پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس می شود آن سرود

فرهنگ ماه پیش Johnniqua چارلز سنگ بداهتا آهنگ به اعتراض او را بازداشت. در حال حاضر هیپ-هاپ, دی جی تبدیل شد

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
تظاهرات اخیر بودند در میان بسیاری از چیزهای دیگر عینک صدا: قدم اهسته stomps, سبک, فریاد, فراموش نشدنی خش خش از سکوت vigils انجام شده با هلیکوپتر بالای سر.ایرا L. سیاه / Corbis / گتی

زمانی که یک مامور امنیتی به نام Julius Locklear برداشت Johnniqua چارلز در اوایل این سال در خارج از کارولینای جنوبی باشگاه رویارویی تبدیل شد به یک کنسرت. در یک ویدیو فیلم برداری در صحنه چارلز بارها و بارها می پرسد چرا Locklear است برگزاری بدون دلیل. سپس با تکان دادن و تکان تکان خوردن او شروع به آواز خواندن "شما در مورد از دست دادن yo چرا که شما در حال بازداشت من برای هیچ چیز!" در یک نقطه او می گوید که دوربین را به مطمئن شوید که به "این رقص است." Locklear به نظر می رسد برای سرکوب خنده حتی به عنوان او را در گرفتن در چارلز بازو.

چارلز بداهتا اعتراض اتفاق افتاده در ماه ژانویه و یا فوریه اما در میان سراسر کشور خشم در مورد این پلیس از مردم آن در حال حاضر رفته ویروسی. در ژوئن 3, دی جی جیر ریمیکس خدا و iMarkkeyz لوپ چارلز کلمات به hyped-up دام ریتم. همراه موزیک ویدئو همگام سازی تا فیلم از بیانسه, رپر, Bobby Shmurda و muppet علم و رقص به ضرب و شتم و شامل mugshots از چهار افسر متهم در ارتباط با قتل جورج فلوید. معترضان در شهرهای مختلف شروع به استفاده از "شما در مورد از دست دادن yo کار" به عنوان یک شعار به عنوان یک نشانه و شعار و به عنوان پشتوانه برای رقص روال شایسته یک Super Bowl halftime نشان می دهد.

اگر پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت است به یک تعریف سرود آن را به خوبی ممکن است در این مسیر که بسته های تکان دهنده مقدار بود به چه در غیر این صورت به نظر می رسد مانند اینترنت فانی. خط "شما در مورد از دست دادن yo کار!" شنیده می شود به عنوان یک درخواست و یک هشدار, و جان آرزو می کنم برای این واقعیت است که امروز معترضان به دنبال ایجاد—این واقعیت است که در آن مقامات هستند قابل اعتماد و پاسخگو باشند. چارلز defiance با افتخار flaunts فردیت و انسانیت است که سیستم های نژادپرستانه را نادیده گرفت. عملکرد او نیز مظهر این واقعیت است که بقا شورش و ساخت موسیقی بوده است twined برای آمریکایی های سیاه و سفید.

حتی قبل از چارلز آهنگ شروع به گرفتن در تظاهرات اخیر بودند در میان بسیاری از چیزهای دیگر عینک صدا: قدم اهسته stomps, سبک, فریاد, فراموش نشدنی خش خش از سکوت vigils انجام شده با هلیکوپتر بالای سر. سیاسی سرودهای شروع به نشت جلو تقریبا به عنوان به زودی به عنوان فلوید مرگ عناوین ساخته شده با نتایج فراگیر به عنوان صدای جدید به عنوان 12 ساله خواننده انجیل Keedron برایانت و به عنوان جانباز به عنوان 52 ساله رپ LL Cool J. چنین موسیقی می پیوندد یک سنت هنری—تساوی با هم برده سرودهای روح تصنیف و 40 سال گذشته از hip-hop—decrying دولت تسلط مردم سیاه و سفید. شما می توانید تمام از این تاریخ در تظاهرات اخیر که در آن سام کوک ضبط معاشرت با Kendrick Lamar قرائت.

شما همچنین می توانید شنیدن این راه بیشتر از هر آهنگ را می توان تبدیل به یک اعتراض آهنگ. یک راهپیمایی نیست بر خلاف یک باشگاه رقص در راه آن متکی به ریتم—برای نگه داشتن سرعت به همگام سازی صدای به تنظیم انرژی و جورج فلوید اعتراضات درخشان استخراج سیاه در امریکا, فروشگاه متنوع از backbeats. در واشنگتن, دی سی, جمعیت bop بد بو شلوغی برو. در دیترویت شبانه مضراب زدن از تکنو زمینه شعار است. پلیس آمریکا یک موضوع جدی است اما موسیقی کمک می کند نشان می دهد که شادی ندارد به سرکوب در مبارزه برای عدالت است. هنگامی که معترضان فریاد کر Ludacris را "Move Bitch" در phalanxes پلیس مسدود کردن خیابان ها می توانید بگویید راهپیمایان عصبانی هستند. اما شما همچنین می توانید بگویید که آنها با داشتن برخی از سرگرم کننده است.

چه به خصوص عمیقی است که هیپ هاپ همیشه revels در این نوع از شرکت گزینه و repurposing. اواسط 70s تجلی که یک DJ خوب می تواند هر گونه پیدا صدا به یک حزب استارت است, بیش دهه, افتتاح خطوط جدید برای حیله گر تفسیر اجتماعی—و "از دست دادن Yo کار" است که همه بیش از حد تند و تلخ ، شرکت remixer iMarkkeyz همان است که نمونه Cardi B گفت: "coronavirus!" اوایل سال جاری در تعریف ویروسی آمار بیماری همه گیر. او همکار DJ جیر ریمیکس خدا به ثمر رساند تا اینترنت متولد بازدید توسط حلقه صدای از انجیل موعظه و بی ادب و نوجوانان است. موجود در خارج از عمده برچسب اکوسیستم این هنرمندان ساخت ی اصل و نسب از منطقه ای mixtape دی جی که کار عمیقا ریشه دوانده در جامعه که زندگی می کند موضوع به دنبال دفاع از. یکی از مهمترین و محوری از جمله دی جی هوستون DJ پیچ همکاری با جورج فلوید با استفاده از رپ شخصیت بزرگ فلوید.

صوتی decontextualization البته خطرات آن است. در شرایط دیگر "از دست دادن Yo کار" می تواند تبدیل به نوعی الگوی رفتاری خطرناک است که باعث می شود جوک از فقیر سیاه مردمی در لحظات پریشانی. اما تا کنون داستان از این آهنگ نیست به نظر می رسد به یکی از استثمار. به عنوان لحن آغاز شده برای به دست آوردن کشش چارلز خواهر, Andrea ایجاد یک GoFundMe صفحه. توضیحات آن گفت که Johnniqua است "در حال حاضر بی خانمان و مبارزه با اعتیاد" و که 3 ساله کودک "است که در مراقبت از خانواده است." آندره اضافه کرد که "همه وجوه آن شده اند اهدا خواهد شد نسبت به دنبال کمک [برای Johnniqua] و خود را برای مراقبت از کودک" و iMarkkeyz و DJ جیر ریمیکس خدا شده بود تماس "به طوری که او خود را دریافت سود از تک ضربه." این صفحه مطرح شده است و بیش از 50000 $و remixers شده اند و حمایت از آن است.

روز یکشنبه چارلز خودش ظاهر شد و در یک Instagram live-stream داستان خود را برای گفتن. چشمانتان به دوربین با احتیاط او گفت که او تا به حال شده است "راه رفتن در خیابان"—بی خانمان—تا یک ساعت یا بیشتر قبل از جریان زندگی می کنند را آغاز کرده بود. خانواده او چه کسی او را می خواهم از دست داده بود واقع شده و به اطلاع او تا به حال تبدیل شدن به یک ویروسی احساس. در گفتن از وقایع در آن شب معروف او می خواهم آواز آهنگ او گارد Locklear تا به حال او را دستگیر و پس از او شفاهی humiliated او را در مقابل افراد دیگر. (Locklear که هنوز هم کار می کند در خصوصی و امنیت به عنوان یک وثیقه مجری گفت Buzzfeed او متوقف می خواهم او را برای خاطی.) او اجازه دهید او برود هنگامی که پلیس رسید و این حادثه پژمرده به حافظه است.

به عنوان جریانی زنده در رفت چارلز رفتار رفت و از استونی برای jocular و سپس عاطفی. او گفت که اگر این ویدئو تا به حال بدست نمی توجه آن بود که منجر خانواده اش می آیند و پیدا کردن او به خوبی ممکن است که رهبری به سردخانه به زودی. "این کمک های مالی که همه چیزهای که خانواده به من داده اند—خانواده درک نمی کنند که این دستیابی به موفقیت است که من نیاز," او گفت:. آهنگ نکرده کسی خود را از دست بدهند اما بی شک این ادعا یک زندگی است که مهم است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب