دموکرات ها هرگز خود را پیدا قهرمان

تام برنر / گتی

به عنوان نهایی بریدن از نور روز پژمرده بیش از کاپیتول گنبد شب گذشته روشن شد که دموکراتها طولانی و نا امید تلاش برای deus به آنها را ذخیره کنید از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تولید هیچ machina بعد از همه. به جای آن وجود دارد تنها نماینده آدام شیف حزب را خستگی ناپذیر نقطه در استیضاح محاکمه که ایستاده بود در مجلس سنا ساخت یک 11th-ساعت استدلال که تهمت سیاسی-خاک-برای-نظامی-کمک فشار بر اوکراین بیش از حد فاحش به چشم پوشی است.

“اگر شما قبول این استدلال که رئیس جمهور ایالات متحده می تواند به شما بگوید به پوند شن و ماسه هنگامی که شما سعی می کنید برای بررسی تخلف وجود خواهد داشت هیچ نیروی پشت هر سنا حکم در آینده” شیف هشدار سناتور. این بود پاسخ خود را به یک بیانیه نوشته شده است cum سوال از همکار خود در کالیفرنیا کامالا هریس بود که پرسید: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد “تضعیف این سیستم در ایالات متحده از عدالت است.”

پس از شب انتخابات 2016 دموکرات شده اند جستجو برای یک ناجی بدون توجه به حزب و یا رتبه فرد.

برای اولین بار وجود دارد James Comey خود صالح سابق FBI مدیر غیر قابل نفوذ نسبت ناروا به تلاش برای همکاری انتخاب کردن تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات 2016. پس از آن وجود دارد رابرت مولر ویژه مشاور منصوب شده توسط معاون دادستان کل راد Rosenstein به بیش از روسیه درخواست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی اخراج Comey تولید یک دیوانگی اما که گزارش نهایی بود مجمل زدن توپ. بعد آمد خانه قضائیه رئیس کمیته جری Nadler که گفت: در تابستان گذشته که تهمت سزاوار به استیضاح به خاطر او می خواهم “نقض قانون شش راه از یکشنبه.”

وجود مجلس نانسی پلوسی که تمایلی تبدیل به استیضاح علت قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن در بارانداز در ماه دسامبر. وجود دارد رئیس دادگستری جان رابرتز که اظهار داشت: احترام به موسسات و حکومت قانون مطرح شده امید که او ممکن است انجام سنا محاکمه با محکم دست از آنچه که او تا کنون نشان داده شده است. وجود این مجلس با رهبر حزب دموکرات چاک شومر که تقاضای اضافی برای شهود و اسناد و مدارک موجب زودگذر امید متقاعد کردن چهار جمهوریخواهان میانه برای پیوستن به در به دنبال شواهد بیشتری از مغلوب ساختن پیشی جستن كرده است ،

در حال حاضر متهم در رفته تبرئه در چشم به محض این که فردا این همه پایین آمده به شیف از علاج به صورت جدی رئیس مجلس کمیته اطلاعات. شیف قدرت در حالی که توانمند را ثابت کرد فقط به عنوان سازمان ملل-فوق العاده به عنوان هر کس دیگری که در نزدیک به قدم اهسته حزبی وفاداری که ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تولید کرده است.

در خانه مديران ارائه خود را در مورد هفته گذشته شیف صحبت برخی از 60,000 کلمات بیش از سه روز نزدیک به سه برابر مقدار ادا شده توسط بعدی خود را-loquacious همکار با توجه به تجزیه و تحلیل توسط ملی مجله روزانه. دیروز او در جواب گفت: پنج نفر از اول 13 سوال به کارگردانی دموکرات ها معمولا با تنها barest اشاره به آماده یادداشت ها تقریبا همیشه با در نظر گرفتن کامل پنج دقیقه محدود رئیس دادگستری اختصاص داده شده است—سرعت او را نگه داشته تا به شب کشیده.

یکی از رئیس جمهور و وکلای سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق Alan Dershowitz اصرار داشت: “اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او را انتخاب کنید—در جهت منافع عمومی—که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.” شومر بلافاصله پرسید شیف برای پاسخ به این ادعا است. “همه نشخوار pro quos یکسان نیست,” او گفت:. “برخی مشروع هستند و بعضی از آنها فاسد و شما نمی نیاز به یک ذهن خواننده را به کشف کردن که در آن.” 6:30 p. m. و هنگامی که از او پرسید: سناتورها اگر آنها واقعا می خواستم یک رئیس جمهور “است که می تواند سوء استفاده از دفتر خود” و “انجام این کار به خطر انداختن امنیت ملی و تضعیف یکپارچگی انتخابات و هیچ کنگره می تواند در مورد آن انجام” شیف رشد کرده بود hoarse.

محاکمه سوال-و-جواب مرحله که همچنان تا امروز به تزریق برخی از انرژی جدید—و یا حداقل برخی از حرکت جدید—به رسیدگی است. جوان در صفحات آبی مناسب هر کشتی کوچک نخودی رنگ کارت نوشته شده است سوالات به رئیس دادگستری در صندلی ریاست راهپیمایی رسما پایین مجلسی مرکز راهرو. رابرتز سپس می خواند سوال با صدای بلند.

اما این محاکمه مرحله نیمه نهایی را تولید کرده است و نه یک ذره بیشتر هر دو حزب توافق بر گرانش از رئیس جمهور انجام, به عنوان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات سوالات عمدتا از طرف خود در تلاش برای تقویت استدلال در حال حاضر بی وقفه تمرین.

فرمت این بازی های برگزار شده است به شیف نقاط قوت به عنوان دادستان سابق. در حالی که خود را همکار مدیران خواندن نوشته پاسخ از آماده سه حلقه کلاسور در پاسخ به عمدتا دوستانه سوال از دموکرات ها که احساس خوبی آماده شده اگر نه آشکار کاشته شیف به کار گرفته و حتی گاه به گاه خصمانه پرس و جو از جمهوری خواهان با extemporaneous اعتماد بنفس.

هنگامی که سناتور لیندزی گراهام و سناتور فرستاده شده تا حدودی شکنجه فرضی پرس و جو در مورد این که آیا آن شده اند که قابل قبول برای رئیس جمهور, باراک اوباما, به اصرار دولت روسیه برای انجام تحقیقات به میت رامنی پسر اگر او می دانست که جوانتر رامنی بودند پرداخت 1 میلیون دلار در سال توسط یک فاسد شرکت روسی—نه چندان محجبه اشاره به هانتر بایدن خدمات در هیئت مدیره انرژی اوکراین شرکت—شیف پایین خط ساده بود: رئیس جمهور درخواست دولت های خارجی “به هدف سیاسی خود را به حریف اشتباه است و فاسد دوره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تبرئه شده است نتیجه گیری پس از مدتها قبل از شروع به محاکمه و فرصتی است که دموکرات ها ممکن است جلب 51 رای مورد نیاز برای تماس بیشتر شاهد بود اما تبخیر دیروز بعد از ظهر با وجود سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گزارش گزینش که تهمت به او گفت او خودداری کمک امنیتی به اوکراین تا زمانی که این توافق به تحقیقات به رئیس جمهور دموکرات رقیب.

“احتمالا نه” بود شومر خود ارزیابی از احتمال شاهدان پس از یک پتانسیل ایران با هدف پس از دیگری یا مخالف این ایده و یا نشانه های آنها ممکن است. که واقعیت و محاسبه سیاسی در پشت آن خلاصه شده بود منظمی توسط Josh Holmes, یکی از دستیاران سابق به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که در توئیتر خود نوشت: “شاهدان بیشتر = Hindenburg. هیچ یک از این تغییرات نهایی تبرئه.”

بنابراین به عنوان ساعت علامت گذشته و سناتورها در هر دو طرف راهرو ایستاده بود و کشیده شیف به نظر می رسد به صحبت کردن نه تنها برای آنها بلکه برای آیندگان به عنوان او استدلال کرد که اطلاعات جدید در مورد تهمت اقدامات در اوکراین شد و در ادامه به سطح تقریبا روزانه و نگه دارید آمدن ماه ها و سال های پیش رو است. “آیا منتظر نیست برای کتاب” او گفت ، با اشاره به بولتون خاطرات.

در پاسخ به یک سوال از سناتور شلدون وایتهاوس رود آیلند در مورد اینکه آیا سناتورها باید در نظر کاخ سفید امتناع به تولید شاهد یک “سوء برداشت” در برابر رئیس جمهور بی گناهی تحت دیرینه قضایی عمل شیف قاطعانه. “شما باید به منظور جلب یک سوء استنباط? شما رفو راست شما باید!” اما او افزود: “وجود دارد بدون نیاز به استنباط اینجا. وجود دارد فقط نیاز به یک حکم.”

اما در طول کنگره در تمام طول روز در روز گذشته رشد همیشه روشن تر است که بحرانزده سناتور جمهوریخواه مانند کوری گاردنر از کلرادو خواهد نه چهره خشم رای دهندگان نوسان که فکر می کنم این کوتاه محاکمه ناعادلانه است از خطر ابتلا به آن را طولانی کنیم حتی برای یک یا دو هفته با تماس شاهدان و معاشرت رئیس جمهور خشم.

“من فکر می کنم همه ما می توانید ببینید چه خبر است در اینجا” شیف گفت: در مدت کوتاهی پس از 8. “و که اگر شما می خواهید به شنیدن از یک شاهد … ما در حال رفتن به این بی پایان; ما رئیس جمهور و وکلا در حال رفتن به این بی پایان. ما به شما قول می دهم که ما در حال رفتن به می خواهید آدام شیف به شهادت ما می خواهیم جو بایدن به شهادت هانتر بایدن … ما شما را برای آن پرداخت های بی پایان به تاخیر بیاندازد.” اما شیف اصرار داشت: “ما در اینجا نه به افراط در فانتزی و یا حواس پرتی. ما در اینجا به بحث در مورد مردم با مربوط و شواهد دال بر اثبات … بنابراین نمی توان با این ادعا … شما می توانید یک محاکمه عادلانه و بدون شاهد است.”

در واقع خانه مدیران باید صرف بیش از یک هفته اشاره کرد که هیچ سنا استیضاح دادگاه تا کنون به این نتیجه رسیدند بدون تماس با برخی از شاهدان. اما در این که در بسیاری از مسائل دیگر مربوط به سیاسی تعالی و ریاست دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن شیف و همکاران او در استناد به قدرت از تاریخ مثال به نظر می رسد آماده به جای آن به رنج می برند یکی از دردناک تر درس در محدودیت های آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>