یا نه شلدون Keefe معلوم می شود مربیگری مریم گلی — و تا کنون او را در ساخت یک مورد فوتی و فوری او یک بیت از یک هدیه است — آن را به وضوح نمی کنند هاکی نابغه به unspool یکی از بهترین حرکت می کند.

همیشه از Maple Leafs مربی با هم پرتاب Auston متیوز و میچ Marner در سومین دوره از دسامبر. 21 پیروزی در برابر Red Wings, نتایج شده است دقیقا آنچه شما می خواهم انتظار — هیچ چیز کوتاه از برق. ماتیوز است 15 گل در 15 بازی. او و Marner باید 22 امتیاز هر کدام. و بر خلاف مایک Babcock را doomsaying نگرانی در مورد دفاعی سقف غارنوردی در این دو تورنتو تحت سلطه جن در اختیار داشتن زمانی که متیوز و Marner شده اند بر روی یخ با هم. این تیم دارای plus-10 هدف دیفرانسیل طول دهانه. آنها 9-3-3 در جدول رده بندی یک 117 نقطه سرعت. و به عنوان برای Babcock را برجسته ترس در مورد انباشته شدن او بهترین بازیکن توهین آمیز در یک خط — چیزی که در مورد حفظ عمق از طریق ترکیب — حاصل اواز یا موسیقی دو نفری از جان توارث و ویلیام Nylander ترکیب کرده است برای 35 امتیاز بیش از کسانی که 15 بازی. است که می گویند, Kyle Dubas اختصاص داده شده 50 درصد از حقوق و دستمزد کلاه به کسانی که به طور خاص چهار بچه به یک دلیل. این مربی کار برای به حداکثر رساندن آنها. بنابراین انتخاب خود را سم مخالفان.

در حال حاضر اجازه دهید بیش از حد هیجان زده است. جدید ماشین بوی مسحور کننده در اینجا. شاید برخی از اوایل ماتیوز-Marner پرش می آید از دو ستاره بسیار خوشحال به خلاص شدن از شر یک مربی آنها به وضوح به عنوان یک مانع است. و بدون شک Babcock می تواند لذت بردن از آخر خنده اگر نابالغ نسخه از برگ — یکی Keefe به نام قبل از همه ستاره پس از فوران چاه نفت ضرر و زیان به پلنگ و Blackhawks — باید دوباره ظهور در یک یا لحظه ای در آینده 31-بازی با فشار به سمت برگشتی.

اما اجازه دهید فقط در نظر گرفتن اهمیت تورنتو قوی جرم و در نهایت اینکه واقعا انداخته و به طور خاص آنچه در آن به معنی به آن دو تا از بهترین استعدادهای ایجاد با هم کنار خستگی ناپذیر ژاک هایمن بدون نگرانی ثابت است که Babcock خواهد شکست و آنها را از هم جدا در اولین اشاره از یک سوال در یخ تصمیم گیری است.

آن را مصرانه خواست چیزی است که ما دیده نمی شود به اندازه کافی در طول سال و سال نسبتا کم به ثمر رساند هاکی در تورنتو و فراتر از آن: واجد شرایط اجرا در یک معنی داری حق رای دادن رکورد. ریک Vaive را 54-هدف اجرا در 1981-82 هنوز هم می ایستد به عنوان بزرگترین گل فصل در قرن-به همراه تاریخ این باشگاه است. اما آن را نمی ممکن است ، ماتیوز به عنوان چهار بازی خانگی در برابر سناتورهای است 36 گل در 51 بازی در سرعت 58 اهداف است. درایو خود را برای 55 در تلاش برای بالا Vaive خواهد بود سرگرم کننده است. و که می خواهم شرط بندی در برابر او آن را انجام?

اما در اینجا چیزی است: راه در این فصل در جریان است — راه اهداف آینده شده است پس از Keefe در زمان بیش از حق رای دادن رکورد باید به یک موضوع ثانویه به جایزه ماتیوز است که قطعا چشم دوخته اند.

ماتیوز پیدا کرده است خود را در مسابقه موشک ریچارد جایزه. بوستون دیوید Pastrnak در حال حاضر پیشرو موشک شارژ با 37 گل. واشنگتن الکس Ovechkin نشسته یک هدف ماتیوز در مقام سوم با 35. و بله داده Ovechkin وضعیت به عنوان یک هشت بار برنده جایزه از جمله شش قبلی هفت Pastrnak و ماتیوز قابل توجه underdogs. هنوز, آن می تواند یک زمین لرزه لحظه در تورنتو تاریخ حق رای دادن اگر ماتیوز می تواند آن را بکشد.

است که می گویند شکستن حق رای ثبت نمی شود ستاره ای و پاره کردن نادر دو منجر لیگ در حالی که حاکم بر حق رای دادن کتاب ثبت نمی شود بدیهی است که برتر سناریو.

اما تا آنجا که برگها عشق fluffing تا وضعیت خود را به عنوان یک میراث نهاد با یک طبقه نسب برنزی-مجسمه-شایسته ستاره این حق رای دادن خاص ثبت نیاز به قرار داده و به چشم انداز.

ریک Vaive حرفه ای resumé بسیار زیاد است. او یکی از 20 مرد چه کسی می تواند مدعی سه حرفه 50-هدف فصل است. و آبخيز 54-هدف فصل دیدم او را تبدیل به اولین برگ به نقض 50-هدف مانع است. من در برگ افرا باغ شب او 50th. من به یاد داشته باشید سر و صدا. من در شور و هیجان است.

اما من همچنین به یاد داشته باشید حتی به عنوان یک بچه فکر است که آن را به نظر نمی رسد درست است که vaunted افرا برگها بودند خود را جشن 50-هدف گلزن در حالی که این شخص به نام Gretzky بود در مسیر به ثمر رساند 92 گل در همان فصل است. آن را دریافت نمی اشتباه. در سال Vaive کردم 54 او به پایان رسید پنجم در لیگ. او بسیار عالی بود. اما برگها از دست رفته برگشتی در دوره ای که در آن 16 از 21 تیم از آن ساخته شده. مایک متمایل به ریاست مابی از قهرمان جام New York Islanders به ثمر رساند 64 گل در این فصل به طور منظم.

پنجاه و چهار گل یک عدد بزرگ ، اما وجود داشته اند 74 فردی فصول تاریخ NHL 55 اهداف و یا بیشتر.

است که می گویند ماتیوز ضرب و شتم Vaive رکورد بزرگ خواهد بود با توجه به چقدر سخت تر از آن این است به نمره به اهداف امروز از آن در اوایل 1980s. اما پیشرو لیگ خواهد بود راه بزرگتر است. یک برگ افرا نشده led لیگ در اهداف در پست-1967 عصر. هک تاریخ به ما می گوید آن بوده است میلیون ها پس از یک برگ led لیگ در هر چیزی از اهمیت اگر شما تعداد دفعات مشاهده نیست دستیار GM براندون Pridham اختراع حقوق و دستمزد-کلاه نقاط ضعف.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

این هفته ریک Bowness دالاس ستاره, مربی, ظهور یک سوال چیزهای بی اهمیت در تورنتو رسانه ای: که آخرین برگ خود را به رهبری در لیگ به ثمر رساند? که می تواند Gordie Drillon یک خانواده قدیمی از Bowness که در صدر NHL لیست امتیاز در سال 1938. تنها مورخان می دانیم که پاسخ به آشکار پیگیری. بود که آخرین برگ منجر به NHL در اهداف ؟ که می تواند Gaye استوارت با 37 گل در 50 بازی در 1945-46. در حال حاضر استوارت بود یک بازیکن بزرگ است. او برنده دو استنلی فنجان و نام خود را به حال butchered در یکی از آنها (حکاکی آن را به عنوان به). اما استوارت بازی های برگزار شده به طوری که بسیاری از امروز ناظران بیش از حد جوان به دانستن نام او اجازه دهید به تنهایی طلسم آن را به درستی.

به عبارت دیگر آن بوده است مدت زمان طولانی پس از تورنتو فن می تواند لاف زدن در مورد یکی از بچه ها خود را بهترین بودن در یک مهارت به عنوان اساسی به عنوان قرار دادن pucks به net. دیدن ماتیوز برنده چنین جایزه اصلی را علامت گذاری عظیم تغییر در چشم انداز برای یک حق رای دادن که شطرنجی تاریخ همواره بیبهره از استعدادهای عالی. و قضاوت از تیم برنده دست دادن رکورد پس از Keefe قرار داده متیوز و Marner با هم, آن را فقط ممکن است به حداکثر رساندن تورنتو شانس در عطف این فصل به چیزی حتی بیشتر معنی دار است.

Dave Feschuk

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی