دیو Feschuk: همه گیر گلف — یک پیاده روی خوب دست نخورده با مقادیر rulebook

این غم به اندازه کافی است که دو تا از بسیاری از تلفات در مبارزه با کروناویروس در حال تماشای ورزشی و شرط بندی در ورزش. شاید حتی غمگین برای بسیاری از ما که ضرورت اجتماعی فاصله نیز ساخته شده آن را غیر قابل قبول به بازی بسیاری از آنها را.

که تنها حس می کند. آن عمدتا غیر ممکن است برای نگه داشتن دو متر بافر بین شما و همکار شما علاقه مندان اگر شما درگیر در یک بازی تقریبا هر چیزی. هاکی داده می شود که چگونه آن را نرمال صورت شسته و در صورت پانچ است که قطعا بیش از حد خطرناک برای سلیقه کارشناسان بیماری های عفونی — و این است که حتی اگر شما ترجیح می دهند این نوع از هیچ لمسی دفاع مورد علاقه های مختلف محلی NHLers.

و مطمئن بیس بال در یک میدان بزرگ با تایید شکاف بین بازیکنان است. اما بیس بال نیز ساخته شده بی رویه خروج از بزاق انسان یک بخش اساسی از تلاش, که بدان معنی است که این ورزش که به ما spitball نمی تواند بخشی از زندگی ما هر زمان به زودی. فوتبال موجه تر به نظر می رسد مناسب ترین بازیکنان هستند به معنای واقعی کلمه قرار نیست به استفاده از دست خود این دروازه بان با مهربانی پوشیدن دستکش هنگامی که آنها را لمس توپ. اما کوچک ماده پرتاب-ins و هدف-دهان جمعیت در ضربات کرنر. بنابراین مگر اینکه شما به ابداع یک راه برای بازی که در آن شما شش فوت و روشنی از هر یک از بازیکنان دیگر خود را, شما احتمالا از شانس.

در صفحه اصلی تمرینات انفرادی رفتن و پیاده روی و دوچرخه سواری دستکاری رول کاغذ توالت در یک لا لیونل مسی ویروسی صفحه اصلی ویدئو — اگر شما در کلاس هر یک از کسانی که به عنوان ورزشی, کسانی که در مورد همه شما رو.

کسانی که در مورد همه شما رو مگر اینکه شما به اندازه کافی خوش شانس به برخی از دسترسی به آنچه که ممکن است مدل اجتماعی فاصله ورزش: گلف. برخی از بزرگ تاریخ عقل آن را به نام یک پیاده روی خوب خراب است. همچنین به نظر می رسد مثل یک راه عالی برای تمرین coronavirus مهار در حالی که اجتناب از cabin fever.

ما در حال صحبت کردن در مورد باشگاه گلف است که حول محور فانتزی clubhouses با حداقل ماهانه در مواد غذایی و آشامیدنی. فانتزی clubhouses بسته شده است. معروف ترین از همه آنها را آگوستا ملی است نه تنها به تعویق افتاد مشهور, کارشناسی ارشد, مسابقات, که برنامه ریزی شده بود به شروع ماه آینده این بسته بازی به سبز آن-jacketed, اعضای, با توجه به گلف, هضم, از نگرانی برای سلامت کارکنان خود را.

ما در حال صحبت کردن در مورد کسب و کار ارتباط گلف است که متولد از پشت آن زمان که قطراتش و خوشحالم-توزیع نیست که مناسب آب و هوای امروز. گلف به عنوان یک شبکه ورزش تعطیل است برای هم بودن. و این تنها معقول.

و ما در حال صحبت کردن در مورد گلف سرپوشیده, بازی های برگزار شده تنها با شانس چند مردمی با شبیه سازی است. شاید شما را دیدم زیبا و دلفریب, پست های رسانه های اجتماعی از Steph کاری طلایی رزمندگان امور خارجه و ابتدا بازیکن از خانه خود را قرنطینه توسط نوسانی برخی از باشگاه ها در خانه گلف خلیج با یک پسر ساله, کانن. این فوق العاده است که Currys با داشتن سرگرم کننده است. اما ما در حال صحبت کردن در مورد چیز های مختلف در اینجا.

ما در حال صحبت کردن در مورد همه گیر گلف — نوع که در حال بازی با diehards از جان گذشته برای خارج شدن از خانه در حالی که احترام به محدوده کنترل عفونت قوانین و مقررات.

همه گیر گلف قوانین زمین است که باید به دنبال. از آنجا که نیازی به لمس کردن از چیزهایی که باید در تمام هزینه های اجتناب از flagsticks نیاز به باقی می ماند در جام. برخی از دوره های گذشته تعداد انگشت شماری از روزها در حال طراحی یک سیستم که در آن جام است که در واقع افزایش یک اینچ و یا بالاتر از قرار دادن سطح. خود را سوراخ انجام شده است زمانی که توپ خود را از حملات آن است. با چنگک جمع کردن نباید مورد استفاده قرار گیرد در پناهگاه چرا خطر است ؟ ایضا توپ واشر در نزدیکی جعبه توپ را روی گوه. و همانطور که برای وام گرفتن از دوستان خود را باشگاه — احتمالا یک ایده عالی مگر اینکه مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست در دست قبل و بعد از.

چرخ دستی گلف احتمالا باید شاغل شوند یا در بهترین زمان آنها در برابر “خوب راه رفتن” بخشی از بازی است. اما اگر آنها نیاز به بررسی شود و آنها باید تک سوار — هیچ همکاری تا طبق روش استاندارد.

و به عنوان برای پست-holeout بالا پنج یا بعد از دور دست دادن آنها هر دو بدون nos. در منافع ورزشکاری در نظر گرفتن یک نظامی به سبک سلام یا موج ساده خداحافظ.

همه که گفت: یک بازی گلف, تحت شرایط مناسب, باید به عنوان امن به عنوان تنها راه رفتن. و در یک لحظه مثل این وجود کسانی هستند که دیدن آن را به عنوان یک به طور مشابه, خوش آمدید پناه.

“مردم در حال تماس با ما مطمئن شوید که ما در حال باز گفت:” این آخرین جایی است که من باید برای رفتن,’ مانند آن را آخرین سنگر و استحکامات نوع از چیزی که,” فروشگاه نرم افزار کارمند در دوره های عمومی در شهر نیویورک گفت: New York Post.

گلف فصل واقعا آغاز شده است در GTA. وجود دارد تنها چند دوره باز در حومه شهرستان. هنوز برف روی زمین در برخی از نقاط شمال 401.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

اما در مکان های که در آن آب و هوا باعث می شود گلف بیش از امکان باز کردن گلف نیست داده می شود. صدها نفر از دوره های آموزشی بسته اند در ایالات متحده دیگران را نگه داشته و دوره های خود را باز کنید در حالی که بسته شدن clubhouses و رستوران ها و محدود کردن تعداد افراد مجاز در فروشگاه نرم افزار در هر لحظه — دولت از امور که احتمالا تنها قابل دفاع به طور موقت با توجه به حیاتی درآمد است که می آید از مواد غذایی و آشامیدنی طرف از عملیات است.

اما به عنوان بهار گستراند و آب و هوا قطره در اینجا امید وجود دارد خواهید بود دوره ای که اجازه می دهد خود را زیر کشت به یک ماندگار آخرین سنگر و استحکامات.

Dave Feschuk

تاریخ گفتگو

س:

چه ورزشی آیا شما از دست, مشاهده, یا, بازی, ترین, در حال حاضر ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>