Coronavirus-قرنطینه دفتر خاطرات: “یوگا با Adriene”

Adriene Mishler on a yoga mat with her dog Benji in the background
اگر شما را فراموش کرده ام تحت قرنطینه فضايی محدودیت آنچه در آن احساس می کند مانند یک بدن Adriene Mishler یوگا روال اجازه می دهد برای پایدار نقطه جلسه خود را با جسمانی خود.منبع: یوگا با Adriene / Youtube

من دقیقا چه چیزی شما را در تماس با فرد ورزشی. در داستان من همیشه به خودم گفتم در مورد خودم—یک داستان بی وقفه جذاب برای من و مطمئنا کمتر جذاب به دیگران—من استعداد دراز در سر و نه در بدن است. از سن من می دانستم که من دوست داشتم به خواندن و نوشتن و فکر کردن در مورد خواندن و نوشتن و کسانی که گرایش همراه با آنچه که من دیدم به عنوان ضروری مادی درست و اجرای چراغ من به احساس می کنید که هر نوع پایدار فعالیت فیزیکی نمی باید بود برای من. من به طور کلی achiever بالا و ورزش بود نه یک منطقه که در آن من بود به احتمال زیاد برای رسیدن به, پس چه شد این نقطه دقیقا ؟ “من می خواهم به نشستن” من گاهی اوقات که به مردم بگویید که چه خواسته مورد علاقه من, ورزش بود.

من هیچ اگر سازگار نیست و شخصی خود من ذهن-بدن مشکل برگزار قوی و سمج برای سال های بسیاری است. به عنوان من رشد کرده ام, مسن, اما من متوجه من خواهد شد شروع به نرم کردن کمی. من هنوز بچه که تا به حال یک زمان دشوار یادگیری شنا که هرگز کاملا درک چگونه به دوچرخه سواری که قدم به جای نقش برآب دو هزار متر اجرا در بدنی-آموزش و پرورش ارشد-سال نهایی اما من نیز آگاه بود که من به طور فزاینده پیری بزرگسالان با سفت پشت شل کردن عضلات و سیستم قلبی و عروقی به شدت نیاز به تمرین. و به این ترتیب دوره من حل و فصل را به تلاش. من بیرون دوید; من شنا; من بازی اسکواش; من پیوست و در سمت چپ آن و سپس پیوست آن را دوباره. من تلاش در تمام این فعالیت ها و اغلب اگر نه همه آنها سقوط توسط ایستگاه فرعی. پس دوست من ونسا گفت: من در مورد “یوگا با Adriene” کانال یوتیوب.

در چند سال گذشته Adriene Mishler است که بر اساس در آستین تبدیل شده است به طور گسترده ای شناخته شده برای او فیلم که در آن او منجر بینندگان در آرام اما نیرو یوگا روال. (Mishler ارائه می دهد این فیلم به صورت رایگان در او محبوب کانال که مشترکان در حال حاضر تعداد بیش از شش میلیون نفر است.) هیچ چیز وجود دارد به ویژه رادیکال در مورد Mishler را ویدئوها: شما تحت فشار قرار دادند به هر شخصی فیزیکی محدود و بدون وعده های شدید جسمی و یا روانی تحولات ساخته شده است. برای انجام یک “یوگا با Adriene” تصویری است که برای انجام فقط کمی—روال به ندرت بیش از چهل دقیقه و از ساعت در در ده به بیست و پنج دقیقه خوانده شده را علامت. اما دقیقا این نسبی حیا—که ممکن است مسلما تواند به عنوان یک نقطه ضعف های بیشتر, هارد کور ورزشکاران—که من پیدا جذاب ترین مورد Mishler این رژیم. این و صدای تسکین دهنده, آرام, دانلود آموزش سبک گاه به گاه مسخره جوک (نه به ذکر است حضور او در نزدیکی-ثابت sidekick Benji که یک بی سر و صدا آبی heeler) چیزی است که به من اجازه می دهد برای بازگشت به تشک یوگا به جای پرتاب آن به یک تیره گنجه در سراسیمگی از نا امیدی و خود نفرت.

در این عجیب و غریب و بی ثباتی روز از coronavirus ناشی از خود-قرنطینه—مضطرب و بی قرار و خسته کننده همه در یک بار—هیچ چیز وجود دارد که من توصیه می کنم بسیار بیشتر از یک نقطه از “یوگا با Adriene.” هر سال در ماه ژانویه 1st, Mishler ارائه می دهد یک سی روز چالش بر محور یک موضوع خاص. در این سال بود که “خانه”—نگاهی به گذشته یک prescient انتخاب و از آنجایی که من بوده ام اما هیچ جا در روز گذشته, من پیدا کردم خودم کشیده شده به فیلم از این monthlong برنامه. آمدن به حصیر برای چند دقیقه در هر روز فراهم می کند یک حس ساختار و روال که در غیر این صورت از دست رفته در حال حاضر ما بی ریخت واقعیت است. آیا شما مانند من بسیار به شما متصل فیزیکی و یا حتی اگر شما فقط آنچه در آن احساس می کند مانند یک بدن تحت قرنطینه فضايی محدودیت Mishler را روال اجازه می دهد برای ایجاد یک سازگار و پایدار نقطه جلسه خود را با جسمانی خود. او فیلم را کوچک اما معنی دار فضایی که در آن احساس می گویند یک کشش همسترینگ minorly اما pleasurably و می دانیم که حداقل در حال حاضر که به اندازه کافی است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>