کانر Bedard هیجان زده به کت و شلوار با Pats به عنوان جوانترین بازیکن در WHL

تورنتو—وجود دارد و نمی توان هیچ شگفتی جمعه وقتی که می آید به شماره 1 انتخاب در سال 2020 غربی هاکی لیگ Bantam پیش نویس است.

این Regina Pats اعلام کرد روز شنبه آنها را انتخاب رو به جلو کانر Bedard — پخش برای اولین بار برای همیشه بود اهدا استثنایی بازیکن وضعیت برای WHL.

“واضح است که ما فکر می کنم بسیاری از او No. 1 در چشم ما” گفت: عمومی مدیر جان حصار. “احتمالا حدود یک ماه قبل از (او اعطا شد وضعیت) را ملاقات کردم کانر خانواده و ما به آنها گفتم ما او را و با انتخاب اگر ما به آن بود.”

بر خلاف تمام دیگر پیش نویس بازیکنان که باید منتظر یک فصل به عضویت جدید خود را WHL تیم 14 سال Bedard اجازه خواهد داشت برای ایجاد یک تاثیر فوری با یک نقطه در صف برای فصل آینده.

“در حال رشد مشاهده WHL من همیشه آرزوی بازی وجود دارد” گفت: Bedard که در حال حاضر خود را امضا کرد WHL استاندارد بازیکن توافق با Pats. “خواب از این پس من پنج یا شش آن را یک گام بزرگ در هاکی حرفه ای… من نمی تواند شادتر و من بسیار هیجان زده هستم.”

Bedard از ونکوور شمالی, بازی های برگزار شده این فصل در زیر 17 سطح در کانادا, ورزش, مدرسه هاکی لیگ برای غرب ون آکادمی دبستان. او نام این لیگ با ارزش ترین بازیکن در حالی که به ثمر رساند عنوان با 43 اهداف و 84 در 36 بازی. او صرف اکثریت از دوران کودکی خود را در برابر بازی اسکیت بازان مسن تر از او.

“برای ما به عنوان یک سازمان کانر بسیار قدیمی خانواده بزرگ پس زمینه او را دوست دارد هاکی همانطور که همه ما انجام دهد اما او قرار می دهد همه چیز را به آن را به عنوان دور به عنوان آموزشی” گفت: حصار. “او پس از خریداری و آن را نشانه ای از بلوغ است.”

Bedard, پنج فوت و هشت 165 پوند می گوید که او نمی امتحان کنید و مدل بازی خود را پس از هر بازیکن خاص و پاسخگو در همه جا بر روی یخ.

“من سعی کنید و انتخاب کنید از بازیکنان گفت:” Bedard. “من خیلی خوب 200 پا مرکز بدیهی است که در بهترین حالت تهاجمی پایان. من می خواهم به فکر می کنم من می تواند تولید کند اما گام بعدی دشوار است و من فقط به عنوان سخت به عنوان من می توانم.”

حصار اضافه شده که Bedard می تواند یک تعویض بازی با توانایی های خود را به نمره اهداف.

“من هیچ چیز را دوست ندارم” گفت: حصار. “(اما) اگر من به یکی را انتخاب کنید مجموعه ای از مهارت های او شاخه های جن شبیه هیچ دیگر 14 ساله در جهان است.”

Bedard که نوبت 15 در ماه جولای اعمال می شود به صورت استثنایی وضعیت پخش در ماه دسامبر بود و مطلع هاکی کانادا در ماه مارس که او را مجاز به ورود به لیگ از 16 تا 20 ساله را یک سال زودتر از همسالان خود. این تصمیم پس از بررسی های شدید نقد و بررسی که شامل مصاحبه با معلمان مدرسه و خانواده و همچنین به عنوان یک مقاله شخصی Bedard نوشت و توضیح داد که چرا او آماده بود به پرش.

استثنایی بازیکن وضعیت است که به ندرت داده شده توسط هاکی کانادا. انتاریو هاکی لیگ تا به حال پنج بازیکن اعطا وضعیت ابتدا با جان توارث در 2005-06. هارون Ekblad, Connor McDavid شان روز و شین رایت هستند در حالی که دیگران Detroit Red Wings پیش نویس انتخاب جو Veleno است تنها بازیکن از کبک عمده تاریخ لیگ هاکی.

Bedard احساس اخلاق کار خود را می تواند کمک به او را به مرحله بعدی زمانی که 2020-21 مبارزات انتخاباتی آغاز می شود.

“شما همیشه در حال انجام کاری برای بهبود بازی خود را چند روز نیست من یخ” گفت: Bedard. “من میخوام کار من سخت ترین. من فکر می کنم من می تواند تاثیر اگر من در بهترین من.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

این WHL پیش نویس برگزار خواهد شد آنلاین در این سال به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

زود سراغ گزارش ها نشان می دهد که در سمت راست مرکز می تواند شماره 1 انتخاب کنید در 2023 NHL پیش نویس است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>