دیو Feschuk: افرا برگها قرار داده و بزرگتر bang theory به آزمون با کایل کلیفورد آزمایش

در اینجا رایگان کسب و کار ایده برای فکر ورزشی گذاران وجود دارد: کسی که باید برای شروع یک هاکی مدرسه می آموزد که مرگ هنر از بازی سمت تیره تر.

تماس با آن دارسی تاکر موسسه Truculence. یا شاید وندل کلارک مدرسه شبانه روزی بسیار ماهر آن است. مجوز هزینه ممکن است یا ممکن است نمی شود به راحتی مذاکره شوید. اما من گفتن از شما تقاضا خواهد بود غیر قابل انکار. به عنوان Maple Leafs مدیر کل Kyle Dubas بود گفت: در طول این هفته در پاسخ به منتقدان که میرم تمسخر تیم خود نبود بر روی یخ کینه توزی ما وارد کرده اید در یک نقطه در ورزش را با سرعت و مهارت مبتنی بر تکامل زمانی که بازیکنان در قالب آن ناهموار سابق برگها را تبدیل به یک گونه در معرض خطر. در بهترین حالت خود, Clark به اهداف به ثمر رساند مانند یک ماشین در حالی که ضربه زدن مانند یک کامیون. تاکر لذت می برد شش 20-هدف فصل در حالی که ثبت یک نام تجاری از دیوانه چشم vigilantism که سوار مخالفان به حواس پرتی.

شاید این تصادفی نیست که هر دو کلید اعضای دو از آخرین برگ افرا تیم ساخته شده است که یک اجرا به نیمه نهایی جام استنلی. این همه سال بعد مناسب کلیشه عین متن هستند و چند دور بین.

“شما نگاه کنید در سراسر لیگ, همه, مذاکرات در مورد نیاز به یکی از این بازیکنان) گفت:” شلدون Keefe, the Maple Leafs’ مربی. “اما وجود دارد نه بسیاری از خارج وجود دارد سمت چپ.”

به عنوان کمیاب به عنوان عرضه ممکن است آن گفت: چیزی که Dubas گام خود را برای اضافه کردن یکی از این گذشته در هفته برداشت نمک از زمین به جلو Kyle کلیفورد از لس آنجلس کینگز در معامله است که همچنین به ارمغان آورد goaltender جک کمپبل به Leafland. کلیفورد به حال یک مخلوط تاثیر خود را باز ظاهر — ارائه هر دو عفونی فیزیکی و سومین دوره برگزاری-این-چوب پنالتی که منجر به آناهایم بازی-تساوی قدرت-بازی بازی هدف در تورنتو 5-4 اضافه برنده در روز جمعه.

اما آن را دشوار است به تصور کلیفورد تبدیل شدن به یک فن مورد علاقه در یک شهرستان که همیشه باارزش آن هیئت مدیره تند چرخ. قطعا او می تواند یک پرت در میان Maple Leafs که آخرین رتبه در لیگ در پنالتی دقیقه از رفتن به بازی روز شنبه در مونترال و متهم شده اند توسط رزیدنت وجدان جیک Muzzin مایل به بازی می شود بیش از حد “آسان است.”

29-در سال کلیفورد در مقایسه با استعداد صفوف تورنتو مهارت های پهن پرسنل آن ساخته شده است کار خود را بلند ماموریت به بازی سخت در مخالفان. و که تنها متناسب با آغاز فروتن بومی روستایی ایر, Ont., که نوجوان مشاغل شامل زمان در یک مزرعه پرورش اسب درآمد 10 دلار یک ساعت “پارو s–.”

یک بار با نام مستعار سرهنگ — این دلیل که حروف اول نام و نام کایل فرانک کلیفورد هستند KFC — او ساخته شده خود را NHL استخوان به عنوان مخالف و مرغ و البته با یک بازی که unapologetically چرب.

“او را برای رفتن به جام جم” است که چگونه دالاس Eakins سابق Marlies مربی که در حال حاضر اجرا می شود Anaheim Ducks نیمکت قرار داده و آن را در هفته های گذشته است.

نه این که کلیفورد جانباز 80-به علاوه NHL دعوا در آورده بود به رها کردن دستکش, Dubas گفت.

“من می دانم آن را بخشی از بازی است. این یک چیز دشوار است, به خصوص در حال حاضر به درخواست کسی برای (مبارزه با),” Dubas گفت. “من می دانم که او آن عنصر. او قطعا یک فرد دشوار. اما که واقعا چگونه تعریف کنیم (چقرمگی).”

Dubas به خلاف گفته او به دست آورد کلیفورد برای خود رگه رقابتی برای خود جفت از جام استنلی حلقه و — بالاتر از همه — برای ترکیب ویژگی های آن با توانایی شایستگی “درایو بازی” در لیگ سرعت روزافزون. در حالی که ناظران اشاره کرده اند تورنتو فقدان غیر قابل پیش بینی لبه پس از خروج از امثال ” ناظم کادری لئو Komarov, Matt Martin و رومی, پولاک, Dubas گفت: او تنها “خودداری” از بازیکنان با کاغذ سنباده-esque کیفیت زمانی که این بازیکنان “نمی تواند بازی” — در کادری بسیار مجرب مورد یک فرض در حساب او معلق برای هشت نفر از تورنتو 14 اخیر حذفی بازی.

“اگر شما از آن دسته از عناصر خود را به بازی است که شما فیزیکی و رقابتی است و شما باید یک حضور شما, شما باید قادر به بازی” Dubas گفت. “من می دانم که مردم را به شک منطق (که فکر) اما ما بازی برخی از تیم آنها بازی بعضی از بچه ها یک یا دو دقیقه و یک شب. و همه از آن است که با پرتاب کردن خود و شیمی خود را از نیمکت خود را به تعدادی از بچه ها در واقع واجد شرایط به بازی بازی. (Clifford) می تواند بازی کند. و آن دسته از بچه ها نیست وفور کنه. من فکر می کنم که چرا زمانی که آنها در دسترس و هزینه بسیار بالا است.”

در واقع وجود دارد به همین دلیل پیشرو اذوقه رسان از ترکیب قدرت ارعاب با بدون درز بالا-شش ادغام واشنگتن تام ویلسون را بدست آورده به طور متوسط سالانه $5.2 میلیون (ایالات متحده).

“شما می خواهم به توسعه خود را (از جمله بازیکنان),” Dubas گفت. “این مسئله بیشتر به این است که اگر شما به کار و دانشگاه و تاریخ هاکی وجود دارد بسیار کمیاب تعدادی از این بازیکنان نیز وجود دارد. این فقط یک بازیکن مشترک در دسترس است که این روزها رک و پوست کنده.”

صحبت می کند که به ایده تاسیس می گویند گری رابرتز کالج فیزیکی. Keefe گفت: برگها’ رشد و نمو دستگاه در حال حاضر در تلاش برای انجام به همان اندازه است. پس با سرعت و مهارت غیر قابل مذاکره در بازی امروز این تفکر است که یک دوز از pugnacity می تواند القا هنوز هم در حال توسعه چشم انداز.

“من فکر می کنم آن را بیشتر در حال حاضر که شما در حال رفتن به تلاش برای آموزش فیزیکی و رقابت و اهمیت آن به مهارت افراد به جای آموزش مهارت های فیزیکی و رقابتی” Keefe گفت.

شما می توانید در واقع آموزش truculence?

“من معتقدم که شما می توانید” Keefe گفت.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

ایضا Eakins بود که صحبت کردن در این هفته در مورد کشت نوع غیر قابل انعطاف رقابت که برنده جام استنلی. Eakins تشبیه این روند به یک بازیکن نزدیک شدن به لبه صخره. در ابتدا بازیکن ممکن است تنها راحت رفتن 12 فوت از پرتگاه. اما این مربی به فشار آن محدودیت.

“شما رو به یک گام دیگر نزدیک تر و ‘در حال حاضر من هشت پا.’ به طوری که یک گام در مسیر درست خود عامل ترس” Eakins گفت. “و من فکر می کنم اگر آن نمی آید به طور طبیعی به شما و شما رو برای پیدا کردن یک راه برای توسعه است که طرز فکر. و من فکر می کنم می توان آن را یاد گرفته بود هر چیزی است.”

داده چگونه بسیاری از افرا برگها به طور کلی اقامت در بیش از یک فاصله امن از هر کسی ایده های خطر ناک در لبه این باشگاه تنها می تواند امید جدید علاوه بر نسبی شهامت و بی باکی پاک کردن هم تیمی و یا سه. اگر آن را ندارد و تورنتو تیم NHL می یابد نوعی از موفقیت که طولانی بازداشته آنها شما می دانید آشکار کارآفرینی پاسخ. کایل کلیفورد آکادمی جم به زودی افتتاح.

Dave Feschuk

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>