جدید افرا برگها دروازه بان جک کمپبل و رو به جلو Kyle کلیفورد با یک دوست قدیمی — جیک Muzzin — ساخته شده و یکی جدید — میچ Marner — هنگامی که چهار بیرون رفت و به شام شب پس از چهار تجارت با پادشاهان لس آنجلس.

“میچ بود خوب به اندازه کافی به انتخاب کنید تا تب” گفت: Clifford.

“بود که خیلی خوب از او” کمپبل در مورد اضافه Marner را حرکت. “مانند یک مرد بزرگ همراه با بقیه گروه. من هیجان زده می شود در اینجا.”

به عنوان جدید برگها استفاده می شود به محیط اطراف خود, این تیم به عنوان یک کل هیچ وقت به هدر در تعقیب یک نقطه حذفی. تجارت طراحی شده به آدرس نیاز برای پشتیبان گیری بهتر goaltending و عدم شن — ارسال یک پیام به کل صف: رفتن.

“این یک اختلال است اما ما در یک نقطه که در آن ما فکر می کنیم اختلال سالم است” گفت: برگها مربی شلدون Keefe.

“(مدیر کل Kyle Dubas) متعهد است به ما و ما به پاسخ” defenceman Muzzin گفت.

“زمانی که شما از طریق آن را به عنوان چند بار که من شما را در درک که چیزی را که خطاب به یک دلیل” اضافه شده کاپیتان جان توارث. “این قطعا یک حس است که ما باید بهتر شود. ما هیجان زده در مورد این بچه ها ما رو در آورده. برای همه ما که در اینجا بدیهی است که ما فقط می خواهم به بازی بهتر هاکی بیشتر به طور مداوم و دریافت که در آن ما می خواهید برای رسیدن به.”

هیچ وقت مثل حال حاضر. پس از دو باخت در یک ردیف برگ میزبانی آناهایم اردک در شب جمعه قبل از یک چرخش سریع به صورت Canadiens در مونترال در روز شنبه.

شماره 1 دروازه بان Frederik اندرسن را بر روی یخ دریل جمعه اما همچنان کنار و نمی خواهد همراه این تیم به مونترال. این احتمال وجود دارد Campbell — در آورده به ارتقاء بیش از مایکل هاچینسون — شروع خواهد شد هر دو بازی.

“او سخت ترین کار (دروازه بان) من تا کنون دیده ام در هاکی گفت:” Muzzin. “من آموزش دیده ام و با او در تابستان دو سال گذشته در L. A. آمادگی خود را در آینده به یخ در طول تابستان و در طول تمرین و مبارزه در هر جن کار اضافی در اوایل یخ که همه نوع از مسائل.”

کلیفورد در ضمن به نظر می رسد محدود به صورت منظم نقش به عنوان یک پایین-شش رو به جلو است.

“ما امیدواریم که که آن را فقط به ارمغان می آورد بیشتر انرژی و شور و شوق گفت:” Keefe. “این یک چیز است. من فکر نمی کنم شما می توانید چشم پوشی از این واقعیت است که بازیکنان در حال افرادی که انرژی و شور و شوق. این خونریزی می تواند از طریق بقیه تیم. این یک چیز مثبت است.”

Muzzin و کلیفورد هم تیمی بودند در پادشاهان’ استنلی برندگان جام اروپا در سال 2012 و 2014.

“ما تا به حال تعداد زیادی از بچه ها خرید و انجام کارهای درست هر شب” Muzzin گفت: از آن دوران. “ما می دانستیم که چگونه برای برنده شدن در بازی های سخت و در حالی که برای ما وجود دارد واقعا در آن خوب است.

“پس (Clifford خواهد شد) آوردن برخی از تجربه از این دو تیم است. او را به سختی او را برای رفتن به شن — سخت کار کردن پسر — و که کاغذ سنباده است که می تواند یک راه طولانی در بازی.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

توارث خوشحال به نظر می رسید مورد علاوه بر این از شن: “ما فقط می خواهم به یک تیم به بازی در برابر, و من فکر می کنم که آنچه (Clifford) است که به ارمغان می آورد. او باعث می شود که حریف احساس ناراحت کننده; من فکر نمی کنم بچه ها به خصوص مانند بازی در مقابل او. شما همیشه می خواهید برای آگاه باشید که او در خارج وجود دارد به دلیل چقدر سخت او نقش بازی. او نقش می خواهم که هر شب هر شیفت. که انرژی این نوع ذهنیت می تواند مالش بر روی دیگر بچه ها و این که هویت ما را می خواهید به.”

Muzzin حمایت است که مفهوم و گفت که او امیدوار است “چقدر سخت (تازه واردان) کار را مالش بچه ها در انجام همه چیز را به راه راست که ما واقعا با استعداد است. ما تکیه می کنند که بیش از حد.”

Kevin McGran

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی