دیو Feschuk: افرا برگها’ سوم-دوره سرفه متناسب با اواخر به نظر می رسد مسری است اما قابل درمان

با Maple Leafs در یک کشش-اجرای نبرد برای یک نقطه حذفی و یک شبه آنفولانزا اشکال ravaging اتاق پانسمان خود شما بهانه ای سر مربی شلدون Keefe اگر او عبور انگشتان دست خود را به عنوان او به طور کامل sanitizes دست خود را.

فقط زمانی که جناح ویلیام Nylander پشت کردم به تمرین دوشنبه پس از از دست رفته دو بازی به یک بیماری کاپیتان جان توارث و defenceman جاستین Holl هر دو به نام بیمار با خود فصلی علائم.

“ما امیدواریم آن چیزی نیست که گسترش” Keefe گفت.

اتاق پانسمان سرایت در سوال نیست تنها به طور بالقوه عفونی مانع Keefe شد تلاش برای حفظ موجود است. روز دوشنبه مربی نیز اقدام به پهلو در جوانه ایده برگها یک تیم مستعد ابتلا به سرفه سوم-دوره منجر به مانند برخی از غرق چشم بیمار اخراج خلط. مطمئن شوید که وجود دارد شواهد اخیر به خلاف از جمله روز شنبه 2-1 از دست دادن اضافه کاری در مونترال است که در آن Canadiens گره خورده است این بازی در اواخر در دوره سوم که دیدم تورنتو مدیریت دقیقا یک شات در هدف نهایی از 20 دقیقه از قوانین و مقررات.

اما این هم درست برگها هستند 21-2-2 در هنگام برگزاری یک سرب در دومین تنفس.

“این نیز مهم است ما نمی افتاد و سعی کنید برای ایجاد بیش از حد پیچیده در اطراف در اینجا” Keefe گفت.

این بسیار مهم است که مربی گفت که این برگها “اعتماد خودمان است.” هنوز هم وجود دارد نیز هفته گذشته بازی در برابر پلنگ که در آن برگها تبدیل یک سوم 3-1-دوره استفاده به یک 5-3 از دست دادن. و در آنجا بود روز جمعه ماجراجویی از تفرج با پست Anaheim Ducks جایی تورنتو برگزار شد 3-1 استفاده به عنوان نهایی قاب و نیاز به اضافه کاری به ظهور انتظار می رود با دو امتیاز.

“روند این است که آنها همه در سومین دوره. اما زمانی که ما در نگاه به مسائل در هر یک از بازی ها وجود ندارد و روند واقعی برای ما” Keefe گفت.

در واقع Panthers از دست دادن آسان بود به چسبیدن به در مبارزات مایکل هاچینسون. اردک تلو تلو خوردن? با سلام حداقل تورنتو به دست آورد. و مونترال زیر حد وسط? به عنوان Keefe گفت: رفتن به مقصر اصلاحی تیم دفاع نیست مقصر در این مثال آن بود که بیشتر در مورد تورنتو جرم به طور مستمر عدم داشتن جن در مونترال خاک.

“ما امیدواریم که آن را فقط یک بازی خنده دار هفته راه همه چیز کار می کرد” Keefe گفت.

شاید آن را فقط یک بازی خنده دار و امیدوارم آموزشی یکی.

“زمانی که شما از آن یاد بگیرند و سپس آن را به یک تجربه خوب” گفت: جیک Muzzin تورنتو defenceman. “از آنجا که ما در آن وضعیت یک چیز خوب است. ما در سرب. این یک وضعیت خوب برای ما بود. ما فقط باید برای دریافت بهتر در مدیریت آن و آن را یک چیز خوب برای یادگیری است.”

هنوز, آن را احتمالا می گوید: چیزی که برگها را مجاز 71 سوم-دوره اهداف این فصل — سوم-بیشتر در لیگ گذشته-محل قرمز بال و مبارزه کوسه. و آن را احتمالا می گوید: چیزی که تورنتو سوم-دوره هدف دیفرانسیل است که یک ابرو بالا بردن منفی سه.

نگاهی اجمالی سوم-دوره هدف تفاوت تیم با یک پیشینه ثابت از برنده بزرگ بازی و شما به طور کلی نمی بینید اعداد منفی. پایتخت که به ثمر رساند به مطلب سوم-اهداف دوره بیش از هر کسی در لیگ یک به علاوه-20 در سومین دوره از رفتن به دوشنبه. ایضا برونز. پنگوئن بودند پلاس-16. که نمی شود همه, پایان تمام شماره, اما ممکن است چیزی در مورد یک تیم امادگی برای بسته شدن بازی.

اگر برگها مبتلا هستند با یخ بیماری آن است که گاهی مسری تمایل به وحشت تحت فشار است.

“وجود دارد که کمی از وحشت در آن وجود دارد و این چیزی است که ما در حال تلاش برای از بین بردن” Muzzin گفت. “ما باید به ما پا بر روی گاز به صورت کامل 60. اگر ما تا 5-2 یا ما تا 1-0 اجازه را به نظاره نشست و اجازه دهید تیم آن را به ما. ما رو به راحتی در آن موقعیت های ناراحت کننده زمانی که یک تیم فشار است.”

به عنوان Jason Spezza این 36 سال برگ centreman, بود, اشاره, این گفتگو ندارد, منحصر به فرد به Leafland. او گفت که او به یاد مشابه داخلی گفت و گو در مورد ضرورت برای بازی-بسته شدن غریزه قاتل در قبلی خود را متوقف کند در دالاس.

“من از تماشای بازی های دیگر در اطراف لیگ و تیم های دیگر نگه منجر همان راه (به عنوان برگ) گاهی” Spezza گفت. “شما سازمان دیده بان Boston Bruins نگه سرب — آنها را در پایان خود را و آنها انجام یک کار خوب از آن است. آنها احتمالا راحت ترین تیم انجام آن در شرق چرا که آنها آن را انجام داده ام خیلی طولانی است.”

آموزش نکته که تاکید Keefe ظاهرا ساده است: نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند. نگه داشتن بازی می کند. ادامه حمله به. نگه داشتن مخالفان خود به جای گذاشتن پشت در مال شما.

“مربی انجام یک کار خوب امروز از تشویق ما هنوز با جن” Spezza گفت. “نیز وجود آمده زمان هنگامی که شما فقط کردم به زدن توپ آن را — شما فقط باید برای زنده ماندن. شما رو به آن را به منطقه بی طرف و پنج تازه بچه ها در خارج وجود دارد. اما شما نمی خواهید که به یک کل دوره یا کل نیمه یک بازی است.”

در نهایت آن را به عنوان بسیار در مورد نگرش به عنوان آن را در مورد استراتژی است. به عنوان Muzzin روز دوشنبه گفت: هر برگ که ارسال بیش از تخته در دوره سوم نیاز به یک ماموریت مشترک.

“شما رو به خواهید جن” Muzzin گفت.

در حال حاضر آن را نه تنها از جهانی به اندازه کافی میل.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“گاهی اوقات ما نمی خواهیم چرا که ما نمی خواهیم به اشتباه” Muzzin گفت.

به عبارت دیگر شما می توانید ببینید که چرا Keefe نمی خواهید افتاد به تیم خود underwhelming اواخر بازی از اواخر. خود انجام نبوت اگر شما آنها را در اطراف به اندازه کافی می توانید اقامت در اتاق پانسمان روان در همان راه آنفولانزا اشکال می تواند تهدید به تلفات زیاد وارد کردن یک صف. نه این که وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت تا زمانی که اشتباهات خنده دار از یک هفته به پایین که در لحظات اموختنی. نه این که وجود دارد هیچ دلیلی برای overthink تا زمانی که برگها به زودی بیش از هر بیمار آنها.

“مثل کسانی که بسکتبال بچه ها که می خواهید توپ در آخرین لحظه به برنده شات — آن نوع از وضعیت ما در حال صحبت کردن در مورد” Muzzin گفت. “همه به اند که ذهنیت: من قصد دارم به بازی. من قصد دارم به همه چیز همه حق است.”

Dave Feschuk

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>