آن partway از طریق فوق العاده hard-hitting, roller-coaster نیمه نهایی در استرالیا باز بین دومینیک Thiem و الکساندر Zverev که ESPN تفسیر خدمه ساخته شده غیر معمول مشاهده است.

طرفداران در دست فقط به نظر نمی رسد که به آن. آنها سپاسگزار اما به ظاهر نه نشسته بر روی لبه صندلی خود را. وجود دارد هیچ کار اشتباهی با تنیس. این واقعا خوب بود گاهی اوقات احساسی و عاطفی است. هنوز چیزی به نظر می رسید به از دست رفته.

که بیش از هر چیزی است که پیامد ناخواسته از 15 سال گذشته از دیدن این بازی توسط سه بازیکن — راجر فدرر, رافائل نادال و نواک جوکوویچ.

زمانی که هیچ یک از این سه نفر درگیر, آن را فقط احساس نمی کند نهایی منظره ورزش می تواند تولید کند. آن را احساس می کند مانند یک ثانویه رویداد مانند یک undercard و آن را فاقد زمینه لازم و تاریخچه آن مسابقات تنیس نیاز به دلیل همه این زمینه و تاریخچه است که توسط سه بزرگ.

به صداقت, به این چشم ها, عدم وجود فدرر, نادال و جوکوویچ در آن Thiem-Zverev نیمه نهایی در واقع اضافه شده به فتنه پس از مسابقات مربوط به آن سه تن دیگر از بازیکنان در برابر تقریبا هر کس دیگری که برای مدت طولانی به حال غیر قابل اجتناب در مورد آنها.

آن را مانند زمانی که جوکوویچ در زمان دنیس Shapovalov در مراسم تحلیف ATP جام در اوایل این ماه. Shapovalov برنده یک مجموعه و بازی رفت به یک tiebreak در سومین اما در تمام طول می دانستم که جوکوویچ خواهد بود که برنده. و او بود.

با Thiem, 26 و Zverev, 22 وجود دارد واقعی عدم قطعیت در مورد آن بازیکن خواهد زنده ماندن تا زمانی که Thiem ادامه تسلط خود را در tiebreaks Down Under با پیروزی در چهارمین مجموعه برای پیشبرد. در حال حاضر Thiem بازی را جوکوویچ در فینال مسابقات و همه لازم است اهمیت خواهد بود وجود دارد چرا که یکی از سه بزرگ است دوباره درگیر است.

که آنچه در 15 سال گذشته در تنیس مردان ایجاد کرده است.

“ما در حال بازی در دوران سخت به عنوان بازیکنان جوان” Thiem گفت. “ما همیشه باید به ضرب و شتم همه این باور نکردنی افسانه است.”

Thiem یک اتریش سعی خواهد کرد برای انجام درست که یکشنبه برابر صربستان استاد خواهد شد که به دنبال خود هشتم استرالیا تاج باز و 17 گرند اسلم عنوان. Thiem خواهد بود در تلاش برای برنده شدن در اولین عمده پس از دو بار ساخت آن را به فرانسه باز نهایی و از دست دادن به نادال.

او یک بازیکن بین نسل نه به عنوان قدیمی به عنوان Kei Nishikori-گریگور دیمیترو-Marin Cilic جمعیت که دیده می شود همه از آن گرند اسلم رویاهای نابود شده توسط بزرگ سه و یک کمی مسن تر از Zverev-Shapovalov-Stefanos Tsitsipas گروه که در حال افزایش است. Thiem است و پرداخت غرامت بهبود بازی خود را و تبدیل شدن به بیش از رس بازیکن دادگاه او در ابتدا به نظر می رسید برای رسیدن به این نقطه که در آن او می تواند چالش بزرگ سه.

او در این بازی او یک صاعقه وار مهاجم توپ تنیس از هر دو طرف. او به تناسب اندام و تمایل داشتن خارج رقابت بزرگ Rafa در یک چهارم نهایی.

و هنوز هم که ممکن است به اندازه کافی. جوکوویچ نشده از دست یک مجموعه در ملبورن اجرا جارو کانادا Milos Raonic در چهارم و یک hobbled فدرر در نیمه نهایی. او به نظر می رسد بی نظیر است. یکی از سه بزرگ همیشه است و به همین دلیل است که آنها موفق به کسب 12 آخرین گرند اسلم عناوین.

تنها پنج بازیکن دیگر — استن Wawrinka اندی موری Cilic Marat Safin و Juan Martin del Potro — موفق به از طریق شکستن و برنده اصلی در 15 سال گذشته. این سه بزرگ را برنده 51 از گذشته 60 رشته های باور نکردنی در کل.

Thiem است به عنوان واجد شرایط به عنوان یک رقیب می شود. او در آستانه شکستن و تبدیل شدن به بعدی بازیکن بزرگ است.

اما چگونه بسیاری از دیگران باید به ما گفت که در مورد ؟

زمانی که بیانکا Andreescu ضرب و شتم سرنا ویلیامز در سپتامبر گذشته در آمریکا باز نهایی آن را به عنوان یک خبر واقعا قابل توجه نتیجه چون یک بازیکن جوان تا به حال موفق به قرار دادن آن همه با هم و شکست مسلما بزرگترین زن همیشه به بازی. آخرین بار این بازی تا به حال این نوع از نتیجه بود که del Potro و سپس 25, زدم فدرر در سال 2009 ایالات متحده باز در زمانی که فدرر بود پنج بار از قهرمان. متاسفانه del Potro به ندرت مورد سالم از آن پس در دراز مدت تاثیر خود را فوق العاده و پیروزی آن روز در نیویورک شده است و خاموش.

فدرر در حال حاضر 38. نادال 33 است و جوکوویچ 32 است. آنها همچنان به امتناع از اجازه خود کنترل در این بازی اگر چه فدرر است که با داشتن بیشتر و بیشتر در سختی سالم ماندن به اندازه کافی برای رقابت برای کسب عناوین برتر. اگر نادال و جوکوویچ در نهایت داشتن بازی برای چهار یا پنج سال آنها را پایمال و در عین حال یکی دیگر نسل از بازیکنان.

که نمی تواند خوب برای تنیس. به آن نیاز دارد دیگر بازیکنان به ماده است. اما آن را به کسانی دیگر بازیکنان را از طریق شکستن. Thiem آن را در برابر نادال در این تورنمنت تبدیل شدن به مرد اول که تا به حال برنده سه tiebreaks در مقابل اسپانیایی افسانه در یک بازی.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

اما در حال حاضر او را به انجام همان برابر بیشتر استراحت جوکوویچ. به نظر می رسد هر زمان که یکی از سه مورد ضرب و شتم دیگر می ایستد در راه است. آن بود که راه را برای Thiem در باز فرانسوی در سال گذشته زمانی که او را شکست داد و جوکوویچ در یک مجموعه نیمه نهایی و سپس به حال به چهره نادال در فینال.

آن را مانند سه بزرگ به عنوان یک تیم کار. یکی از راه برسه بعد می آید به نجات. که قریب به اتفاق روایت Thiem است و سعی در شکستن این آخر هفته.

این امر می تواند خوب برای تنیس اگر او می کند.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی