با وجود تهمت خوش بینی و عدم ورزش می تواند گسترش به سقوط

اگر چه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی است که ورزش لیگ می تواند رزومه بازی “زودتر از بعد” ورزش رهبران برنامه ریزی شده است برای یک دیگر به تعویق افتادن بازی ها و وقایع گسترش به سقوط و احتمالا بعد.

پس از جلسه با کمیسیون چند رشته ورزشی لیگ شنبه تهمت مورد بحث از سرگیری ورزش در ماه اوت, ESPN گزارش داد هر چند بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران کاخ سفید “من می توانم به شما بگویم که یک تاریخ است, اما من فکر می کنم آن را برای رفتن به هر چه زودتر به جای بعد.”

“من می خواهم طرفداران در این عرصه گفت:” در کاخ سفید با اضافه کردن “را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم بدیهی است.”

هنوز طیف وسیعی از ورزش رهبران و مقامات بازیگران شک در حالت عادی بازگشت در هر زمان به زودی و حتی سقوط, حوادث, در صورت عدم اطمینان بیش از نگرانی هایی است که یک تجدید تجمع جمعی می تواند به تضعیف هر گونه سود ساخته شده در مبارزه با این بیماری همه گیر ،

NFL است که برنامه ریزی شده به انجام سالانه آن پیش نویس از مارس 23-25 ویدئو کنفرانس گفت: آن متمرکز شده است و نه تغییر فصل به طور منظم برنامه ریزی شده است که برای شروع سپتامبر. 10. اما برخی از صاحبان تیم وجود دارد که می گویند یک فرصت خوب در بازی های بین المللی در لندن و مکزیکو سیتی منتقل خواهد شد بازگشت به ایالات متحده و یک مالک مطرح شده احتمال این که این فصل می تواند کاهش می یابد و از 16 بازی به عنوان چند به عنوان 10.

یک NFL سخنگوی برایان مک کارتی گفت: لیگ تصمیم گیری خواهد شد “هدایت آخرین توصیه های پزشکی و مقامات بهداشت عمومی و همچنین به عنوان فعلی و آینده دولت و مقررات است.”

NFL افسر ارشد پزشکی دکتر آلن آستانه بیشتر بود قطعی.

“تا زمانی که ما هنوز در یک محل که در آن زمانی که یک فرد آزمایش مثبت برای این ویروس است که شما باید به قرنطینه هر کسی که در تماس با آنها را در هر شکل و فرم یا مد, پس از آن من فکر نمی کنم شما می توانید شروع به فکر کردن در مورد بازگشایی یک تیم ورزشی” آستانه گفت: NFL.com در هفته گذشته. “از آنجا که ما در حال رفتن به موارد مثبت برای یک زمان بسیار طولانی است.”

NBA و NHL که عمیق خود را به 2019-20 فصل قبل از آنها بودند به حالت تعلیق در ماه گذشته ممکن است قادر به پایان فصل خود را به دلیل شهرستانها آنها در بازی باید محدودیت های غیر ضروری سفر و به دلیل دشواری دستیابی به اندازه کافی کیت های آزمایش برای اطمینان از ایمنی از بازیکنان تیم کارکنان و کارگران در عرصه های.

مایک باس سخنگوی NBA که آغاز آن پس از فصل در 18 آوریل گفت: “هر گونه تصمیم گیری در تاریخ به راه اندازی مجدد فصل است به احتمال زیاد هفته دور خواهد شد و در مشاوره با کارشناسان بهداشت عمومی و در راستای دولتی دستورات و هدایت است.”

لیگ برتر فوتبال که در آغاز فصل به طور منظم و لیگ اصلی بیس بال که در آن بهار آموزش قطع به دنبال کوتاه برنامه. هر دو لیگ هم فکر بازی کردن بازی ها در خالی استادیوم هر چند مشخص نیست که چگونه خطرناک است که ممکن است به بازیکنان و کارکنان که در تولید این بازی ها. مقامات در هر دو لیگ گفت: آنها ترجیح می دهند به بازی با طرفداران در صندلی.

در هر صورت ورزش لیگ ها و مسابقات می گویند که آنها به شما اجازه مشاوره از کارشناسان پزشکی, نیست, رئیس جمهور, راهنمای تصمیم گیری های خود را در زمانی که از سر بازی.

“من امیدوارم” Mark Cuban, مالک دالاس ماوریکس روز دوشنبه گفت که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن “هر چه زودتر به جای بعد” پیش بینی شده است. “اما من نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید که قرار داده نمی شود و ایمنی کارکنان و مشتریان ، هیچ چیز مهم تر از سلامتی خود است.”

در واقع فرمانداران دو کشور بزرگترین متحده — کالیفرنیا و نیویورک که با هم میزبان بیش از 20 تیم در پنج تا از بزرگترین لیگ — گفت: آنها شک و تردید از رئيس جمهور در جدول زمانی.

“من پیش بینی است که اتفاق می افتد در این حالت” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom از کالیفرنیا گفت: شنبه پس از رئیس جمهور صحبت کرد. “یکی باید بسیار محتاط در اینجا یکی باید مراقب باشید به overpromise.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک گفت که او بیش از حد خواهد تکیه بر راهنمایی از کارشناسان پزشکی.

“من دوست دارم برای دیدن ورزش پشت کمک cabin fever,” او گفت:. “اما این است که در مورد امید و آرزو و آرمان و آنچه شما می خواهم برای دیدن. هیچ یک از ما مثل این است که در اینجا. به دنبال اطلاعات به دنبال علم اجازه دهید حرفه ای پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی به شما بگویم هنگامی که آن را امن برای بازگشایی و زمانی که شما دوباره باز.”

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine از اوهایو که خانواده اش صاحب یک جزئی-لیگ بیس بال تیم گفت: 850 ESPN کلیولند رادیو که “ما خوش شانس بود” به بیس بال حرفه ای بازی های انجام شده در ماه جولای. “چه پیچیده آن است که هر دولتی است که در فاز مختلف از این” او گفت:. “بازی یک ورزش ملی مانند بیس بال شما در حال رفتن به مجبور به خارج شدن از این, من حدس می زنم در مورد همه جا.”

اپیدیولوژی هشدار داده اند که حتی زمانی که تعداد موارد جدید شروع به سقوط سفر موانع و محدودیت هایی در گردهمایی در بسیاری از مکان ها می تواند باقی بماند تا زمانی که یک واکسن یا درمان است یافت می شود. خطر در غیر این صورت تجدید حیات با توجه به شيوع بدون علامت افرادی که ندانسته ممکن است حامل ویروس.

در میان عدم اطمینان در مورد زمانی که آن را امن خواهد بود برای از سرگیری بازی در لیگ ها و مسابقات در ادامه به آمده تا با احتمالات. NFL می تواند تاخیر شروع اردوگاه های آموزشی و از بین بردن تمام یا بعضی از آن قبل از فصل بازی ها و هفته های خداحافظی برای برگزاری سوپر جام به عنوان برنامه ریزی شده در فوریه. 7, 2021, یکی NFL مالک گفت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در ورزش Pac-12 کنفرانس هدایت خواهد شد توسط دو عامل: آنچه در بهداشت عمومی و مقامات دولتی می گویند و چه فعالیت های مجاز در دانشگاه در یک کنفرانس رسمی گفت. به عنوان مثال اگر دانش آموزان نیست نشستن در کلاسهای درس بازیکن را نمی خواهد نشستن در اتاق نشست.

Penn State مدیر ورزشی شنی باربور به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته که او فکر می کردم اگر بازیکنان با خیال راحت می تواند بازگشت 60 روز قبل از اولین بازی در اصل حدود ژوئیه 1 — پس از آن فصل ادامه می تواند به عنوان برنامه ریزی شده. یک گپ سخنگوی کاهش یافته است به پاسخ به تهمت ادعای که ورزشی بودند به احتمال زیاد به بازگشت در تابستان امسال است.

NBA به کاوش در آوردن همه تیم ها به لاس وگاس به بازی بدون طرفداران, شبیه به G لیگ ویترین آن مرحله وجود دارد و هر ماه دسامبر یا آن لیگ تابستانی مدل.

اما شک و تردید در مورد چگونگی لیگ می تواند نظارت امن و موثر قرنطینه برای بازیکنان و مربیان و ده ها و شاید صدها نفر از دیگر افراد مورد نیاز برای راه اندازی بازی. بازیکنان نیز باید حداقل یک ماه به بازی شکل پس از چنین ناگهانی و بلند اخراج. جاش هارت New Orleans Pelicans گفت که “فقط بیش از حد سخت” برای NBA برای از سرگیری عملیات “هر زمان در دو, سه, چهار, ماه.”

NHL که نزدیک بود به پایان آن فصل به طور منظم چک کردن با تیم های در مورد در دسترس بودن عرصه از طریق اوت و دیگر تدارکات برای دیدن اگر وجود دارد یک فرصت برای برنامه ریزی مجدد بازی.

برخی از سازمان ها در حال حاضر به تنظیم تقویم خود را. روز دوشنبه گلف در قضیه موکول کارشناسی ارشد, مسابقات, ایالات متحده باز و PGA قهرمانی و لغو یک چهارم مردان اصلی قهرمانی انگلیسی ها باز است. و WNBA در حال حاضر به تعویق افتاد شروع آن فصل به طور منظم بود که برای شروع ممکن است 15.

سه هفته پیش در حال حرکت عمده بهار ماراتن برای ماه های سپتامبر و اکتبر محتاطانه به نظر می رسید. در حال حاضر هفت. 14 تاریخ برای ماراتن بوستون (به طور معمول برگزار شد در مارس و نوامبر. 1 تاریخ برای ماراتن نیویورک نگاه کنجکاو هر چند نه رویداد اعلام کرده است هر گونه تغییر از آن تاریخ.

کریس Weiller سخنگوی نیویورک جاده دونده ها گفت: “این سقوط در سازمان برای تصمیم گیری های آینده از این جهت از دولت است.”

لیگ برتر فوتبال که تیم بازی دو بازی قبل از اینکه تعطیل در مارس 12, دارای انعطاف پذیری لازم برای حرکت MLS Cup final بازگشت به دسامبر. 19 دلیل آن را دوباره سازمان دهی برنامه های آن در فصل گذشته به اصلاح آن حذفی فرمت و حرکت آن قهرمانی با یک ماه.

NFL و MLS تمایلی به بازی در خالی استادیوم. اما MLB بود که به بهار آموزش قبل از آن تعطیل است حاضر به بازی بدون فن تا بازی حداقل تلویزیونی.

حتی بدون طرفداران, لیگ باید برای پیدا کردن به اندازه کافی coronavirus آزمون برای, بازیکنان, مربیان, مربیان کارکنان پشتیبانی تولید تلویزیون خدمه و دیگر پرسنل. لیگ خواهد نیاز به تصویب اتحادیه بازیکنان اگر آن را انتخاب برای بازی در خالی استادیوم.

لیگ هیچ برنامه ای برای لغو تکه های بزرگ این فصل است. بلکه آن را لغو تکه های کوچک آن را به عنوان همراه می رود. لیگ نیز با توجه به بازی در خنثی سایت به صورت فصل به طور منظم و پس از فصل بازی ها.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>