دیو Feschuk: چرا آن را تا مدت طولانی برای کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن توکیو بازی های المپیک ؟ این پیچیده

در انتظار تا سهشنبه اعلام به تعویق افتادن 2020 توکیو المپیک تا تابستان سال 2021 در حساب از coronavirus کمیته بین المللی المپیک و شرکای آن در ژاپن در زمان پایان شهرت بازدید.

آنها متهم شدند head-in-the-شن و ماسه رهبری که اولویت پول بر سلامت و رفاه ورزشکاران است. در طول راه آنها واگذار اخلاقی رهبری به امثال کانادا که روز یکشنبه این کشور اعلام آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران به توکیو اگر بازی رفت به عنوان برنامه ریزی شده. به عنوان روابط عمومی بلایای رفتن آن doozy.

اما جان Furlong, هنگامی که رئیس جمهور و مدیر اجرایی کمیته سازماندهی که کشیده کردن آبخيز بازی های المپیک ونکوور در سال 2010 همدردی با سازمان’ مخمصه.

“این دلخراش برای این بچه ها” فورلانگ در مصاحبه ای گفت:. “من فقط باید به شما بگویم من از رختخواب هر روز صبح و من فقط به آنچه که باید برای مقابله با, و من فقط میلرزد که ما تا به حال یک مشکل به عنوان بزرگ به عنوان این. و ما تا به حال مقدار زیادی برای مقابله با این باور من است.”

هنوز هم آن را عادلانه به بپرسید: چه در زمان بسیار طولانی برای رسیدن به یک تصمیم که بسیاری را دیدم به عنوان اجتناب ناپذیر برای یک روز ؟ پاسخ کوتاه: در آن پیچیده است.

“بسیار پیچیده” گفت: جان مهرزاد متخصص ورزش وکیل در Littleton, اتاق, در, لندن, انگلستان. “من هیچ تردیدی در این است که (حقوقی) اختلافات که در حال رفتن به بوجود می آیند از این وضعیت در حال رفتن به اجرا برای چند سال. و آن را احتمالا خواهد بود در سراسر حوزه های قضایی و سراسر جهان است.”

در واقع بازی های المپیک همراه با یکی از بزرگ جهان ورزشی عینک نیز گیج کننده پیچ و خم از موافقت نامه های تجاری انباشته بر بیمه نامه های انباشته شده در بالای چند میلیارد دلار سرمایه گذاری های جهانی. بیش از یک متخصص بررسی وضعیت این هفته که آن را یک چیز مطمئن است که رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ و ژاپن ذینفعان مختلف از جمله نخست وزیر شینزو آبه صرف روزهای منتهی به پنج شنبه تصمیم وزن روابط عمومی و آسیب تدریجی دچار شده اند در برابر کاهش انشعابات تعویق خواهد شد که بدون شک مالی را آسیب.

“اگر باخ و نخست وزیر ژاپن می خواستم به طور قاطع می تواند آنها را به نام این هفته پیش و من گمان می کنم بسیاری از جهان را تحسین آنها را” مهرزاد گفت. “اما در همان زمان آنها ممکن است تحسین آنها ممکن است سمت چپ, سازمان خود را در معرض مالی.”

بدانند که به شما پرداخت هزینه های اجتناب ناپذیر و زیان مالی — و چقدر تحت پوشش توسط بیمه شده می تواند عامل دیگری در ظاهر آهسته پاسخ به بحران گفت: Kirk Pasich بیمه-پوشش وکیل مستقر در لس آنجلس و نیویورک که دارای نمایندگی اصلی ورزش اشخاص.

“بسیاری از این سیاست ها باید یک بند در آنها است که می گوید لغو و یا قطع شده به دلیل از چیزی فراتر از کنترل خود را” Pasich گفت. “یک بیماری همه گیر است که فراتر از IOC را کنترل کنید. اما اگر آن را به لغو و یا به تعویق انداختن آن را بیش از حد به زودی پس از آن, شما ممکن است استدلال از شرکت های بیمه که این نیست فراتر از کنترل خود را — که آن را نمی باید به اخلال در این رویداد است.”

کسانی هستند که شاهد چنین مالی رانده نگرانی — نه به ذکر است تن-ناشنوا اصرار به اجرای رله مشعل المپیک در میان تماس های اجتماعی فاصله — به عنوان توهین به ورزشکاران که قلب تپنده هر بازی. ران Koehler, مونترال-بر اساس مدیر کل گروه حمایت جهانی ورزشکار گفت: باخ تا به حال خود را در “سر در شن و ماسه” پس از IOC رئیس جمهور منتشر شد یک شنبه بیانیه ای تاسف خوردن, در میان چیزهای دیگر از دست دادن پتانسیل میلیون شب اقامت در هتل باقی می ماند متصل به بازی.

“ما باید یک اقتصاد جهانی تانک هتل ها در سراسر جهان در حال خالی شرکت های هواپیمایی در حال تعطیل — و او می خواهد همدردی دارد که اتاق های هتل ها پر نشده در توکیو” Koehler گفت.

Furlong, به نوبه خود, گفت: آن را در کمیته بین المللی المپیک را از DNA به عنوان بزرگ و قدرتمند به عنوان آن است که به چیزهای کوچک عرق یک واقعیت است که آمار او هنگامی که او و همکار سازمان امضا ونکوور میزبان-شهر توافق لحظات پس از برنده شدن حق برگزاری این بازی ها در سال 2003.

“(میزبان-شهرستان توافقنامه است) مانند یک کتاب شما می خواهم در کتابخانه کنگره. عظیم است. و آن را پر از جزئیات کوچک,” فورلانگ گفت. “بنابراین آن را مانند شما فقط می توانید می گویند” اوه ما فقط حرکت تاریخ است.’ شما در حال حرکت یک یا دو یا سه چیز شما در حال حرکت صدها نفر از چیزهایی که در همان زمان است.”

یک مثال از یک سردرد القا عارضه? در نظر گرفتن ورزشکاران ایجاد کرد که در توکیو به عنوان در ونکوور است که میله میله برای تبدیل شدن به آپارتمان پس از بازی با واحد در حال حاضر به فروش می رسد قیمت اعم از $700,000 به میلیون, با توجه به گزارش ها در رسانه ها.

“در حال حاضر چه اتفاقی می افتد به این خانه و چه اتفاقی می افتد به این مردم؟” فورلانگ گفت. “و چگونه شما باز کردن لایه ها از پیچیدگی فقط در اطراف آن چیزی است؟”

آن را یک سازمان کابوس.

“تماشای آنها در حال حاضر من فقط می دانم که آنها در این گفتگوها در حال حاضر در سراسر ساعت برای احتمالا پنج ماه” فورلانگ گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

به عبارت دیگر در حالی که برخی تعجب می کنم که چرا از آن زمان تا زمانی وجود دارد کسانی که شگفت زده از آن خیلی سریع اتفاق افتاد.

“از آن گرفته اند سال همه چیز را در محل. به unpick این همه در هفته است که در واقع بسیار چشمگیر” مهرزاد گفت.

مهرزاد گفت: این اذعان که هر دو بین المللی المپیک و ژاپن شد و در “100 درصد توافق” در به تعویق افتادن معنیدار بود. مشروعیت در میزبان-شهر توافق به معنای اگر ژاپن را به طور یک جانبه اصرار بر اختلال ژاپن است که سرمایه گذاری یک گزارش 20 میلیارد دلار (ایالات متحده) در بازی ها زیاد شده اند در قلاب برای هر گونه ضرر و زیان کمیته بین المللی المپیک متحمل شده است. این بدان معنا نیست که وجود خواهد داشت نه دیگر آزرده احزاب به دنبال جبران نقدی.

فورلانگ گفت: کمیته بین المللی المپیک است وسواس در برنامه ریزی برای غیر منتظره, خواستار, سازمان تامین قصد دارد با “پشتیبان گیری بر پشتیبان گیری بر پشتیبان گیری.” در سرب تا سال 2010 بازی مثلا فورلانگ گفت: کمیته برگزاری ساخته شده بود برای انجام برنامه ریزی دقیق برای صورت خفیف, British Columbia زمستان. حتی اگر نظر غالب کارشناسان نمیفهمد کمبود برف خواهد بود بعید است, برف انبار, همه یکسان است. و انبار برف به عنوان داستان می رود ثابت لازم است. یک طرح احتمالی که حتی به فورلانگ چشم به نظر می رسید بیش از حد و روز را نجات داد.

“اگر شما به من گفت ما در حال رفتن به مسافت برف در 24 ساعت شبانه روز به مدت شش هفته قبل از بازی از 100 مایل دورتر راستش من تا به حال شما گرفته شده در خفتبار,” فورلانگ گفت.

که گفت:, آن را سخت به تصور کنید که حتی سخت گیر می شه بیشتر از برنامه ریزان را مصرانه خواست وضع فعلی.

“کمیته بین المللی المپیک می کند بسیاری از برنامه ریزی برای عمده وقفه یا black-swan, حوادث” فورلانگ گفت. “اما این فقط تا کنون از چه کسی خواهد بود فکر زمانی که آنها در تلاش بودند به برنامه ریزی برای بازی ها.”

فورلانگ است که درگیر در یک پتانسیل پیشنهاد را به 2030 بازی های المپیک ونکوور اذعان کرد که مقیاس 2010 بازی نسبتا متوسط در مقایسه با تابستان نسخه از بازی های المپیک برنامه ریزی شده برای توکیو است. ونکوور درگیر حدود 2500 ورزشکار در 15 رشته ورزشی. توکیو بازی ها در حال حاضر برنامه ریزی برای یک عنوان هنوز نامشخص در تاریخ 2021 هستند انتظار می رود به استقبال برخی از 11,000 ورزشکاران در 50 رشته. مقیاس چیز صحبت می کند به کار و تعداد وکلا — که خواهد شد مورد نیاز برای برنامه ریزی مجدد.

اما اگر قانونی parrying تازه شروع شده است کسانی هستند که بر این باورند که دوست دارد از باخ و آبه به همان اندازه به عنوان آنها بوده است و انتقاد در روزهای اخیر افزایش شانس خود را از مبارزه با یک روز دیگر بیش از حد. اگر جهان مدرن مجهز به یک حافظه جمعی آن را ممکن است کمیته بین المللی المپیک و ژاپن در حال حاضر قرار توکیو المپیک به سوسو زننده جشن جهانی نوروز در پی مشترک فاجعه. چه تفاوت از یک سال می تواند, در واقع.

“این کاملا یک داستان خوب,” مهرزاد گفت. “اما آن را در هزینه آمده است.”

آن خواهد شد که در هزینه حتی فورلانگ یک زمان سخت fathoming.

“قلب من را شکسته و برای این بچه ها” فورلانگ گفت: صحبت از توکیو دهندگان. “از آنجا که در آن زمان (از سال 2008 بحران مالی) ما راه رفتن در اطراف گفت: ما تنها کمیته برگزاری در تاریخ است که تا به حال مواجه با شرایط مالی در جهان است که ما پس از آن رو به رو است. همه از پول خشک شده … من فکر کردم که ما شاهد بدترین آن. و نسبت به آن بازی کودک.”

Dave Feschuk

تاریخ گفتگو

س:

شد تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو مناسب تماس بگیرید ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>