دیو Feschuk: برای تورنتو Kalif جوان هیجان مارس جنون شده است جایگزین ابدی ” چه می شود اگر؟’

این یک ناامیدی نیست یک تراژدی به سختی یک ماده از زندگی و مرگ است. اما کسانی از ما که هیجان زده در مورد ایالات متحده آمریکا بسکتبال کالج در اطراف این زمان هر سال خواهد بود در حالت عزاداری در روز یکشنبه ،

آن را باید انتخاب یکشنبه suppertime مراسم که در طی آن محبوب ترین اتاق-استخر براکت در تاریخ ورزشی است که سالانه نشان داد.

اما هر چه پوچی احساس شما در مورد ورزش خالی ایجاد شده توسط coronavirus آن را احتمالا امن می گویند شما احساس به عنوان کم به عنوان امثال تورنتو Kalif جوان است. تا زمانی که جهان را تغییر داد از اواخر هفته گذشته پس از همه جوان 22 ساله در تورنتو بومی که در نزدیکی خیابان Clair و Bathurst نگاه کرد البته برای یک نتیجه گیری محرک به چهار سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک ارشد قدرت رو به جلو در پراویدنس ،

پنج شنبه قرار بود یک جشن برای او و NCAA بازیکنان مانند او روز او و هم تیمی های خود بودند به جمع آوری برای پیدا کردن جایی که آنها می تواند سر خود را در دور اول رقابت در مسابقات NCAA. و جوان را Friars تا به حال دلیلی برای خوش بینی در مورد شانس خود را. در فینال پنج هفته از فصل به طور منظم آنها می متصلب تا پنج برنده بیش از تیم های رتبه بندی در سطح ملی بالا 25. پس از یک شروع کند آنها به این نتیجه رسیدند خود را به طور منظم برنامه با شش بازی برنده خط خط.

افسوس از آن بود پنج شنبه صبح که جوان نشسته بر روی اتوبوس تیم در شهر نیویورک در حال انتظار برای ایجاد درایو کوتاه به باغ میدان مدیسون برای کنفرانس مسابقه افتتاحیه بازی. وجود نوار در مچ پا خود را و عصبی تکان و لرزش بال پروانه در معده خود را هنگامی که Friars مطلع شدند آنها باید این تیم ، لحظاتی بعد آنها را پیدا کردن خود را در کنفرانس مسابقات لغو شد. ساعت پس از آن بازگشت به دانشگاه از اپل بزرگ آنها خواهد آموخت مسابقات NCAA لغو شد, بیش از حد.

ناگهان به جای آماده سازی برای آنچه که او امیدوار خواهد بود خود را در کالج حرفه ای به یاد ماندنی, اوج, شش پا-نه 250 پوند قدرت رو به جلو بود به تحقق است که او در کالج حرفه ای آمده بود به نزدیک بدون اندکی از بسته شدن.

“این بی نزاکت. وجود ندارد پایان دادن به” جوان گفت:. “ما و آنها گفتند: ما تا به حال به ترک در روز شنبه و در خارج از دانشگاه برای یک ماه دیگر چون مدرسه نیز لغو شد.”

پیش بینی جنون مارس در جای خشم شده و ساکنان توسط غم و اندوه عمیق این نتیجه به زمان خود به عنوان یک دانشجو برای همیشه خالی از سکنه می شود ابدی “چه می شود اگر؟”

“این قطعا بسیاری از احساسات” جوان گفت:. “من گریه رتبهدهی نشده است, اما من می دانم که من احتمالا در برخی از نقطه.”

جوان داستان نیست یکی کردن البته. در سراسر جهان ورزشکاران در حال دست و پنجه نرم با به تعویق افتادن و یا بدتر لغو مدتها در انتظار مسابقات, از مسابقات قهرمانی جهان به محلی جزئی هاکی و باشگاه بسکتبال مسابقات. هیچ کس نمی تواند انتظار می رود برای شاد بودن در مورد هر یک از آن. هنوز هم در حالی که جوانب مثبت در NBA و NHL در حال برگزاری امیدوارم که آنها را دوباره بازی در این فصل و در حالی که بسیاری از کودکان و نوجوانان را یکی دیگر از ضربه در یکی دیگر از قهرمانی در جایی پایین خط چیزی وجود دارد به خصوص بی کس در مورد این داستان از یک نوع خاصی از NCAA ارشد در این لحظه از توده shutterings.

نه این که هر کس در همان قایق است. NCAA اعلام کرده است که سالمندان در زمستان, ورزش, که همچنین لغو خواهد شد یک سال دیگر از واجد شرایط بودن اگر آنها را انتخاب کنید به آن را. و وجود دارد بحث هم که یک سال اضافی از واجد شرایط بودن نیز می تواند توسعه یافته به ورزشکاران در پاییز و زمستان ورزشی مانند بسکتبال است. اما جوان نبود دیدن مقدار از یک پوشش نقره ای را در آن حدس و گمان است.

“من شنیده ام (فوق العاده واجد شرایط بودن برای پاییز و زمستان, ورزش سالمندان) در آثار. شخصا, من نمی دانم اگر من به دنبال آن” جوان گفت:.

او خواهید بود 23 ماه بعد, او گفت:. او از چند ماه از فارغ التحصیلی او در رشته مدیریت کسب و کار. او در حال حاضر تعمق در زندگی به عنوان یک حرفه ای شاید در اروپا است.

بنابراین حتی اگر NCAA گسترش امکان تمدید حرفه ای, او گفت که او ممکن است تمایل به آن را.

“ما هرگز به این تیم و این وضعیت به عقب. آن را هرگز خواهد بود که همان” جوان گفت:. “و با بچه های جدید که به تیم ما, من فقط نمی دانند که چگونه آنها می خواهم که قادر به تعادل همه چیز. بنابراین در این نقطه احتمالا نه. اما چه کسی می داند؟”

جوان اگر او نمی خواهد او یکی از درخشان لحظه ای در این سال بزرگ مرحله حداقل می گویند او شده است وجود دارد قبل از یک زن و شوهر از بار; Friars ساخته مسابقات NCAA در دو فصل با این برنامه از دست دادن در بازی اول خود در هر دو موارد است.

و جوان در یک حس بزرگ شدم در حاشیه از نوع دیگری از نور افکن. پدرش تونی جوان بهتر است شناخته شده کانادایی از یک سن خاص به عنوان استاد T سابق MuchMusic veejay که صرف یک دهه به علاوه در اطراف ارتفاع تلویزیون-تصویری سن میزبانی را نشان می دهد و مصاحبه با برخی از جهان بزرگترین ستاره — در میان آنها مدونا توپاک و امینم.

Kalif که چهره او در حدود پنج ساله که پدرش را به اجرا در MuchMusic به پایان رسید گفت: او به خاطر جلسه Eminem, اما نمی توانید به یاد بیاورید دخالت خود را در یکی دیگر از افراد مشهور روبرو می شوند و پناه میبرند در خانواده افسانه هاو روایات قومی — این یکی با خواننده Erykah Badu.

“مادر من همیشه در مورد چگونه (Badu) بدبختانه من وارونه برگزار شد و من پا زمانی که من یک ساله شد. مادر من واقعا دوست داشتم (Badu است) اما او freaked خارج شد و مانند ‘آنچه شما انجام می دهند با فرزند من?’ و (Badu) بود ‘این یک آفریقایی مراسم.’ و مادر من بود ” من اهمیتی نمی دهند آنچه در آن است. قرار دادن کودک به پایین'” جوان گفت:. “دمدمی داستان های من مامان و بابا همیشه به من بگویید.”

شاید وجود می آیند یک روز که Kalif جوان خود می گوید کودکان در مورد جهان-تکان دادن حوادث مارس سال 2020 است. او Friars بودند که پیش بینی شده به عنوان شماره 7 دانه در مسابقات NCAA. و با توجه به جوان یکی از پنج سالمندان در تیم ملی — این در دورانی است که در آن چهار سال بازیکن تبدیل به یک موردی — ترکیبی از پراویدنس در اواخر فصل موج و کهنه کار زرنگ و دانا به حال موجب New York Post به نام آنها “یکی از پنج تیم در ابتدا به منفجر کردن خود NCAA bracket.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“ما احساس می کنیم نمی تواند ضرب و شتم” جوان گفت:. “ما تا به حال یک سطح از اعتماد به نفس را در خودمان در تیم ما در این ارتباط ما ساخته شده است که ما می تواند بسیار دور است.”

افسوس که در این مراسم شاد که قرار بود انتخاب سهشنبه جوان در حال برنامه ریزی برای گرفتن یک حزن انگیز خانه پرواز به تورنتو. با بسکتبال انجام می شود و کلاس موکول او به دنبال به جلو به commiserating در میان خانواده است.

“ما باید برای نگه داشتن سر ما است. ما می دانیم که در پایان روز است که این لغو است و به نفع همه است.” “اما آن را هنوز هم لطمه می زند. آن را قطعا هنوز هم لطمه می زند. ما هنوز هم می تواند افتخار از همه چیز ما را انجام دهد. اما همیشه وجود خواهد داشت که سوال ” چه می شود اگر؟'”

Dave Feschuk

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>