دانیل میسون در وزن تاریخچه

حسن نیت ارائه میدهد دانیل ماسون / اطلس

یادداشت سردبیر: خواندن دانیل میسون جدید داستان کوتاه “برای اتحادیه مرده است.”

“برای اتحادیه مرده” یک داستان جدید توسط Daniel Mason ظاهر خواهد شد در آینده داستان مجموعه رجیستری از من گذشت بر زمین (موجود در مارس 5). به مناسبت داستان انتشار در اقیانوس اطلسدانیل و الیور Munday, یک مدیر ارشد هنر در این مجله در مورد داستان بیش از ایمیل. آنها گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح.


الیور Munday: شما در درجه اول نوشته شده و داستان های تاریخی. اما “برای اتحادیه مرده” است که در معاصر سان فرانسیسکو و با استفاده از یک رویداد تاریخی—جنگ های داخلی آمریکا—به لحاظ محتوا و نه به عنوان یک پس زمینه. می تواند شما را توصیف چگونه با استفاده از تاریخ در این راه آگاهانه در روند نوشتن ؟

دانیل میسون: در حالی که من بسیار کشیده شده به تاریخ علاقه من است که کمتر در بازتولید یک رویداد تاریخی و بیشتر در به کارگیری زمان های مختلف و مکان برای کشف چیزی است که احساس می کند کاملا با فشار دادن. این داستان بخشی از یک مجموعه (رجیستری از من گذشت بر زمین) است که می آید در مه; تمام داستان های دیگر از این مجموعه هستند مجموعه بیشتر به عقب در زمان و دورتر: یک اپراتور تلگراف در آمازون یک مادر مراقبت از آسم در آلوده ریجنسی لندن است. اما هدف همان احساس: برای استفاده از تاریخ برای کمک به درک چیزی در زندگی من امروز است. برای برخی از دلیل من برای پیدا کردن که از راه دور کمک می کند من فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی یک فرد در این جهان است. در مورد “برای اتحادیه مرده” من فکر می کنم انگیزه ایده سوال از آنچه در آن به معنی یک آمریکایی و چگونه مردم در پیدا کردن هویت در یک به تصویب رسید خانه.

لازم به ذکر است که این ایده برای داستان آمد از دیگر دوره تاریخی. سال گذشته در San Francisco Museum of Modern Art, من پیدا کردم خودم را در حال تماشای یک ویدیو در مورد یک-من Lê عکاسی سری جنگ های کوچککه تا به حال به نمایش گذاشته شده وجود دارد در سال 2008. این کاوش مسخره جنگ در صحنه جنگ ویتنام reenactors در جنگل های ویرجینیا. این بود که از عکس ها مشخص است که برخی از آنها بیش از حد جوان که تا کنون در خدمت جنگ بود. من زده بود راه که Lê درمان آنها را با ملایمت و احترام در حالی که در همان زمان طرح سوالات مورد نیاز روانی انجام شده توسط شرکت در این وقایع است.

Munday: تدی شخصیت اصلی در داستان یک پناهنده از جنگ جهانی دوم; او همچنین یک جنگ داخلی reenactor. آیا چیزی وجود دارد که خاص به جنگ داخلی که به او صحبت کرد?

میسون: عروسکی را انتخاب جنگ داخلی, من فکر می کنم دقیقا به دلیل عمیق Americanness از آن است. حداقل در سطح داخلی جنگ داخلی بود درگیری های قوسآمریکا جنگ. این حس به من که کسی دست و پنجه نرم کردن با متعلق خواهد بود برای آن کشیده شده. در همان زمان آن است که چنین زمینه های پیچیده برای میهنی تمایلات; به عنوان ما امروز می بینیم آن زخم باقی می ماند بسیار خام یکی. آن شده اند که کمتر پیچیده تصمیم گیری برای تدی به کشیده شده است به reenacting از [آمریکا] جنگ استقلال. در برخی از سطح من فکر می کنم او این را می داند, می داند که تاریخ او آرزوهای خود را به ادعا می کنند برای خود ننهاده است و دردناک.

Munday: “برای اتحادیه مرده” است که به روایت تدی پسر که سفر با پدرش (تدی برادر) برای مرتب سازی از طریق عروسکی اموال پس از مرگ او. راوی دیدگاه اغلب راه را به پدر او داستان خود را از عروسکی که خود شامل داستان از دیگران است. چرا استفاده از این روش تو در تو روایت?

میسون: من سعی کردم صداهای مختلف در حالی که قبل از اولین خط آمد و به من و بقیه روایت دنبال کرد. من می توانم حدس چرا این صدا برای من کار می کرد در حالی که دیگران نمی. در یک سطح معینی از آن است که یک داستان در مورد یک کسی که تجربه زندگی در یک فاصله. این “جنگ” که تدی دعوا در واقعی نیستند جنگ اما برای استفاده از اصطلاح خود—تو در تو روایت در زندگی خود. آن را کاملا دوست داشتنی کلمه برای این داستان در واقع “تو در تو”: نه تنها در مفهوم “چیزی شده” اما در حس و ساخت یک خانه.

Munday: تدی زندگی درونی دست نایافتنی به خوانندگان و همچنین به میزان زیادی به خانواده اش. روایت اذعان بیهودگی واقعا دانستن کسی که به عنوان به خوبی به عنوان آن نیاز دارید را امتحان کنید. آیا شما فکر می کنم داستان به عنوان یک فرم می تواند به ما نزدیک به intersubjectivity?

میسون: من امیدوارم که پس ؟ فقط به عنوان من امیدوارم که آن را می تواند به ما نزدیک به دانستن خود ، در آغاز این داستان عروسکی است که به عنوان تا حدودی کاهش می یابد و فرد مورد علاقه به برادرزاده اش بیشتر برای تلویزیون خود را تنظیم کنید. آن است که تنها به عنوان روایت همچنان که خود پیچیدگی آغاز می شود به خودی خود نشان می دهد. و در عین حال, در پایان, من احساس می کنم که راوی مانده است با این معنا که عروسکی است که در نهایت فراتر از خود برسد. در راه همان, من فکر می کنم راوی نمی داند خود را. او شروع می شود با کمرنگ جلوه دادن هر گونه ارتباط با عمویش اما همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر ما به طور فزاینده ای به دیدن لحظات عشق مشترک بین آنها است.

این سوال مرا به یاد یکی از قبلی است. های تو در تو روایت تعریف باعث ایجاد برخی عاطفی از راه دور. هنگامی که ما داستان در مورد یک نفر دیگر از حد در مورد آنها را از دست داده است و در این فرآیند است. اکثر مردم من می دانم آشنا هستند تنها با barest تشریح زندگی پدربزرگ و مادربزرگ خود و حتی پدر و مادر خود را. اغلب از آن است که تنها زمانی که ما آنها را از دست بدهند که ما متوجه این شکاف بزرگی است که باقی می ماند در داستان های خود را.

Munday: عروسکی است که به عنوان unmoored یک مرد که فاقد یک خانه پس از فرار در لهستان به عنوان یک کودک با خانواده اش پس از جنگ جهانی دوم است. ما یاد بگیرند که عروسکی صحبت کرد “پنج زبان و هیچ یک از آنها را به خوبی.” آیا این فقدان یک زبان مادری بیشتر تدی انزوا?

میسون: در میان بسیاری از اشکال دیگر از جابه جایی عروسکی دوران کودکی مشخص شده است توسط یک ثابت زبانی بی ثباتی است. کودکان کارشناسی ارشد در یادگیری زبان و به این ترتیب او یاد می گیرد به این زبان صحبت می کنند از هر پی در پی صفحه اصلی—, لهستانی, روسی, عربی, فرانسوی انگلیسی. اما فقط به عنوان او در حال رسیدن به نقطه ای که او ممکن است یک استاد زبان ممکن است به دست آوردن واژگان و دستور زبان لازم برای بیان یک زندگی درونی—او پاره شده است. این درست است حتی از نام خود را—ما می دانیم که آن را نمی تواند اصل شده اند عروسکی, اما ما هرگز یاد چه نام واقعی او است.

و پس از آن وجود دارد که خاص این ارتباط بین زبان و متعلق. عروسکی می تواند مانند یک آمریکایی و عمل مانند یک آمریکایی اما در نهایت زمانی که او صحبت می کند به او خیانت خواهد کرد تا خود را به عنوان خارجی: یک دلیل وجود دارد که ریشه shibboleth واقعی کلمه عبری. آنچه که اغلب تند و تلخ به من در فکر عروسکی بود که چگونه او درونی nativism از خانه جدید خود را. او نگران نیست که فقط او آشکار خواهد شد به عنوان یک خارجی—اما به عنوان یک ناسپاس یکی که آموخته است به زبان انگلیسی کاملا.

به عنوان تدی می شود او تلاش می کند در مظاهر مختلف آمریکایی هویت—به معنای واقعی کلمه با جنگ لباس—اما در یک راه بدون تحقق آن, من فکر می کنم یکی از مهمترین و آمریکا همه چیز در مورد عروسکی است که این عدم قطعیت است. در این راه وجود دارد چیزی است که عمیقا آمریکا در مورد تدی که لینک او را به میلیون ها نفر از ما که خواسته مشابه سوال در مورد آنچه در آن به معنی برای تماس با امریکا صفحه اصلی. آمریکا تجربه برای بسیاری از مردم است عمل بسیار از سوال ما هستند.

Munday: شما توصیف عروسکی و برادر خود را به عنوان یک زن و شوهر عجیب. عروسکی برخوردار آندره غول پیکر در حالی که برادر خود را دوست دارد Louis Malle را فیلم My Dinner With Andre. عروسکی است که غالبا از طریق اشیاء او تعلق: یادبود صفحات از آمریکا جشن دویست ساله سیرز کاتالوگ و نوارهای VHS قدیمی WrestleManias. شما می توانید برای توضیح این فرهنگی دال تابع در داستان ؟

میسون: من همیشه شیفته آنچه در جهان مادی نشان می دهد از زندگی درونی. این ممکن است یک بیت از یک دکتر تعصب (برای استفاده از ویلیام کارلوس ویلیامز عبارت “هیچ ایده اما در همه چیز”) و یا فقط یک عشق شعر از مسائل است. کیفیت این اشیاء که بیشتر برای من جالب اینجا بود که چگونه بسیاری از آنها را به نشستن در آستانه معاصر بین مصرف کننده خوب و تاریخی مصنوع—بین چیزی یکبار مصرف و چیزی که ارزش نگه داشتن. راز شادی در نوشتن داستان به دنبال ناخواسته از دوران کودکی من از دیدگاه یک باستان شناس با یک چشم به سمت یک نوع از مرمت.

شاید در هیچ زمان به این سوال که آیا یک شی است که ناخواسته و یا اینکه آیا آن است که با ارزش تر از فشار دادن بر مرگ یک دوست. یکی به طور ناگهانی می یابد احاطه شده توسط همه چیز پر از تنش بین معنی دار و بی معنی است. هر کسی که از دست یک دوست تا به حال به رقابت در برخی از نقطه, با این ثبت نام خود را وجود مسائل: مبل و صندلی برگزار شد که یک بدن, آثار هنری باارزش برای برخی از دلایل ناشناخته دارو است که کسی زنده نگه داشته تا آن را نداشت. در این داستان حتی چیزی به عنوان بی فایده به عنوان risible به عنوان یک نوار VHS از رسلمنیا 3 می شود در زمینه های مختلف عمیقا معنی دار: یک شکل از ارتباط بین یک مرد و برادرزاده اش نمادی از خشونت و حتی یک نخ از اتصال به یک وجود—از آنجا که در تدی خصوصی جهان, آندره غول پیکر, با این حال زیبا و کارتونی (و من اعتراف بزرگ بودن دوران کودکی fan), همچنین یک قطب توسط استخراج و در نتیجه یک لینک به یک محل و میراث عروسکی هرگز واقعا می تواند داشته باشد.

مراسم تمیز کردن است بنابراین در برخی از سطح زنده عمل حک. برای زمانی که یکی می میرد این همه خصوصی به معنای از دست داده است.

Munday: تدی میل برای آمریکا منجر به او را به شرکت در جنگ داخلی reenactments. و در عین حال به عنوان reenactors رفتن او یک اثر منحصر به فرد یک دروغ خوابیده به پشت در این زمینه در میان این جنگ شبیه سازی شده.

میسون: من قبول دارم که در برخی از سطح او بی فایده است و در عین حال در همان زمان, من فکر می کنم که تدی ذاتا درک چیزی در مورد تئاتر اجرا یا نمایش مجدد که دیگر reenactors نیست. بسیار مثالی از میهن پرستی در حال مرگ است برای یک کشور است. این است که چرا من کشیده شد—چرا ما کشیده شده—به ویتمن تصاویر عجیب و غریب vigils و لینکلن مقدس, وقف, زمین, زبان است که laces این داستان. این همه تصاویر و تجارب عروسکی که شاید بدون دانستن تکرار. اگر ما به درک که reenactments در برخی از سطح یک مراسم متعلق سپس من ممکن است می گویند که تدی این ظاهری خارجی می داند که در حال مرگ است چه در نهایت ممکن است او را در خانه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>