دامین Cox: سابق برگها defenceman تام Kurvers درک نیاز اجتماعی فاصله اما سرطان بیمار نتواند هاکی رفاقت

بیش از 30 سال پس از مختصر غلتکی سوار coaster به عنوان یک عضو از Toronto Maple Leafs, تام Kurvers به نظر می رسد از خارج به هموار پیمایش ششمین دهه از زندگی خود را. او 57 و یک کلید جلو دفتر اجرایی با مینه سوتا وحشی یکی از 31 تیم NHL تلاش برای حرکت نامشخص چشم انداز در حال حاضر.

Kurvers دوست دارد به اجرا و رفتن به ورزشگاه و او را دوست دارد به بازی 18 سوراخ گلف با دو پسر خود را. این heroics از روز بازی خود را از راه بازگشت در سال 1980 زمانی که او یک ستاره دانشآموز ورزشکار در شهرهای دوقلو و پس از آن بهترین دانشگاهی بازیکن هاکی در ایالات متحده از بین رفته جایگزین شهرت به عنوان یک تیز هاکی ذهن را در سازمان خود.

خود را از آسیب پذیری به عنوان بسیاری از ما دروغ در زیر سطح. بودن بازیکن برگها رو در تجارت است که هزینه آنها در دور اول پیش نویس انتخاب شد که اسکات Niedermayer یک سالن از شهرت defenceman شده است یک نقطه نرم. او جوک در مورد آن, اما از سه دهه از جذب سرزنش برای چیزی که نیست تصمیم خود را متوقف می تواند واقعا سرگرم کننده طولانی در پیش است.

“آن بالا میآید هر بار که اول طفیلی داد و ستد می شود,” او می گوید از سال 1989 تجارت با شیاطین نیوجرسی مهندسی توسط سپس برگها مدیر کل فلوید اسمیت. “کسی در اتاق همیشه یک شات ارزان در.”

پس از آن وجود دارد آسیب پذیری فیزیکی. به عنوان جهان استفاده می شود به اجتماعی فاصله, Kurvers به یاد می آورد آن چیزی بود که او یاد گرفته در مورد یک کمی بیشتر از یک سال پیش هنگامی که او مبتلا به سرطان ریه است. او به ندرت خانه را ترک کرد آخرین ماه های فوریه و مارس.

“من تا به حال یک زن و شوهر از تهاجمی بیوپسی و من نیاز به بازیابی” او به یاد می آورد. “من سرفه و خس خس داشتن یک زمان سخت حتی انجام یک مکالمه است. من واقعا ناراحت کننده است. من را ببینید رفقا من دنبال من فکر ‘خدای من چگونه او کردم؟'”

سلامت خود را بهبود یافته است در طول ماه و پیش آگهی خود را تبدیل به طور فزاینده ای دلگرم کننده است. اما در هفته های اخیر تهدید COVID-19 اتحادش را تغییر زندگی برای میلیون ها نفر در سراسر جهان دوباره تغییر چشم انداز برای Kurvers.

او در حال حاضر ضعف سيستم ايمنی. او می شود انواع مختلفی از آزمایش خون یک بار در ماه است و بررسی هر چهار ماه برای دیدن اگر سرطان در ریه راست او رشد کرده است و یا منتقل شده است. در حال حاضر با COVID-19 یک یادآوری روزانه چگونه همه ما بستگی دارد در هر یک از دیگر Kurvers یکی از کسانی که شمارش در وجدان اجتماعی از دیگران برای حفظ فاصله لازم به منظور حفاظت از کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی.

هنگامی که شما به تماشای آن متاسفانه clueless در کودکان و نوجوانان در ماه مارس در فلوریدا غوغای مورد چگونه آنها اجازه نمی coronavirus با دخالت خود را, مهمانی, آنها اساسا و گفت: آنها اهمیتی نمی دهند که چگونه سلامت خود را حتی اگر آنها بدون علامت ممکن است مردم اثر تنفسی نگرانی. افرادی مانند Kurvers.

“من احساس نمی مثل من بیش از حد در معرض خطر دسته تا زمانی که من شروع به آگاه بودن از ویروس” او می گوید. “من صحبت کرد به من و گفت:” اگر من به عنوان سالم به عنوان من او را در دسته پر خطر. پس چه کسی می داند ؟

“من احساس می کنم خوب است. ما نگه داشتن واحد خانواده ما و ما را ما اقدامات احتیاطی.”

Kurvers در خانه کار می کند این روزها که باعث می شود آن را آسان تر برای به دست آوردن که روزانه چرت نگه می دارد که انرژی خود را تا. قبل از این ویروس زمانی که NHL فصل به نظر می رسید barrelling نسبت به پلی آف جام استنلی او را نگه داشته یک قدرت تاشو در سنت پل برای آن لحظات زمانی که او احساس می کرد که لازم به بستن چشم خود را.

“من محافظت از خواب قبل از رفتن به رختخواب,” او می گوید. “کل برای مبارزه با من در مورد خواب و اجتناب از استرس است.”

آن بود 14 ماه پیش که Kurvers خواسته یک پزشک تیم به نگاه او پس از چند ماه به خوبی احساس نمی شود. در Jan. 21 یک CT اسکن نشان داد یک ندول در بالا سمت راست لوب راست خود را ریه است. نه روز بعد از بیوپسی نشان داد ندول شد سرطان غیر قابل جراحی یک شکل از سرطان ریه است. مانند بسیاری از زده با بیماری او تا به حال هرگز دودی یک روز در زندگی خود را.

او در بر داشت او یکی از درصد کمی از بیماران مبتلا به سرطان ریه که می تواند یک بار در روز خوراکی شیمی درمانی و پزشکی به توقف رشد سرطان و کاهش اندازه تومور. توسط ماه نوامبر گذشته, درمان کاهش داده بود تومور به طور قابل توجهی.

چشم انداز امیدوار کننده است حتی با تهدید COVID-19 خصوصی جهان است. به عنوان او به تماشای پسران خود را در جلوی خانه او ارتباط روزانه با مینه سوتا, GM لایحه Guerin و وحشی دیگر مدیران. این تیم یک نقطه خارج از یک کارت نقطه زمانی که NHL فصل متوقف شد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

وجود دارد برخی از کالج های ایالات متحده رایگان-عامل عمل در رفتن مقدار زیادی از برنامه ریزی برای انجام برای امکان NHL شروع دوباره.

“آخرین ساعت و نیم من شده است با قرار دادن چمن آتش سوزی,” او می گوید. “ما بازیکنان NHL و 30 بازیکن در افراد زیر سن قانونی بازیکنان در تاریخ. وجود دارد مقدار زیادی از حدس زدن در رفتن به آنچه ممکن است اتفاق می افتد. شما شنیدن یک قطعه کوچک از اطلاعات این یا آن. اما اینطور نیست که ما یک دسته در آن است.”

بنابراین او منتظر نگه داشتن در تماس با شبکه ای از دوستان در داخل و خارج از جهان هاکی. او اشاره یک چت اخیر خود را در مورد سلامت او با سابق NHL مرد سخت ریحان McRae که McRae دنبال کرد تا با “واقعا نوع” توجه داشته باشید. او را هل دادن خود را کمی سخت تر با تمرینات روزانه اما مانند بسیاری در این بازی نتواند رفاقت از میدان یخ بازی.

“وجود واقعی انرژی به این,” او می گوید. “شما آن را احساس کنید و آن آسانسور شما.”

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>