دامین Cox: ممنوعیت ممکن است ممنوعیت وقتی بیس بال گسترده است نشانه آن-سرقت رسوایی زیر فرش

این نه عدالت اگر کسانی که شناخته شده به عنوان در درجه اول مسئول نیست برگزار شد به حساب.

آن هم نه عدالت اگر کسانی که منظم نیست تا کنون در واقع باید به خود جذب كند ،

ما در حال حاضر می دانستند بیس بال کمیسر راب مانفرد شکست خورده بود به شدت در تعداد برای اولین بار به عنوان بازیکن از سال 2017 Houston Astros شد به طور مستقیم منظم برای سازماندهی و بهره گیری از یکی از استادانه ترین خیانت طرح در تاریخ بیس بال.

این هفته ما در حال یادگیری است که مانفرد است whiffed در شمارش دوم به عنوان به خوبی. سابق هوستون مدیر A. J. Hinch و سابق مدیر کل جف Luhnow — نه از آنها بستری هر گونه تخلف — گزارش خواهد شد تلقی به خدمت خود را یک سال تعلیق برای نقش خود در این تیم ثبت نام-سرقت تلاش حتی اگر بیس بال نیست, بازی های برگزار شده در این سال به دلیل COVID-19.

که کاملا یک سیستم عدالت Manfred در حال اجرا است بیش از وجود دارد. آیا ما به ذکر Astros کردم به نگه داشتن خود را تا سال 2017 جهان عنوان سری هست ؟ و این که تحقیق و تفحص از کل جست و خیز شده است کفن در پنهان کاری به طوری که آن را هرگز شناخته شده است به طور خاص که چه ؟

این سارق مسلح بانک در گرفتن دور با آشکار دزدی اگر چه هویت خود را به خوبی شناخته شده است. این بی کفایتی و یا ناتوانی و یا هر دو شایسته حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

کمیته بین المللی المپیک می توانید از یک دهه و از بین بردن یک مدال طلا. اما بیس بال است و اساسا گرفته “آنچه را انجام داده است انجام می شود” رویکرد به Astros رسوایی و در حال حاضر به نظر می رسد آماده به اجازه دهید مردم “گرفتار” دور بدون نیاز به پرداخت مجازات.

فنی بیس بال توانید از اینجا است که Hinch و Luhnow نیست به حالت تعلیق در ژانویه برای یک فصل بیس بال, بلکه تا پایان سال 2020 برگشتی و سریال های روز دنیا. وجود دارد هیچ “مگر همه گیر جهانی” بند گنجانده شده است.

که آیا این جمله بندی عمدی بود یا نه آن وجود دارد. بنابراین آقای See No Evil و آقای Hear No Evil ممکن است تا پایان هرگز در خدمت یک بازی خود را به حالت تعلیق در آورده.

این فقط درست نیست. این نامه از قانون triumphing بیش از روح قانون است.

آستروس جریمه شد 5 میلیون دلار (ایالات متحده) و ضبط اول و دوم دور میدارد در سال 2020 و 2021. سابق هوستون نیمکت مربی الکس کورا از دست داده و کار خود را به عنوان مدیر Boston Red Sox. سابق Astros بازیکن کارلوس Beltran تنها بازیکن به طور خاص ذکر شده در بیس بال را گزارش کرده بود توافق برای تبدیل شدن به مدیر متس نیویورک و پس از آن از دست آن موقعیت است.

بقیه هوستون بازیکنان فرار هر رشته از بیس بال به دلیل, به عنوان مانفرد آن را توضیح داد رسیدگی به اتهامات برای اولین بار نشان داد سابق هوستون پارچ مایک Fiers به ورزشی که قرار بود در هر نقطه تا زمانی که اتحادیه بازیکنان و خواستار دریافت پتو ایمنی برای همه بازیکنان است.

با توجه به این که قرون وسطی مجازات است که, هاردکور, بیس بال افرادی که از سایتهای آستروس می خواستم ببینم این بود که بازیکنان در معرض بسیاری از آنهایی که سخت در بهار آموزش و در طول فصل به طور منظم. که بدیهی است که اتفاق افتاده است یا نه و در صورت عدم وجود یک coronavirus واکسن آن را واقعا دشوار است برای پیش بینی هر یک از شرکت تیم های ورزشی بازی بازی در سال 2020 و شاید اوایل سال 2021 به عنوان به خوبی.

بنابراین همه ما با چپ است که بسیاری از رسانه های اجتماعی و چند barbs از اواخر شب تلویزیون میزبان.

“هوستون آستروس مجبور شدند به سرقت علائم از صفحه اصلی امروز” پکتیا میباشد جیمی کیمل.

همه به پایان می رسد تا به دنبال بد در اینجا. مانفرد. جرثقیل. Hinch. Luhnow. آستروس بازیکنان.

با Hinch و Luhnow ممنوع برای یک فصل حداقل بیس بال می تواند اشاره به برخی از شواهد که کسی تا به حال پرداخت قیمت برای هوستون bang-a-گونگ ، اما اگر آنها به راه رفتن در این فنی هر کس از دست می دهد. این ورزش از دست می دهد. این واقعیت است که یک دوم رسیدگی به اتهام مشابه تخلف توسط Red Sox در سال 2018 در مسیر به جهان خود را برنده سری هنوز منجر به صدور حکم برای عموم قرار می دهد و در عین حال فشار بیشتر بر مانفرد به شدت آدرس اساسی یکپارچگی ،

اگر Hinch و Luhnow خدمت نیست یک بازی خود را تعلیق به دلیل 2020 فصل نیست و اگر بوستون تبرئه یا مجازات اگر مجرم شناخت این ورزش در حال رفتن به را حتی stinkier ابر معلق در هوا بیش از آن را برای سال.

به یاد داشته باشید آن را گزارش رسانه ها آغاز شده است که این یا هیچ یک از آن ممکن است تا کنون به نور آمده است. در حال حاضر بهترین امید که هرگز به طور کامل درک جزئیات ثبت نام-سرقت اتهامات دروغ ممکن است در یک حقوقی جداگانه مبارزه بر اینکه شهادت از بوستون و هوستون بازیکنان را می توان در یک طرح دعوی در دادگاه علیه لیگ اصلی بیس بال توسط DraftKings ورزشی فانتزی شرکت کنندگان است. در واقع bettors هستند با این استدلال که آنها فریب خورده بودند با بیس شیوه های فاسد. یک حکم است که انتظار می رود در دو هفته.

که باعث می شود بیس بال نگاه حتی بدتر مانند یک سازمان است که به بررسی تخلف تنها زمانی که مجبور به انجام این کار را پوشش می دهد تا جزئیات آن را مجبور به پاک آمده و نمی تواند اعتماد به اجرا پاک بازی برای قماربازان.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

شاید هیچ یک از این مسائل برای بیس بال در دراز مدت. اگر بیس بال را بر نمی گرداند تا 2021, خاطرات تقلب توسط آستروس ممکن است فروکش کردن از صفحات و خاطرات طرفداران. تعفن می تواند به آرامی پراکنده.

اما نفاق ظالمانه است در اینجا. پیت رز همیشه نمی تواند بخشی از بیس دوباره چون او شرط بندی بر روی بازی. اما آستروس می توانید به سادگی اجازه coronavirus بحران به تدریج تضعیف خود و مجرمیت در فساد تعداد زیادی از بازی ها و اجازه می دهد آنها را به احساس می کنم هرگز نیش داشتن دستاوردهای خود دریافت رسمی سرزنش.

ممکن است هیچ گریه در بیس بال. اما بدون مجازات ، که ما با اطمینان می دانیم.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>