امکان در نظر بگیرید که مغلوب ساختن پیشی جستن حق را در مورد چین

Aly آهنگ / ایسنا

هنگامی که یک کروناویروس جدید پدید آمده در چین و شروع به گسترش در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری از منتقدان در سیاست خارجی آمریکا ایجاد شد و سریع برای شناسایی او به عنوان بخشی از مشکل است. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مبارزات انتخاباتی در امریکا “برای اولین بار” سیاست خارجی است که پس از پیروزی او شد مندرج در این مقام امنیت ملی, استراتژی است که دولت او منتشر شده در سال 2017. در آن زمان من در خدمت دولت و هماهنگ نوشتن آن سند است. در سال های پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتقاد ظاهرا تغییر پس از جنگ جهانی دوم نظم و رد نقش ایالات متحده به مدت طولانی در جهان است. در میان همه گیر جهانی او را متهم—در این سایت و جاهای دیگر—از بیگانه متحدان undercutting چند ملیتی همکاری و باعث امریکا برای مبارزه با کروناویروس به تنهایی.

و در عین حال حتی به عنوان اورژانس در حال حاضر ثابت شده است او را در راه اساسی—در مورد چین و به طور خاص در سیاست خارجی به طور کلی بسیاری از مردم محترم در ایالات متحده به خود اجازه اهانت به رئیس جمهور کور آنها را به آنچه که واقعا در رفتن در جهان است. به دور از بی اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن از نقطه نظر COVID-19 بحران نشان می دهد چه استراتژی خود اظهار داشت: که جهان یک عرصه رقابتی است که در آن قدرت های بزرگ رقیب مانند چین به دنبال مزیت است که دولت باقی می ماند غیر قابل تعویض عامل قدرت بین المللی و موثر عمل است که نهادهای بین المللی باید ظرفیت محدود برای تبدیل رفتار و ترجیحات متحده است.

چین و امریکا قدرتمند ترین رقیب بازی کرده است به خصوص مضر نقش در بحران جاری آغاز شد که در آن خاک است. در ابتدا که کشور را عدم شفافیت مانع از اقدام فوری که ممکن است حاوی ویروس است. در ووهان کانون شیوع مقامات چینی در ابتدا مجازات شهروندان “پخش شایعات” در مورد این بیماری است. آزمایشگاه در شانگهای که برای اولین بار منتشر شده ژنوم ویروس در باز سیستم عامل بود و تعطیل روز بعد برای “اصلاح” را به عنوان هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست شده در فوریه. ظاهرا به دستور مقامات در ووهان کمیسیون بهداشت, گزارش های خبری حاکی از بازدید تیم کارشناسان از جاهای دیگر در چین بودند مانع از صحبت کردن آزادانه به پزشکان عفونی-بیماری بخش. برخی از کارشناسان تا به حال مشکوک انسان به انسان انتقال اما سوالات خود را رد شد. “آنها نیست به ما بگوید حقیقت” یکی از اعضای تیم گفت: از مقامات محلی “و از آنچه ما در حال حاضر می دانم که از وضعیت واقعی و سپس آنها دروغ گفتن” به ما.

در حال حاضر چین مبلغان در حال رقابت برای ایجاد یک روایت که در ابهام فرو ریشه های بحران و سرزنش ایالات متحده برای ویروس. این رفتار غیر مسئولانه و عدم شفافیت نشان داد چه مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی امنیت ملی شناسایی شده بود در اوایل: که “بر خلاف ما امیدوار چین گسترش قدرت خود در هزینه دیگران است.” به جای تبدیل شدن به یک “مسئول ذینفعان”—یک اصطلاح جورج دبلیو بوش دولت مورد استفاده برای توصیف نقش آن امیدوار پکن را زیر چین ورود به سازمان تجارت جهانی در سال 2001—حزب کمونیست چین با استفاده از مزایای عضویت در سازمان تجارت جهانی برای پیشبرد یک نظام سیاسی و اقتصادی در تقابل با امریکا و جامعه است. قبلی استراتژی امنیت ملی مدارک tiptoed در اطراف چین خصمانه رفتار به عنوان اگر خواستار آن کشور به عنوان یک رقیب—به عنوان 2017 سند به صراحت انجام شد به نحوی بی ادبانه.

اما در برخی از نقطه آمریکایی دولت نیاز به تغییر این گفتگو به دور از امید برای تصور آینده چین به واقعیت حزب کمونیست را انجام — است که به سختی یک راز است. در این دهه و نیم قبل از سال 2017 جمهوری خواه و دموکرات رهبران عموم نگران چین تمایل به قوانین بازی اما تمایلی به برخورد سر با چین استبدادی دولت و اقتصاد دولتگرا. دو حزبی ایالات متحده-چین امنیت اقتصادی کمیسیون همواره به نام چین شیوه های ناعادلانه. در سال 2010 باراک اوباما در مورد چین قبل از G-20 به صورت ارز خود را دستکاری. نیاز به رقابت موثر با سیاست های حزب کمونیست چین یکی از معدود نقاط توافق بین تهمت و مجلس نانسی پلوسی. حتی به عنوان او به دنبال پیدا کردن راه هایی برای نتیجه گیری متقابل موافقت نامه های تجاری خود را در دولت از دست داده نزد چین تهاجمی افزایش است.

حداقل به عنوان بحث برانگیز مغلوب ساختن پیشی جستن نقد چین تاکید ایشان بر اهمیت حاکمیت و اصرار خود را که قوی کشورهای مستقل از عوامل اصلی تغییر دهید. اما متحده هستند که پایه و اساس حکومت دموکراتیک و اساسا از امنیت. آن است که شهروندان کشورهایی که رای دادن و نگه داشتن رهبران پاسخگو باشد. و آن این است که ایالات متحده هستند که پایه های نظامی و سیاسی و قدرت اقتصادی در اتحاد مانند ناتو یا سازمان هایی مانند سازمان ملل متحد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید بر حفاظت از حاکمیت آمریکا به ارمغان آورد به جوش نهفته ملی, بحث در مورد نادیده گرفته شده و هزینه های جهانی شدن است. کور پایبندی به آنچه اقتصاددان Dani Rodrik است به نام “hyper-جهانی شدن”این ایده که منافع شرکت های بزرگ و اصل بازار ادغام در اولویت بیش از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته رفاه و امنیت اقتصادی—آمده بود در هزینه از صنایع داخلی. برای سال, افرادی که شکایت در مورد این عواقب اخراج شدند به عنوان isolationists و یا به عنوان در “طرف اشتباه تاریخ است.”

Coronavirus تجربه نشان می دهد که تعامل اقتصادی رخ نمی دهد در خلاء ژئوپولیتیک رقابت است. وابستگی به چین برای حیاتی و تجهیزات پزشکی در سراسر این بیماری همه گیر است روشن خطرات ناشی از hyper-دنیای اقتصاد. کارشناسان هشدار داده بود از آمریکا وابستگی کلید دارو و مواد تشکیل دهنده از چین است. وال استریت ژورنال گزارش کرده است که چین تنها ساز از مواد تشکیل دهنده کلیدی برای طبقات خاصی از مواد مخدر از جمله تاسیس آنتی بیوتیک هایی که در درمان طیف وسیعی از عفونت های باکتریایی مانند ذات الریه. آمریکا اعتماد تامین کنندگان چینی برای دیگر داروسازی و تجهیزات پزشکی نیز نگران کننده است. آمریکایی ها نباید وابسته خودکامه رقیب دولت برای سلامت شهروندان—بیش از هر ایالات متحده و دیگر رایگان و باز کردن جوامع باید به شرکت های چینی و با فرمت حزب کمونیست چین کنترل ارتباطات زیرساخت ها و داده های شخصی حساس.

بسیاری از رئيس جمهور تهمت منتقدان در سیاست خارجی جامعه قرار داده و سهام بزرگ در توانایی چند جانبه و سازمان های بین المللی برای محدود سوء رفتار از چین و کشورهای دیگر. این سازمان در ترویج اقدام هماهنگ علیه معمولا به رسمیت شناخته شده و مشکلات. اما تهمت منتقدان تمایل به مشاهده آنها عمدتا در خود آرمانی شکل و به عنوان مرکزی ابزار برای حل مشکلات جهانی و پیشبرد ارزش های به اشتراک گذاشته شده توسط همه. در عمل اگر چه سازمان های بین المللی انجام شده است عمیقا تحت تاثیر قدرت روابط میان کشورهای عضو است.

رهبران چین تبدیل شده اند کاملا ماهرانه ای در استفاده از این بدن به دنبال منافع خود است. رئیس جمهور خلق چین ساخته شده آن را یک اولویت—به عنوان او آن را در یک 2018 گفتار به “اصلاحات” و سرب در “حکومت جهانی سیستم” مشاهده چنین تلاش به عنوان انتگرال به “ساختمان مدرن و قوی سوسیالیستی کشور است.” با وجود آن سابقه سرقت اختراع فن آوری چین سعی در رهبری سازمان جهانی مالکیت معنوی تلاش خنثی توسط واشنگتن است. چینی شرکت های فن آوری که به دنبال وادار کردن سازمان ملل متحد اتخاذ صورت خود را-به رسمیت شناختن و نظارت استاندارد برای روشن شدن راه را برای به کارگیری از فن آوری های خود را در اطراف جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استراتژی امنیت ملی را به چالش کشیده این فرض که سازمان های بین المللی همیشه رانده شده توسط یک مشترک جهانی خوب است. چین نفوذ ناروا در کلید سازمان های بین المللی مشهود بود اخیرا زمانی که سازمان بهداشت جهانی تردید به اعلام COVID-19 عمومی-بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی. که مقامات تقویت مقامات چینی’ اوایل ادعا می کند که این ویروس مطرح شده هیچ خطر از انسان به انسان انتقال است. رئیس سازمان حتی تبریک گفت چین رهبری برای آن “باز بودن برای به اشتراک گذاری اطلاعات است.” ظاهرا به دنبال جلوگیری از پکن خشم که حاضر به پاسخگویی به تایوان در اوایل نگرانی در مورد انسان به انسان انتقال این ویروس شیوع در ووهان.

این COVID-19 تجربه اگر چه تا کنون از بیش از تولید شواهد قوی است که در حالی که که و دیگر سازمان های بین المللی هستند و البته مهم برای به اشتراک گذاری اطلاعات و هماهنگی سازمان ملل همچنان به انجام بلند کردن اجسام سنگین. ایالات متحده همچنان بزرگترین کمک به کسانی که با پرداخت حدود 15 درصد از این سازمان بودجه در مقایسه با چین 0.21 درصد است. در اوایل ماه مارس تهمت امضا مکمل تخصیص قانون که شامل 1.3 میلیارد دلار اضافی در ایالات متحده کمک های خارجی برای pandemic پاسخ. اخیرا وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام اضافی $274 میلیون دلار بودجه اضطراری برای در خطر کشور است. این کمک می کند با این رشته که چین متصل به آن کمک.

بر خلاف آنچه که منتقدان استدلال می کنند “امریکا برای اولین بار” به این معنا نیست “امریکا به تنهایی.” که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مورد نیاز معرفی correctives به hyper-جهانی شدن دنبال اوایل دولت است تولید جدی ناهماهنگی شناختی در برخی از محله های. و واقعیت این است که تنها یک سازمان در کل جهان به عنوان آن تنها به عهده مردم آمریکا را به ایمنی. که نهاد دولت ایالات متحده. آیا رهبری جمهوری خواهان یا دموکرات ها و یا توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کس دیگری—آن را همیشه باید با قرار دادن مردم آمریکا برای اولین بار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>