D-Nice باشگاه قرنطینه چیزی است که شما نیاز

DJ DNice
برای نه ساعت در شب شنبه, D-Nice نظارت عینک است که بخشی رقص, پارتی, بخش اجتماعی-رسانه های درمانی بخش سلامت-ابتکار سیاست.عکس توسط جسی گرانت / گتی

عجیب و غریب طنز از زمان طاعون است که ما تجربه آن را در یک بار به صورت جمعی و به طور کامل توسط خودمان. فرمانداران و شهرداران که نظارت های مختلف عصری کشور دستور داده اند که ساکنان خود را به ماندن در خانه و ما bristled و بیشتر پیروی. اما آن را در زمان جرثقیل جونز حرفه ای شناخته شده به عنوان DJ D-خوب به ما دلیل می خواهید.

برای نه ساعت در شب شنبه, D-Nice نظارت عینک است که بخشی رقص, پارتی, بخش اجتماعی-رسانه های درمان و بهداشت-ابتکار سیاست باهوشتر از هر چیز دولت قرار داده است با هم. Chaka Khan نشان داد. لنی کراویتز وجود دارد. بنابراین شدند Diddy, Timbaland Alicia Keys Ava DuVernay, MC Lyte, هلی بری, ریحانا, Jamie Foxx, و کری در واشنگتن است. میشل اوباما در ظهور برای یک دقیقه و باعث یک رکورد پرش به عنوان D-Nice مسدود تلاش برای تصمیم گیری چه برای بازی سابق FLOTUS—او رفت و با یک Beyoncé مجموعه. مجازی, پارتی, پخش بیش Instagram Live, ویژه, یک, ساده, وب کم, شات D-Nice—bopping در یک تی شرت سفید سیم-قاب عینک و چرخش مجموعه ای از کلاه لبه پهن بپوشانید—ایستاده در دیجیتال d.j. راه اندازی در لس آنجلس و گردآوری مجموعه ای از کلاسیک R. & B., روح, مدرسه قدیمی, hip-hop dance, موسیقی دهه نود پاپ و گاه به گاه سالسا یا Afrobeat ارائه شده است. جایی در پنجم ساعت مارک زوکربرگ کاهش یافته است مانند یک باشگاه صاحب نوسانی به اتمام درآمد قبل از رفتن به خانه برای شب. مانند هر بزرگ مترادف جونز ساخته شده مطمئن شوید که مخاطبان خود را می دانستند به همین دلیل آن را می خواستم به آن وجود دارد: ترجمه های بعدی خود را تنظیم فریاد از دوستان و مشهور جدید ورود. در این میان او با ارائه گاه به گاه عمومی-بهداشت گوهر تاج عصر: “شستن دست های خود را!” و “ما در باشگاه قرنطینه اما ما ain’t gonna let تاج ما را متوقف کند!”

شب بود و در آخرین مرحله در یک سفر هنری به صورت جونز که چهل و نه و آغاز شده در اواخر دهه هشتاد به عنوان یک عضو کوچک از گروه هیپ هاپ Boogie Down Productions. (او در سال 1990 تنها “تماس با من D-خوب” نیمه پنهان گوهر رپ را دوران طلایی.) در پی از کار خود را به عنوان یک رپر او ابداع خود را به عنوان یک عکاس و کافی را به دست آورد از یک زیر برای تبدیل شدن به یک سفیر نام تجاری برای لایکا تنها پس از آن به تولید حتی بیشتر تحسین به عنوان یک d.j. او برای باراک اوباما وداع حزب در کاخ سفید در اکتبر 26, 2016—کمی بیش از یک هفته قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد رئیس جمهور ایالات متحده است. بنابراین وجود یک تقارن به آنچه که او در شنبه شب ارائه موسیقی به عنوان یک مرهم این زمان در میان فاجعه نه به عنوان مقدمه به آن است. و در آنجا بود که با هم تداخل دارند لیست مهمان: میشل اوباما, Naomi Campbell, و Usher شده بود در آن شب و در اتاق مجازی شنبه شب.

به طور معمول, d.j.s خوراک انرژی از جمعیت که بخشی از چه چیزی ساخته شده D-Nice عملکرد استثنایی: او ایستاده بود در تمام احتمال, در غیر این صورت اتاق خالی شد و معمار پرنیان شستن بیش از هزار نفر از مردم در سراسر جهان که او نمی تواند دید. در اولین شب از باشگاه قرنطینه در چهارشنبه, او تا به حال در حدود دو صد شنوندگان. 7 P. M. شرقی زمان در شنبه, جمعیت بود معلق در هوا در حدود نوزده هزار نفر است. مخاطبان اندازه بود و از همه بیشتر قابل توجه به دلیل Instagram D به پایان رسید-خوب را از جریان زندگی پس از شصت دقیقه به این معنی او تا به حال برای شروع دوباره از ابتدا در هر ساعت. آنچه که می توانست مانع عوض شد یک ساعتی تاکید است که جمعیت بیشتری می خواست. در اوج حدود 10:30 P. M. شرقی زمان او به یک صد و پنج هزار شنوندگان. وجود دارد دیگر اشکال حمایت. مردم فرستاده مشروب به اتاق هتل خود را—در پایان شب او می تواند ام نگردند نوار خیس با کمک های مالی به تنهایی. دیگران برای او جستجو بر Venmo تلاش خود را برای پرداخت “اتهام پوشش” را به عنوان ادای احترام.

این مجموعه در باشگاه قرنطینه به دنبال قوس از تمام چیزهای خوبی که تبدیل به یک کمی بیش از حد محبوب: اول تعداد کمی از مردم از نزدیک متصل به علت و آشنا با منابع مردم که می دانند دقیقا به همین دلیل او می خواهم بازی ملی’sa مورگان “احمق بهشت” در اوایل و فرانکی بورلی را “قبل از اینکه من اجازه رفتن” در اواخر بازی. سپس بزرگتر و متنوع تر از مجموعه های دیگر نشان می دهد تا کشیده شده توسط کلمه از دهان—حرکت از ستارههای ظاهر به اتاق گرایش به آن اثر داشته باشند. در نهایت می آید لیستی از مردم—جو بایدن, Bernie Sanders, یک کارداشیان—که ممکن است می دانم که دقیقا جایی که آنها هستند, درست است که وجود برخی از مهر به حال وجود دارد. و برخی از این افراد قطعا به نمایندگی اجتماعی-رسانه ای مدیران که در تنظیم شده از طرف آنها. (هنوز هم آن را سرگرم کننده را به تصور کنید که ساندرز در واقع ممکن است در خارج وجود دارد با یک بازی گاه به گاه دولا دولا راه رفتن در خود تحمل یک دست بتواند چاق و چله گینس و دیگر پرتاب در هوا به عنوان سلام در طول Buju Banton: آدرس تنظیم شده است.)

D-خوب به پایان رسید حدود دو صبح در سواحل شرق و وجود دارد یک حس است که افرادی پیوست که در جریان زندگی تا به حال شاهد یک چیزی که آنها ممکن است به بحث در مورد مجموعه خود را در باشگاه قرنطینه راه مسن partygoers یاد در مورد شب صرف در بهشت گاراژ در دهه هشتاد. در ارز از رسانه های اجتماعی, D-Nice در زمان در یک مسافت شش صد هزار جدید Instagram followers—اما مهم تر از او در ذهن مردم خاموش و نامرئی خطر است که ما را احاطه کرده. اگر ما فیزیکی جهان باید قرارداد ما مجازی آنهایی که D-خوب به نظر می رسید به اشاره به حفظ مراتب گسترده تر از افق. به عنوان مجموعه ای زخم پایین دیجیتال جمعیت زیرفشار دور برگشت به بطری های خود را از ضد عفونی کننده دست و انبارهای کاغذ توالت را به نظارت بر هر عطسه به عنوان یک فال از بیماری. این ویروس هنوز هم در اطراف اما تا باشگاه قرنطینه. قبل از D-Nice امضا کردن او با خود گفت stragglers که او می تواند در حال چرخش دوباره در 6 P. M. روز یکشنبه.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>