دیو Feschuk: دلار برنده شدن در دور اول برابر رپتورز اما این نبرد سنگین وزن است فقط گرفتن آغاز شده

وجود دارد یک توجیه درخشش در اطراف رپتورز بازی های اواخر و آن را نه فقط انعکاس خیره کننده از دوئل قهرمانی کمربند دریک toted به Scotiabank عرصه را برای روز سه شنبه مدتها در انتظار رقابت در برابر میلواکی دیگران.

بیش از دو سوم از طریق NBA فصل تورنتو فن پایه به نظر می رسد طولانی بیش از هر Kawhi Leonard مربوط به شکستگی در بخشی به دلیل آن را تبدیل به عادت کرده اند به دیدن رپتورز برنده ترین شب. و چون به فصل رفته در رپتورز’ دفاع از خود را اول قهرمانی است نگاه کمتر مانند یک رمز چاقو در شکوه توسط یک دسته از دلیر, outclassed شکست و بیشتر شبیه به یک نیست بنابراین ظالمانه امکان برای یک مدعی واقعی است. در یک نگاه NBA است که ویژگی های بسیاری از بالا پایان برابری وجود دارد هیچ چیز مانند یک چیز مطمئن شوید که برای برنده شدن در این لری O’B.

در بسیاری از راه های روز سه شنبه 108-97 دست به لیگ پیشرو دیگران هیچ چیز به تغییر آن است. مطمئن شوید که وجود دارد می شود کسانی که لایحه میلواکی چشمگیر دفاعی عملکرد این تیم ها در اولین جلسه پس از رپتورز برنده این کنفرانس شرق نهایی به عنوان یک مهم بيان كرد. دیگران شده اند NBA بهترین تیم تمام فصل در سرعت به پیروزی 70 و آنها تیم بهتر در شنبه برگزاری رپتورز به 35% عکسبرداری از میدان.

هنوز هم وجود دارد بیش از یک تعداد انگشت شماری از نشانه های امیدوار کننده برای رپتورز حتی در شکست نشانه هایی که به خوبی جواب برای امکان حذفی مسابقه برگشت که بافندگی ماه در فاصله. اگر استراتژی در برابر میلواکی است که همیشه رفتن به حول حاوی Giannis Antetokounmpo و بچه های دیگر به شما ضرب و شتم — خوب روز سه شنبه آنها عمدتا شامل Giannis و میلواکی دیگر بچه ها آمد از طریق. یونانی عجایب کمک 19 امتیاز 5-برای-14 عکسبرداری از میدان. و مطمئن شوید که او تا به حال 19 ریباند و هشت پاس گل و سه مسدود شده عکس بیش از حد.

اما نزدیک به یک سال پس از لئونارد رو بیشتر از اعتبار برای نگه داشتن Antetokounmpo در بررسی به عنوان رپتورز فرار از 2-0 سری سوراخ به پیروزی چهار مستقیم و پیشبرد به مرحله نهایی این Leonard-کمتر رپتورز را معتبر کار از نگه داشتن Antetokounmpo از در حال اجرا نعل بیش از آنها را.

پس از آن بود مقدار یک چند انسان دیوار. این یک مقدار زیادی از مد افتاده یک در یک با استاندارد star-درمان دو تیم است. OG Anunoby به کار گرفته و مقدار زیادی از آن. Serge Ibaka سون در. بنابراین Rondae Hollis-جفرسون و کریس بوچر. و طرح — اجرا بدون خدمات دفاعی رکن اصلی Marc Gasol که باقی می ماند با یک ادم بیکار و تنبل همسترینگ — که قرار بود برای افتتاح 22 دقیقه از بازی زمانی که رپتورز ساخته شده منجر کشیده است که به عنوان بزرگ به عنوان 12 امتیاز. اما حتی اگر آن دیگران که می خواهم بازی را از شب قبل در یک وقت اضافه برنده در واشنگتن آن را رپتورز که نمی تواند خود را نگه دارید در اوایل گشاد گشاد راه رفتن.

“این خوب بود. خیلی خوب بود” گفت تورنتو مربی نیک پرستار صحبت از تیم خود دفاع. “ما باور نکردنی برای 22 دقیقه است. آنها تیراندازی airballs همه جا. ما فعال بودند همه جا …”

چه مشکلی پیش آمد ؟ دیگران یک شب بزرگ از حذفی underperformers Khris میدلتون و Eric Bledsoe که در لباس پوشیدن و 22 و 17 امتیاز بود. آنها 15 امتیاز و پنج مسدود شده عکس از بروک لوپز, خود, شروع, مرکز که بد outplayed همتای Serge Ibaka.

و دیگران بیش از حد در معرض یکی از تورنتو نقاط ضعف — عدم توانایی برای دریافت کلید سطل زمانی که آنها به آنها نیاز دارید. میلواکی بازی طرح تشویق مخالفان به ساقه رقابت عکس پرش در حالی که آنها محافظت از رنگ در مورد به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی در لیگ. آنها منجر شرق در مسدود شدن عکس در هر بازی. دفاعی خود را field-هدف در صد در اطراف لبه است که در لیگ بهترین است.

روز سه شنبه آنها را متقاعد رپتورز را نجومی بالا 52 تلاش از سه نقطه محدوده که این تیم در خانه ساخته شده 18.

“نمی پایان به اندازه کافی (در رنگ) و نمی توان اونا پرداخت از محیط” پرستار گفت:. “اگر آنها در حال رفتن به بازی که طرح شما رو به اونا پرداخت از محیط در خوشه.”

تورنتو بود به خصوص در سه ماهه سوم که در آن آنها موفق فقط 19 امتیاز و 4-برای-12 از عمیق است. و پرستار گفت: عدم توهین آمیز پاپ منجر به ساقط در دفاع تبدیل شده است که این بازی است.

“این بچه ها … شما رو به نمره با اونا. ما عدم به ثمر رساند همه از ناگهانی در آن طول می کشد کمی آب از ما دفاع.”

آن را یک بازی از دوره و پس از رپتورز بود و موفق به کسب 17 قبلی خود را 18. و آن را یکی از نادر. Ibaka بود مسئولیت رفتن 1-10 از سه نقطه محدوده و 2-برای-15 از میدان. کایل لوری نبود خود. (در یکی از عجیب و غریب سه ماهه چهارم لحظه او اقدام به رفتن را از طریق جورج هیل پاها — نه با یک فانتزی عبور کند اما در حالی که خم شد و دریبل — سپس خود را احضار معمول داور به کارگردانی خشم زمانی که او سوت کشید برای یک ناپاک برای چیدن هیل به عنوان اگر توسط piggy back). شروع backcourt از لوری و فرد VanVleet ترکیب برای رفتن 4-برای-16 از سه نقطه محدوده.

وجود دارد به اندازه کافی باز به نظر می رسد که سقوط نمی کند به این باور رپتورز به راحتی می تواند بهتر انجام دهید.

“ما فقط نمی توان به اندازه کافی از آن (باز) عکس های. ما تا به حال برخی از آنهایی که خوب وجود دارد,” پرستار گفت:. “اما گفت که سرژ تا به حال 21 راست باور نکردنی بازی بزرگ. شما در حال رفتن به یک بار در در حالی که. امشب نبود خود را در شب. او شگفت انگیز بوده است این سال است. کایل است. فرد است.”

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

بنابراین باید دیگران ، اما میلواکی رکورد به عنوان موثر به عنوان آن به نظر می رسد نمی توانم به شما بگویم که بسیار. در یک طبقه بندی لیگ که در آن فاصله بین مدعی و مدعیان به ندرت شده است گسترده تر میلواکی به وضوح ساخته شده است بسیاری از آن یونجه در مقابل sub-.500 تیم; آنها 37-1 در برابر چنین تیم است. در برابر این شش تیم در شرق میلواکی در حال حاضر 6-4. تورنتو 6-7.

تعداد کسانی که مانند بسیاری از بازی روز سه شنبه هستند به اندازه کافی به شما بر این باورند که درخشش ناشی از خلیج خیابان نیست fool’s gold. این رده بندی به شما بگویم رپتورز در حال هشت بازی پشت دیگران. اما وجود دارد مقدار زیادی نشان می دهد آنها بسیار در همان لیگ.

Dave Feschuk

تاریخ گفتگو

س:

چه شما فکر می کنم از رپتورز عملکرد امشب ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>