دیو Feschuk: امیلی غار زندگی نفس با نفس به عنوان او منتظر برای خداحافظی به شوهر Colby

لحظه به لحظه. نفس به نفس. این که چگونه امیلی غار گفت: او در حال نزدیک شدن به زندگی در پی او غیر قابل بیان از دست دادن. و شاید سخت ترین بخش فراتر از تراژدی او گفت که او نمی تواند برگزاری یک مراسم تشییع جنازه مناسب برای شوهرش.

“من صادقانه باشد,” او گفت:. “که بزرگترین مبارزه در حال حاضر.”

اگر تا به حال لحظه ای که گریه می کند برای تماس انسان برای بغل کردن و گریه و تسلی و آن را یکی از او پایدار در حال حاضر. کمی بیش از یک هفته حذف از مرگ شوهرش, Colby غار Edmonton Oilers به جلو که تسلیم به اثرات نادر تومور مغزی در بیمارستان تورنتو در سن 25 امیلی غار است که هنوز هم عزادار عمدتا به تنهایی در زیرزمین آپارتمان از خانه پدر و مادرش در بری.

او وقت خود را صرف برنامه ریزی یک بنای یادبود برای او طرح ریزی حضور هزاران نفر داده شده و وضعیت خود را به عنوان یک مورد علاقه پسر مادری خود ساسکاچوان, جایی که او با کاپیتان های غربی هاکی لیگ Swift Current Broncos در مسیر به ساخت NHL به عنوان یک undrafted underdog. اما coronavirus قرار داده است این برنامه را بر روی نامحدود نگه دارید. امیلی گفت: او “ضعف و فروتنی” با غلیان احساسات پشتیبانی شده است که انباشته بر خانواده اش است. اما وقتی دوستان می آیند و او تنها می تواند به آنها خوش آمد می گوید از ایوان در حالی که آنها خود کنسول از سرما دور از چمن جلو وجود دارد چیزی است که گم شده و او به عنوان سوگواری.

“نه قادر اند که مراسم تشییع جنازه و باید که بسته شدن — است که بیشترین مشقت بار احساس دیگر از Colby درگذشت,” او گفت:.

آن را کمی بیش از یک هفته پیش که غارها بودند سوار کردن coronavirus با هم در خود شده است. آنها به تازگی وارد باری از بیکرزفیلد کالیفرنیا که در آن Colby شده بود بازی برای Oilers آمریکا هاکی لیگ مزرعه زمانی که تیم های ورزشی جهان قرار گرفت قابل تامل است. زن و شوهر گرفته تا اقامت با امیلی پدر و مادر تنها معاشرت با آنها را بیش از یک لیوان شراب بر روی عرشه در یک مسئولیت اجتماعی فاصله.

Former Edmonton Oilers and Boston Bruins forward Colby Cave and wife Emily Cave with their new dog Chester in this Sept. 2019 photo.

و چهار شنبه, مه 6 نرمال بود به اندازه کافی در روز است. Colby عرق را از طریق یکی از خانه تمرینات او فرستاده شده بود توسط روغن صنعتی’ آموزش کارکنان. او ساخته شده یک سالاد سالم برای شام. زن و شوهر حل و فصل دیگر در یک سری از شب آرام. و پس از آن چیزی اتفاق افتاد که تقریبا هرگز اتفاق افتاده است: Colby شکایت از سردرد.

“راستش Colby بود و سالمترین فرد در جهان است. هرگز بیمار هرگز سرد که شاید باید یک پرچم قرمز است. اما برای او به یک سردرد او فقط فکر کردم این یک بد میگرن” امیلی گفت.

او در زمان Advil و تیلنول و زود به رختخواب رفت. اما امیلی متوجه شده بود که او غیر منتظره ای بی قرار و که حدود 11 شب “او در بسیاری از درد است.”

“به او گفتم ما باید رفتن به بیمارستان است؟’ و او مانند ” نه. من خوب هستم. من فقط نیاز به خواب,’, ” او گفت:.

پرسید: اگر شوهر او تمایلی به رفتن به اتاق اورژانس در حساب از coronavirus امیلی گفت که او فکر نمی کنم ترس از همه گیر شد یک عامل است. زمانی که Colby آغوشش استفراق کند همچنان کودکش که آنها هر دو استدلال او شاید قربانی مسمومیت غذایی; به سختی اضطراری.

اما زمانی که امیلی از خواب بیدار شد حدود 6 صبح وضعیت تبدیل فوری است.

“من تکان دادن او را از خواب بیدار و او نمی خواهد از خواب بیدار,” او گفت:. “او تنفس. قلب او هنوز ادامه داشت. اما او نمی تواند راه برود. او نمی تواند صحبت کنید.”

مدت کوتاهی پس از او با عجله به باری سلطنتی ویکتوریا منطقه ای مرکز بهداشت او airlifted به تورنتو Sunnybrook علوم سلامت مرکز که در آن اورژانس جراحی مغز انجام شد. و هر چند پزشکان گفت: Colby تا به حال یک “50-50” شانس زنده ماندن آسیب های انجام شده توسط تومور — یک کلوئیدی کیست که مسدود حیاتی مایع مسیر در مغز و منجر به یک کشنده تجمع مایع ثابت غیر قابل عبور. پزشکان گفته امیلی شوهرش مورد بود: “یکی از میلیون ها نفر. فقط واقعا نادر است.”

Former Edmonton Oilers and Boston Bruins forward Colby Cave and new wife Emily Cave on their wedding day on July 19, 2019, at Chateau des Charmes in Niagara-on-the-Lake, Ont. Colby Cave died after having surgery to remove a colloid cyst on his brain that led to a brain bleed and his death on April 11, 2020, at Sunnybrook Hospital in Toronto.

آن صدمه دیده است او گفت که COVID-19 پروتکل های ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او به در Colby را بالین حتی اگر او سپاسگزار به بحرانی-مراقبت کارکنان در Sunnybrook برای انتقال پیام های خود را از عشق.

“Colb همیشه این چیزی که قبل از ما به رختخواب رفت و یا اگر ما در ماشین رانندگی شد — او را فشار دست من سه بار به من بگویید که او مرا دوست داشت. هر شب” او گفت:. “و به من گفت که به پرستار … و زمانی که من وجود دارد صبح درگذشت پرستار گفت: من می خواهم شما بدانید که من فشردن دست خود را سه بار به طوری که او می دانست که شما با او بودند.”

آن را تنها در تابستان گذشته که Colby توضیح داد این زن و شوهر را منشاء داستان به مهمانان خود Niagara-on-the-Lake عروسی. به عنوان یک 18 ساله بازیکن Colby داستان می رود دیدم امیلی تصویر در یک دوست مشترک را Instagram خوراک و اعلام کرد به تیمی که او قرار بود به ازدواج با او.

مشکل این بود که امیلی نمی دانم Colby و بالعکس. که متوقف نمی Colby از ارسال ناخواسته سری از توصیف پیام های مستقیم.

“برای دو سال او همچنان ادامه داشت. و من نمی خواهد به او زمان از روز است. من می خواستم چیزی برای انجام با او” امیلی گفت. “اما در نهایت من مجوف. جناس در نظر گرفته شده.”

دیجیتال خود معاشقه به آرامی تبدیل به یک ارتباط از راه دور و حتی اگر وجود دارد به امیلی که leery. زمانی که Colby در آن سن 20 پیشنهاد او به دیدار او در پراویدنس, R. I. جایی که او یک حرفه ای تازه کار با top farm تیم بوستون برونز, امیلی تا به حال به فکر می کنم آن را بیش از. او گفت: بله چون او تا به حال دوستان زندگی در پراویدنس در مورد تاریخ خود را با قرمز تحسین نمی تابه.

“من فکر کردم آن را کمی عجیب و غریب,’,” او گفت:. “اما به عنوان به زودی به عنوان من وجود دارد من با او را برای یک دقیقه و من می دانستم که این نوع از پسر او — احترام و مراقبت.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

احترام و دلسوز و مؤمن قوی در برداشت اول.

“او به من گفت که آخر هفته “من قصد دارم با شما ازدواج’, ” او گفت:. “و زمانی که من برگشتم از آن تعطیلات آخر هفته در مشیت و گفتم دقیق همان چیزی که به من پدر و مادر ‘من قصد دارم به ازدواج با او.’ ”

آنها وقت خود را در پایان. آنها تاریخ برای بیشتر از سه سال قبل از Colby ارائه شده در تابستان 2018 خم شدن زانو در حوض از خانواده اش کابین در ساسکاچوان به عنوان خورشید مجموعه ای بیش از افق. آنها کلیک, او گفت: زیرا آنها برجسته در هر یک از دیگر.

“شما اغلب پیدا کردن ما آهسته رقص در آشپزخانه در حالی که ما در ساخت شام و یا در خط در استارباکس پرداخت برای مردم دستورات پشت سر ما. فرد ما هر دو را در یکدیگر بود واقعا باور نکردنی,” او گفت:.

Former Edmonton Oilers and Boston Bruins forward Colby Cave and new wife Emily Cave on their wedding day on July 19, 2019, at Chateau des Charmes in Niagara-on-the-Lake, Ont. Colby Cave died after having surgery to remove a colloid cyst on his brain that led to a brain bleed and his death on April 11, 2020, at Sunnybrook Hospital in Toronto.

امیلی مورد مطالعه در دانشگاه رایرسون و George Brown College بود و با توجه به حرفه ای مشغول به کار برای سازمان های خیریه. اما او قرار داده و او را جاه طلبی های در انتظار برای کمک به شوهرش رسیدن به خود را. تندرست بین NHL و افراد زیر سن قانونی او گفته بود “نه همیشه پر زرق و برق.” Colby بازی 67 بازی NHL و 131 اهل آنهایی که بیش اخیر سه فصل و هواپیمایی اتصالات از بیکرزفیلد به ادمونتون نیست دقیقا لذت بخش است. اما ماجرا گفت: ارزش این مبارزه است.

“این می تواند استرس زا باشد اما این زمان بسیار هیجان انگیز برای ما در هر زمان به او تلفن کردم (از NHL),” او گفت:.

چگونه او با بازی او گفت: نمی تحت تاثیر قرار چگونه او را دیدم.

“به نظر من او می توانست یک سرایدار و من هنوز هم می خواهم که ازدواج او را برای شخصیت خود را,” او گفت:. “من اهمیتی نمی دهند که او در بازی هاکی.”

هنوز هم از لحظه ای Colby بود با عجله به بیمارستان هفته گذشته امیلی گفت: او آمده است برای درک روابط او و شوهر او را مجبور به بازی. فکر می کنم یک بازیکن در فهرست برونز و روغن صنعتی از اواخر امیلی گفت و آن را امن فرض کنیم او دریافت کرده است نشانه ای از حمایت و یا تسلیت با نام خود بر روی آن.

جانباز NHLer دیوید Backes و همسرش کلی که غارها هر دو نگاه کرد تا به عنوان مربیان زمانی که دیوید و Colby هم تیمی بودند در بوستون برگزار زوم پلیر کنفرانس به روز رسانی در Colby وضعیت زمانی که او برای اولین بار مریض شد.

وندی Tippett از Oilers مربی دیو Tippett و جولی کسیدی از بوستون بروس کسیدی بودند ابزاری در برگرفته اطلاعات در میان بازیکنان همسران و دوست دختر. رایان Nugent-هاپکینز’, همسر, Bre حال امیلی خنده روز دیگر از طریق FaceTime به عنوان آنها reminisced در مورد بار بهتر است. کانر McDavid دوست دختر, لورن نیز بررسی می شود. بسته های مواد غذایی و گل را وارد از خانواده براد Marchand و پاتریس برگرون. لیست حامیان او بیش از حد طولانی به جزئیات است.

“من بسیار سپاسگزار به NHL,” او گفت:. “این که چگونه این دو سازمان هستند. این که آیا شما در حال کارکنان و یا یک بازیکن شما خانواده … من برای همیشه سپاسگزار برای Colby برای آوردن من به این هاکی خانواده است.”

Edmonton Oilers' Colby Cave (12) died Saturday after suffering a brain bleed earlier this week.

بوده است وجود دارد کوچک دیگر وسایل رفاهی او گفت:. وجود دارد Chester, زن و شوهر هشت ماهه Cavapoo توله سگ که کت دارای تکه های قرمز یادآور Colby مو. وجود دارد Colby غار یادبود صندوق در حال حاضر راه اندازی توسط Oilers و غار خانواده که به جمع آوری پول برای روان-سلامت ابتکارات و برای کمک به کودکان محروم دسترسی به ورزش است.

شب دیگر در باری امیلی گفت: وجود یک درایو توسط ادای احترام سازماندهی شده توسط خانواده و دوستان است. او و پدر و مادر و خواهر و برادر ایستاده در ایوان ترین همه در یک ژاکت از یکی از Colby این تیم در حالی که یک خط از وسایل نقلیه گذشته مسافران با تکان دادن چوب هاکی و پرچم. این یک مقیاس کوچکتر از نسخه 15-کیلومتر موتور تیپ که استقبال Colby خانواده در اوایل این هفته در زادگاه خود را از North Battleford, Sask., به عنوان آنها ساخته شده خود را در بازگشت از تورنتو است.

امیلی گفت: او را دیدم تصویری از ساسکاچوان ادای احترام اما حافظه خود را از آن روز بود “تلخ و شیرین.” به عنوان کسانی که خودرو صف که دشت بزرگراه او در انتاریو سردخانه تصمیم گیری او فکر او هرگز به. کمتر از یک سال پس از شاعرانه عروسی او برنامه ریزی شده بود Colby مراسم تشییع جنازه — تاریخ اعلام خواهد شد.

“من فقط می توانید تصور کنید که چگونه بسیاری از مردم وجود دارد خواهد بود برای حمایت و نشان دادن عشق خود را. و من می دانم که Colby خواهد بود واقعا فروتن با همه که” او گفت:. “من به این باور وجود دارد را یک دلیل برای این است. و من به این باور است که این (صندوق یادبود) کمک خواهد کرد که نگه داشتن یاد و خاطره او را زنده و حرکت خود را میراث جلو حرکت کند. من به این باور که هر روز او خواهید بود با من. و من فقط باید آن را نفس با نفس است.”

Dave Feschuk

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>