کنگره خصمانه محل کار

ایده های یک همکار نماینده مواجه نیویورک از حزب دموکرات اسکندریه Ocasio-کورتز—آخرین نمونه از رفتار در کاپیت

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
تراشه Somodevilla / گتی

شما فکر می کنید کار شما داره ؟

تصور کنید رفتن به کار هر روز را در یک اتاق که در آن حدود نیمی از همکاران خود فکر می کنم شما نه فقط در آنچه شما انجام, اما که شما در حال تلاش برای نابود کردن کل شرکت. در واقع آنها صرف بیشتر وقت خود را در محل کار بدنام کردن شما به دیگر همکاران, به tweeting, همه چیز تند و زننده در مورد شما و سطل زباله-صحبت کردن شما به رسانه ها. آنها حتی علنا سعی کنید شما از کار اخراج شدند.

شما باید برای درخواست مجدد هر سال فقط به نگه داشتن شغل خود را که بدان معنی است که هنگامی که شما در حال برخورد خود را با متضاد همکاران شما تماس همه شما می دانید و بسیاری از مردم که شما نمی درخواست آنها را برای شما ارسال پول است. حتی اگر آن را به طور موثر بخشی از کار خود را, شما مجاز به انجام آن در دفتر—شما رو به جایی بروید و آن را در زمان خود است.

که ممکن است شما را دارند که شما در حال ساخته شده به کار خود را به خانه با شما. اما برعکس شما نیز همکاران که به معنای واقعی کلمه خواب در دفتر خود. وارد در کار خیلی زود است و شما ممکن است آنها را ببینید shambling پایین سالن در شورت پاچه.

اگر کسی بی ادب و یا uncooperative و یا شکنجه و یا آزار شما موفق باشید پیدا کردن کسی که به مقابله با آن. وجود ندارد و وزارت منابع انسانی و وجود ندارد حتی واقعا کارفرمایان—حداقل نه در معنای سنتی از مدیران. به غیر از دو سال reapplication روند عملا هیچ کس نمی تواند اخراج می شود مگر اینکه خود رفتار بار-در-یک-قرن فاحش.

اما دوست عزیز شما یک پین برگردان و امتیاز در یک آسانسور خاص است. به انجمن خوش آمدید کنگره!


دیروز یک خبرنگار به صورت تپه شاهد تنش بین نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز این ستاره رو به افزایش از شورشیان جنبش مترقی در مجلس و نماینده تد Yoho یک خروج ستاره از شورشیان محافظه کار یکی است. Yoho گزارش مواجه Ocasio-کورتز بیش از نظرات او ساخته شده بود و گفت که افزایش جرم و جنایت در نیویورک مربوط به اقتصادی اروپاست.

Yoho گفت Ocasio-کورتز که او "نفرت انگیز" و "از [او] ناجور ذهن است." Ocasio-کورتز پاسخ داد که Yoho بود "بی ادب." (واقعیت-بررسی: درست است.) او بعد از توییتی که یکی دیگر از اوباما در کنگره در حال حاضر جامعی در او نیز هست. به عنوان او راه می رفت دور Yoho گفتم, "لعنتی عوضی." این بود که فقط یک عود طولانی در حال اجرا tiff بین دو همکار یا: Ocasio-کورتز گفت: او هرگز ملاقات Floridian قبل از. (در بیانیه ای به The Daily Caller, Yoho را مورد مناقشه تپه'ثانیه حساب کرد و گفت که "او ساخته شده یک نظر خود را به عنوان او راه می رفت دور خلاصه آنچه که او معتقد است که او سیاست به: مزخرف.")

وجود دارد را منسوخ اما مداوم ایده که زمانی که اعضای کنگره نیست در خانه و یا مجلس سنا کف آنها مالش آرنج در clubby احزاب در جورج تاون. حتی قبل از COVID-19 که درست نیست. بیشتر آنها وقت خود را صرف تلاش برای از بین بردن مردم است.

Yoho را misogynistic فوران است به خصوص فاحش از یک به خصوص عجیب و غریب, عضو, اما نمونه هایی از تنش و برخورد و رفتار نفرت انگیز در کنگره مشترک هستند. فقط در ماه گذشته تگزاس و مارچوبه علاقه مندان کابل شروع به کوبیدن روی میز مانند زود رنج کودک سعی کنید به غرق کردن یک شاهد, کسی که با او مخالفت کرد. یک هفته قبل از آن فلوریدا مت Gaetz فریاد زد در لوئیزیانا Cedric ریچموند. در 2019 در اواخر الیاس کامینگز تا به حال به واسطه اختلاف بین رشیدا Tlaib و علامت مراتع که او تا به حال به نام یک نژادپرست است. مبادا کسی باور این است که صرفا استاندارد دموکرات در مقابل حزب جمهوری خواه چیزهای Gaetz توییتی (در حالی که من در نوشتن این مقاله) تقاضای خود را که لیز چنی بود سرنگون از حزب جمهوری خواه رهبری پس از تنش های پارلمانی این جلسه صبح امروز.

من قطعا حذف برخی از خودنمایی های اخیر موارد از آنجا که بسیاری از, است که دقیقا در این نقطه است. در قسمت پایین رسمی پروتکل مورد نیاز تجلیلی آدرس—"این gentlelady از آلاسکا" "نجیب زاده از وایومینگ" و بنابراین در اغلب تحویل با شوخ تن—کنگره خصمانه محل کار. بسیاری از رفتارهایی که ما نمایندگان منتخب نمایش به طور منظم در کاپیتول هیل خواهد آنها را بدحجابی در بهترین و راهپیمایی امنیتی در بدترین حالت اگر آنها برگزار می شود همان نوع از مشاغل به عنوان بسیاری از ترکیبات آنها.

ترین شغل نیست مثل این است که در خانه و یا مجلس سنا ، اکثر مردم در اصل اداری موسسات: شما در حال استخدام برای انجام یک کار وجود دارد یک سلسله مراتب در محل و شما می توانید ترویج و یا اخراج و یا انتقال خود را بر اساس عملکرد و تعاملات است. اما کنگره دموکراتیک با اعضای منتخب محبوب ترین ها رای دادن. برای حاکم اهداف این یک چیز خوب است. تعداد کمی از ما می خواهند به حکومت توسط بوروکرات (هر چند بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر احساس می کنم که ما در حال).

برای کار-محیط زیست اهداف که کمتر گوارا. اعضای یک رئیس به این معنا که آنها در حال پاسخگو به رای دهندگان اما هیچ کس نظارت بر آنها را در یک روز به صورت روز. رهبران در هر حزب می تواند مجموعه ای از اولویت ها و هدایت قانون اما قدرت خود را بیش از افراد محدود است. (فقط بپرسید گذشته دو حزب جمهوری خواه سخنرانان از خانه جان بونر و پل رایان که هر دو بازنشسته پس از hounded حزبی insurrectionist.) اعضای واقعا فقط باید به صورت مسئوليت هر دو سال و حتی پس از آن رای دهندگان لزوما درجه آنها بر عملکرد خود در واشنگتن: شاید مرد دیگر بدتر است. شاید آن مرد دیگر مخالف با رای دهندگان در سیاست. شاید رای دهندگان فقط به عنوان شاد با برخی ملعون ارشد haranguing همکاران خود را. و در حالی که هیچ جدی فرد را نشان می دهد jettisoning دموکراتیک پاسخگویی برای اعضای بدبختی محیط زیست در کنگره خطرات موجب ترس رهبران خوب و تولید kakistocracy.

خبر خوب این است که همیشه بوده است در نتیجه. خبر بد این است که از آن شده است حتی بدتر. داستان طرفدار الغای برده داری چارلز سامنر را چوبزنی در مجلس سنا اتاق خود را طرفدار برده داری همکار پرستون بروکس است که نسبتا به خوبی شناخته شده اما به عنوان مورخ جوآن Freeman نوشته است, آن را تنها ترین خودنمایی بسیاری از خشونت قسمت در قبل از جنگ داخلی کنگره است. اوهایو طرفدار الغای برده داری جاشوا Giddings بود مورد ضرب و شتم حداقل هفت بار در به سختی از دو دهه در خانه بود و یک هفت تیر کشیده او را در طول یک طبقه سخنرانی. دوئل و مبارزه بودند و دور از پایتخت اما تهدید به خشونت در داخل افزایش بیش از حد: "اواخر 1850s بسیاری از اعضای کنگره مسلح بودند; به عنوان اوایل به عنوان سال 1850 برخی از اعضای کنگره حدس زده است که حدود 30 درصد از خانه سلاح های انجام شده و افزایش تعداد کسانی که بیش از یک دهه پر حادثه."

در طول زمان روابط در کنگره بهتر است. سپس آنها بدتر دوباره—هر چند خوشبختانه که بد نیست حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. نظریه برای چرا وجود دارد. شاید ارزان و سریع سفر هوایی به این معنی است که اعضای صرف زمان کمتر در واشنگتن از آنها استفاده می شود به این معنی که آنها معاشرت و می دانم که یکی از دیگری کمتر ساخت آنها کمتر همکاران. و یا شاید به عنوان همکار من McKay Coppins نوشت: در سال 2018 این رئیس سابق نیوت گینگریچ گسل برای مسمومیت کنگره چگونه کار می کند. شاید آن را فقط بازتابی از یک عصبانی تر و بیشتر قطبی کشور است. شاید آن است که اشکال جدید رسانه ها ساخته اند, حرکات نمایشی—مانند خواب در دفتر خود را به صرفه جویی در پول مالیات دهندگان به جای اجاره آپارتمان—جذاب تر به کاربران فقط به عنوان تلگراف تشدید antebellum تنش است.

این ایده که کنگره خصمانه محل کار نیست کاملا جدید. در سال 2017, نامه اعضای کنگره سیاه حزبی گفت که شبح مست اعضای پیاده روی نیمه لباس پوشیدن در ساختمان های اداری بود "کمک به دشمن محیط کار."

در عادی محل کار بخشی از لباس پوشیدن کارکنان ممکن است اشاره به انسان-بخش منابع یک شرکت, اما کنگره ندارد که. به جای آن self-سیاست—حداقل در تئوری است. خانه سنا خود کمیته اخلاق است که در آن نامه فرستاده شد. این خانه همچنین دارای دفتر مستقل است که به بررسی و ارجاع به کمیته اخلاق. کمیته اخلاق می تواند توصیه اقدامات انضباطی از قبیل سرزنش و اخراج کامل اتاق. که بدان معنی است که در عمل انضباطی رای یک مسابقه محبوبیت یا حزبی نبرد و آن را بسیار سخت برای یک عضو به طور جدی ، در واقع به استثنای موارد مرتبط با مؤتلفه تجزیه طلبی تنها سه عضو که تا کنون اخراج شده اند برای سوء رفتار و یکی از کسانی بود که در سال 1797. (دیگر اعضای استعفا در میان رسوایی.) این به منزله عملا نزدیک به ایمنی از آتش.

بدترین قربانیان این مصونیت از مجازات در حال کارکنان. علاوه بر آن مشکلات دیگر کنگره نهادی است که قابل اجرا بر روی تفاوت. (به یاد داشته باشید ویژه آسانسور؟) افراد جوان می رسند از سراسر کشور مشتاق به ایجاد راه خود را در سیاست که به معنی پیدا کردن حمایت از مردم قدرتمند. آنها مستعد ابتلا به زیاد لفظی تحقیر و به خصوص آزار و اذیت جنسی. همانطور که مشخص شد در طول زودگذر 2017 حساب بیش از اعضای اذیت و آزار کارکنان و کارگران باید کمی حفاظت, از هیچ بخش منابع انسانی; بسیاری از قربانیان به سادگی از پرداخت مالیات دهندگان " سکه بدون هیچ گونه دانش عمومی—که تنها باعث می شود آن را سخت تر برای رای دهندگان به خود را نگه دارید و نمایندگان پاسخگو باشد.

فقط به خاطر موقعیت کارکنان بدتر است به این معنا نیست که این وضعیت قابل قبول برای اعضای کنگره ، سیاست نه به عنوان آنها می گویند beanbag و رسمی انتخاب می شوند باید قادر به گرفتن یک لفظی پانچ هر چند امیدوارم یک لفظ یکی است. این مسائل در معرض خطر در واشنگتن اغلب از اهمیت حیاتی برای کل کشور و نمایندگان باید پرشور و درگیر. اما آنها نیز درست است که: نمایندگان و هیچ دلیلی وجود دارد که آنها باید در تعامل و رفتار است که می توانید هر یک از اجزای تشکیل دهنده خود اخراج و یا تنبیه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de