شماره گیری در دموکراسی یک ضرورت است

جان کاستر

وقتی که می آید به هدایت کشور خود را از طریق یک بیماری همه گیر بسیاری از رهبران جهان به رهبری, به عنوان مثال. نخست وزیر بوریس جانسون نشان داده شستن دست. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان پیشنهاد راه های جایگزین پستال دیگران است. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو رفت و داوطلبانه خود انزوا بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus.

اما به شدت از شیوع بیماری رشد کرده و به عنوان مطالبات عمومی تبدیل شده اند دقیق تر ظرفیت دموکراتیک رهبران و نهادهای رهبری با مثال آمده است تحت فشار است. فقط به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در حال توصیه به ماندن در خانه و مقامات در سراسر جهان به اجرای بزرگ گروه ها و نگه داشتن ماشین آلات از دولت رفتن. محدودیت در گردهمایی های اجتماعی در مکان های مانند فرانسه و ایتالیا هستند و فقط در حال اجرا در مجالس قانونگذاری.

این نمی تواند نگه دارید—حداقل برای مدت بسیار طولانی تر است. Coronavirus مجبور شده است تقریبا هر کس و همه چیز به وفق دهند و راه است که در آن دموکراسی ما تابع این قاعده مستثنی هستند. به عنوان شیوع تشدید این سوال نیست اگر این تغییر به اجتناب از دفاتر مشترک و مجموعه شروع خواهد شد موثر دولت چگونه عمل اما زمانی که. می تواند دموکراسی از خانه کار می کنند مانند بسیاری از ما ؟ و در چه نقطه ای خواهد شد و دولت هیچ چاره ای اما به امتحان کنید ؟

هنگامی که جانسون خطاب به قانونگذاران بریتانیا در مجلس عوام انگلیس روز چهارشنبه برای نخست وزیر سوالات زیادی ندارد از یک مخاطب. اتاق معروف سبز نیمکت به طور معمول پنهان صدها نفر از نمایندگان مجلس فشردن بر روی آنها مشاهده کامل به عنوان او در زمان پرسش از ده ها تن از همکاران مجاز به حضور هفتگی جمع آوری (کسانی که برنامه ریزی شده به یک سوال بپرسید خواسته شد برای مشاهده از راه دور).

این یکی از تغییر رویه دولت بریتانیا ساخته شده است که در هفته های اخیر برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و بیماری های آن, علل COVID-19. به تعویق انداختن آینده انتخابات محلی که قبلا برنامه ریزی شده برای ماه مه تا سال آینده دیگر است. در اکثر موارد هر چند انگلیسی, حکومت است بیشتر یا کمتر ادامه پیدا کند. مجلس باز می ماند و به رغم برخی تلاش ها برای کاهش تعداد چهره به چهره تعامل بسیاری از نمایندگان مجلس کارکنان و کارمندان دولت هنوز در حال رفتن به دفتر به عنوان طبیعی است. چندین روزنامه نگاران بسته بندی محکم با هم در ادامه به حضور جانسون روزانه, اخبار, کنفرانس ها در این بیماری همه گیر.

هر چند کمبود بیشتر اجتماعی-فاصله اقدامات فعال است دولت بریتانیا به تابع به صورت عادی آن را نیز قرار داده و آن را در معرض خطر بالاتر. تعدادی از قانونگذاران در معرض شیوع رو به افزایش است و تقریبا روزانه با بیش از دو دوجین در حال حاضر در دست خود انزوا از آن دو در حال تایید کرد که قرارداد این بیماری است. نیل فرگوسن, متخصص اپیدمیولوژی مشاوره خیابان داونینگ در آن coronavirus استراتژی این هفته اعلام کرد که او هم تا به حال شروع به توسعه علائم. “وجود دارد بسیاری از COVID-19 وست” او در یک صدای جیر جیر.

بریتانیا نیست و تنها دولت است که آهسته بوده است به انطباق با این واقعیت جدید. در ایالات متحده میلیون ها نفر از کارگران فدرال ادامه دارد به گزارش دفتر حتی به عنوان عمومی-مقامات بهداشتی توصیه کرده اند که بقیه کشور مخالف است. (اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید صادر راهنمایی در دوشنبه درخواست سازمان های دولتی برای ارائه “حداکثر telework انعطاف” این لزوما اعمال می شود به تمام کارگران فدرال.) هند قانونگذاران که معاف از اجتماعی-فاصله محدودیت همچنان به جمع آوری در مجلس. در ایتالیا که تحمیل یک مستند در سراسر کشور برای مقابله با شیوع قانونگذاران هنوز هم در ملاقات با فرد البته تنها یک روز در هفته است. کسانی که در حضور باید حداقل سه فوت دور از یکدیگر است.

این تغییرات واقعا تنها خراش سطح از انواع فاصله پسند اقدامات دولت و قانونگذاران می تواند اتخاذ بیشتر به منظور تسهیل اجتماعی فاصله. را, رای گیری, به عنوان مثال. در بریتانیا که در آن قانونگذاران باید از لحاظ جسمی از طریق پیاده روی شلوغ لابی برای رای دادن در قانون مجلس می تواند به جای اتخاذ رای و یا رای گیری الکترونیکی. “ما در حال حاضر یک روش است که به نام ‘معوق بخش’ که در آن [اعضای مجلس] رای در مقاله” هانا سفید معاون مدیر لندن موسسه برای دولت اتاق فکر به من گفت. ساده ترین راه حل خواهد بود به سادگی به “گسترش است که به همه رای.”

وقتی که می آید به محدود کردن در جلسات حضوری گزینه دیگری برای دولت و قانونگذاران این است که به سادگی حرکت آنها را آنلاین. اتحادیه اروپا اعلام کرد طرح خود را به جای بلوک مرسوم اجلاس در بروکسل با videoconferences (هر چند هنوز معلوم نیست که آیا این جلسات در نظر گرفته خواهد شد جلسات رسمی که در آن تصمیم گیری می شود ساخته شده است). رهبران گروه هفت کشور به تصویب رسید ویدئو کنفرانس این هفته به بحث در مورد پاسخ خود به این بیماری همه گیر.

شاید مهم ترین تغییرات را در کانادا که در آن نمایندگان مجلس رای دادند و در هفته گذشته به حالت تعلیق در مجلس حداقل تا ماه آینده. در ضمن ترودو به طور موثر بوده است حاکم از برگزاری جلسات کابینه از طریق تلفنی و میزبانی جلسات مطبوعاتی در باغ خود را.

این قابل درک است که چرا دولت ممکن است تمایلی به اساسا تغییر راه خود را از دموکراسی های تابع. در این لحظه از عدم اطمینان مردم انتظار دارند دولت به حفظ درجه ای از تداوم. چنین استدلال که بریتانیا وزیر بهداشت, مت, Hancock, داد و برای توجیه مجلس باقی مانده باز به رغم شیوع. “توانایی دولت را به حساب و قانونگذاری به عنوان حیاتی در زمان اضطراری در زمان عادی” او به تازگی گفت: مجلس عوام. اگر وستمینستر نیست تعطیل در طول دو جنگ جهانی یک استدلال می رود, چرا باید آن را shut down در حال حاضر ؟

اما در مقابل می شود ساخته شده: موارد قانونگذاران پیمانکاری coronavirus چه هستند. اجتماعی-فاصله اقدامات انتظار برای آخر هفته و یا ماه (یا بر اساس برخی برآوردها بیش از یک سال) وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون شروع به تطبیق با راه دموکراسی ما تابع به این واقعیت جدید. بدون تمایل به شکل دادن به آنها به این طبیعی وجود دارد ممکن است یک دولت چپ به تابع در همه.

“اگر آنها نمی [وفق], آن فقط یک ماده از ریاضی” سفید گفت. باید آن را همچنان به گسترش “وجود دارد فقط کافی نخواهند بود مردم را به سمت چپ برای انجام کسب و کار از مجلس معتبر.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>