دامین Cox: NHL عجیب و غریب راه حل برای این زمان های عجیب و غریب اما, آن می تواند کار

هیچ چیز اشتباه با مجبور بودن با شرایط فوق العاده به آمده تا با پاسخ خلاقانه. به عنوان های مختلف آمریکای شمالی طرفدار لیگ اندیشیدن انواع حالات غیر معمول برای دریافت فصل خود را شروع و یا راه اندازی مجدد آن را به ارزش به خاطر سپردن برخی از راه حل های موقت برای مشکلات غیر منتظره در طول تاریخ ورزش.

  • در سال 1932 درجه حرارت انجماد و چند فوت برف در زمینه انوری در شیکاگو مجبور NFL قهرمانی بازی به رفتن در داخل خانه در شیکاگو ورزشگاه خانه سیاه بازها. خرس ضرب و شتم پورتسموث اسپارتها به عنوان یک 60-حیاط زمینه با قوانین خاص.
  • در بسیاری از موارد در نیویورک رنجرز مجبور شدند از باغ میدان مدیسون توسط سیرک در طول برگشتی. در سال 1932 آنها استفاده بوستون باغ خود را “خانه” بازی در جام استنلی نهایی. در سال های 1940 و 1950 آنها استفاده تورنتو افرا برگ باغ در فینال جام حذفی.
  • پنجمین بازی از بدنام 1971 junior Eastern مسابقات قهرمانی بین مارسل دیان را St. Catharines Blackhawks و پسر Lafleur را کبک Remparts شده در خنثی سایت افرا برگ باغ پس از زشت حوادث مربوط به طرفداران از هر دو تیم در چهار بازی. St. Catharines برنده بازی در تورنتو اما حاضر به بازگشت به شهر کبک و ضبط سری.
  • مونترال Expos بازی 43 “خانه” بازی در پورتوریکو در سال 2003 و 2004 فصل به دلیل مالکیت و حضور و غیاب مسائل در مونترال.
  • طوفان کاترینا, مجبور, NBA, New Orleans Hornets به بازی کل 2005-06 و فصل 2006-07 در شهر اوکلاهما. NFL پرستاران در ضمن تقسیم 2005 خود خانه های بین Baton Rouge, خانه LSU Tigers و سن آنتونیو در Alamodome به علاوه یک در غول ورزشگاه در نیوجرسی.

در این شرایط شما می تواند استدلال کرده اند که یکپارچگی این رقابت ها بود که آسیب دیده است. اما گاهی اوقات شما باید انجام آنچه شما باید انجام دهید.

بدیهی است که بازی بقیه 2019-20 NHL فصل و پلی آف کامل قبل از عرصه های پر از طرفداران است. نمی تواند اتفاق می افتد. در همان زمان Bettman و لیگ 31 صاحبان تعهدات ویژه به تلویزیون دارندگان حقوق. اگر NHL تحویل نمی تواند معنی دار استنلی جام حذفی مسابقات آن صورت ممکن است نیاز به اجازه دهید در این فصل رول بیش از آن در مقابله با Rogers Communications. به جای اینکه قادر به مذاکره یک معامله جدید پس از 2026 برگشتی, NHL ممکن است باید صبر کنید تا سال 2027.

ان بی سی در مقابله با NHL در ضمن برنامه ریزی شده است به پایان می رسد پس از 2020-21 برگشتی. اگر هیچ پلی آف ان بی سی را یک فصل دیگر شما باید به شکل و NHL نمی قادر خواهد بود برای مذاکره افزایش بزرگ شده است که بر این باورند تا 2022.

بنابراین هیچ کس نمی تواند کنایه با Bettman بتواند در هر و همه حالات ممکن است مانند بازی مسابقات سبک بازی های دو تا چهار NHL شهرستانها با طرفداران در حضور. سوال می شود اما آنچه که لازم است حداقل به طرفداران هاکی و مورخان در نظر NHL فصل به طور کامل و قهرمان جام استنلی به قانونی است ؟

در این فصل به طور منظم است Bettman حداقل نگرانی حداقل در شرایط از آنچه تیم و طرفداران در مورد مراقبت. فصل متوقف شد با حدود 21 تیم در مشاجره حذفی; شما می خواهم که اجازه می دهد تا همه آنها را به بعد از فصل یا بازی حداقل چند بازی برای تعیین کسانی که در حرکت می کند. این یک سوال باز که آیا شما می خواهم حتی زحمت باقی مانده از لیگ مانند دیترویت و L. A. حتی زحمت به بازگشت به بازی در هر فصل به طور منظم بازی. شما در حال رفتن به کشیدن 200 بازیکنان بازگشت به کار به بازی یک تعداد انگشت شماری از بازی ها ؟

بیشتر سوال بسیار مهم است که دقیقا چه چیزی تشکیل می دهند معنی دار مجموعه ای از پلی آف جام استنلی.

برای شروع شما نیاز به حداقل چهار دور اگر فقط به جای 16 یا بیشتر تیم. هر چیزی کمتر از چهار دور خواهد با قرار دادن یک علامت ستاره در کنار نام برنده است.

هر سری را باید حداقل دو-از-سه — لیگ استفاده می شود که این در 1970s فراموش نکنید — و نهایی را باید بهترین هفت امر است.

و آنچه در مورد سایت ؟ با توجه به نامنظم طبیعت است که با ایالات متحده هم بودن آمار COVID-19 بحران و انتخاب نحوه مقابله با آن, آن بعید به نظر می رسد همه آمریکایی بر اساس فرانشیز خواهد بود قادر به میزبان بازی ها حتی بدون طرفداران در حضور. در کانادا شما فقط باید به نگرانی در مورد تورنتو به وینیپگ ادمونتون و کلگری و ونکوور.

فرض کنید شما می توانید بازیکنان NHL انجمن برای ثبت نام در انواع ویژه بهداشت مقررات خواهد بود که لازم است برای هر گونه بازی ها در همه به نظر می رسد به احتمال زیاد شما را برخی از تیم ها مجبور به بازی حذفی در خانه بازی یا در مخالفت با یخ و یا در خنثی سایت. این خواهد بود هیچ متفاوت از آنچه در سیرک هنگامی که مجبور رنجرز به طور نسبتا منظم است. وجود رقابتی سابقه وجود دارد.

البته اگر NHL می رود “hub” مسیر با دو یا بیشتر از شهرستانها بیشتر تیم نمی تواند در خانه خود rinks. خبر خوب در این سناریو این است که با اکثر NHL میدان نزدیک به یکسان این روز وجود دارد خواهد بود بسیار کوچک خانه یخ استفاده در هر بازی با طرفداران در حضور.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

بازی در ماه اوت بدون هواداران نمی تواند خوب سناریو تحت هر شرایطی. آن را سخت به تصور کنید که این امر می تواند خوب تلویزیون است. اما شما همچنین باید به درک Bettman کسب و کار مخمصه.

بنابراین اجازه دهید می گویند شما می توانید کامل چهار دور حذفی با بازی در ادمونتون, Winnipeg, کارولینای و وگاس است. این امر می تواند عجیب و غریب, اما آن را تولید مشروع قهرمان.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>