دیو Feschuk: Shanahan را Maple Leafs انتظار می رود به بازی دوباره در این فصل — و نقش مهمی در فرایند درمان

برندان Shanahan یک طلای المپیک مدال های هاکی Hall of Famer یک 656-گلزن و هوشمند مشتری دشوار است. سلاح خود را ا

توسط NEWS-SINGLE در 8 فروردین 1399

برندان Shanahan یک طلای المپیک مدال های هاکی Hall of Famer یک 656-گلزن و هوشمند مشتری دشوار است. سلاح خود را انتخاب کنید, مغز و نیروی عضلانی. در سن 51 در اینجا حدس می زنم او می خواهم هنوز هم دریچه گاز بهترین از ما در سریع-تبادل آتش از هر ایده و یا مشت.

فراتر از همه کسانی که همه چیز Shanahan چیز دیگری که نادر: آنالوگ در دنیای دیجیتال. رئیس Maple Leafs مثلا هنوز هم ترجیح میدهد خود را به علامت قرار ملاقات در قدیمی قلم و کاغذ به جای نگه داشتن آنها صرفا بر روی تلفن خود را. او این شناخت کامل به خوبی او را هدف گاه به گاه تمسخر از millennials در مقابل دفتر مدیر کل Kyle Dubas در میان آنها است.

اما در میان این coronavirus بحران به عنوان او ادامه داد: انجام برگها کسب و کار bunkered در رزدیل حتی Shanahan بود کمی تعجب به کشف او هنوز صاحب تلفن ثابت. شگفت آور, آنچه شما می توانند یاد بگیرند که از یک وقفه کوتاه در خدمات همراه در میان یک بیماری همه گیر.

"من تا به حال هیچ ایده که در آن در خانه بود و من هیچ ایده چه شماره تلفن است اما من آن را در بر داشت" Shanahan در مصاحبه ای گفت:. "و من تماس بگیرید."

کار از خانه کنفرانس تلفنی با NHL و عضو آن باشگاه را تبدیل به یک بخشی از Shanahan را روز دیر است. اما برای تمام سوالات طرفداران هاکی خواهد عشق به آن پاسخ داده خواهد شد فصل سر ؟ چه شکل خواهد کشید ؟ — Shanahan نمی توانم بگویم او فرض مقدار. در حالی که او اذعان برگها مانند بقیه رقبا باید تاریخ ارائه شده برای لیگ برای رقابت بالقوه کشش به ماه های ژوئیه و اوت این وضعیت باقی می ماند هنوز هم بیش از حد غیر قابل پیش بینی حتی برای تحصیل حدس و گمان است.

"آنچه درست است در یک جمعه متفاوت است در یک شنبه و تکامل یافته در چهارشنبه," او گفت:. "پاسخ این است که هیچ پاسخ وجود دارد در حال حاضر."

در ضمن Shanahan گفت که او خوشحال شده برای دیدن تورنتو بازیکنان مشاهده وقفه در این فصل به عنوان یک فرصت برای بهبود. ذهن هرگز که اسکیت را در دستور کار و در عین حال که حتی در گروه های کوچک آموزش باقی مانده است و که برخی از بازیکنان به ساکن و بدون سود قابل توجهی تجهیزات ورزش.

Shanahan گفت: یک بازیکن با او صحبت به تازگی متعهد به استفاده از وقت خود را در انزوا نه تنها به بهبود از خرد کردن و درمان آسیب های مختلف اما به "را داشت."

که یک خبرنگار پیشنهاد Shanahan قطعا باید در ارتباط با ژاک هایمن.

Shanahan خندید به خوبی آگاه از هایمن سخت موفق به کسب شهرت به عنوان سخت گیر می شه بیشتر از برگها.

"در واقع هیچ. این نیست که آن را از آمد" Shanahan گفت. "که در واقع آمدن من از یکی از ما (دیگر) بازیکنان. نباید آن را در سراسر به عنوان این چیزی است که ما گفتن آنها را به انجام. که چیزی است که بازیکنان ما به ما می گوید که آنها در حال تلاش برای انجام."

به عبارت دیگر بدون نیاز به منظور بالا بردن زنگ که Auston ماتیوز در روز قبل از ممنوعیت سفر لگد در بر داشت راه خود را بازگشت به خانه به آریزونا که در آن قبلی تمدید اقامت منجر به رسوایی. حرکت صعودی از دیدگاه این است که متیوز اتحاد پیوست شده در اسکاتسدیل آریزونا توسط رفیق خوبی Frederik اندرسن یک نرم افزار حرفه ای.

نه Shanahan نگران آن است که ویلیام Nylander است و در شیکاگو با برادرش الکس یا که مورگان Rielly بازگشت به خانه است در نورث ونکوور, که در آن او شده است ساخت رسانه های اجتماعی ظاهر با دوست دختر و المپیک در اسکیت شکل افسانه Tessa Virtue. Shanahan گفت: بازیکنان که در تورنتو هستند و به طور کلی "بهتر مجهز" برای سوار کردن توقف در خانه خود شهرستانها.

"بسیاری از آنها را به ورزشگاه در خانه های خود. آنها در حال راه اندازی بهتر در بسیاری از موارد نه فقط به صورت فیزیکی خود را به خوبی بودن اما با بسیاری از پشتیبانی از خانواده های ذهنی خود را به خوبی بودن و همچنین" Shanahan گفت. "بسیاری از آنها را در یک محل که در آن آنها احساس راحتی بیشتری در آن است."

بیرون از شهر معنا نیست که از ذهن است. قدرت و مطبوع بازو از حق رای دادن است که به طور منظم در برقراری ارتباط با بازیکنان به تازگی برگزاری آنلاین تحرک کلاس به نگه داشتن آن تا کنون-سفت اسکیت مفاصل از زنگ زدن ، این تیم پزشکی و رفاه کارکنان به طور منظم چک کردن در در بازیکنان به اطمینان حاصل شود آنها از بدن سالم و ذهن است.

و به عنوان برای این گروه از بازیکنان هنوز در GTA در میان آنها کاپیتان جان توارث و میچ Marner آنها در حال گرفتن لازم NHL pampering از جمله تحویل روزانه از انتخاب وعده های غذایی لذیذ.

آن بوده است بیش از دو هفته از برگها در واقع بازی شکستن سه بازی از دست دادن رگه با چشمگیر 2-1 برنده شدن بیش از Tampa Bay Lightning. اما تا آنجا که پیروزی قرار دادن برگها در 95 نقطه سرعت بصورتی پایدار و محکم پناه میبرند در پست فصل حباب Shanahan گفت که او heartened توسط خود تیم امادگی برای چنین bounceback تلاش.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"زبان خوش بینانه, زمانی که پشت ما بودند در برابر دیوار, من همیشه فکر می کردم این تیم پاسخ واقعا مثبت در راه است," او گفت:. "منفی شد: چرا ما اغلب قرار داده و پشت ما در برابر دیوار؟"

این معما از وجودی سوال. و Shanahan برو به پاسخ در حال حاضر باقی می ماند جمعی فقدان تجربه است.

تعقیب و گریز از نوع خاصی از برتری قطع شد زمانی که مبارزات انتخاباتی متوقف شد با ماتیوز گیر 47 اهداف و 12 بازی باقی مانده خود بالقوه حمله به ریک Vaive حق رای دادن رکورد 54 در حال حاضر مسئله.

"اولین و مهمترین من می گویند Auston تمرکز به درستی قرار داده شده در تیم برنده" Shanahan گفت. "اما پاسخ کوتاه این است که با این نوع از شخص او است و انگیزه او فقط رفتن به عقب می آیند و سعی کنید و دوباره آن را انجام دهد. و من اضافه کردن به که: او قطعا قادر است."

Shanahan صحبت پوستی بیش از حد از کایل کلیفورد فوریه و علاوه بر قریب الوقوع رایگان عامل که ابراز علاقه کرده است در بازگشت به این باشگاه است.

"منافع متقابل" Shanahan گفت.

مذاکرات احتمالا خواهد تنزل به برخی از پلت فرم های دیجیتال و یا دیگر حتی اگر Shanahan گفت که او ترجیح چهره به چهره نشست. شما می توانید مطمئن شوید که ذهن شما است که تیم رئیس جمهور را به تاریخ در جوهر بر روی یک سخت محدود تقویم.

"من فقط می خواهم به نوشتن چیزهایی که پایین" Shanahan گفت. "در حال حاضر چه کایل (Dubas) به من می گوید این است که" شما همچنین می توانید آن را بر روی کامپیوتر خود برندان " ... اما من فقط مدرسه قدیمی. من هنوز یک کاغذ پسر ... این همه تکنولوژی های جدید مسائل من با داشتن بچه های من به من کمک کند."

بنابراین نوشتن آن را پایین تورنتو البته در مداد به امن: زمان و تاریخ باقی می ماند ناشناخته اما Shanahan و خود بازیکنان در حال اقدام به عنوان اگر فصل هاکی باز خواهد گشت. و هنگامی که آن را نشانی از آنها آماده خواهید بود.

"در حالی که ما به درستی تمرکز بر روی چیزهای دیگر در حال حاضر — سلامت و ایمنی جامعه ما و انسانیت ما همچنین درک جایگاه ما در جامعه ما" Shanahan گفت. "ورزشی برای برخی از افراد مهم و هاکی است برای برخی از افراد مهم. زمانی که ما به عنوان یک جامعه یک فرصت برای بازگشت برخی از حالت عادی به زندگی ما آن را می شود بسیار مهم است که ما هم بخشی از آن است."

Dave Feschuk


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب