عزیز درمانگر: من مادر نیاز به کمک دارد

عزیز درمانگر من فکر نمی کنم یک روز رفته که او نه گریه. بیانکا Bagnarelli .c-editors-note:after{back

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399
بیانکا Bagnarelli

یادداشت سردبیر: هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. یک سوال ؟ ایمیل خود را در dear.therapist@theatlantic.com.

عزیز درمانگر

به عنوان یک فارغ التحصیل شدن دانشجو در حال حرکت در خانه با پدر و مادر من برای ترم آمد با بسیاری از تغییرات و چالش ها. من تا به حال برای ایجاد یک روال جدید یادگیری به پذیرفتن من عدم حفظ حریم خصوصی و استقلال و تنظیم به حضور پدر و مادرم که من تجربه کرده اند در سال است. من و پدرم همراه بسیار خوبی است اما مادر من و من یک داستان متفاوت است. ما همیشه به حال یک رابطه آشفته و این بیماری همه گیر است و نه تغییر آن.

من تشخیص می دهم که مادر من تا به حال به خصوص زمانی بیش از چند ماه گذشته. او با این نسخهها کار به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و دهکدهای از دست همه از او کسب و کار. او در حال حاضر دچار استرس مالی می کند و کار را به عنوان یک حواس پرتی از جهان خارج است. من مادر و برادر و خانواده خود را نیز مریض شدم و مادرم به یک نقطه شکستن زمانی که دایی من بستری در بیمارستان است. او در خانه امن و همه سالم است اما در نتیجه ترس نرفته است.

من اعتقاد ندارم که یک روز رفته پس از من به خانه آمد بیش از دو ماه پیش که مامان من نیست گریه. اگر چه من سعی می کنم برای کمک به سلامت روانی هرگز آشکارا مورد بحث در خانواده است. ما نمی دانیم که چگونه به درستی بیان احساسات ما و یا با موفقیت به حمایت از یکدیگر در زمان نیاز. من مادر شده است در نظر گرفتن احساسات خود را از استرس و نگرانی در من در فرم از هر دو خشم و اشک. تا آنجا که من شده اند در تلاش برای کمک به روشن کردن بار من احساس نمی کند که من به اندازه کافی مجهز به مادر من حمایت او نیاز دارد.

چگونه می توانم بهترین نشان می دهد که او در رسیدن به یک درمانگر و یا وسایل دیگر حمایت بدون دادن این تصور که من اهمیتی نمی دهند و نمی خواهید برای ادامه کمک به? او بسیار حساس و در حال حاضر که من می ترسم که احساس می شکستن ،

سیدنی
شیکاگو


عزیز سیدنی

شما درست است که مادر خود را به حال شده است به خصوص در این چند ماه گذشته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. از دست دادن درآمد و دیدن عزیزان بیمار می تواند بسیار تحریک کننده اضطراب. اما من شک دارم که او وضعیت کنونی فراتر از آنچه که شما تماس بگیرید "استرس و نگرانی است." او روزانه اشک و تحریک پذیری مشترک هستند نشانه هایی از افسردگی بالینی.

شما دو ممکن است به مدت طولانی به حال مشکلات خود را, اما افسردگی می تواند در حال حاضر به چالش کشیدن رابطه حتی بیشتر از آن. چرا که افرادی که افسرده هستند ممکن است در عمل در راه آنها در غیر این صورت نمی—آنها ممکن است تبدیل شدن به بیشتر واکنشی پریشان بی تاب و عصبانی; آنها ممکن است بیشتر به راحتی مجروح توسط یک بی ضرر نظر آنها ممکن است دیدن دنیا را از طریق یک مطلب تحریف لنز. این می تواند به خصوص در کودکان افسرده پدر و مادر است. مطالعات نشان داده اند که زندگی با افسردگی مادر در ارتباط است با منفی و اغلب طولانی مدت اثرات آن بر کودک بودن. افرادی که از مادران مبتلا به افسردگی نیز تمایل به احساس مسئولیت خود را برای مادر و کودک-نقش بزرگسالان فلیپ فلاپ, با کودک (به عنوان یک "parentified کودک") در نقش تسهيلگر.

به این دلیل واژگونی نقش یک کودک در این وضعیت ممکن است به یک دوست sleepover (یا بعد از آن به ترجیح کالج و یا در شهر دیگری) اگر انجام این کار به معنای خروج از یک پدر و مادر افسرده به جای "وجود دارد" برای تسکین او. و یا یک کودک فوق العاده مراقب باشید که در اطراف پدر و مادر راه رفتن بر روی پوسته به مطمئن شوید که هیچ چیز گفته و یا انجام داده به تکدر.

چیزی که به نظر می رسد اتفاق می افتد در حال حاضر بین شما و مادر خود را. شما در نقش تسهيلگر و نیز ترس را نشان می دهد که او به دنبال مناسب تر کمک برای ترس است که او را misconstrue نیت خود را و شما "شکستن" است. نتیجه این است که شما سمت چپ احساس رنجش و درمانده است.

مادر خود را به احتمال زیاد بهره مندی از درمان, اما شما لازم نیست که کنترل بسیار بیش از اینکه بخواهد او را به رفتن. خبر خوب این است که شما باید کنترل بیش از آنچه که شما را به مراقبت از خود و شما نیاز به یک درمانگر خود را. یک درمانگر کمک خواهد کرد که شما را به دیدن گذشته چه مادر خود را در حال رفتن را از طریق برای کمک به شما را در درک آنچه شما در حال رفتن را از طریق—نه فقط از نظر ارتباط خود را با مادر و نگرانی خود را در مورد او بلکه چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار است شما به عنوان یک فارغ التحصیل کالج, که برنامه را از خط خارج شده است. بسیاری از مردم که رشد در خانواده که در آن احساسات نیست آشکارا مورد بحث تبدیل شدن به ناظران مشتاق احساسات افراد دیگر اما نه به حال عمل بسیار با شناسایی خود را. دانستن اینکه چگونه شما احساس می کنید کمک می کند تا شما را به انجام آنچه شما می خواهید و نیاز دارید که آیا سالم مرزهای مختلف وضعیت زندگی و یا بیشتر در ارتباط با دوستان در حالی که پناه در خانه.

مزایای دیگر از دیدن یک درمانگر است که شما می خواهید بیشتر بدانید در مورد پویایی خانواده خود را و چگونه آن ممکن است روابط خود را به عنوان شما راه اندازی به بزرگسالی است. مثلا به شما می گویند که شما و مادر خود را همیشه به حال یک رابطه آشفته اما اگر چه شما ممکن است به خوبی با پدر خود من تعجب می کنم که چگونه شما را به احساس مسئولیت خود را به خوبی بودن و اگر شاید پدر خود را بیشتر مناسب فرد می توانست بیشتر از این نقش است. به طور مشابه فقط به خاطر شما تا به حال ادامه تنش های خود را با مادر به این معنا نیست که پدر خود را نمی نقش در خانواده تعارض با recusing خود را به عنوان مثال و نه درگیر شدن که شاید او باید. نکته این است که مقصر نیست اما به جای آن به سه نفر از شما و نزدیک در یک راه سالم و رفتن به جلو.

توجه کنید که من متمرکز بر شما رفتن به درمان قبل از من به این پرسش که چگونه به آن را نشان می دهد به مادر خود را چون من می خواستم به جای نیازهای خود را برای اولین بار و به شما برخی از عمل فکر کردن است که راه بیش از حد. اگر شما تصمیم به رویکرد مادر خود را در مورد دیدن یک درمانگر شما ممکن است شروع به گفتن او چقدر شما را دوست دارم و در مورد مراقبت از خود و که شما نمی خواهید به رنج می برند بسیار است. شما می توانید عادی مبارزات خود را با تصدیق همه است که اتفاق افتاده در زندگی خود در ماه های اخیر و چگونه طبعا به چالش کشیدن این حوادث شده اند. شما می توانید به او بگویید که گفت: نه چیزی را احساس می کنید برای شما شبیه بودن برای او مفید است و بهترین راه شما می دانیم که برای او مفید است برای باز و صادقانه با او. شما می توانید توضیح دهید که شما وجود دارد برای او اما که شما نمی توانید پیشنهاد خود را که یک درمانگر چرا که شما به سادگی نمی باید این مهارت ها. شما همچنین می توانید با استفاده از طنز چیزی در امتداد خطوط از "اگر شما از درد در قفسه سینه خود را, شما احتمالا رفتن به یک متخصص قلب و عروق قبل از شما تا به حال یک حمله قلبی—و شما نمی خواهید من به شما متخصص قلب و عروق! همان چیزی که با درد عاطفی."

در نهایت هر چند بهترین راه برای کمک به مادر خود را ببینید ارزش درمانی است که برای رفتن به درمان خودتان. نه تنها آن را به خوبی خدمت می کنند اما شما را نشان می دهد برای او یک مدل از یک کسی که ارزش خود را سلامت عاطفی و ارسال پیام است که همه ما رفتن را از طریق بار دشوار است و زمانی که ما میتونیم خودمان را با گرفتن کمک به ما سزاوار است.


عزیز درمانگر است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی تلقی نمی شود توصیه های پزشکی, است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و تشخیص و یا درمان. همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود روان-بهداشت حرفه ای و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی است. با ارسال یک نامه شما موافقت خود اجازه دهید به اقیانوس اطلس استفاده از آن—در بخشی از یا به طور کامل—و ما ممکن است آن را ویرایش کنید برای ظهر و/یا وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب