دیو Feschuk: رپتورز می تواند صالح اگر Marc Gasol بافت مشکلات تبدیل به یک دراز مدت نگرانی

این بسیار نیست از تولد در حال حاضر, که برای اطمینان حاصل کنید. Marc Gasol تبدیل 35 چهارشنبه. و قضاوت توسط راه او چپ دادگاه در Scotiabank عرصه در سه شنبه شب — سکس دهنی, انگشت کردن خودش از بازی پس از تجربه این تیم بعدها توصیف به عنوان یک کشمکش همسترینگ “تنگی” —آن را بعید است که او از خواب بیدار شد احساس مانند یک مرد جوان.

به عنوان رپتورز مربی نیک, پرستار, تایید کرد روز سه شنبه رویداد تشدید مصدومیت همسترینگ که نگه داشته Gasol از 12 بازی روی لئامت دادن در قفسه به پایان رسید که تنها چند هفته پیش. و با NBA تجارت مهلت بلندی یک هفته در فاصله پنج بزرگ اسپانیولی آخرین ترساندن بهداشت تاکید آشکار مورد در مقابل دفتر بالقوه لیست خرید. بیشتر نیمکت ثمر نمی صدمه دیده است, شات بیشتر ایجاد به طور کلی خواهد بود و تقریبا هیچ کس در لیگ تا به حال به اندازه کافی تیراندازی سه نقطه است ، و با توجه به این شرایط دیگر مرد بزرگ را در مفید آمده است. در یک فصل آن را نیز دیده می شود 30-چیزی رپتورز مرکز Serge Ibaka miss a 10-بازی کشش با یک مچ پا بیماری — خوب آیا کسی واقعا فکر می کنم کریس بوچر خواهد بود مناسب حذفی ایستاده یا باید از Gasol یا Ibaka بود در دسترس نیست برای یک لحظه عملکرد این بهار ؟

آن را سخت به تصور کنید که پرستار می کند. نه که undrafted بوچر نیست یک داستان الهام بخش یک شات-مسدود کردن شیطان و معتبر منبع انرژی خاموش روی نیمکت. اما قبل از او بازی 13 دقیقه در روز سه شنبه پیروزی آسان بیش از وینس کارتر آتلانتا شاهین بوچر قبلی چهار سهم به شبانه boxscore مشخص شد “بازی نمی کند — مربی تصمیم.” اگر او یک چاره اندیشی موقت زمانی که فهرستی سالم است صحبت نمی کند و به یک مربی سطح ایمان اگر این فهرست نیست.

بهترین سناریو این است که Gasol آخرین نیشگون گرفتن و کشیدن از پرگوشت است هیچ معامله بزرگ نوع خطر شغلی است که تنها نیاز به یک یا دو هفته استراحت به حق خود است. و این که احتمالا در نتیجه به احتمال زیاد در اینجا. Gasol برای خود اعتباری عظیم و گسترده به دست آوردن مالی در یک حرفه ای است که دیده می شود او کسب حدود 178 میلیون دلار (ایالات متحده) در NBA حقوق و دستمزد دارای اب و هوای جهانی نبرد در برابر پدر با نادر فضل.

او یکی از تنها 10 بازیکن سن 35 سال یا مسن تر هنوز هم فعال در لیگ, با توجه به Basketball-Reference.com. از این گروه تنها LeBron James آغاز شده بود بیشتر بازی ها از Gasol در این فصل به عنوان شب چهارشنبه.

و تا آنجا که شما می تواند در خود نگاه آمار و اشتباه فرض کنیم او نباید به اشتباه با هسته قطعه از قهرمانی دفاع — به دلیل 7.8 امتیاز 6.5 ریباند و 3.5 کمک یک بازی جهش کردن صفحه در همان نگرفته راه زمین محدود اسپانیولی اکراه گر خود را گاه به گاه dunks — هر کسی که به تماشای این بازی تیم در سال گذشته برگشتی می داند اعداد لزوما داستان.

به عنوان پرستار گفت: در طول عنوان اجرای آن را طولانی نیست پس از رپتورز به دست آورد Gasol در سال گذشته مهلت تجارت که با حضور او تغییر چیزی اساسی در مورد باشگاه. و اگر نه برای Gasol را نقش ابزاری در خاموش کردن Joel Embiid که در حماسه هفت سری بازی برابر Sixers از رپتورز نمی ساخته اند از آن گذشته دور دوم. اما Gasol ارزش فراتر رفت و یک matchup.

“(او را) تیم ما حس که ما فکر می کنیم می تواند تبدیل به” پرستار گفت:. “بعد از ما تا به حال او را برای چند بازی ما مانند ‘این مرد خوب است. او هوشمند است. او می تواند منتقل می کند.’ هر کس بود ‘ما بهتر است و ما می تواند تبدیل به واقعا خوب است.’ … یک رهبر بزرگ و یک رقیب سخت برای این تیم است.”

آن را همیشه خطرناک را به یک قطعه از به طور منظم فصل بازی و تلاش برای جلب معنی از آنها. اما آن را تنها حس می کند که رپتورز در حال بازی در یک 63-برنده سرعت زمانی که Gasol است که در ترکیب این فصل و که آنها رفت 6-6 بدون او هنگامی که او از دست رفته بیشتر از یک ماه است.

در هشت بازی پس از بازگشت آنها 8-0. و در حالی که برخی از آن پایین می آید به خصوص نرم کشش از برنامه ریزی چشم تست می گوید آن را سخت به انکار Gasol تاثیر. در جرم او شادی به تماشای یک تسهیل کننده عالی است که کمک می کند تا مطمئن شوید که توپ در جای مناسب. در انتهای دیگر او سابق دفاعی بازیکن سال که هدایت ترافیک و مانع حملات rim با نادر تخصص.

“نادر” است که کلمه کلیدی وجود دارد. آن را مانند وجود دارد جایگزینی برای Gasol در بازار تجارت این هفته است. دو بار در جام جهانی طلا medallists که یک زن و شوهر از المپیک silvers در مورد جایزه نیست فقط در خارج وجود دارد. تجارت-مهلت اقدام است که اغلب آسان تر به نشان می دهد از آن است که به اجرا و در این سال به نظر می رسد مانند قاعده مستثنی نیست. وجود دارد مقدار زیادی از موانع بزرگ می پردازد. بیش از حد بسیاری از تیم ها در یک تقسیم فاصله از یک نقطه حذفی. در شرق به عنوان جمعه وجود دارد 12 تیم در 4 1/2 بازی از یک پست-فصل اسکله; در غرب وجود دارد 13 تیم در 5 1/2.

و پس از آن وجود دارد شبح از تابستان 2021. تورنتو نیست تنها تیم است که حتی نمی خواهد در نظر بگیرید در اینجا-و-اکنون معامله است که سازش و انعطاف پذیری آن اطراف است که به یاد ماندنی رایگان-نماینده کلاس به رهبری Giannis. به عنوان برای لیست اسامی سمت راست در حال حاضر: Oklahoma شهرستان Danilo Gallinari شش پا-10 سه نقطه تهدید با انقضای قرارداد خواهد بود در میان جذاب ترین از گفته های موجود امکانات; سن آنتونیو در LaMarcus Aldridge شده است ارزش تایر-لگد زدن; تریستان تامپسون است برامپتون مطرح و بازگشت اما ممکن است متناسب با توپ-زیپ مخلوط.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

پس از آن تقریبا به طور قطع بیش از حد به درخواست از Masai Ujiri به دنبال سال گذشته مهلت استاد سکته مغزی با کمی دیگر از معاملاتي سحر و جادو. هنوز هم به عنوان Ujiri گفت: در حالی که پشت او را مصمم به “مرگ در تلاش است.” و با توجه به این فصل NBA برابری آن بیش از ارزش تلاش.

هنوز هم اگر Gasol صرف شنبه باد کردن شمع, طرفداران تنها می تواند امید به یاد او به یک آرزو برای سالم 35 ساله همسترینگ و بیت دیگر از آسیب های بافت نرم.

Dave Feschuk

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

باید رپتورز تجارت Marc Gasol? به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر