دیو Feschuk: کمیته بین المللی المپیک را پوشش می دهد خود را چشم و گوش و حمل با برنامه های خود را برای توکیو

در یک سطح شما رو به تحسین این شرکت با خط خوش بینی از کمیته بین المللی المپیک.

این سیاره شده است فلج توسط این coronavirus ناشی از بحران; ورزش جهان زمین به توقف آن اثر است. در عین حال روز سه شنبه کمیته بین المللی المپیک شد, برگزاری شرکت به این مفهوم است که بازی های تابستان آغاز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در توکیو در جولای 24. هرگز به ذهن و روز دیگر خبری است که معاون رئیس ژاپن کمیته ملی المپیک تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و صدور یک عذرخواهی به کسانی که او ممکن است آلوده در طول راه. هرگز به ذهن همیشه در طول لیستی از رویدادهای ورزشی بین المللی است که, که تعویق افتاده است. کمیته بین المللی المپیک است و اصرار دارد آن رله مشعل المپیک بود که برش های کوتاه در یونان هفته گذشته بیش از COVID-19 نگرانی را برای شروع آن, ژاپنی, سفر هفته آینده.

“کمیته بین المللی المپیک باقی می ماند به طور کامل متعهد به بازی های المپیک توکیو 2020″ سازمان ” گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه “و با بیش از چهار ماه به آغاز بازی ها وجود دارد این است که بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله و از هر گونه گمانه زنی در این لحظه خواهد بود غیرسازنده است.”

بسته به اینکه کدام راه شما را در آن نگاه کنید این blindered پایبندی به منصوب راه است یا الهام و یا ناشنوا تن.

الهام بخش است به این دلیل که بازی های المپیک, اگر آنها در مورد هر چیزی در مورد پشتکار. یک بازی شده است لغو شد پس از سال 1944 زمانی که جنگ جهانی دوم بود که هنوز هم مواج. پس چه می گویند در مورد وضعیت فعلی از نوع بشر اگر ما اجازه دهید یک پاتوژن خود تریبون ؟

این تن ناشنوا به گوش, به دلیل آن به نظر می رسد به چشم پوشی از برخی از گریم واقعیت.

“برای برخی می گویند آنها پیش خواهد رفت که بی عدالتی را به ورزشکاران آموزش و جهانی جمعیت در بزرگ” هیلی Wickenheiser شش-زمان المپیک و عضو IOC ورزشکاران کمیسیون گفت: کانادا ، “ما نیاز به اذعان ناشناخته … من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت است.”

در واقع, آن را به سختی حدس و گمان به یاد داشته باشید که سهشنبه دیدم و در عین حال یکی دیگر از دسته ای عظیم از تقسیمات جدید بین المللی تقویم ورزشی. مسابقه اسب کنتاکی دربی سنتی به اجرا در اولین دوشنبه در ماه مه بود تا سپتامبر به تعویق افتاد. گلف PGA قهرمانی, برنامه ریزی شده برای اواسط ماه مه است که به دنبال یک تاریخ جدید. تنیس را باز فرانسوی بود که برای شروع آوریل 24, شده است تحت فشار قرار دادند به سقوط. یورو 2020 مردان مسابقات قهرمانی فوتبال در اصل برنامه ریزی شده برای اجرای 12 ژوئن تا جولای 12, نمی شروع تا ژوئن 2021.

آن اضافه کنید و آن را سخت تر و سخت تر به درک معقول از هزاران نفر از ورزشکاران از هر گوشه ای از جهان با هم آمدن در توکیو در چند ماه. حتی بازی های دوست داشتنی ژاپنی, عمومی که خریداری بلیط برای رویدادهای المپیک با یک تب و شور و شوق به نظر می رسد استعفا داد و به واقعیت تلخ. یک نظرسنجی اخیر توسط یک ژاپنی خروجی اخبار به حال دو سوم از پاسخ دهندگان گفت: برای المپیک باید به تعویق افتاد. نظرسنجی دیگری تا به حال این تعداد در حدود 70 درصد است. این اعداد محاسبه می شود قبل از Kozo Tashima سر از فدراسیون فوتبال و دوم در دستور ژاپن در المپیک کمیته اذعان کرد او قرارداد coronavirus.

“من کمی تب و ذات الریه … اما در غیر این صورت من انجام خوب” Tashima در بیانیه ای گفت.

دیگر از یک ویروس با هیچ واکسن و هیچ درمان شناخته شده در حال حاضر استعمار یک نوار زیادی از بشریت جهان را خوب انجام بیش از حد. کمیته بین المللی المپیک حداقل اذعان شنبه که وجود واقعی برای غلبه بر موانع بین در حال حاضر و یک جولای 24 مراسم افتتاحیه.

رکن مقدماتی حوادث در حال حاضر لغو شده و یکهو – برخی از 43 درصد از المپیک زمینه هنوز هم نیاز به انتخاب شود — بنابراین در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از احساس وحشت و نگرانی در مورد دقیقا همان است که خواهد شد امتیاز از رقابت در توکیو و چگونه آنها می تواند انتخاب شده است.

حیاتی امکانات آموزشی بوده است توقیف سراسر این سیاره است. بنابراین ورزشکار آماده سازی است که تحت شرایط عادی است که از نظر علمی مهندسی برای اطمینان از ورزشکاران در طول المپیک دو هفته است که مختل شود.

“در برخی از کشورها ورزشکاران حتی پیدا کردن آن سخت به ادامه خود را به طور منظم آموزش برنامه” این سازمان گفت: در آن بیانیه است. “کمیته بین المللی المپیک را تشویق می کند تمام ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 به عنوان بهترین آنها می توانند.”

که آخرین عبارت — “به عنوان بهترین آنها می توانند” — لزوما تطبیق با نام تجاری یک نهاد جهانی ظاهرا مترادف با نوع بشر در آن بهترین مطلق. که یک رویداد که قرار بود در مورد سازش ناپذیر دستیابی به تعالی است به طور ناگهانی درخواست بسیار regimented ورزشکاران به بداهه نوازی با چه مقدار به 11 ساعت سازش — اجازه دهید فقط می گویند آن را کمتر از حد مطلوب. و به نظر می رسد به رفتن در برابر روز سه شنبه پیام از نخست وزیر ژاپن اعلام کرد.

“من می خواهم برای برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک کاملا به عنوان اثبات این که نژاد بشر را تسخیر جدید coronavirus” آبه گفت.

بودند کسانی که به عنوان خوانده شده که به عنوان یک نادر اذعان است که یک بازی برگزار شد که در حال حاضر برنامه ریزی شده ممکن است چیزی کمتر از ایده آل است که یک تغییر جدول زمانی ممکن است در اینده نزدیک. ژاپن در المپیک وزیر در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری بعد روشن که توسط “کاملا” آبه به عنوان برنامه ریزی شده و با تماشاگران در حضور.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در مواجهه با جهانی همه گیر آن فوق العاده خواهد بود اگر ما می تواند همه این باور وجود دارد که نور در انتهای تونل تاریک که از طریق آن ما در حال سفر. آن را بزرگ خواهد بود که بدانید که نور مشعل المپیک. به عنوان شهردار تورنتو جان حزب محافظه اذعان شنبه زمانی که حزب محافظه کار وعده داده شده را برای لغو روز سنت پاتریک جشن با تعیین یک روز در آینده به عنوان روز سنت پاتریک 2 وجود دارد رفتن به یک مقید کردن تقاضا برای یک حزب زمانی که این هفته از اجتماعی فاصله دارد پشت سر ما. یک بازی های المپیک خواهد بود به عنوان خوب یک لحظه به عنوان هر یک به جشن جمعی پیروزی بیش ویروس. و هی هر سرمایه داری را به شما بگویم آن را می توان در کل خیلی ارزان تر از به تعویق انداختن همه چیز.

هنوز هم به عنوان بحران افزایش مییابد و تغییرات جهانی در تقویم ورزشی شمع تا آن را سخت تر و سخت به تصور کنید که جهان نزولی در توکیو در اواخر ماه جولای. سخت تر برای همه به نظر می رسد اما کمیته بین المللی المپیک.

Dave Feschuk

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>