دیو Feschuk: Maple Leafs وارد ناشناخته بزرگ پس از Dubas اجازه می دهد تا تجارت مهلت تصویب بی سر و صدا

چند سال پیش هنگامی که کایل Dubas اولین ساخته خود را معرفی عنوان جدید NHL اجرایی, بیش از یک هاکی lifer ساخته شده تکرار مشاهدات در مورد برندان Shanahan انتخاب دست پرورده: Dubas صحبت از او به گوش.

خوش تیپ whiz-بچه در تاریکی-rimmed عینک تمام شد خیلی خوشحال به توضیح تفاوت های ظریف از هاکی را تجزیه و تحلیل انقلاب برای هر نوع صنعت او ملاقات کرد. او مودب و خوش صحبت و دوست داشتنی ، اما او بالاتر از همه قابل ملاحظه ای مطمئن به ظاهر خاص او از دیدن چیزهایی که دیگران نمی شد.

پس از آن نامطلوب بود به تماشای Dubas روز دوشنبه به عنوان او توضیح داد: به جهان چرا او می خواهم باقی مانده تا حد زیادی بیکار به عنوان NHL تجارت مهلت آمد و رفت و بسیاری از شرق مدعی شده قابل اضافه کردن به زرادخانه خود را. این نسخه از Dubas در حال حاضر بیشتر از دو فصل به اجرا خود را به عنوان Maple Leafs مدیر کل به نظر نمی آید بنابراین مطمئن شوید که از خود است. زمانی که او ظاهر می شود لرزاند او صدایی بهت زده. و شاید او سزاوار برخی از اعتبار و صداقت.

از چند روز حذف از تیم خود را محول به قاره laughingstocks در حالی که از دست دادن به یک Zamboni راننده جنرال موتورز اذعان برگها نیاز به کشف بیشتر در قوام خود را در “تمرکز” و “طرز فکر” با “تلاش است.” او تشبیه تیم او ساخته شده است به یک “جکیل و هاید” تولید — lamentably اغلب نامعقول قابل سرزنش نسبت محترمانه و حرفه ای.

اما هنگامی که از او خواسته شد به آدرس چلیپا موضوع — چرا نمی تواند این تیم حل بحران آشکار آن استعداد به برد بیشتر حتی به عنوان آنها نشسته در سوم Atlantic Division نقطه حذفی — Dubas ارائه آنچه به مبلغ یک مدیریتی بالا انداختن.

“این سوال خوبی است” Dubas گفت. “راستگو پاسخ این است که ما نمی دانیم … که ممکن است در قرعه کشی برخی از انتقاد ها می گویند:” من نمی دانم.’ اما من قصد ندارم به آمد و bulls— و به شما بگویم که من به برخی از راه حل جادویی.”

آن را کاملا یک لحظه واقع است. این غره اپراتور که به ما “ما می خواهیم” بود ناگهان اذعان مجزا واقعیت که “Er ما ممکن نیست.”

یک زمان وجود دارد تنها چند ماه پیش زمانی که Dubas به نظر می رسید تقریبا giddily متقاعد شده است که پاسخ به تمام تیم خود مشکلات غیر روحانی در جایگزینی این مربی است. در فوری پی شلیک مایک Babcock پس از برگها و تلاش از طریق باز کردن 23 بازی این فصل Dubas صحبت کرد که چگونه تازگی نصب شده شلدون Keefe خواهد فشار Dubas-تایید و سبک است که می بینید برگها آمده در مخالفان خود را بی وقفه — “موج پس از موج با جن” است که چگونه Dubas پیش بینی آن تا زمانی که برگها به حال “شکسته (مخالفان خود را’) خواهد شد.”

تورنتو کاپیتان جان توارث صحبت در مورد چگونه او و هم تیمی های خود بودند با محدود Babcock از تصویر به دنبال به جلو به “بازی رایگان” و “احساس خوبی در مورد خودمان است.” و Keefe در زمان درد به ضد Babcock — ریخته گری خود را نه به عنوان یک nitpicker از نقاط ضعف اما به عنوان یک تقویت نقاط قوت.

“پیام من به بازیکنان امروز من با تمرکز بر آنچه در این تیم نیست و من بر اساس آنچه این تیم است,” او گفت:.

که Babcock ممکن است پاسخ داده اند: صبر کنید تا زمانی که شما دیدن برخی از این gutless لباس بازی برای چند ماه و به عقب بر گردیم به من. جدید-مربی ماه عسل, البته, شده است بیش از در حالی که برای. برای اولین بار 20 از 40 بازی آنها در حال حاضر تحت Keefe درخت افرا برگها بودند چیزی کمتر از بهترین تیم در لیگ. اما تورنتو اخیر 20 بازی تحت Keefe نشان داد کاملا متفاوت و عمدتا افتضاح یکی. در آن 20 بازی آنها موفق پنج مقررات برنده در حالی که رتبه 25 در لیگ در نقاط درصد در .475. آنها .478 زمانی که Babcock اخراج شدم. سرزنش Frederik اندرسن غش کردن اگر شما خواهد شد. اما زمانی که تمرکز و طرز فکر و تلاش و کوشش در موضوع — تغییرات در Babcock لیست سال شکایت — آن را سخت تر و سخت به سرزنش یا مربی.

که است که می گویند که برگ ندارد و بهتر است در آنها. Dubas با اشاره به روز پنجشنبه 4-0 برنده بیش از پنگوئن به عنوان مثال واضح. اما او همچنین اذعان کرد که در حال حاضر نشان می دهد تا نسبت یک عملکرد عالی آمیخته با سه وحشیانه ضرر و زیان به بوفالو, پیتسبورگ و کارولینای — نیاز به تغییر و عاجلانه.

“من فکر می کنم آن را به کل ما برنامه ای برای پیدا کردن راه ما را از آن خارج می شود و بهترین نسخه از خودمان” Dubas گفت.

Toronto Maple Leafs right wing William Nylander (88) celebrates his goal on the Pittsburgh Penguins at Scotiabank Arena in Toronto on February 20, 2020.

آن را کمک نمی کند که مقدار زیادی از رقیب در شرق رو حداقل حاشیه بهتر است. پایتخت اضافه ایلیا Kovalchuk از Canadiens. جزایر کردم Jean-Gabriel Pageau از سناتورهای. پنگوئن اضافه شده Jason Zucker هفته پیش و پاتریک Marleau دوشنبه. رعد و برق پرتاب دور یک زن و شوهر از دور اول میدارد به زمین دو راه جلو, Blake کلمن و بارکلی Goodrow همراه به دست آوردن رایگان-عامل defenceman ژاک Bogosian. بوستون با استفاده از سرب تا مهلت برای به دست آوردن Ondrej Kase.

و شاید خبر خوبی که در سطح Panthers بدتر. تورنتو تنها رقیب واقعی برای سومین Atlantic Division حذفی نقطه برخورد خط دوم centreman وینسنت Trocheck به Carolina در یک معامله است که به ارمغان آورد اریک Haula یک معامله به وضوح با هدف تغییر شیمی در جنوب فلوریدا.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

به خوبی می دانم که آن را نه فقط برگها که مطمئن نیستید از خود را مخلوط. هنوز تورنتو فروش دارایی در روز دوشنبه به فروش می رسد توسط برخی از صاحب نظران به عنوان یک گزینه قابل دوام توانست احمقانه است. دادن تایسون باری برای انتخاب در دور اول و یک چشم انداز درخواست قیمت به گزارش TSN را Bob McKenzie نمی شده اند بسیار از سازمانی حمایت از اعتقاد در این تیم حذفی زنده ماندن. آن شده اند که Dubas اعتراف شخصی شکست.

هنوز راه Dubas ساخته شده این تیم — با بالا و سنگین کلاه ساختار و thumbed بینی سنتی فهرستی تعادل — به مقدار یک آزمایش است. کشش اجرا و امیدوارم به پلی آف تنها معنی دار آزمون آزمایشگاه. زیاده به اخیر اسلاید خواهد بود ناخوشایند برای یک جنرال موتورز معتقد است که در چشم انداز خود را. در حال حاضر, حداقل, که این شرکت خط.

“وجود دارد بسیاری از مردم که در حال نوشتن وابسته به وفات برای این تیم و قرار دادن این تیم به داخل زمین. و خوب است که عادلانه باشد. زمانی که شما بازی است که راه این چیزی است که شما می توانید” Dubas گفت. “بنابراین شما می توانید بروید ملایم به شب و ایجاد بهانه برای چرا آن کار نمی کند و یا شما مبارزه راه خود را به عقب.”

دقیقا آن جهت که خود را تیم, عنوان, GM ارائه نمی دهد وعده های بسیار به عنوان یک نماز. اگر شما Dubas خود را می دانم که تیم motivationally به چالش کشیده در بار عاطفی مرده در بسیاری از روز. شما همچنین می دانیم که آنها متهم به طفره روی از طریق امتداد فصل به طور منظم در سال گذشته و هنوز هم نزدیک به ضرب و شتم برونز در دور اول.

اما برای نحوه درمان آن مسائل — این نوع از مشکلات است که می تواند لزوما خطاب در تجارت روز مهلت. قلب در دسترس نیست برای پیش نویس میدارد. روح نیست برای به فروش می رسد چشم انداز. جرات نمی تواند وارد می شود هسته اصلی فهرست خود را با یک نیشگون گرفتن و کشیدن در اطراف لبه های آن. در حال حاضر هیچ راه حل جادویی اما Maple Leafs کشف آن دسته از اجزای ضروری در درون خود. این که آیا آن را حتی ممکن است — شاید به همین دلیل Dubas صرف دوشنبه صدایی بنابراین مطمئن نیستید.

Dave Feschuk

تاریخ گفتگو

س:

آیا شما فکر می کنم برگها باید معامله برای بیشتر بازیکنان ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>