W. تولد. من در قرعه کشی یک کارت New York skyline با فلش با اشاره به مکان های مختلف ما در زندگی در طول سال است. پسران هر یک از نوشتن توجه داشته باشید کمی امضای خاموش “مورد علاقه خود را،”

یک مقاله در مورد یک کارمند در بروکلین assemblywoman را که به اشتراک گذاشته یک پیام در Facebook مشاوره مردم به مکرر کسب و کار چینی در شهر این ادعا که صاحبان می تواند حامل این ویروس از رفته به چین برای سال جدید قمری. من نمی توانم باور کنم که مردم گاهی اوقات.

من صرف چند ساعت decluttering در انتظار در نهایت حرکت به آپارتمان جدید. من پست چهار بار به Instagram یک سری من تماس بگیرید “ماری کوندو در مقابل _____.” امروز ممکن است قربانیان: my Village Voice خبرنگار نوت بوک ، نت موسیقی برای “Sweet Child o’ Mine” و یک کپی از یک کتاب منتشر نشده من نوشت: بیست و دو سال پیش یک مقاله است که تنها وجود دارد به عنوان یک پرینت در e-mail در ابر چیزی جز کاغذ. در این پست یک صد و بیست و چهار و چهل و دو و صد و هشتاد و هفت را دوست دارد بود.

برای قضاوت از Netflix و لیست بهترین فروشنده به وضوح تعدادی از آمریکایی ها مثبت تمایل به ماری کوندو را “زندگی در حال تغییر سحر و جادو از اهداف.” در ذهن و سپس ژاپنی ها و چینی ها با خود عجیب و غریب, بیماری انکوبه حیات وحش بازارهای کثیف هستند. من نمی دانم که در آن کره ای ها ایستاده است. براق, زن و هم مرد گروه های K-pop مانند BTS اسکن به عنوان “پاک”. بونگ جون-هو را “انگل” است که ترکیبی از معصوم (پارک ها در, براق, خانه مدرن) و کثیف (از قدیم در fumigated کلبه). زمانی که “انگل” برنده بهترین فیلم اسکار, من داد زدم—هرگز در زندگی من خواهد من تصور یک کره فیلمساز برنده جایزه حتی کسی که به عنوان بزرگ به عنوان Bong Joon-ho. که کمتر از یک ماه پیش. در حال حاضر کره جنوبی بود دست و پنجه نرم کردن با بیشترین شیوع کروناویروس در خارج از چین در بخشی به پنهان مسیحی فرقه و آن را به عنوان اگر همه که غرور ملی جایگزین شده است با وحشت و خجالت است. به نوعی “انگل” و “ویروس” احساس مرتبط است.

خانواده من—از جمله پدر و مادر و خواهر و دوست پسر او—در حال برنامه ریزی در ساخت یک زیارت به کره جنوبی در پایان ماه ژوئن هنگامی که Y. مدرسه اجازه می دهد تا. آن شده اند که اولین بار وجود دارد برای همسر و بچه ها اولین بار در نزدیک به چهل سال برای خواهر من. با پدرم گذاشت بالاخره در هشتاد و چهار زمان به نظر می رسید رسیده است. سفر به دنبال کمتر احتمال دارد روز به روز.

جمعه, مارس 6

من college alumni magazine می رسد. پوشش داستان “پیتزا! ما undercover کارشناسان نرخ جدید هیون پای.” در Instagram من عنوان آن را “آهسته اخبار ماه است.” آن را می شود یک صد و دو را دوست دارد.

E-mail از مدیر کمپ روز که در آن H. خواهد بود بخشی از رخصتی بهار. او می گوید که آنها هیجان زده هستند اما همچنین آگاهی از coronavirus نگرانی. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست. هر کسی که احساس می کند بیمار باید در خانه بمانند.

پنج شنبه, مارس 7th,

آفتاب. هیجان زده برای دیدار با برخی از دوستان و H. L. برای شام. L. پیشنهاد یک محل در هارلم چند هفته بازگشت. در 12:30 P. M.L. لمس پایه و گفت او کمی سرفه احتمالا از یکی از همکاران که با حضور در یک کنفرانس در خارج از کشور است. این است که به اندازه کافی از یک برای همه ما است. هنگامی که به reschedule? ما در ماه آوریل است. ما نگاه ممکن است. همه چیز خواهد بود O. K. توسط آن است.

یکشنبه, مارس 8

Y. گذشته فوتبال داخل سالن بازی در چلسی Piers. من او را رها کردن و سپس رفتن به پارک خودرو. زمانی که من وارد میدان خانه گارد در گردان به من می گوید من باید برای ثبت نام با پسر در کامپیوتر است. من به او بگویید نام من و یک (سفید) زن را سوت می زند “من در خط.”

دریافت ایمیلی که H. آینده روز کمپ لغو شده است به دلیل “نگرانی از COVID-19.”

دوشنبه, مارس 9

H. مدرسه لغو شده است برای دو روز. در حال حرکت به “آموزش مجازی” در روز چهارشنبه. چه که حتی معنی کلاس چهارم?

من نگران قریب الوقوع هاکی مسابقات در پنسیلوانیا و دلاور. من نگاه کردن دولت توسط دولت آمار در گسترش ویروس. دلاور صفر موارد است. اما این تیم می تواند در آینده از سراسر. ای کاش این سازمان لغو خواهد.

برای اولین بار من درایو به همسرم را به او را انتخاب کنید تا پس از کار. او معمولا طول می کشد یک تاکسی و یا مترو. اما او می خواهد برای به حداقل رساندن خطرات بهداشتی—او یک پزشک—و او می گوید او می تواند احساس می کنید چیزی در فضای نصب تنفر از آسیایی ها.

سهشنبه, مارس 10

صبحانه با جین و جنی. ما خوش آمد می گوید هر یک از دیگر با آرنج ضربه که من خوانده ام اما در مورد انجام نداده اند قبل از. پردیس جایی که جنی می آموزد تا به لغو کلاس ها و کار کردن یک راه برای انجام آموزشهای مجازی برای چند روز آینده قبل از رخصتی بهار. چه اتفاقی می افتد بعد از آن ؟

جین یک شاعر بازدید از لندن در اصل محدود برای A. W. P. کنفرانس در سن آنتونیو. آن را رسما لغو شد اما مردم دور مانده در droves به خصوص شنیدن که کروز مسافری که می خواهم قرنطینه در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی تا به حال منتشر شده است بیش از حد به زودی و به بازار رفت. من از جین اگر او احساس تهدید در لندن به تازگی—من می خواهم به عنوان خوانده شده حداقل دو حساب از شرق آسیایی ها در انگلستان در حال حمله به مردم با استناد به کوروناویروس. جین می گوید بدون او شنیده نشده از هر چیزی است. دست کشیدن چوب. شاید من زیاده. شاید من بر روی گوشی من بیش از حد, خواندن, نیویورک پستدر گذشته منبع من برای فیلم چینی deliverymen مورد حمله قرار گرفتن در سالن.

خورشید است و گفتگو تبدیل به گرمتر چیز است. من شنیدن در مورد جنی آخرین پروژه های جین آپارتمان جدید. این خیلی خوب است برای گرفتن. ما نشستن در مثلث شکل گیری کمی کمتر از سه فوت از هم جدا. پس از همه ما آرنج دست انداز خداحافظی من سر به مترو گزاف گویی در گام.

H. است در محل برای بعد از ظهر و بنابراین من مجموعه ای را برای من به کار بر روی unfinishable رمان. احساس شناور پس از گفتگوی ما amped از دوم من قهوه از صبح من نمی گوش دادن به پادکست و یا سعی کنید به شکل 23-پایین—من فقط فکر کردن در مورد چگونه برای پایان دادن به این کتاب است. برای چند ماه گذشته من تا به حال یک خط گذشته در محل برای این کتاب. شاید شاید این کار از یک بعد از ظهر برای رسیدن به آن یک بار و برای همه است ؟ دیوانه اعتماد به نفس! جین منتشر کرده است سه کتاب شعر جنی بیش از یک و نیم دوجین آثار دانشگاهی و رمان.

من خروج در بیست و هشتم خیابان عبور خیابان هفتم. احساس خوب است. معمول سریع مسیر. من نگاه چپ در ترافیک لیز خوردن توسط مجله کیوسک بنابراین festooned با گرافیتی من تعجب می کنم اگر آن را یک پروژه از دانش آموزان از نزدیک F. I. T. سپس من آن را بشنود.

“دریافت فاک دور از من.”

من آهسته پایین. به نوبه خود سر. یک جوان سیاه طلا-rimmed عینک منظمی اگر بیش از حد گرمی برای بی موقع آب و هوا در گره کلاه و نیمتنه پوست حیوانات.

ببخشید من؟” از من بپرسید. “شما در حال صحبت کردن به من؟”

من به جلوگیری از تابش خیره در او. چه من می خواهم در اینجا ؟ او نگه می دارد و راه رفتن ادای سوگند خود را در یک تنگ, دندان قروچه کردن: “بله, شما, گاییدن چینی شخص ساده و معصوم نیست لعنتی به من بیمار. . . .”

در این مرحله من از دست دادن آهنگ از یورش به عنوان من به حالت حمله: “به فاک شما—من بیمار نیست.” هوا منفجر می شود با F-بمب. این مرد—در حال حاضر من فکر می کنم او به من نژادپرستانه—هنوز هم ندارد به من نگاه کن. او trudges در سوگند خوردن و از طریق من خشم من مطالعه صورت خود را برای یک ثانیه. او پر از نفرت در حال حاضر, اما شاید همچنین سردرگمی است. این مرد چینی قرار است به صحبت کردن?

او جوان تر از من ساز و برگ خود را بیشتر در کنار هم قرار از من هل دادن-پنجاه هاکی-پدر getup: شلوار جین قدیمی, مسن, کلاه بیس بال. من نژادپرست به نظر می رسد به کار کوله بر روی یک شانه و قهوه در دست و یا می تواند او بود ، —اما بیرون رفتن از راه خود را به گه بر من. او هنوز هم لعن من و من هنوز کندوپاش در خشم—”واقعا ؟ شما می گویید این برای من ؟ شما حتی نمی دانید من!”—که اگر این منطق او را متوقف و تعظیم پایین با کلاه و دست و بگو: “عذر خواهی خوب آقا من به شدت اشتباه بود.”

به نظر می رسد مانند من بلندتر از او. وجود دارد که. اما شما نمی خواهید برای دریافت به چیزی فیزیکی و یا آیا شما اد ؟ (من با داشتن یک نوع از خارج از بدن تجربه در این نقطه است. زمان به نظر می رسد برای جلوگیری از.)

این اتفاق خواهد افتاد و شما آن را می دانستند. همسر من درست بود. او شده است هراس دلاور مسابقات تا حدودی به دلیل ویروسی خطر, اما همچنین به این دلیل در این اوج بار وجود دارد یک شانس بچه ها در تیم های دیگر می گویند چیزی تند و زننده به H. من نمی خواهم به overprotective. اما در حال حاضر متفاوت است. در حال حاضر احساس می کند خطرناک است.

به من منتقل تعقیب بانک من با سرعت بالا, stop, نگاهی به گوشی من از جیب من معکوس دوربین و ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از او مطمئن شوید که برای گرفتن نیمی از صورت من. شواهد—برای چه ؟ عمل enrages او رها جریان دیگری از نفرت, اما آن را مانند من می خواهم بیشتر. آن را در آورد. اگر فکر شده تر من را تغییر دوربین به ویدئو. اما به چه منظور است ؟ من مطمئن هستم که آنچه من می خواهم که فقط من می خواهم چیزی. او را در راه رفتن سریع اما من هنوز چند قدم جلوتر است. در چند ثانیه مسیر ما خواهد انشعاب و این مرد را در روز خود را. و من خواهد خورش. به عنوان من طوفان خاموش کردن بیست و هفتم خیابان جیغ “شما یک نژادپرست! یک نژادپرست است!”

مطمئنا هر کس در خیابان که شاهد این درگیری است فورا درک من طرف داستان. هر ثانیه در حال حاضر آنها را پرش به دفاع من شروع به سرزنش کردن من نژادپرست است. اما البته آنها نیست. دیدن حلق آویز کردن با پیتزا محل زنان جوان در انتظار بارگذاری توسط هتل فانتزی—آن را که قابل دیدن دو نفر فریاد در خیابان.

من طوفان به دفتر من قرار داده و من چیزهای پایین دست شستن. و سپس من انجام آنچه که من باید شناخته شده انجام می دادم فوری من جیبش گوشی من. من پست تصویر از من نژادپرست در Instagram. من خشمگین که من کلی از یک عنوان:

من خواندن حساب ضد آسیایی نژادپرستی در پی coronavirus بنابراین من منتظرش بوده ام برای این کفش دیگر را به رها کردن. این خوش لباس و عاقل به دنبال مرد به من گفت که این بچه را از او دور هر چند من هیچ جا در نزدیکی او. آن را زشت بود. من فکر نمی کنم او می رود من به هر چیزی می گویند; از آن ساخته شده او را حتی بیشتر خشم زمانی که من پاسخ داد. او نگه داشته و فحش به من. خیلی خیلی بد بود. جزئی احساسات یا اصلی ؟ این است که در تاریخ 27 و هفتم. آن را به بدتر.

برای دو ساعت بعد از من رفتن به عقب و جلو بین unfinishable رمان و تصویر از من نژادپرست است. دهان او باز است در اواسط توهین. من سر در پیش زمینه قطع دو نامه از تعقیب بانک حفاظ. فقط بریدن از من صورت قابل مشاهده است فقط یک چشم و من شوکه چگونه غم نگاه می کنم. امثال و نظرات پور در. معمولا من fastidiously مانند هر نظر و کلیک کردن بر روی قلب در کنار آن اما من فلج شده.

یک چیز خوب: در یک کاسه کوچک در بالای یک کابینه پیدا کنم نیمه خالی سفر-حجم بطری Walgreens ضد عفونی کننده دست. این مسائل است که مایع طلا. آن را تمام شده در جولای 2018 اما من با استفاده از برخی به هر حال.

در مترو پشت من نشسته بین دو مسافر. به من راست, سفید, همسر ostentatiously پیچد روسری ابریشم بیش از دهان او.

در شش-سی و من درایو به جهنم همسر من را به انتخاب کنید تا.

چهار شنبه, مارس 11

از این صبح Instagram پست های من نژادپرست است دو صد و هفتاد و پنج ، دوستان و هموطنان مسافران من هرگز در زندگی واقعی ملاقات کرد ثبت نام خود را به خشم و برخی از ارسال های گرم D. M. s از همدردی. من از آن همه است. شاید این چیزی بود که من می خواستم: برخی اذعان است که آنچه اتفاق افتاد این بود که اساسا اشتباه است. صدای هشدار دهنده است. اما من هم خودم یادآوری کنم که این است که چرا من را ترک Facebook و توییتر در مدت کوتاهی پس از انتخابات: من دیگر نمی خواستم برای اضافه کردن به بی سر و صدا از نارضایتی های مشروع. بعد من حذف Instagram post.

W. H. O. ارتقاء COVID-19 به یک بیماری همه گیر. برای H. اقامت در خانه و مدرسه او نوشته شده بخشی از داستان مربوط به یک grotesquely چربی راوی که با یک مرد ثروتمند به نام دونالد است که در واقع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد برخی از شناور آزاد سردرگمی در مورد تهمت در خانواده ما از آنجایی که من در قوانین که رای دادند برای هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات آینده شد در اطراف برای مغلوب ساختن پیشی جستن از تابستان گذشته—از آنجا که او و همکارانش در چین یک تهدید وجودی برای خود بومی تایوان. (آنها پس از soured بر او بار دیگر به دلیل پاسخ خود را به این ویروس.)

یخ بازی دوباره. آخرین تمرین فصل برای H. آن را مانند به نظر می رسد دلاور است. من نمی دانم اگر من بیشتر ترس از بیمار شدن یا گرفتن پانچ. شاید هر دو اتفاق خواهد افتاد.

من خواندن اخبار روزانه بر روی گوشی من و تیتر متوقف می شود من سرد: “‘که در آن شما coronavirus ماسک, شما, آسیایی, b—ثانیه!’: آسیایی, زن منگنه در Midtown hate crime: پلیس است.” برای یک لحظه من فکر می کنم آن بود من نژاد پرست? برای اولین بار بود در سی و چهارم خیابان و خیابان پنجم کمتر از یک مایل از جایی که من نژادپرستانه خود ساخته شده شناخته شده: یک زن رو مورد حمله قرار گرفت, در حالی که او زن ضارب فریاد زد در او. قربانی گرفتم یک روز بعد بود کره. در دومین حادثه یک زن پنجاه و نه ساله آسیایی, مرد لگد بود در بازگشت در نزدیکی شرق 103 و خیابان توسط یک پسر فریاد “F–k you, چینی, coronavirus!” شاید آن را امن تر در دلاور.

یکی از تیم ها برای Y. را Philly مسابقات است که از Loudoun County Virginia است که فقط خود را بسته مدارس. من نگه داشتن چک کردن هر دو مسابقات سایت برای به روز رسانی e-پستی سازمان. به نظر می رسد مانند آنها در حال برگزاری در لغو زمانی که ممکن است. هیچ کس می خواهد به این باور است که همه چیز واقعا در حال تغییر است.

در نزدیکی یک جدول در میدان یخ بازی را از کافه برخی از هاکی سکس چت در مورد ویروس. من پوشیدن هدفون و سعی کنید برای صرفنظر کردن از. من تصور می کنم آنها به دنبال من است اما هنگامی که من من سر از تلفن من می بینم که این مورد نیست. بعد من از شنیدن صدای.

من ارسال خبر دو ضرب و شتم به منظور گسترش بدبختی. “این است که مشمئز کننده” من نوشتن.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>