مترجم آموزش

پرینتر سوار ما نامزدها (و invigilators) دیوانه یک بار دیگر در این سال در CIOL DipTrans آزمون سال 2020 است.

2020 CIOL دیپلم در ترجمه معاینه محل در اسپانیا به زبان انگلیسی مختلط در سه شنبه, 21 ژانویه. در مجموع هفت داوطلبانی که آماده کرده بود با ما در DipTrans دوره مقدماتی و شنبه امتحان است. با تشکر از آنها ما قادر به ارائه این گزارش است.

ما تا به حال نامزد در اسپانیا, انگلستان و هلند در این سال تمام بررسی در اسپانیا به زبان انگلیسی ترکیبی. برخی از کاندیداهای ما نشسته همه سه مقاله در حالی که دیگران بودند resitting یا تلاش کردن فقط یک کاغذ است. اگر شما مطمئن نیستید که آیا شما آماده به تصویب انجام فقط یک کاغذ است یک راه به DipTrans تجربه بدون صرف به همان اندازه است. البته ما دارای انعطاف پذیر مدت و پس از آن ممکن بود برای آنها را به گرفتن قبل و پس از رویکرد به آماده شدن برای امتحان.

با توجه به آماده سازی ما باید کلاه ما را به مطالعه این سال رفقا. ما معرفی مترجمان علاقه مند به هر یک از دیگر کار می کرد و آنها با هم به تمرین اضافی. ایده این است که پاسخگویی به ما کمک می کند رسیدن به اهداف. آنها ترجمه شده و بیش از یک دوجین اضافی مقالات ساختگی که قطعا باید به آنها کمک کرد رفتن به امتحان است. این یک سرویس ما همچنان به ارائه به جلو رفتن. احسنت به جسی Alicia و لوقا برای رفتن مایل اضافی خود را با آماده سازی است.

دریافت lowdown در سال 2020 DipTrans امتحان اسپانیایی به انگلیسی مترجمان. کلیک کنید برای پرینت

با کامپیوتر و یا با دست ؟

بسیاری از کاندیداهای ما شنبه امتحان بر روی یک کامپیوتر فقط با یک فرد مصرف دست نوشته گزینه است. نوشتن با دست است که قطعا بیشتر به چالش کشیدن از نظر زمان. دلیل ساده است: آن را سخت تر برای ویرایش متن است که شما نوشته اید را بر روی یک تکه کاغذ. نبود همه شراب و گل سرخ برای داوطلبان کار با رایانه است.

در وستمینستر دانشگاه نامزدها بودند گرفتار مشکلات کامپیوتر و هفت ساعت جلسه امتحان شروع 45 دقیقه دیر, کاهش ناهار و قهوه می شکند. برخی از نامزدها نیز شکایت کرده است که کوچکتر امتحان اتاق آنقدر سرد است که آنها تا به حال به پوشیدن کت.

مراکز هلند و اسپانیا تا به حال پرینتر مشکلات که ناشی از استرس و برش را به آزمون زمان. مشکلات فنی در حال خطر با کامپیوتر گزینه است. اما آن را نمی خواهد به نظر می رسد غیر منطقی به انتظار مراکز به رایانه و چاپگر و در حال اجرا روز قبل از امتحان است. یک نکته مثبت این invigilators عمل بلافاصله و حرفه ای در تلاش برای حل و فصل مسائل در تمام مراکز.

به چاپ یا عدم چاپ کنید ؟

با توجه به چاپگر و مشکلات عمومی unsureness نامزد در بیش از یک مرکز به پایان رسید تا نیاز به مطبوعات چاپ 10 دقیقه قبل از پایان برخی از گفته بودن به انجام این کار توسط invigilators. این است که یک مدت زمان طولانی برای یک عمل است که ثانیه طول می کشد و آن را به معنای آنها نمی تواند استفاده کامل از آزمون زمان.

این مشکل می آید تا در سال بعد از سال و آن هم از CIOL در بر داشت یک راه حل است. حداقل برخی از قوانین روشن در این زمینه به جای ترک آن را به مراکز کمک خواهد کرد که نامزدها آماده شود. در یک امتحان شبیه به این در هر دقیقه می شمارد. تا زمانی که این وضعیت اصلاح خواهیم مشاوره کاندیداهای ما اجازه می دهد تا 10 دقیقه از وقت چاپ در آزمون استراتژی است.

هرگز پایان دادن به spellcheck حماسه

این کلمه در مقابل WordPad در مقابل Notepad و “می-ما-با استفاده از-spellcheck?” حماسه نیز همچنان ادامه دارد. برخی از نامزدها مجاز به استفاده از کلمه و spellcheck در حالی که دیگران نبودند. هنگامی که CIOL موضوع قطعی دستورالعمل در این بازی ساده و مهم است ؟ نامزدها باید بدانید که به دلیل تاثیر آن بر آماده سازی خود را برای امتحان. نیز وجود دارد موضوع عدالت در سراسر هیئت مدیره. فعلی ما توصیه این است که برای آماده سازی مبتنی بر این فرض است که شما نمی خواهد که دسترسی به spellcheck و آن در نظر گرفتن یک جایزه اگر شما مجاز به استفاده از آن را در روز امتحان.

می خواهم به شایعات بی اساس از سال 2020 DipTrans آزمون ؟ این به عنوان خوانده شده. کلیک کنید برای پرینت

راز محل در مادرید به نشستن DipTrans بر روی یک کامپیوتر

بسیاری از مترجمان در اسپانیا تحت غلط است که تنها گزینه برای نشستن روی DipTrans در کشور است که برای نوشتن این مقاله بررسی انجام شده توسط دست. در واقع شما می توانید نشستن DipTrans بر روی یک کامپیوتر در British Council Madrid. خود را به مرکز نمی باشد آگهی در CIOL سایت و شما نیاز به تماس با آنها را به طور مستقیم به کتاب است. که البته اگر شما هنوز هم می خواهید به استفاده از یک کامپیوتر پس از خواندن همه از بالا.

به طور جدی هر چند با وجود این خطرات ما شما را به ادامه توصیه کامپیوتر به عنوان بهترین گزینه برای امتحان. آن را فقط باعث می شود ویرایش بسیار ساده تر است. بیایید آن روبرو می نویسد که خود را حرفه ای ترجمه را با دست در این روز ؟

محتوای اسپانیایی به فارسی-مقالات در سال 2020 CIOL DipTrans exam

و در حال حاضر این بخش شما تمام شده است در انتظار محتوای 2020 CIOL DipTrans اسپانیایی به فارسی exam papers.

DipTrans 2020, مقاله 1 در کل. یک مقاله از El Español توسط Peio H. Riaño تحت عنوان “Morir o سونار, ال Dilema de los استرادیواریوس Palacio de”. آن را در مورد استرادیواریوس و ابزار خود را حفظ. بیشتر ما موسیقی نامزدهای خوشحال شدند اما متخصص اصطلاحات به معنای بیشتر فرهنگ لغت زمان بیش از حد معمول برای برخی از.

DipTrans 2020, pهر 2 فن آوری. ما خاصی در این, اما ما فکر می کنم آن را یک متن از El País در یک نوع جدید از هوشمند تماس با لنز. احتمالا استخراج شده از این مقاله است. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما می توانید تایید یا رد این.

DipTrans 2020, pهر 2 کسب و کار. عصاره از Calidad Pascual Informe de Valor Compartido 2017.

DipTrans 2020, pهر 2 ادبیات. عصاره با عنوان “El Gran Rescate” از La Sangre de los Libros توسط سانتیاگو Posteguillo. ادبی مجموعه ای از داستان های کوتاه. دو مسافران پس از رسیدن به صومعه کشف پوست نبشته نوشته شده توسط سیسرو.

DipTrans 2020, pهر 3 علم. یکی دیگر از El País مقاله این یکی تحت عنوان “ال Científico Poeta Que Busca la Cura para la Enfermedad de su Familia” توسط جسیکا Mouzo Quintáns.

DipTrans 2020, pهر 3 اجتماعی, علم. یک مقاله توسط جوزپ کاسرلا Palomo در مورد سلامت روان تحت عنوان “Las Relaciones Sociales en Salud Mental”. این متن به صفحه: 2 سند با کمی تغییرات جزئی.

DipTrans 2020, کاغذ 3 قانون. یکی دیگر از El País. این یکی در مورد کمیسیون ونیز و گرفته شده از مقاله ای تحت عنوان “Blasfemia y Libertad de بیان”.

عظیم با تشکر از شما برای Robert Whippy Alicia هکتور, جسیکا, فوربس, Matthew دایک و دیگران برای خود دقیق سهم, ساخته شده است که این مقاله ممکن است.

اگر شما به دنبال یک DipTrans دوره مقدماتی و شما یک اسپانیایی به فارسی, مترجم, سپس شما را در جای مناسب. شما حتی می توانید یک سطح رایگان آزمون اگر شما می خواهم. ما همچنین تهیه DipTrans resitters و اسپانیایی-انگلیسی مترجمان با نیازهای خاص. با ما تماس بگیرید.

کپی رایت ©2020 مترجم, استودیو, تمامی حقوق محفوظ است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی