روزانه Coronavirus قرنطینه برنامه

A woman pumps lotion onto her hands.
عکس از گتی

در زمان اضطراب و سردرگمی می توان آن را مفید به یک ثابت برنامه روزانه برای حفظ ثبات در زندگی خود را.

5:12 A. M.: از خواب بیدار در یک عرق وحشت سه ساعت پس از در نهایت چاپلوسی. نگاه در ساعت و متوجه شما نمی باید بود تا به صورت . . . خوب در هر نقطه واقعا از شما به اندازه کافی خوش شانس است که “کار از خانه” فقط به معنی هزینه های روز لعنتی تا آسان دستور غذا برای کوکی ها.

5:13 A. M.: با وجود صدای درونی به شما گفتن به, رسیدن, برای گوشی و باز کردن توییتر. صرف سه دقیقه پیمایش. ساعت ضربان قلب در حال استراحت در یک صد و بیست و هشت ضربه در دقیقه است. رفتن به کروناویروس ق موضوع. با عصبانیت e-پست الکترونیکی دوستان و خانواده با “مفید” “راهنمایی” بر روی وب تاریک.

8:00 A. M.: پاکسازی تمام درب دستگیره با وجود داشتن سمت چپ صفحه اصلی در یک هفته. Re-پاکسازی یک بار دیگر برای ایمنی. سازمان دیده بان شریک زندگی بلند کردن دست به خراش بینی که اگر تماشای خراب کردن ماشین در حرکت آهسته. شیرجه رفتن به جلو و با کف دست زدن دست و دور از شریک زندگی ، ورود شیرجه به عنوان ورزش برای بعد.

8:30 A. M.: باز کردن لپ تاپ برای دیدن اگر اخبار کامپیوتر توییتر متفاوت است از اخبار در گوشی توییتر. با وجود ظاهری شباهت صرف دو ساعت بعد تایید.

10:15 A. M.: شستن دست برای سی ثانیه برای ایمنی. اعمال بیش از حد کرم دست. مالش فوق العاده کرم در اعتراض به شریک زندگی دست.

10:16 A. M.: بلافاصله شروع به تایپ کردن بر روی لپ تاپ های دست کرم در همه جا و ارائه صفحه کلید بی فایده است.

10:35 A. M.: شستن دست برای طول زمان آن طول می کشد به خواندن “پای آمریکایی.” درخواست بیشتر کرم دست. سعی ناموفق این زمان به rub اضافی کرم شریک است. تعقیب شریک زندگی در اطراف خانه در بیهوده تلاش برای rub اضافی در پشت گردن خود را.

10:39 A. M.: شروع به کار در آن دسته از کوکی ها. باز دستور در گوشی, در حال حاضر تحت پوشش در کرم دست. بیا به تحقق است که شما از دست رفته سه نه مواد تشکیل دهنده. تصمیم ناامید زمان تماس برای اقدامات ناامید و مبادله از جوش شیرین برای بکینگ پودر یک تخم مرغ بزرگ برای برخی از سس مایونز و چیپس شکلات برای منقضی شده پودرهای سوخاری. اضافه کردن قاشق مربا خوری chalmat از کنجکاوی.

11:00 A. M.: FaceTime با پدر و مادر. فریاد زدن در آنها در مورد چگونه آنها را از سقوط به “در خطر” است. همچنین سعی کنید به نگه داشتن آنها را آرام با یادآوری آنها را زمانی که آنها در خانه بمانند برای همیشه C. D. C. گوید آنها ممکن است بمیرد.

11:30 A. M.: خیره در دیوار و تعجب می کنم که چگونه همه این می توانست اتفاق افتاده است.

2:48 P. M.: صرف سی دقیقه به بررسی مواد غذایی آنلاین-تحویل سفارش. یادگیری هیچ درس از کوکی حادثه و اضافه کردن دو cannisters از Pringles و صد ظروف از جام O’ رشته به سبد خرید. آمار “سفارش” را انتخاب کنید و “soonest تحویل”—اواسط ماه آوریل 2021.

3:18 P. M.: به طور ناگهانی به یاد داشته باشید به کوکی ها را از فر. خیس کردن کوکی ها در آب به رایگان سوخته باقی مانده از ورق کوکی. خشک با خشک کن ضربه.

3:30 P. M.: شماره گیری به روزانه همه دست در کنفرانس تماس با همکاران است. زمانی که رئیس می پرسد برای به روز رسانی re: آنچه شما بوده ام به کار بر روی چیزی است.

4:00 P. M.: پاداش دادن به خود برای موفقیت در فریب رئیس در مورد تعهد پایدار به کار با صرف سی دقیقه طراوت یک نقشه جهان ثبت coronavirus موارد است.

4:30 P. M.: رسم تصویر از خورشید در عینک آفتابی در کنار پرداخت نشده ، ارسال عکس از تصویر به Instagram با خود تبریک اظهار نظر در مورد چگونه شما قرار دادن تلفن خود را به انجام کاری خلاق است. تعجب می کنم اگر این نزدیک است که شما تا کنون دریافت کنید به خورشید دوباره.

4:38 P. M.: بازگشت به آن نقشه جهان و مطالعه آن را تا شام.

6:30 P. M.: پور نخود به جام و غذا خوردن با قاشق را در مقابل “عشق کور است.” هنگامی که شریک می پرسد در مورد شام او را تشویق به خوردن همه چیز که در مورد به پایان می رسد.

8:30 P. M..: نیروی شریک برای خوردن غذا با عشق پخته کوکی ها. گریه با صدای بلند و سخت زمانی که از او سوال خرده نان/شکلات تراشه مبادله. Selflessly خودداری از خوردن هر یک از کوکی ها وجود دارد بیشتر برای او.

10:00 P. M.: رفتن به “خواب”.*

*صرف پنج ساعت بعد با طراوت نقشه جهان از تخت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>