عزیز درمانگر: همه گیر اتحادش را تغییر ارتباط من با من, درمانگر

بیانکا Bagnarelli

یادداشت سردبیر: هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. یک سوال ؟ ایمیل خود را در [email protected]

عزیز درمانگر

از آنجا که COVID-19 مستند شروع من انجام داده اند تنها یک tele-health ملاقات با درمانگر از شش سال است. جهان تغییر کرده است برای ما و من احساس عمیق است که من نباید ایجاد بیش از یک بار برای من درمانگر در حالی که او است رفتن را از طریق همان چیزی دقیق.

من دیده ام چند تلویزیون مصاحبه با درمانگران صحبت کردن در مورد چگونه گرفتار کردن آنها با بیماران خود را در بحران در حال حاضر. من فقط نمی خواهم به انجام است که به او. من فکر می کنم که به او هدیه ای از زمان ممکن است آنچه که او نیاز دارد در حال حاضر.

او همیشه به من صحبت در مورد “حق حفاظت از خود” و چگونه من لازم نیست به “مراقبت از او را.” هنوز هم بسیاری از افراد ممکن است بخواهید برای جذب به سمت خود درمانگران و حتی بیشتر در این زمان بحران و من می خواهم به فشار از او و به او فضایی برای مقابله با احساسات خود را. او تنها انسانی است.

من تعجب اگر من احساسات مشترک هستند.

لورا
جدید, Baltimore, Mich.


عزیز لورا

بسیاری از افرادی که به درمان تعجب می کنم که در برخی از نقطه در این فرآیند آنچه درمانگر خود را فکر می کند آنها را. برخی از مردم تعجب می کنم اگر درمانگر خود را می یابد و آنها را خسته کننده یا آزار دهنده است. برخی تعجب می کنم اگر خود را درمانگر معتقد است که مشکلات خود را بی اهمیت یا این که تجربیات خود را در حال “غیر طبیعی است.” دیگران نگران هستند که آیا با درمانگر خود را واقعا دوست دارد و یا در مورد آنها مراقبت. و هنوز هم دیگران نگران هستند که آنها “بیش از حد”—که نیازهای خود را (برای مهربانی, درک, راهنمایی, توجه, یا تماس تلفنی بین جلسات در خصوص چالش برانگیز در هفته) یک بار خود به درمانگر.

این معمول است برای مردم را به فرضیات در مورد چگونه درمانگر خود را احساس می کند در مورد آنها به دلیل بخشی از آنچه اتفاق می افتد در درمان یک فرآیند به نام واگذاری. در انتقال یک فرد ناخودآگاه هدایت احساسات در مورد شخص دیگری (به طور کلی از دوران کودکی) بر روی یک فرد کاملا متفاوت در حال حاضر. این اتفاق می افتد در خارج از اتاق درمان بیش از حد. برای مثال یک همسر ممکن است احساس کنترل همسر خود را زمانی که او می پرسد اگر او می اجرای یک ماموریت ساده, چرا که او به یاد او خود را خواستار است. یا یک فرد که رئیس خنده درست مثل خود سوء استفاده پدر ممکن است از ترس دولا شدن که در اطراف رئیس حتی در صورتی که رئیس است و مهربان. مشکل با انتقال این است که به جای واکنش به فرد درست در مقابل شما در واکنش به یک قالب از گذشته است. در روابط انتقال ما مانع از اتصال با مردم در راه معنی دار.

در درمان هر چند انتقال می تواند بسیار مفید باشد چرا که این نشان می دهد یک فرآیند مهم است که در زندگی بیمار. و در هنگام انتقال هر دو در مشاهده درمانی ارتباط و صحبت در مورد در زمان واقعی بیمار زخم unhealed آشکار و دریافت می تواند توجه آنها نیاز دارید.

حدس من این است که احساس خود را از اینکه یک بار predates ارتباط خود را با درمانگر خود را. چرا که بسیاری از افرادی که نگران مزاحمت درمانگر خود را بزرگ احساس مانند یک بار در خانواده خود را. یک کودک با یک بیمار پدر و مادر و یا خواهر و برادر ممکن است سعی کنید به “آسان” و نه زحمت هر کسی که با او به ظاهر اهمیت کمتری نیاز دارد. و یا یک کودک با یک پدر و مادر است که به طور مداوم تحت الشعاع ممکن است دریافت پیام تلویحا یا به صراحت که او نیاز دارد ممنوع است. (“من خسته شده ام” همیشه محاصره پدر و مادر ممکن است می گویند. “لطفا زحمت با من با این حق در حال حاضر.”) و یا یک کودک با یک پدر و مادر که در می یابد که کودک احساس اندوه یا خشم ناراحت کننده ممکن است برای احساس گناه ناراحت کننده است که پدر و مادر و تبدیل به hypervigilant مورد مزاحمت هر کسی که با احساسات خود را. یا کودکی که مجبور است به یک نقش بزرگسالان (می گویند پدرش می میرد و 12-year-old boy حرکت به نقش پدر) احساس مسئولیت برای مراقبت از هر کس دیگری و همیشه قرار می دهد نیازهای خود را آخرین.

در بزرگسالی افرادی که در هر یک از این راه اغلب مشکل افتراق بین این عمل از رسیدن در یک راه سالم و بودن به عنوان “آزادسازی” مشکلات خود را بر روی شخص دیگری است. گاهی اوقات حتی می ترسند که اگر آنها “بیش از حد” برای شخص دیگری که فرد را قطع این رابطه است. شاید این امر برای شما و چگونه شما احساس می کنید در مورد درمانگر خود را.

البته ما در یک وضعیت منحصر به فرد در حال حاضر—درمانگران و بیماران خود را در حال تجربه بسیاری از چالش های مشابه با توجه به جهانی همه گیر. و در حالی که برخی از بیماران تعجب می کنم که چگونه خود را از درمانگران انجام می دهند—همه بیماران من از من خواسته اند که سوال—آنها نیاز به مشاهده مداوم جلسات خود را به عنوان یک بازی با حاصل جمع صفر: اگر من شما را به مشکلات من من شما را تشدید کند. اگر من به حداقل رساندن نیازهای من وجود خواهد داشت اتاق بیشتر برای شماست.

پس از درمانگر خود را به صحبت با شما در مورد این واقعیت است که شما لازم نیست به “مراقبت از او” این به نظر می رسد چیزی است که شما در حال حاضر در حال کار بر روی. شاید صحبت شما در مورد چگونه به گرفتن مسئولیت برای احساسات افراد دیگر را تحت تاثیر قرار است رابطه خود را نه تنها با او بلکه با دوستان و اعضای خانواده و همکاران بیش از حد. و شاید شما نیز از صحبت در مورد چگونه شما نیاز به حفاظت از دیگران است که واقعا یک راه برای حفاظت از خودتان: قرار دادن خودتان در گذشته منحرف شما از نگاه خودتان در همه.

به عبارت دیگر شما می گویند شما در حال تلاش برای محافظت از درمانگر خود را, اما من یک احساس است که شخص شما در حال تلاش برای محافظت از خودتان است. اگر شما را متوقف و داشتن جلسات شما لازم نیست که به بررسی احساسات خود و الگوها و رفتارها در یک زمان هنگامی که شما ممکن است مانند بسیاری از مردم در حال حاضر احساس آسیب پذیر. اما این واقعا به محافظت از شما را—آن را فقط باعث می شود آن را سخت تر به احساس طیف گسترده ای از احساسات است که در نهایت آنچه ما کمک می کند تا اتصال اصیل با خودمان و دیگران است.

در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای یک قرار ملاقات با درمانگر خود را و برای باز کردن آن جلسه را با گفتن او آنچه شما به من گفت. به جای حدس زدن چگونه درمانگر خود را احساس می کند شما می توانید از او بخواهید به طور مستقیم. آن را به اطمینان شما را به شنیدن آن است که ما وظیفه حرفه ای و به عنوان درمانگران برای ارزیابی اینکه آیا ما قادر به کار با بیماران ما حتی زمانی که ما ممکن است رفتن را از طریق به چالش کشیدن زمان در زندگی خود ما; اگر درمانگر شما نیاز به زمان به دور از بیماران خود او خواهد ترتیبات را برای آنها در حالی که او در زمان مراقبت از خود.

یک روز این همه گیر به پایان خواهد رسید و اگر شما حفاری و استفاده از این زمان برای عمیق تر درک کنند که چگونه این الگوی حفاظت از دیگران به شما می دهد یک احساس کاذب امنیت شما شروع به خودتان راه درمانگر خود را در واقع می کند: نه به عنوان یک بار, اما به عنوان کسی که در نهایت اجازه دهید خودش دیده می شود.


عزیز درمانگر است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی تلقی نمی شود توصیه های پزشکی, است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و تشخیص و یا درمان. همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود روان-بهداشت حرفه ای و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی است. با ارسال یک نامه شما موافقت خود اجازه دهید به اقیانوس اطلس استفاده از آن—در بخشی از یا به طور کامل—و ما ممکن است آن را ویرایش کنید برای ظهر و/یا وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>