دیو Feschuk: Keefe برگها ممکن است خود برسد حذفی مقصد در پایان اما مقایسه به رپتورز در حال خنده دار

به عنوان کایل Dubas شد با اشاره به روز دیگر وجود دارد هیچ کمبود اضطراب و وحشت در Leafland به تازگی. و شما می توانید درک که چرا. برگشتی کمتر از دو ماه به دور است و در عین حال افرا برگها را از خواب بیدار صبح روز دوشنبه ساکن در خارج از پست های نجومی تصویر به عنوان اندازه گیری توسط نقطه در صد.

خود No. 1 defenceman است که هنوز دوره نقاهت بعد از شکسته پا و باشگاه مطرح شده است و امکان او می تواند باقی مانده از فصل به طور منظم. خود No. 1 goaltender است که هنوز دوره نقاهت بعد از یک گردن آسیب است که او را نگه داشته و از یک آخر هفته back-to-back, و او تا به حال نشده بازی بزرگ به خصوص زمانی که سالم است. بقیه صف را صرف شنبه ناامید کننده دوره سوم در مونترال تولید دقیقا یک شات در هدف و مسیر 2-1 از دست دادن اضافه کاری.

مربی شلدون Keefe به نام کسانی که دلتنگ 20 دقیقه از گردش-زیاد بی دقتی نمایش “تمام چیزهایی که ما نمی خواهیم به عنوان یک تیم” حداقل در حمله نهایی.

و بخش عمده ای از بازی های باقی مانده در برنامه نگاه نمی آسان است. از برگها’ نهایی 26 بازی 14 برابر تیم های که به یکشنبه جلوتر از آنها در جدول رده بندی. چه تورنتو رکورد در برابر چنین تیم? Underwhelming 8-11-3. به عبارت دیگر آنها در 71 نقطه برابر سرعت بالای 12 تیم در لیگ. آنها در حال رفتن به نیاز به بهتر خواهد بود.

اما یک راه وجود دارد به چرخش این مخمصه مثبت. هک برگها فقط صرف یک آخر هفته سه جایزه از چهار نقطه در یک back-to-back وضعیت با استفاده از یک goaltender نام نه Frederik Andersen; بنابراین جک کمپبل حضور به تنهایی می تواند یک تعویض بازی.

و بنابراین بیش از حد می تواند در شرایط فعلی. در فصل گذشته برگ coasted به پلی آف نقطه خود را در پست های نجومی سلسله مراتب به ظاهر از پیش تعیین شده برای ماه می باشد. شاید آنچه در اینجا مورد نیاز — هیچ چیز کمتر از یک sprint به پایان خط خواهد بود که عنصر گمشده حذفی به موفقیت است. یا حداقل برگها شنیده شده است خود گفتن چنین چیزهایی.

“من فکر می کنم سختی زمانی که شما می توانید آن را از طریق فصل آن را به شما می دهد یک فرصت بهتر” تراویس Dermott تورنتو defenceman شد گفت روز دیگر. “شما ببینید این تیم که از طریق رفتن نیست هر چیزی — کسانی هستند که تیم را در دور اول خروجی این تیم است که پایان ندارد تا آن را از طریق. این تیم که از طریق یو پی اس و فراز و باید این دوران سخت که تا پایان با هم آمدن در زمان مناسب است.”

به عبارت دیگر: این یک تست است. این فقط یک تست است. آن را فقط ممکن است یک واقعی اضطراری اگر برگها موفق به افزایش آن است. و به اندازه کافی. شده است وجود دارد هرگز یک دلیل به باور این تیم را ندارد استنلی مسابقات جام. آن را بیش از حد با استعداد و بیش از حد منابع-مزایای نمی شود وجود دارد.

“(این) یک آزمون بزرگ و فرصت برای ما بچه ها به رشد” برگها مدیر کل Kyle Dubas گفت: در هفته گذشته. “من بسیار هیجان زده در مورد آن. من نمی ترس از آن.”

که بزرگ می دانم. به دلیل شهامت و بی باکی است رفتن به نیاز به عنوان برگ رویکرد Feb. 24 مهلت تجارت با یک خمیازه نیاز در خط آبی.

هنوز هم وقتی Dubas صحبت با رسانه ها پس هفته گذشته تجارت برای کمپبل و کایل کلیفورد از آن آسان بود به اندازه کافی برای به دست آوردن حس او تخمگذار زمینه را برای یک پست-شکست عقلانی.

برای یک چیز, Dubas افتخار در مورد اینکه چگونه تیم خود پنجم شد در لیگ در نقاط درصد از Keefe در زمان بیش از مایک Babcock در اواخر ماه نوامبر. که آمار حقیقی است یکشنبه. اما چگونه دقیقا این است که مربوطه ؟ از 23 بازی تحت Babcock همچنین تعداد آخرین باری که ما بررسی می شود. و از آنجایی که ما در حال صحبت کردن در مورد قدرت باقی مانده برنامه شایان ذکر نسبی سهولت Keefe مقدمه به تورنتو. او در 33 بازی به عنوان برگ مربی نه تنها آمده بود در برابر تیم ها در بالا و 12 عنوان به یکشنبه. (برگها که شنبه, 13th کلی هستند 5-4 در آن نه بازی ها — 91-نقطه سرعت.) آن را به عنوان هر چند Dubas شد پیشنهاد نجومی نیست در واقع تا زمانی که شروع Babcock حال ترک ساختمان. اما آن را تنها منعکس کننده dismally در Dubas که به وضوح باید اخراج Babcock در خارج از فصل اگر برگها دقت دست حذفی اسکله در حساب از اتلاف 23 بازی تحت محکوم تدبیر.

برای یک چیز دیگر Dubas صرف چند لحظات به یاد ماندنی در هفته گذشته سنگهای تلاش برای شبیه تیم خود را رقابتی مسیر که از برخی NBA دفاع از قهرمان.

“من می شنوم مردم می گویند: چرا نمی توانید (برگها) فقط بیشتر شبیه رپتورز?'” Dubas گفت. “و آن را به یک داستان بزرگ برای ما به بازیکنان ما و به در تکیه و از یادگیری است. چرا که اگر شما برگردید سه یا چهار سال آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر چیزهای مشابه به آنچه رپتورز شد و سپس رفتن را از طریق و سوالات در مورد آنها.”

Um ، این نه از راه دور قابل مقایسه franchises — و نه تنها به خاطر, به, تاریخ, رپتورز تعریف شده توسط خود را به سختی و برگ خود را فقدان آن است. بازگشت سه یا چهار سال ؟ سه سال پیش رپتورز شد آنچه شد و سپس بزرگترین فصل در تاریخ حق رای دادن. آنها می خواهم پیشرفته به کنفرانس شرق نهایی که در آن آنها می خواهم افتاده به له برون جیمز و کلیولند کاوالیرز — تنها احتمالی NBA champions. چهار سال پیش که برنده 56 بازی و در حال اجرا تا دومین رکورد در کنفرانس شرق. برگها را به دست آورد هیچ چیز از مرتب کردن بر اساس در Shana-برنامه عصر هیچ چیز رپتور-esque از دهه 1960 هنگامی که NHL تا به حال شش تیم.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

برای Dubas به تظاهر در غیر این صورت در حالی که fluffing تا تیم خود را روایت تنها کاهش می یابد دستاوردهای قابل توجه از Masai Ujiri تیم. رپتورز در مسیر هستند برای بهره گیری از صفحه اصلی-دادگاه مزیت در دور اول پلی آف به صورت یک هفتم راست نجومی; برگها نداشته خانه یخ از سال 2004. رپتورز به یک مرد متولد شکست اولین تیم در تاریخ NBA را به نفع خود قهرمانی بدون قرعه کشی انتخاب در فهرست. برگها در حال مخالف — اصیل overdogs یک انباشته مجموعه از شدت تبلیغ بر میدارد و بسیار پرداخت می شود طلایی پسران که ممکن است یا ممکن است در نهایت متناسب با هم به عنوان یک برنده واحد.

که به ارمغان می آورد ما را به اضطراب و وحشت در حال حاضر آوردن مرکز هاکی جهان. اگر برگها بودند در واقع پس از یک رپتور-esque مسیر آنها در حال حاضر می خواهم بهتر از این قطعا آنها بهتر بازی دفاع از این. است که می گویند آینده با حداکثر سرعت دویدن نمی طاق برگها را مستقیم چهارم پس از فصل نخست در فرم; من شرط بندی آن خواهد شد. که شک آنها می توانند این کار را انجام. آن را فقط به می گویند: این یک تست است. این فقط یک تست است. اما آن را می تواند واقعی وجودی اضطراری و به سختی رپتور-esque اگر Maple Leafs نمی رود به این لحظه.

Dave Feschuk

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>