کنگره به شدت نیاز به یک طرح احتمالی

درو Angerer / گتی

Wکلاه اتفاقی می افتد اگر بیماری همه گیر کوروناویروس به مرحله ای برسد که نیاز به مسافرت و تجمع جرم در ایالات متحده به تعلیق—و اعضای کنگره نمی تواند دیدار در کنگره و یا در جای دیگر در واشنگتن ؟ چه اتفاقی می افتد اگر به اندازه کافی اعضای کنگره گرفتن ویروس و یا قرنطینه می شوند که وجود دارد این است که دیگر یک حد نصاب برای دیدار و انجام کسب و کار ؟ چگونه در چنین شرایطی که کنگره تصویب قوانین به نشانی مهار و درمان و تخصیص بودجه و یا حتی ورزش نظارت یک دولت است که نمی تواند قابل اعتماد برای عمل مناسب است ؟

پاسخ به این سوال ترسناک است. وجود دارد هیچ برنامه ای در محل کنگره برای برگزاری جلسات از راه دور و یا در غیر این صورت انجام آن کسب و کار اگر آن را می شود غیر ممکن است برای اعضای خود برای دیدار با هم چهره به چهره در کنگره و یا در سایت های دیگر در منطقه کلمبیا. و که نیاز به تغییر در حال حاضر.

On صبح 11 سپتامبر 2001 من شبانه روزی من, پرواز در فرودگاه دالس زمانی که من و همکار من مسافر بودند به نام برگشت از jetway—دوم هواپیما تا به حال آمار مرکز تجارت جهانی روشن ساخت که یک حمله تروریستی بود در راه است. من راه خانه را تماشا پوشش و آمد به یک نتیجه شگفت انگیز در اواسط بعد از ظهر—ایالات متحده پرواز 93 که به تازگی سقوط کرد در پنسیلوانیا بوده است رهبری برای کنگره و اگر آن را ترک کرده بود نیوجرسی در زمان به جای 45 دقیقه دیر این امر به احتمال زیاد باید زده چدن کنگره گنبد در حدود همان زمان یکی دیگر از هواپیما آمار پنتاگون. که می تواند منجر به مرگ و میر و یا نا توانی از صدها نفر از اعضای کنگره از بین بردن قانون اساسی حد نصاب مورد نیاز تا زمانی که ویژه انتخابات برگزار می شود برای دوباره پر کردن خانه.

برایان بیرد یک نماینده ایالات متحده از ایالت واشنگتن در هرج و مرج در کاپیتول هیل که صبح همان وحی است. و هنگامی که من نوشتم یک ستون اشاره به این که ما هیچ برنامه ریزی در محل به کنگره و در حال اجرا به سرعت واقعی اورژانس او با من تماس. با هم شروع کردیم و در نهایت تلاش بیهوده برای ایجاد قوی تداوم برنامه برای هر سه قوه دولت و برای ما انتخابات را متناسب با قرن 21 است. این بدان معنی است که به دنبال نه تنها در امکان ویرانگر اقدامات تروریستی بلکه در چالش های ناشی از حوادث طبیعی مثل طوفان و زلزله و یا بیماری های همه گیر. به سياه زخم را بترساند که آمار کاپیتول هیل به زودی پس از 9/11 تأکید خطرات ناشی از آن گذشته تهدید.

بیرد مشغول به کار در خانه و ما متحد John Cornyn مشغول به کار در سنا است. همراه با تام مان از موسسه بروکینگز و همکار من در American Enterprise Institute, جان Fortier من کمک به ایجاد و تداوم از کمیسیون دولت. که کمیسیون همکاری-ریاست سابق کاخ سفید مشاور لوید کاتلر و سناتور سابق آلن سیمپسون که تا به حال تشویق ایجاد آن است.

کمیسیون ما صادر شده گزارش سه—در تداوم کنگره ریاست جمهوری و دادگاه عالی—و ما نوشت: مقاله در حصول اطمینان از تداوم انتخابات است. ما تا به حال جلسات در هر دو مجلس کنگره و سنا قضایی فرعی در قانون اساسی گزارش از اصلاح قانون اساسی برای ایجاد موقت اورژانس قرار ملاقات را به مجلس نمایندگان و سنا در این رویداد یک فاجعه است که کاهش یافته است یا خانه زیر حد نصاب نیمی از اعضای آن برای سنا در خصوص, که شامل توده incapacitations. که متمم قابل توجه بود اسپانسر شده از طرف هر دو حزب جمهوری خواه John Cornyn و دموکرات اهل Feingold رفتم ولی هیچ جا.

و نه هر یک از توصیه های دیگر. مجلس دنیس Hastert در زمان علاقه کمی در مورد این موضوع. او همچنین تا به حال برای مقابله با سرسخت و غیر منطقی مخالفت با هر گونه اقدام از دو قدرتمند صندلی جیم Sensenbrenner قوه قضائیه کمیته و دیوید جلو از قوانین این کمیته است. از جلو اعتراض که هیچ خانه ای عضو بودم و خدمت بدون انتخاب می شوند. اما اگر در خانه نمی تواند جمع اوری یک نصاب انفعال ممکن است این معنی است که وجود خواهد داشت هیچ خانه ای در تمام یا دیگری تولید یک خانه پر slapdash, مد با شم انتخابات برگزار شد در کمی توجه کنید که به هیچ وجه نمی توان نماینده از رای دهندگان خواسته. تحت فشار و خانه را تعیین فورت مک نیر به عنوان یک جایگزین سایت که در آن می تواند تشکیل اما آیا هیچ چیز دیگری یافت. سنا انجام هیچ چیز در تمام.

به نمایشگاه بزرگترین دلیلی برای انفعال بود که چند تن از اعضای کنگره خواست به دست بگریبان شدن با مسئله ای است که خود را درگیر خود ممکن است مرگ و میر—به همین دلیل است که بسیاری از هوشمند افراد تحصیل کرده نمی نوشتن وصیتنامه. و خرافات نقش به عنوان به خوبی. من باید اضافه کنید که من درخواست به دیک چنی معاون رئیس جمهور برای مقابله با کهنه ریاست جمهوری جانشینی عمل است که پر از تناقضات و ضعف و به قاضی جان رابرتز را به تمرکز بر روی دادگاه عالی جانشینی که تنها برنامه موجود است حد نصاب قانونی از شش قضات برای انجام هر کسب و کار و همچنین کاهش یافت و در گوش کر.

هر سال از سال 2001 من تمدید تلاش من برای مقابله با این مسائل تداوم که شامل چشم انداز است که انتخابات می تواند مختل بدگویی خارجی یا داخلی بازیگران با برق شبکه قطع و یا به طور فزاینده ای خشونت آمیز و زود هنگام آب و هوا و شرایط اضطراری—اگر دسته 5 طوفان که زده تکدی فلوریدا در ماه اکتبر 2018 آمده بود یک زن و شوهر از هفته بعد و تا به حال آمار Pensacola با نیروی فرمانداری, سناتوری و خانه انتخابات در آن کشور شده اند به طور چشمگیری تحت تاثیر قرار. و ما انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر در حال حاضر در معرض اختلال ،

قبل از کنگره مجبور است به خود قرنطینه باید آن را عمل می کنند. اولین کنگره نیاز به تصویب یک برنامه است که اجازه می دهد تا به صورت مجازی کنگره یک ایده در اصل پیشنهاد پس از 9/11 توسط نماینده جیم لانگوین رود آیلند. و. در همان زمان کنگره نیاز به قرار دادن به جای پیچیده ترین و امن از راه دور-جلسه نرم افزاری و سخت افزاری برای اعضای آن است. هر کنگره و فرعی نیاز به توسعه ظرفیت های مشابه با همان قدرت. اگر اعضا به کار خود را از دفاتر منطقه و یا حتی از خانه آنها باید توانایی نه فقط برای دیدار از راه دور, اما به بازیگران امن آرا در زمانی که لازم است.

ما همچنین نیاز به فوریت یک طرح برای مقابله با این احتمال که ما در انتخابات نوامبر مختل خواهد شد اگر همه گیر باعث می شود رای گیری در انتخابات دشوار یا خطرناک است. حداقل کنگره باید تصویب یک قانون اجازه می دهد تا هیچ بهانه ای غایب انتخابات در هر کشور برای انتخابات فدرال در حالی که اصرار می گوید که هیچ گونه نیاز به انجام همین کار را برای دولت و انتخابات محلی است. و در حالت ایده آل ما نیاز به یک برنامه ریزی برای مقابله با دیگر ممکن است انتخابات اختلال که ما هیچ گزینه و یا عملی جایگزین در محل. ترک متحده برای پاسخ ad hoc است که یک راه خوب برای مقابله با بسیاری ممکن است اختلالات و دررفتگی. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل همچنین می تواند کمک به حفظ خود را وطن پرست وظیفه و اجازه می دهد سریع رای در بسیاری از هر دو حزب قصد دارد برای مبارزه با روسیه و یا دیگر دخالت خارجی در انتخابات ما. و ما نیاز به مطمئن شوید که رئیس جمهور تهمت نیست سوء استفاده خود را اضطراری قدرت به تعویق انداختن یا لغو انتخابات.

پس از عدم کنگره به شرح زیر پاسخ 9/11 من همیشه می ترسید که کنگره خواهد موفق عمل تا زمانی که یک بیماری ناتوان کننده فاجعه را زمانی که از آن خواهد شد خیلی دیر به مبارزه با آن با منطق و دلیل. ما نمی توانیم صبر کنید دیگر قبل از آماده شدن برای بدترین.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>