دامین Cox: NHL ممکن است دوباره قوی تر اگر این بیماری همه گیر قرار می دهد و چند تیم از کسب و کار

وجود دارد باقی می ماند یک معامله بزرگ از امید که 2019-20 NHL فصل می تواند سالم در برخی از شکل یا فرم.

برای طرفداران هاکی, آن را در مورد احساسات و شاید دیدن زنده ورزشی سرگرمی برخی از زمان در آینده قابل پیش بینی. برای لیگ خود, آن را در مورد کسب و کار. بازیکنان پرداخت شده نهایی خود را چک برای بازی, بازی نیست, اگر چه صاحبان دانید که هر گونه اضافه پرداخت در بخشی خود را خواهد بود تساوی را از طریق سپردن.

اما این فقط شروع آن است. با یک واکسن برای coronavirus بعید است قبل از سه ماهه اول سال 2021 آن را تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است به تصور یک سناریو است که در آن هاکی و یا هر ورزش تماس با خیال راحت می توانید رزومه کاری قبل از آن.

مطمئن شوید که شما می توانید سعی کنید به بازی بازی NHL بدون طرفداران در می ایستد. اما اگر یک بازیکن تست مثبت او را بلافاصله نیاز به quarantining به عنوان می خواهم همه بازیکنان دیگر در تیم مربیان, مربیان و داوران. احتمالا یخ زداینده و Zamboni راننده نیز هست.

آن را فقط کار نمی کند. آن را نیز بعید به نظر می رسد که بازیکنان NHL’ Association, با وجود آن تمرکز سنتی بر روی پول به جای ایمنی محیط کار خواهد بود مایل به بازی همراه.

بنابراین این بحث در واقع می شود بیشتر در مورد 2020-21 فصل با وجود هر phoney تشویق Gary Bettman ممکن است دریافت کرده اند از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک کمیسیون-تماس فقط در روز شنبه.

گلف ؟ شاید. تنیس است ؟ از راه دور امکان پذیر است. اما برای NHL لیگ اصلی بیس بال NBA NFL و لامپ کم مصرف و رقابت در یک واکسن وجود ندارد و جهان به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است تصور کنید.

برای NHL وجود دارد مقدار زیادی از لجستیکی سوال از وضعیت 2020 و 2021 پیش نویس به آژانس برای چه این ممکن است به معنای موجود بازیکن قرارداد.

فراتر از آن این است که یک مقدار بزرگتر مسئله را تمام 31 تیم برای زنده ماندن ؟

برای اولین بار پس از کلیولند بارون به نام آن واریز شده در سال 1978 و خورده به مینه سوتا در شمال ستاره وجود دارد به نظر می رسد یک امکان مجزا است که این بیماری همه گیر مکث زور ممکن است یک یا چند تیم به توقف عملیات.

NHL موجود تیم ها در یک جای پای مطمئن تر از برخی دیگر لیگ به دلیل وجود حقوق و دستمزد-درپوش سیستم و درآمد های در محل. که گفت:, اگر تمام درآمد خشک تا سقوط 2021 آن قرار داده و فشار شدید در چندین تیم NHL. فروش و یا در حال حرکت می شود انبوه مشکل اگر لیگ نیست عامل.

ما در حال حاضر دیده می شود نشانه هایی از پریشانی به عنوان تیم اخراج پرسنل و نیاز زیادی کاهش حقوق و دستمزد توسط ارشد تیم مدیران تنها پس از چند هفته از عدم فعالیت. بوستون مالک میلیاردر جرمی Jacobs گرفته است بسیاری از انتقاد به اقدامات سخت او در حال حاضر گرفته شده اما این نیز ممکن است شواهد با تجربه و صاحب نظر گرفتن سرد محاسبه و برآورد اقتصادی آخرالزمان که در پیش روست.

NFL تیم در یک موقعیت سودآور قبل از آنها حتی یک بازی را به دلیل تلویزیون. اما این مورد برای NHL که خم به شدت در فروش بلیط, خصوصی, جعبه, درآمد, مواد غذایی و پذیرایی درآمد حمایت های مالی و فروش کالا. بسیاری از تیم های قابل توجهی در عرصه اجاره و هزینه های. برخی از بزرگترین ستاره های جلو-لود قرارداد که بدان معنی است که آنها ممکن است در حال حاضر پرداخت شده است بخش عمده ای از حقوق خود را. پاداش بزرگ ممکن است به دلیل این که آیا نتیجه گیری به ’19-20 نجومی یا نه.

اکثر تیم NHL این روز متعلق به بسیار غنی از افراد و یا شرکت های بزرگ است. فشارهای مالی از کسب و کارهای دیگر ممکن است با اینحال قرار داده و بیشتر تمرکز خود را NHL منابع اگر هیچ هاکی درآمد.

به طوری که تیم می تواند در مشکل ؟

اولین کسی که به ذهن می آید این است که اتاوا. کوچک-بازار تیم با کاهش حضور گذشته در NHL با خوبی تحت 13,000 هر بازی. وجود دارد در حال حاضر شده است شایعاتی است که سناتور ممکن است یک روز را به حرکت به سرعت اخراج توسط مالک یوجین Melnyk. او شده است با تمرکز بر رسیدن به یک توافق برای یک عرصه جدید است.

خبر خوب این است که سناتورها در حال حاضر بازیکن کاهش هزینه های خلاص شدن از گران جانبازان مانند اریک Karlsson, علامت سنگ و مت Duchene در فصل های اخیر. خبر بد این است که Melynk است دوست نداشتند و اعتماد در پایتخت کشور که در آن دولت های محلی است که بعید است برای آمدن به نجات مالی اگر او قادر به صندوق این تیم است.

این سنس نیز سهوا نشان داد که چگونه از آن دشوار خواهد بود برای به دست آوردن NHL و دوباره در حال اجرا. هشت نفر از اعضای سازمان از جمله دو بازیکن باید آزمایش مثبت برای COVID-19. عفونت ممکن است رخ داده در طول این تیم نهایی راه سفر به کالیفرنیا قبل از فصل متوقف شد.

آریزونا و فلوریدا 28 و 29 در NHL حضور و غیاب را نیز با چالش مواجه با تمدید shutdown.

شکننده شغالها’ داستان است که به خوبی شناخته شده و حتی جمع آوری ستاره به جلو تیلور سالن و فیل Kessel بهبود حضور تنها کمی در این فصل است.

پلنگ عمیق به جیب مالک در وینی ویولا و متعهد به نگه داشتن کارگران پرداخت. اما این پول از دست دادن عملیات و تلفات تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر قابل توجه است. میلیاردرهای اجرا از صبر بیش از حد و بازار سهام انجام شده است و هیچ کس هر كه این روز است.

جزیره نشینان تلاش کرده اند بدون یک خانه دائمی. کارولینای شده است لرزان برای سال. نیوجرسی, بوفالو و نشویل نیز می تواند در صورت چالش های مالی.

دانستن Bettman افسانه ای تصمیم به نگه داشتن تیم های شناور و در همان شهر او را به مبارزه با مرگ به نگه داشتن تمام موجود تیم زنده است. اما او همچنین می داند آتلانتا بیرون رفتن از کسب و کار تبدیل به یک داستان مثبت برای لیگ هنگامی که Thrashers نقل مکان کرد به وینیپگ.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

کمتر تیم می تواند NHL قوی تر بیرون آمدن از این بحران است.

در حالت ایده آل, بهترین سناریو ظهور در کدام لیگ به پایان 2019-20 فصل و آغاز می شود سال آینده فقط کمی پشت برنامه و همه تیم ها برای زنده ماندن.

اما این است که به سختی به یک وضعیت ایده آل. برای برخی از تیم NHL آن می تواند تبدیل به یک سوال از زنده ماندن است.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>