دامین Cox: هر زمان که این بیماری همه گیر به پایان می رسد طرفداران و کارکنان را به یاد داشته باشید کاملا واضح است که تیم بازی عادلانه

هنگامی که علامت کوبا می ایستد تا به عنوان صدای دلیل شما به طور کامل درک ما موجود هستند بسیار تغییر ورزشی جهان.

معمولا ما تعداد در کوبا به گرفتار در تلویزیون از دست دادن ذهن خود را در courtside هنگامی که یک تماس ساخته شده است در NBA بازی کند که نه به نفع خود دالاس ماوریکس. اما این هفته کوبا تصمیم گرفت از آن زمان به ایستادن به نمایندگی از تمام وقت و پاره وقت کارکنان از تیم های ورزشی حرفه ای به عنوان آمریکای شمالی اقتصاد convulses در میان COVID-19 بحران است.

“چگونه شرکت ها پاسخ … است به تعریف نام تجاری خود را برای چندین دهه” گفت: کوبا.

کوبا خواست شرکت ها ندارد و به ارسال کارکنان بازگشت به کار بیش از حد به سرعت و قبل از آن ارائه پشتیبانی برای کارگران ساعتی از ماوریکس که فصل NBA در انتظار قرار داده شد. این سازمان راه اندازی یک برنامه به پرداخت برای مراقبت از کودکان از مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“بنابراین نه تنها آن را هوشمند برای مراقبت از کارکنان خود را, اما آن را نیز کسب و کار خوب و این روشی است که من به دنبال در آن,” او گفت:.

که یک طرف معین.

در انتهای دیگر هستند Boston Bruins متعلق به میلیاردر جرمی Jacobs. دلاور شمالی شرکت کنترل Jacobs این هفته اعلام کرد: “کسب و کار موقت اقدامات تثبیت” صورت گرفته پس از “دشوار و دردناک مذاکرات.” نتیجه این بود 68 وقت برونز کارکنان خواهد بود گذاشته و 82 حقوق و مزایای کارگران خواهد شد در نظر گرفتن قطع پرداخت.

دلاور شمالی نیز گذاشته شدن صدها پاره وقت و رویداد کارکنان. این شرکت اعلام کرد یک صندوق جبران خسارت کارکنان, اما یکی که تنها در دسترس ساخته شده که NHL فصل به طور رسمی لغو شد.

واکنش در بوستون بود و تند و زننده. جیکوبز بود pilloried بودن بی عاطفه.

اگر کوبا درست است برونز را در نهایت پرداخت قیمت برای این پایین خط ذهنیت است. اگر Jacobs مناسب است وجود دارد هیچ کار انجام می شود و بنابراین هیچ تعهد اخلاقی است که نیاز به برونز به نگه داشتن پول دادن به مردم. این کسب و کار است و آن را نمی کند خیلی مهم نیست اگر مشکل این است که یک NHL تحریم و یا جهانی همه گیر.

در این همیشه در حال تغییر آب و هوا باید طرفدار تیم های ورزشی متفاوت عمل می کنند و یا برگزار می شود به استاندارد های مختلف از دیگر کسب و کار ؟

پاسخ آسان است. که Jacobs’ پاسخ. دیگران ممکن است بیشتر در لایه های خاکستری. تیم های حرفه ای معمولا در انحصار خود را در بازار و در بسیاری از موارد داده شده دولت حمایت مالی به عمل معمولا در قالب بودجه برای عرصه و استادیوم.

بر خلاف پنیر محلی ذخیره این تیم اغلب از مشتریان همچنان وفادار حتی زمانی که سازمان تولید نامطلوب محصول. آنها قطعا نمی هزینه کمتر برای شپشو تیم.

پس طرفدار تیم عمل در یک چشم انداز های مختلف از بسیاری از کسب و کار. چه چیزی باعث coronavirus وضعیت متفاوت است و باعث می شود یک تکیه نسبت به کوبا را فلسفه این است که در نهایت این بازی در حال رفتن به سر, و تیم در حال رفتن به نیاز مردم به راحتی جمع آوری در گروه های بزرگ دوباره.

مردم در حال رفتن به احساس متفاوت در مورد بسیاری از چیزها از آنچه آنها تقاضا از دولت برای آنچه آنها تقاضا از همسایه خود. یا همکار فصل-بلیط دارنده.

ما نمی لرزش دست در دست دیگر. انواع اولویت در حال تغییر است. “بازگشت به حالت عادی” به احتمال زیاد نمی خواهد معنی بازگشت به همان شیوه های پذیرفته شده.

برای متقاعد کردن مشتریان برای بازگشت تیم نیاز به انعطاف پذیر و نوآورانه. آن را به یک افتضاح بسیاری از اعتماد و حسن نیت به مردم پشت در صندلی. که آنچه در کوبا گفت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بسیاری از ورزش های دنیا به نظر می رسد tiptoeing در اطراف موضوع چگونه منطقی درمان کارکنان نامشخص نحوه خدمات سهامداران و سرمایه گذاران در حالی که در همان زمان در تلاش برای حفظ مثبت داده است. جای تعجب نیست که تیم ها در سراسر نقشه.

فیلادلفیا 76ers و نیوجرسی شیاطین متعلق به میلیاردرهای جاش هریس و دیوید بلیتزر و این تیم تصمیم هفته گذشته برای کاهش پرداخت از کارکنان خود را با 20 درصد است. آن را به نمایندگی عمده از دست دادن درآمد برای کارگران و کوچک صرفه جویی در هزینه برای صاحبان.

پس از یک رسانه های اجتماعی واکنش هریس و بلیتزر معکوس تصمیم خود را.

“به ما طرفداران و کارکنان عذرخواهی می کنم برای گرفتن این اشتباه” نوشت هریس در آزادی.

برگ افرا ورزش و سرگرمی تخمگذار مردم اما با شکوه خود را بیمه اشتغال به 95 درصد از درآمد متوسط به مدت چهار هفته. این برگها رپتورز تورنتو FC, Blue Jays و Argonauts پیوسته اند به ایجاد یک صندوق برای رویداد کارگران نهفته coronavirus.

گزارش ها می گویند NHL برش پرداخت از کارگران آن در نیویورک و تورنتو و مونترال 25 درصد به عنوان از آوریل 1. NBA دادن آن بالا درآمد مدیران از جمله کمیسر آدم و نقره و 20 درصد پرداخت را کاهش دهد. این Montreal Canadiens در حال برنامه ریزی در تخمگذار کردن 60 درصد از کارکنان در مارس 30 و تاسیس یک دلار 6 میلیون صندوق افزایش مزایای EI تا هشت هفته و به صورت وام به کارکنان.

پس از آن وجود دارد بیشتر تصمیم گیری فردی. Dallas Stars رئیس جمهور جیم Lites و جنرال موتورز جیم Nill در زمان 50 درصد کاهش پرداخت.

“ما بسیاری از افراد مشغول به کار است که زندگی paycheque به paycheque” گفت: Nill. “ما امیدواریم که این چیزی است که می تواند کمک به آنها را پایین خط.”

Chicago Blackhawks کاپیتان Jonathan Toews اهدای 100.000 دلار (آمریکا) به COVID-19 پاسخ صندوق. با این وضعیت در لوئیزیانا بیشتر جدی توسط ساعت نیواورلئان کارفرمایی Drew Brees اعلام کرد او با اهدای 5 میلیون دلار به دولت در خزانه.

وجود طیف گسترده ای از پاسخ های ممکن در دسترس به صنعت ورزش نسبت به تیم کارکنان و مشتریان است. آنچه ما می دانیم این است که صاحبان تر از همیشه به ورزشکاران هستند. سود حاصل از ورزش بزرگ شده اند بیشتر است.

سخاوت نسبت به کسانی که بیشتر آسیب پذیر به نظر می رسد خیلی بیشتر حس — حس خوب کسب و کار — از جایگزین.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>