گفته شده است بیش از یک بار توسط برگ افرا ورزش و سرگرمی خودی در طول چند سال گذشته: محل نبوده است همان از تیم Leiweke خالی محل در سال 2015.

و شاید این تعجب آور نیست. Leiweke یک بار از یک outsized شخصیت یک کارناوال بارکر از سند چشم انداز که روی Masai Ujiri و برندان Shanahan و در این موضوع از چند سال در راس به سرعت تقسیم می شود. چگونه می تواند از محل همان در غیاب او?

هنوز هم با تمام موفقیت شده است که لذت می برد توسط شهر ورزشی ابرقدرت در موقت — NBA عنوان لیگ برتری و نوار بالا بردن احترام در Leafland — آن را در زمان های دشوار است برای پیدا کردن شواهد اتهام از درجه اعتبار ساقط است.

اما از آن شده است متواضعانه پیشنهاد شده توسط همان کسانی که صدای که ما آن را دیده ام این هفته با آخرین و meatiest دور از Masai Ujiri-به-نیویورک پچ پچ. این دردناک و مداوم و عدم اطمینان را احاطه کرده است که Ujiri آینده در تورنتو — کسانی هستند که می دانند داخلی MLSE که به شما بگویم که آن را نمی خواهد یک مسئله اگر Leiweke شد و هنوز هم در اطراف. به عنوان آن است که با مارک استین از نیویورک تایمز با اشاره به دو “دیرین Ujiri-مراقب” که گفته ام او Ujiri “در نظر دارد به مانور راه خود را به نیکز” — آن را آسان برای به دست آوردن این ایده است که مردمی که ریاست MLSE به شدت بد تعبیر کردن وضعیت و اشتباه ممکن است ساخته شده Ujiri خروج اجتناب ناپذیر است.

تاریخ در اینجا طولانی و پیچیده است. اما در نظر گرفتن این لحظه رپتورز شد dousing یکدیگر در شامپانی در اوکلند در ماه ژوئن. در همان لحظه یک گزارش آمده است که واشنگتن ویزاردز شد در تعقیب Ujiri خدمات. این یک داستان بزرگ و فقط یک بیت از شواهد فراوان است که Ujiri بود چیزی کمتر از پرطرفدار ترین اجرایی در ورزش حرفه ای. نیکس بود زدم و در همان درب قبلا. لیکرز حال بررسی بر روی Ujiri علاقه.

و مردمی که اجرا MLSE در پاسخ به آشکار معاشرت از قهرمانی خود معمار اساسا با یک شانه را بالا انداختن. آنها با اشاره به این که دو سال باقی مانده در Ujiri قرارداد پس از رپتورز جشن قهرمانی خود را. آنها با اشاره به Ujiri موجود مقابله شامل یک جایزه سالم برای عنوان برنده شوید. یک منبع گفت که زمان از جادوگران, داستان و Ujiri امتناع به tamp آن را با تعهد و وفاداری به رپتورز چپ در MLSE سلسله مراتب احساس مانند آنها هدف یک تجزیه و tastelessly بهنگام یکی.

“من فکر می کنم اگر شما بخواهید ماسایی او همه چیز را او می خواهد” MLSE رئیس لری Tanenbaum گفت: شب از مسابقات برنده شوید.

که البته عظیم و منابع می گویند نادرست فرض. Ujiri است مردی که به ظاهر بی حد و حصر جاه طلبی است که بخش بزرگی از آنچه او را برجسته تیم سازنده در ورزش است. و به دنبال بازگشت شما به ندرت نیاز به خواندن بین خطوط به درک Ujiri نبود خوشحال است که MLSE رهبری نمی صرف بخشی از تابستان پژوهنده در مورد آنچه که آن را برای اطمینان از او می خواهم در تورنتو برای سال آمده است. هیچ قرارداد جدید ارائه شد اجازه دهید به تنهایی مورد بحث قرار گرفت. گستره وسیعی از Ujiri را با رویاهای بزرگ — که فراتر از پول و شامل کار خود را به عنوان یک نیروی رشد در آفریقا — هرگز مطرح.

فقط گوش دادن به یکی از نادر مصاحبه Ujiri اعطا کرده است در این فصل به یک مهره در چگونه او در مورد آن احساس.

“شما امضای قرارداد و شما را موظف به خدمت آن” Ujiri گفت: Frank Isola در SiriusXM NBA رادیو بازگشت در ماه نوامبر. “من قرارداد امضا کرد و من هم در سمت چپ که قرارداد من در خدمت آن زمان تا پایان قرارداد.”

هیچ چیز می گوید: “رپتور برای زندگی” مانند توصیف وضعیت اشتغال خود را به عنوان یک حکم زندان ، این تنها یکی از بسیاری از عوامل است که می تواند منجر شما به این باور Ujiri طولانی نیست برای شغل فعلی خود.

به عنوان یکی Leiweke حامی گفت: در این هفته: “تیم هرگز اجازه ماسایی رسیدن به این نقطه است.”

در حال حاضر وجود دارد ابدی نکته است که نیاز به درج در هر داستان است که نگرانی های نیویورک. این خانه از سوی سازمان ملل متحد یک پلت فرم است که ممکن است درخواست تجدید نظر به Ujiri بلکه کانون NBA اختلال که ممکن است. در پی استین گزارش شده است وجود دارد یکی دیگر از ESPN آدریان Wojnarowski که نیکز صاحب جیمز دولان اغلب دیده می شود که ریشه خود را حق رای دادن مزمن پوسیدگی سرد است بر اساس این ایده از wooing Ujiri در حساب از “عوارض” — به عنوان اینکه هرگاه ناگهان شگفت زده شکار غیر قانونی یک مدیر اجرایی از یک رقیب ممکن است کثیف است.

با نیکز کسی چه می داند ؟ اما ما نمی دانیم این: Ujiri و در عین حال دوباره نیست کوبیده خواهد شد پایین مواد منفجره پچ پچ با هر چیزی نزدیک شدن به اطمینان او یک رپتور برای هر چیزی فراتر از 2020-21 فصل است. و شاید که می گوید چیزی در مورد وضعیت تورنتو رهبری در سطح بالا. Tanenbaum, در سن 75 رقم مهمی را در لیگ محافل صندلی NBA حکام. اما او ساده و بی تکلف ارزیابی از شب قهرمانی متمسک — “(Ujiri) است که مانند یک پسر برای من,” او گفت: — شما تعجب می کنم اگر او می خواهم تا کنون حتی ملاقات خونسرد آتش-چشم ویرانگر اجرایی که خوشبختانه قرار داده DeMar DeRozan در آن هواپیما سان آنتونیو.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

جورج مقابله سابق پیش از میلاد مدیر عامل و عضو MLSE هیئت مدیره محترم است و توسط Ujiri اما او بازنشسته در ماه گذشته. و به عنوان برای Leiweke جانشین مدیر عامل Michael Friisdahl او از آپارتاید سفر شورای, اجازه دهید فقط می گویند او و Ujiri را در آفریقای جنوبی رایج است. در سال 1980 Friisdahl سابق تور اپراتور infamously دیدم گسترده تحریم آفریقای جنوبی رژیم آپارتاید به عنوان یک فرصت کسب و کار و ارسال پرداخت مشتریان وجود دارد. Ujiri قهرمان ضد آپارتاید نلسون ماندلا رهبر که صرف 27 سال در زندان وجود دارد. دقیقا به همین دلیل MLSE استخدام Friisdahl منجر به یک شرکت که بالاترین مشخصات کارکنان مردان سیاه و سفید هنوز هم هرگز به طور کامل توضیح داده شده است.

Friisdahl تبدیل شده است شناخته شده به عنوان یک خسیس کوچک حضور در یک کار است که به وضوح نیاز به یک بزرگتر رقم حداقل گاهی اوقات و قطعا در یک لحظه مثل این. نیکز’ haplessness وجود دارد NBA نوع که می دانید Ujiri خوبی که به اعتقاد او با توجه به خروج از تورنتو به نیویورک. این سوال از لحظه ممکن است پایین آمده است این است: چه کسی در MLSE رفتن در مورد آن انجام? یا بیشتر به نقطه که در MLSE خواهد بود به آن را انجام دهد ؟

Dave Feschuk

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

باید Masai Ujiri ماندن یا رفتن ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی