دیو Feschuk: داشتن مالکیت مشترک: چگونه این دو دوستیابی کانادا المپیک ماندن در شکل در طول COVID-19 بحران

مانند بسیاری از زوج های ملیسا, Humana-Paredes و کانر بافت مو به طور ناگهانی خود را صرف زمان بسیار بیشتری هم بیش از حد معمول با تشکر از coronavirus. در نام خود انزوا در زمان بیماری همه گیر آنها تبدیل به خانه آنها سهم خود را روزانه در محل کار.

بر خلاف بسیاری از زوج خود را شرح شغل یکسان است. آنها هر دو ورزشکاران جهان.

Humana-Paredes که از تورنتو است نیمی از والیبال ساحلی اواز یا موسیقی دو نفری که برنده کانادا خود را برای اولین بار در مسابقات قهرمانی جهان مدال طلا در تابستان گذشته. بهم تابیدن و بافتن یک عضو از کانادا مردان rugby sevens تیم ملی. و از آنجا که هر دو از تیم های مربوطه خود را واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو تحت شرایط عادی خود را در ارتباط خواهد بود از راه دور یک. Humana-Paredes, 27, خواهد بود زندگی در لس آنجلس که در آن او می تواند هزینه های خود را صبح و حد عالی رساندن مهارت او در ماسه های طلایی مشهور Hermosa ساحل. بیرد, 29 خواهد بود scrumming با هم تیمی های در Langford, B. C.

در حال حاضر متقابل آنها آموزش زمین اتاق نشیمن بیرد مشاع در, Victoria, B. C. داخل آنها راه اندازی موقت, بدنسازی, جایی که آنها بوده ام قرار دادن هر یک از دیگر از طریق تمرینات پس از Humana-Paredes وارد شده از L. A. اوایل این هفته.

“این واقعا خوب است برای کسی که در کنار شما در طول این آموزش. من فکر می کنم این امر می تواند واقعا دلهره آور به نوع انجام آن را در خود گفت:” Humana-Paredes.

گفت: بافت مو, کمی خنده: “ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از زمان در اینجا با هم. ما فقط در حال رفتن به کار کردن لات و سعی کنید برای کشتن هر یک از دیگر.”

در دوره ای که در آن رقابت برش گلو جهانی ورزش می بیند بی حد و حصر از منابع صرف شده در آموزش رژیم بر اساس برش لبه علوم ورزشی زن و شوهر تنها نسبت اندکی از تجهیزات. Humana-Paredes, زمانی که او ساخته شده سفر از L. A. حتی نمی آورد یک ابزار ضروری از تجارت. در یک پیچ و تاب و طرح coronavirus مثبت تام هنکس ممکن است به درک او هالیوود مردود در حال حاضر بدون یک والیبال – اگر چه او را از داشتن یک زن و شوهر روانه بازار راه خود را.

“امیدوارم آنها خواهید رسید در مدت کوتاهی” او خندید.

هنگامی که او گفت که او قصد دارد به سر به ویکتوریا ساحلی برای حفظ ظاهر از آنچه ساحل volleyballers تماس خود را در “شن و ماسه است.” تا آن زمان او و بافتن را انجام خواهد داد آنچه بسیاری از المپیک و آماتور انجام شده است و در میان همه گیر جهانی – تلاش برای ماندن در شکل با وجود توقیف ورزشگاه و اجتماعی فاصله.

Humana-Paredes و بافته شده اند قرار دادن هر یک از دیگر از طریق تمرینات است که به عنوان طولانی مدت به عنوان یک زن و شوهر از ساعت با کمی بیش از یک مجموعه ای از دمبل قابل تنظیم (که می تواند عرضه وزن از پنج تا 90 پوند) یک حصیر یوگا یک میکرو و یک شش ضلعی تدبیر شناخته شده به عنوان یک تله نوار. معلوم این ابزار به علاوه حدود 180 پوند ارزش های رایگان-وزن صفحات بیش از اندازه کافی برای نگه داشتن هر دو در چیزی نزدیک شدن به المپیک شایسته شکل اگر چه Humana-Paredes گفت که او و بافتن امیدوار هستند به اضافه کردن برخی از kettlebells و شاید یک دوچرخه ثابت برای مجموعه خود را.

پس از Humana-Paredes نوشته شده در Instagram داستان های او و shirtless بازی بهم تابیدن و بافتن کار از روز دیگر, او گفت که او دریافت کرد تقریبا به همان اندازه واکنش از همکاران به نسبت فراوانی از خود در ورزشگاه به عنوان او به impressiveness از دوست پسر او را در هیکل.

“من فکر می کنم این چیزی است که بیشتر مردم شد و اظهار نظر در چقدر jacked او است. آره او سطح بعدی … من نمی تواند نگه دارید تا با او در همه زمان ها” گفت: Humana-Paredes.

گفت: بافت مو که ذکر شده در 6-پا-1 و 211 پوند: “مل در واقع بسیار قوی است. او فقط در حال متواضع.”

این هفته Marnie McBean سه بار المپیک, قایقرانی مدال طلا است که کانادا chef de ماموریت برای توکیو بازی گفت: او را تشویق اعضای تیم کانادا را در آغوش محدودیت های خود را در زمان واقعی اشاره به این که بسیاری از زمان مفتخر روایت های ورزشی پیروزی شامل غلبه بر دلهره آور موانع. که است که می گویند McBean بود به حداقل رساندن تاثیر یک بیماری همه گیر است که به مراتب بزرگتر از ورزش است.

“به عنوان ورزشکاران جهان ما بسیار جهانی است. ورزشی جامعه ما دوستان و خانواده. من به تماشای دوستان من که در چین و دوستان من که در ایتالیا و من نگران هستم برای آنها” McBean گفت.

در همان زمان McBean توصیف خودش را به عنوان یک “مزمن خوش” که تشویق ورزشکاران به بداهه در هوا virological طوفان ساخت یک شوخی اشاره به موقت آموزش تکنیک های جاودانه در فیلم “راکی چهارم” در جایی که قهرمان یک یو پی اس خود را رقیب علم پیشرفته آماده سازی با چوب سفت و بلند کردن سیاهههای مربوط در یک محیط روستایی.

“اگر شما را انتخاب کنید به این باور و شما انتخاب می کنید به خلاق و تقریبا کارآفرینی در چگونه شما در حال رفتن برای حفظ خود (تناسب اندام) در برخی از نقطه در آینده ما قصد داریم به عقب بر گردیم به حالت عادی,” McBean گفت. “و هنگامی که ما کسی را برای رفتن به افزایش است. و من نشان می دهد که اگر ما خوش ماندن کانادا می تواند در تیم.”

این هفته کمیته بین المللی المپیک است برای انتقاد برخی از آنچه را به عنوان غیر محتمل آن موضع که توکیو بازی آغاز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24, این به عنوان بخش عمده ای از جهانی تقویم ورزشی است که خورند. هیلی Wickenheiser شش-زمان المپیک و عضو IOC را ورزشکاران کمیسیون به نام سازمان “غیر حساس و غیر مسئولانه” به صراحت اصرار به بازی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده در این صورت از بسیاری از ناشناختهها.

Humana-Paredes و بافت مو به سهم خود هم گفت: آنها heartened این بازی هنوز رتبهدهی نشده است شده است به تعویق افتاده و یا لغو آنها گفت: آنها همدردی با مخمصه 43 درصد از المپیک زمینه ایم که هنوز واجد شرایط برای بازی در میان توده خاموش شدن ناگهانی از رویدادهای بین المللی.

“من فکر می کنم این امر می تواند بسیار افسرده می شود در یک قرنطینه با لغو بازی های المپیک … (به جای آن) وجود دارد که برخی از نور در انتهای تونل” بافتن گفت.

برای Humana-Paredes تصمیم به آمدن به ویکتوریا نبود لزوما آسان است. بودن با او شریک رمانتیک یعنی او را جدا از او, ورزشی, یک, کانادا هم تیمی سارا Pavan این کیچنر مادری که باقی مانده است در لس آنجلس که در آن او زندگی می کند و تمام وقت. و این به معنای دور زدن دوستان و خانواده در تورنتو است.

“این یک تصمیم دشوار برای جدا کردن (با Pavan) چرا که ما یک تیم از دو” او گفت:. “اما اگر من قرار بود به گیر در هر نقطه من می خواستم به گیر در کانادا است.”

بهم تابیدن و بافتن که به تازگی به عنوان 8 مارس بود که رقابت در مقابل حدود 40 ، 000 طرفداران در ونکوور قبل از میلاد محل که در آن کانادا ضرب و شتم آفریقای جنوبی برای برنز در مسابقات مهم گفت: او انسانی-Paredes رد می شود گیر در محل سکونت. آنها شده ایم به طور منظم پیاده روی در طبیعت در حالی که احترام اجتماعی-دورى از پروتکل های. به عنوان ورزشکاران عادت کرده اند به برنامه های آنها نیز نگه داشته و به یک روال: صبح تمرین پس از یک وعده غذایی و به دنبال آن زمان در کنار مجموعه ای از “وظایف اداری.” است نه این که اتاق در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای استراحت و تمدد اعصاب – بهبود به عنوان ورزشکاران آن تماس بگیرید.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“این درست است که به تماشای یک فیلم به عنوان به خوبی و نشستن بر روی نیمکت” Humana-Paredes گفت.

ذهن شما تا کنون او و بافت مو را صرف قابل توجهی از اوقات فراغت مرور ارائه شده از تناسب اندام مربیان که گرفته ام به کلاس های رایگان آنلاین در حساب از coronavirus.

“ما شده ایم فشردن در دوم تمرین در بعد از ظهر” Humana-Paredes گفت. “من احتمالا مناسب تر در پایان این قرنطینه از همیشه.”

Dave Feschuk

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>