دامین Cox: آیا ورزش حرفه ای جهان نیاز به یک کمیسر کمیسیون هنگامی که آن را برمی گرداند ؟

این می تواند یک heckuva کار برای کسی. یا چند نفر.

کاملا کار زیادی تا مطمئن شوید. اما یک ضرورت است کاملا احتمالا.

همانطور که ما تصور کنید که چگونه در آمریکای شمالی ورزش احتمالا رفتن به خود را در مسیر بازگشت با خود مربوطه فصل به نظر می رسد کاملا روشن است که اگر آنها در تلاش برای انجام این کار تنها با پیروی از فردی خود قصد دارد آن را به ایجاد یکی از دیدنی های لجستیکی و برنامه ریزی کابوس.

که بدان معنی است که به جای recouping از دست دلار از زمان تعلیق از بازی با توجه به کروناویروس بحران این تیم می تواند در نهایت صدمه زدن به هر یک از دیگر و حتی بیشتر با خشمگینانه همان رقابت ورزشی سرگرمی دلار در شدت فشرده برنامه.

نمی خواهد آن را خیلی بیشتر حس برای این ورزش به کار با هم برای اطمینان از حداکثر سودآوری برای یکی و تمام ؟ و نمی تواند آنها با هم و معرفی فرد یا افراد به کار به عنوان یک دفتر مرکزی برای کمک به آمریکای شمالی ورزش دریافت نورد دوباره به شیوه ای منطقی?

آمریکای شمالی ورزشی طرفدار تزار? یک کمیسر قاره رقابت ؟

با سلام این زمان های مختلف. ما در حال رفتن به نیاز به نگاه همه چیز, همه چیز در راه های مختلف.

در حال حاضر هیچ کس نمی داند دقیقا همان چیزی است که به آشکار شدن در شرایط زندگی ما برگردیم به برخی از حس نرمال. اما اجازه ساخت یک سناریوی ممکن است.

در اواخر ماه مه پس از هشت هفته بیشتر از این, امیدوارم منحنی شده است پهن و شماره ها شروع به کاهش است. هک, شاید حتی گرمتر آب و هوا خواهد ما را کمک کند.

بنابراین NHL و NBA رزومه برنامه های خود را در اواسط ماه ژوئن هر دو با 10-15 بازی به بازی در فصل به طور منظم. لیگ برتر فوتبال فصل به سختی در جریان است نیز از سر گرفته است. این فصل لیگ بیس بال شروع می شود در حدود همان زمان.

گلف حرفه ای reschedules دو رشته لغو شد تا کنون اساتید و PGA قهرمانی بیشتر فشرده شلوغ فصل گلف از جمله RBC کانادا باز است. ایضا برای ATP و WTA تنیس تور. باز فرانسوی است دوباره خود را در ماه سپتامبر اما ویمبلدون هنوز هم نیاز به بازی همراه با تعداد زیادی از استادان مسابقات از جمله راجرز کاپ.

همه شروع می شود در یک بار. فشرده همه با هم در یک شبکه مانند جایزه بزرگ موناکو. و سپس یک ترافیک مربا شایسته چه دان ولی پارک وی استفاده می شود به مانند نگاه در 5 p. m. در یک روز هفته از آغاز.

در اینجا در تورنتو با توجه به آنچه هر کس تلاش می کند به انجام, شما می توانید از این برگها رپتورز جیز تورنتو FC, Argos کانادا باز گلف و راجرز جام تمام تلاش خود را در اطراف همان زمان. همه به شدت در تلاش برای رسیدن به کیف پول خود را.

هر کسی نمی تواند موفق باشد.

به یاد داشته باشید در سال 2016 ؟ در اینجا در GTA ما تا به حال در جام جهانی هاکی در ماه سپتامبر جیز بازی معنی دار بیس بال به اکتبر خاکستری جام در BMO زمینه در ماه نوامبر و جهان juniors در پایان دسامبر تقسیم بین تورنتو و مونترال.

در پایان از آن همه به این نتیجه رسیدند که حتی برای یک کلان شهر از چهار میلیون نفر آن را فقط بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به. و این بود که در روز هنگامی که مردم علاقه زیادی به جمع آوری در جمعیت بزرگ.

بدون همکاری بین آمریکای شمالی عمده این نوع گرفتگی اتفاق می افتد در یک دوجین یا بیشتر شهرستانها.

مشکل این است که این لیگ ها و سازمان ها لازم نیست به طور کلی با هم کار می کنند بسیار زیاد است. PGA گاهی اوقات هماهنگ با اروپا تور. هنگامی که چیزی غم انگیز مثل مرگ کوبه برایانت رخ می دهد ورزشکاران و تیم ها از لیگ سعی کنید به افتخار این فرد یا افراد نهفته است. زمانی که بیانکا Andreescu برنده آمریکا باز همه شیوه ای از کانادا تیم های مبتنی بر زمان به جشن موفقیت خود را.

اما هر لیگ بیشتر اصرار در رفتن راه خود را. قطعا NFL می توانید انجام دهید هر آنچه در آن می خواهد به انجام کار بدون ترس از تحت الشعاع قرار. اما برای لیگ های دیگر آن را بیشتر به یک حس غرور و افتخار از بیان برخی از درجه ای از حاکمیت در شلوغ ورزش و سرگرمی چشم انداز است.

اما اگر شما می توانید سازماندهی و برنامه ریزی از بازی های المپیک تابستانی, با بیش از 45 مختلف ورزشی شامل ورزشکاران زن و مرد از بیش از 200 کشور قطعا آن را به نظر می رسد ممکن است برای انجام کاری منطقی با آمریکای شمالی ورزش در این زمان منحصر به فرد.

شما می توانید هدایت, NHL, NBA و MLB دور از هفته که در آن گلف و تنیس در حال تلاش برای برگزاری یکی از بزرگترین رویدادهای به کسانی که در ورزش برخی از اتاق تنفس. شما می توانید تعیین روز خاص فقط برای یک یا دو تا از این ورزش است.

تیم های ورزشی خاص می تواند تشویق به اصل برنامه mini-مسابقات مربوط به یک گروه از تیم ها در یک مکان. تیم در همان شهرستان می تواند هماهنگی های خود را به روز فردی با مبهوت شروع به بار. برای مثال در تورنتو, شما می توانید یک شنبه با رپتورز در ظهر جیز در سه تورنتو FC در 6 p. m. و برگها در 8:30.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

آن را به برخی از تخیل برای اطمینان حاصل کنید. و بسیاری از سازش. اما این اجرا خاموش شدن ناگهانی اغلب در ایجاد این نوع از فرصت ها. به یاد داشته باشید NHL تحریم که از بین برود 2004-05 فصل ؟ آن ایجاد یک فضا برای NHL ذینفعان از همه نوع به هم و تغییر بازی بیشتر بهتر (من می توانم زندگی بدون احمقانه ذوزنقه پشت خالص).

مطمئنا بسکتبال را آدم, نقره ای, هاکی را Gary Bettman بیس بال را غارت مانفرد گلف را Jay موناهان و دیگران می تواند همراه با های مختلف تلویزیونی پخش و تعیین کسی برای اجرای یک مرکزی پاکسازی خانه به هماهنگی تمام این ورزش به عنوان آنها تقلا برای تکمیل یا شروع فصل خود را در پی این بی سابقه ای قابل تامل است.

زمان های مختلف نیاز به متفاوت فکر کردن.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>