دامین Cox: Crosby? Ovechkin? ما تمام وقت NHL redraft تیم رویایی شروع می شود با سوپر ماریو — اجازه دهید بحث شروع

ما در یک جهان اسپرت بدون ارائه این روز است. در هر صورت ما در حال بررسی گذشته مانند استادان قدیمی مسابقات و مایکل جردن حرفه ای و یا ما تصور برخی از غیر معمول در آینده مانند NHL انزوا بازی در داکوتای شمالی و یا چگونه ما احساس می کنید یک روز ایستاده نزدیک تر از شش پا در پشت برخی از بابا که سرفه طوفان به عنوان او منتظر برای خرید یک سگ داغ.

وجود دارد در حال حاضر. نه امروز. هیچ پیش بینی بازی بزرگ بعد از آن در این شب است. آن را در مورد آنچه در گذشته اتفاق افتاده یا چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد یک روز.

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن در حال حاضر. بنابراین ممکن است به عنوان به خوبی پیوستن به در.

نگاهی به NHL پیش نویس همواره یک سرگرمی شخصی: این چه ifs و اگر onlys از تصمیم گیری ساخته شده توسط تیم که یا کار نمی کند را به نفع خود. شما می دانید مانند چه اتفاقی می افتد اگر حبس را Denis Savard یا پل Coffey به جای داگ Wickenheiser در سال 1980. و یا اگر شما کل سال 2010 پیش نویس بیش از دوباره شماره 16 را انتخاب کنید (ولادیمیر Tarasenko) را به خوبی ممکن است رفته اند برای اولین بار به طور کلی.

زندگی در تورنتو, یک نفر می تواند صرف یک روز تمام تصور مسیرهای مختلف افرا برگها گرفته اند ممکن است اگر آنها می خواهم انتخاب بابی کلارک در سال 1969. و یا هر یک از جرمی Roenick میله Brind عشق و Teemu Selanne به جای اسکات پیرسون در ’88.

آنچه که من تا به حال هرگز فکر تا زمانی اعطا می این همه وقت اضافی بود که تمامیت پیش نویس در طول سال. به عبارت دیگر تصور پرتاب تمام پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط در تاریخ NHL به یکی از بزرگ سطل و سپس چیدن آنها در یک زمان.

پروژه تداعی یکی از بسیاری از خطوط از گلف, فیلم کلاسیک “قلع جام است.”

Roy McAvoy: با سلام شما تا به حال شلیک همتراز با هفت آهن ؟

دیوید Simms: جهنم, روی, آن را هرگز به من رخ داده است را امتحان کنید.

نقطه گرفته شده است. سپس دوباره دیدن که چگونه کسانی که از ما مبارزه با این ویروس وحشتناک در جلو خطوط — و خدا آن شجاع مردمی — و یا به طور ناگهانی مجبور به خانه a nine-year-old ممکن است کمی زمان بر ما دست به خیره به فضا و در نظر گرفتن تمام انواع چیزهای غیر معمول اجازه دهید آن را برو.

برای استارت, قوانین است.

قبل از سال 1970 وجود نداشت جهانی واقعی در پیش نویس است. حتی در سال 1968 و 1969 مونترال داده شد میدارد قبل از هر کس دیگری به عنوان لیگ از رده خارج قدیمی junior حمایت سیستم. پس این همه وقت NHL پیش نویس آغاز می شود با 1970 و برای اهداف این تمرین به پایان می رسد با 2016. بازیکنان در اخیر سه پیش نویس فقط باید تا به حال از این فرصت برای پر نشان دادن قابلیت های خود نشده است.

که 47 پیش نویس به انتخاب از. دیگر در نظر گرفتن نگرانی های همه بازیکنان که برجسته شد NHLers و یا حتی ستاره های بزرگ در دهه 70 و یا بعد از آن بودند که هرگز پیش نویس در سیستم جهانی. این لیست شامل Wayne Gretzky, بابی Orr, پیتر Stastny براد پارک کن درایدن, فرانک Mahovlich ژاک Lemaire سرژ Savard پسر Lapointe فیل اسپوزیتو, Borje Salming و آدم Oates. به علاوه فوق کلارک از فلین فلن ،

بنابراین آن دسته از بازیکنان نمی واجد شرایط برای ما پیش نویس یا. نگران نباشید هنوز هم رفتن به مقدار زیادی دشوار است.

ما در حال رفتن به اولین دور از 31 میدارد تعداد در پیش نویس فعلی.

کسانی که قوانین تقریبا تضمین Mario Lemieux شماره 1 اسلات. سخت به استدلال می کنند که یکی از. شماره 66 آن را انجام داد حتی با حرفه ای خود را قطع بیماری ها و صدمات.

وجود دارد بسیاری از سوالات جذاب به درخواست حتی قبل از اینکه شما شروع به قرار دادن با هم یک لیست. چگونه بسیاری از اولین کلی میدارد آن را? که چگونه بسیاری از بازیکنان که نمی شد برداشت در بالا 50 در پیش نویس سال ؟ چگونه بسیاری از goalies? چگونه بسیاری از غیر Stanley Cup winners? که چگونه بسیاری از بازیکنان گرفته از سال 2010 ،

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

برخی از این است که بر اساس شرایط واقعی انجام برخی از در نظر ذهنی. آن را به خوبی قادر به می گویند من تو را دیدم هر یک از این بازیکنان در بازی و بسیاری از آنها زندگی می کنند حداقل یک بار. اما من قطعا هنوز هم من تعصبات و مقایسه بازیکنان که ستاره دار در 1970s — با تجهیزات در دسترس به آنها را پس از آن با بازیکنان را از امروز آسان نیست. خواهد مایک متمایل به ریاست مابی را به ثمر رساند همان تعداد گل با یک امروز چوب در برابر overinflated Michelin مرد netminders از 20 سال گذشته ؟ کسی چه می داند ؟

بنابراین در اینجا من 31. به یاد داشته باشید بازیکنان هرگز پیش نویس نیستند واجد شرایط.

شما هنوز هم پیدا کردن مقدار زیادی به مخالفت با.

پس از Lemieux برای من این علامت مسیه دنیس Potvin و Nicklas Lidstrom سپس سیدنی کرازبی. تصور کنید که. شهر پیتسبورگ خجسته بود با دو تا از پنج بازیکن تا کنون در پیش نویس.

الکساندر Ovechkin, بزرگترین گلزن دوران مدرن می آید در ردیف 9 پس از هر دو متمایل به ریاست مابی و پسر Lafleur.

در ابتدا من تا به حال کانر McDavid بسیار بالاتر و اگر ما این لیست دوباره در 10 سال حدس من این است که او می تواند در بالا پنج.

دو تا از سخت ترین انتخاب ها در آمد در Nos. 29 و 31 وقتی که من رفت و با گیلبرت Townsend و مارسل Dionne. Townsend, اول, به طور کلی در سال 1970 پیش نویس است که ذهنی انتخاب کنید. او برنده بسیاری از جوایز و یا هر استنلی فنجان, اما من به یاد داشته باشید آنچه که غالب ظریف بازیکن او بود. و دیان دوم انتخاب در ’71? این شماره ها فقط بیش از حد برجسته را نادیده گرفت.

آن را وسوسه انگیز به انتخاب Auston ماتیوز چرا که او بود که خوب و دشوار است برای ترک کردن Jonathan Toews. Zdeno کاراکتر بیش از حد.

آن پایین می آید به انتخاب های دشوار و لیست خود را بدون شک متفاوت خواهد بود. اجازه دهید بحث را شروع کنیم.

به اشتراک گذاری رتبه بندی خود را با ثبت نام به صورت رایگان و با استفاده از مکالمات ابزار زیر (در حال حاضر در دسترس در تلفن همراه نرم افزار).

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

تاریخ گفتگو

س:

موافق هستید ؟ مخالف ؟ چه شما انجام داده اند متفاوت است ؟ به اشتراک گذاری رتبه بندی خود را با ما.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>