قانع کننده فرزندان پدر و مادر را Coronavirus به طور جدی

Coronavirus به شمار منحصر به فرد تهدید به یک گروه سنی که آیا آنها آن را بپذیرد یا نه شامل آنها است.عکس کارولین شیف / گتی

آخرین پنج شنبه شب طولانی نیست پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بیضی آدرس دفتر که من برای بررسی در مورد شما می دانید بی سابقه جهانی بهداشت از بحران است که اتفاق می افتد. او به من گفت که او و پدر من بودند در یک کابین در راه خانه از یک سرگرمی صرف شام در پولو بار در میدتاون منهتن با زوج های دیگر که دوستان است.

“شما رفت و به یک رستوران؟!” من فریاد می زد. این بود که چند روز پس از او به من گفته بود از طریق sniffles که او دوره نقاهت بعد از سرماخوردگی و اما نمی بینم هر دلیلی که او نباید به کار برود. (او در یک مدرسه می آموزد که هیچ جای تعجب است که در حال حاضر تعطیل.) همچنین او هنوز هم امیدوار به ایجاد یک سفر به فلوریدا در پایان ماه. پدر من یک وکیل بود و برنامه ریزی برای رفتن به دفتر روز پنج شنبه اما فکر می کردم که او ممکن است کار از خانه در روز جمعه اگر او می تواند کشف کردن که چگونه به لینک بالا روی کامپیوتر شخصی خود. آن شب لحظه پس از وارد شدن به تخت من بر خاست و نوشت: آنها اضطراب e-mail. “من احساس می کنم شما دو نفر در حال گرفتن نیست به اندازه کافی جدی احتیاطی در حال حاضر” من به آنها گفتم. “زمان انجام شده است برای رفتن به رستوران و نشان در دفتر هر روز ، فقط ماندن در داخل و تماشای تلویزیون!” زمانی که من به دنبال آن با متون مادرم نوشت sarcastically, “مامان با تشکر.”

این نقش معکوس شد . . . رمان. من هنوز هم فکر می کنم پدر و مادر من به عنوان grownups آنهایی که سخنرانی من در مورد صرفه جویی برای دوران بازنشستگی و دخالت در مناقشات سیاسی با خواهر کوچک من. آن زمان یک بیماری همه گیر به رانش من به نقش بزرگسالان مسئول و آنها را به نقش غافل کودکان است. من سی و هشت و پدر و مادر من هستند و شصت و هشت و هفتاد و چهار بود. نه بازنشسته هستند و هر دو در شکل خوب است. اما افراد شصت و پنج ساله و مسن تر—بیش از نیمی از کودک boomer جمعیت هستند بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19 و بالاتر مرگ و مير و پدر و مادر نرم و ملایم رفتار بود که نگران کننده به عنوان کوره در رفته هشدارهای آینده از بیمارستان در ایتالیا.

به عنوان من صحبت کرد به من و همسالان من متوجه شدم که من تنها نبود. بسیاری از ما صرف هفته گذشته شفاعت با بچه های ما-فرزندان پدر و مادر به طبخ در خانه, rip کردن کروز بلیط و گام به دور از نوه. من در قوانین که در پورتوریکو مورد نیاز هر سه از فرزندان بالغ خود برای متقاعد کردن آنها بیش از یک گروه متن نیست برای رفتن به macy’s (یا حداقل به جست و خیز ربانی در کلیسا). یکی از دوستان می نویسد: “پدر من یک بازنشسته ، مادر من یک پرستار بازنشسته. آنها هر دو در اوایل دهه هفتاد. هنگامی که من به نام صفحه اصلی را بررسی کنید در آنها را بدون پاسخ. معلوم مادر من ‘در بازار داشتن قهوه’ (?!) و پدرم گلف. من فریاد زد و آنها را برای متوقف کردن کودکان سرکش دهه 1960 و لطفا به رشد است.” دیگری می گوید: از پدر و مادر خود “آنها فقط نمی لعنتی به من گوش بده. من قصد کشتن آنها را قبل از COVID می کند. من واقعا ناراحت است. آنها به من گفتن زیاده با گفتن آنها را به توقف غذا خوردن و مادر را نگه می دارد رفتن به دفتر. من نمی خواهد اجازه دهید آنها را به اینجا می آیند برای دیدن پسران (که هر دو دارای تب خفیف و سرفه در حال حاضر است که می تواند هیچ چیز اما بدیهی است که یک ایده بد). آنها دیوانه در من هنگامی که من به آنها تماس بگیرید به آنها بگویید به تنها ماندن از خانه است. پدر من یک هفتاد و یک ساله دیابتی.”

به من گفت: مادر من در مورد آنچه به نظر می رسید مانند یک روند است. “همه دوستان من می گویند همان چیزی که” او پیامک بدون شک در راه خود را به بازار کشاورزان “که خود بچه ها دیوانه هستند و درمان ما مانند افراد مسن.”

به من اجازه می دهد به طور گسترده تعمیم در مورد متولدین فقط برای یک لحظه (یا حداقل سفید, خوبی کردن, مستقیم آمریکا آنهایی را که بیشتر از من نمونه). آنها متولد شدند و در یک پوشیده از چمن حیاط پشت پس از جنگ جهانی دوم آموخته است که چگونه به اردک و پوشش در مدرسه ابتدایی اختراع در سال 1967 Jazzercized در سال 1984 و در حال حاضر اجرای جهانی و نمی خواهد اجازه رفتن. آنها گذاشت و بعد از خرید کرم ضد چین و چروک توسط وان-load. به عنوان بی شماری روند قطعه اشاره کرده اند آنها نمی مانند به نام “مادر” و “پدر بزرگ”و یا حتی “شهروندان ارشد” حتی زمانی که آنها مسلم هستند. و چه کسی می تواند آنها را سرزنش ؟ آنها تبدیل فرهنگ آمریکایی زمانی که آنها جوان بودند زرق و برق دار و باغی طلوع در اخلاق از آزادی است. (من گفت: موسیقی بسیار خوب بود.) آنها موفق به ماندن مولد را در دهه شصت و هفتاد خم ایده پیری به خود خواهد شد. تا هزاره بارب “O. K., boomer” آمد, آنها ممکن است متوجه شده اند که آنها حداقل کمی از جریان اصلی. اما در حال حاضر یک ویروس به شمار منحصر به فرد تهدید به یک گروه سنی که آیا آنها آن را بپذیرد یا نه شامل آنها است. ما فرزندان-in-Chief برجسته ترین denialist. اما قابل توجه است که برای اولین بار افراد مشهور اعلام کرد که آنها تا به حال قرارداد COVID-19 بودند تام هنکس و ریتا ویلسون نزدیک ترین چیزی که برای تلفن های موبایل است به سرگرم کننده فرزندان پدر و مادر است. اگر فارست گامپ می توانید coronavirus بنابراین می تواند به شما پدر.

البته وجود دارد بسیاری از موارد استثنا به blasé-boomer قالب. یکی از دوستان می نویسد که دکتر پدر و مادر شده اند “overcautious” برای یک ماه و مقدار زیادی از دیگران به حق ماندم, به. اگر شما متولد سال 1944 و در سال 1964 و با وسواس شستن دست های خود را و اجتماعی-فاصله ، انجام این کار نگه دارید! و بله foolhardiness هیچ سن حداقل. شده اند وجود دارد بسیاری از گزارش thirtysomethings رفتن به صبحانه و یا twentysomethings ازدحام در میله های خود را در حال حاضر نامعلوم بهار می شکند. اما twentysomethings—که اجازه دهید روشن شود همچنین باید این را بسیار جدی بگیرند و در خانه بمانند—قرار است به احساس جاودانه است. Seventysomethings کمتر. این یک بخش طبیعی از چرخه زندگی برای بزرگسالان کودکان شروع به پدر و مادر پدر و مادر خود را. این نسل نقش معکوس ممکن است مقدمه ای از جمعیتی تغییر آمده است که جمعیتی سنی از دیر-دیر “میانسالی” و مجبور به ترک خود را شکست ناپذیری در حالی که فرزندان خود را در بار مراقبت از سالمند—بله سالمندان—پدر و مادر است.

اما همه گیر فشرده است موضوع قرار دادن بسیاری از مردم در سی سالگی و چهل سالگی در زمان جدید نقش محافظ و حتی تقبیح می کند. این یک پیچ معکوس از شکاف نسل دهه شصت زمانی که افراد متعلق به نسل جوان فریاد زد در سراسر جدول در پدر و مادر خود را در مورد ویتنام—به جز که در حال حاضر ما در حال گفتن مال ما نیست به ترک خانه های خود. ادبی عامل لوسی کارسون التماس کرد در توییتر “بهترین توصیه برای قانع دیابتی فرزندان پدر و مادر برای جلوگیری از رفت و آمد به شهرستان ؟ خشم-گریه به گوشی نیست کمک من شود.” در رواجمالی جونگ سریع نوشت: در مورد مشابه پویا با “افسانه فمینیستی مادر” نسل-chronicling نویسنده اریکا جونگ. “من می دانم که همه در حال رفتن به دیوانه در من اما این است که در مورد خود احساسات تضاد در مورد رشد کردن” جونگ سریع نوشت. “این جهانی است همه گیری یک بیماری است که به طور قابل توجهی بیشتر و کشنده تر از آنفولانزای فصلی.” همکار من بن والاس-چاه مشاهده ظهور نوع جدیدی: “این YOLO پدربزرگ و مادر بزرگ.” برخی کمتر خیریه جوانان و حتی تغییر نام این ویروس را “نسل remover.” روز یکشنبه گاوین Newsom فرماندار کالیفرنیا به نام برای خانه انزوا از ساکنان که در شصت و پنج ساله و مسن تر که باید با قرار دادن یک توقف به آن سرکش شراب مزه سفر.

بیش از آخر هفته من توییتی مشاهدات من پرسیدن اگر دیگران تلاش شد به نوزاد-فرزندان پدر و مادر را تهدید جدی است. بیش از یک هزار وحشتزده پاسخ ریخت به طوری سریع است که من نمی تواند نگه دارید تا با همه آنها را. “من نمی توانستم صحبت مادر من از رفتن او کروز” کسی اظهار تاسف کرد و اضافه کرد: “من در نهایت قادر به متقاعد کردن پدر من را به یک سفر به فلوریدا در این آخر هفته. او در نهایت کوتاه آمد اما پدر و مادر من فقط فکر نمی کنم از خود گرفته و با وجود اینکه در 70s خود را.” یک زن گفت: “هنگامی که من به نام معدن روز پنج شنبه آنها ترک راهنمایی و رانندگی به یک نانوایی برای challah.” یکی دیگر مضطرب است که او هفتاد سال از پدر بود به یک مهمانی شام برای چهارده نفر است. آنجا بود که مشخص شد به رفتن در یک تور از جنگ داخلی میدانهای دنده snowbird که تا به حال فقط یک پیوند کلیه. یک روزنامه نگار نمی تواند متقاعد کردن پدر و مادر خود را به خندق بلیط تئاتر, تا زمانی که تئاتر بسته و آنها تا به حال هیچ انتخاب است. یک زن را مادر به او گفت: “البته من و بابا در حال بیرون رفتن برای ناهار فردا. آیا شما می خواهید ما فقط نشستن در خانه است؟” شخص دیگری نوشت: “من فرزندان پدر و مادر چپ به مدت 45 روز از کشتی صبح روز سه شنبه. این کشتی تمام شده است لغو و آنها را گیج می شود ‘رشته’ در هاوایی است.” در میان زیبا و دلفریب, مادر داستان وجود دارد واقعی سرخوردگی و ترس است. “من به یاد مادرم که او در جمعیتی بالاتر مرگ و میر” یک نفر نوشت: “و او همه جرم است که من او را به یاد سن او. لعنتی بفهم!”

شواهد بود حدیثی در عین حال قانع کننده است. اما چه حساب برای این نسل nonchalance? نویسنده رابین واسرمن استدلال “تئوری من این است که آمدن سن در اوج جنگ سرد/هسته ای وحشت القا ایمان است که بدون توجه به چه چیزهایی ترسناک نگاه بد چیزی که در واقع هرگز اتفاق می افتد.” مادر من تا به حال مشابه را: آنها می ducked و تحت پوشش و برای چه ؟ یک کودک boomer به نظر می رسید به اکو این ایده زمانی که او در پاسخ به صدای جیر جیر من برای دفاع از نسل او. آن بود که هیچ یک دیگر از ماریا شرایور که تبدیل به شصت و پنج در پاییز امسال (که شوهر سابق آرنولد شوارتزنگر به نظر می رسد باید با برنامه). “ما فکر نمی کنم ما جاودانه هستند اما ما باید از طریق بسیاری بوده است” شرایور گفت. “ما احترام به قوانین در انجام بخشی از ما و تلاش برای نشان دادن بچه های ما که آنها لازم نیست به وحشت زده. زندگی می تواند بر روی بروید. بله, متفاوت, اما آن را می توانید بروید.” این ممکن است درست باشد اما یک تفاوت وجود دارد بین قرار دادن در صورت شجاع و اجتناب از این واقعیت که این ویروس را دوست دارد boomers آنجا که افراد متعلق به نسل عشق جیمز تیلور. همه ما تا به حال به ذهنی تنظیم به یک واقعیت جدید است که در آن ما نمی تواند انجام همه چیز ما می خواهیم.

بله مادر من صحبت کردن به شما.


راهنمای Coronavirus

چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>