آموزش از راه دور کار نمی کند

لام YIK فی / نیویورک تایمز / Redux

به عنوان یک homeschool مادر من صرف هفته های اخیر به پپ مذاکرات به دوست دختر. این دوستان به من بگویید که آنها در حال گذراندن روز خود را عیب یابی درس داده شده بیش از یونی. هنگامی که آنها ایستاده بر بچه های خود را’ شانه نشان دادن آنها که مشکل ریاضی به انجام آنها در حال چاپ خود را در برگه یا اسکن آنها را به ارسال به معلم. آن را خسته کننده برای پدر و مادر با یکی از بچه اما با سه یا چهار آن را عملا غیر ممکن است. بسیاری از این پدر و مادر به من گفت که آنها به پایان رسید روز در اشک—یا صرف تمام روز در اشک.

سرخوردگی از این بچه اکو کسانی که از اسرائیل و از کسانی که به تازگی ویروسی در یک جیغ التماس تصویری به معلمان ثبت شده در ماشین خود را. او گفت: دوربین “گوش دادن. این کار نه … این فاصله-یادگیری چیزی. این غیر ممکن است!” او “falling to pieces,” او گفت:. “اگر ما نمی میرند, تاج ما می میرند آموزش از راه دور … لطفا. آن را به نوبه خود. پا کردن گاز است. ترک آنها بود.”

این جریمه پیام برای معلمان و مدیران که در حال کار در سراسر ساعت برای ایجاد ad hoc درسی بدون هیچ اطلاع قبلی. اما آن را لازم نیست برای پدر و مادر به خواهش معلمان به سهولت بر روی گاز. پدر و مادر می تواند و باید به سادگی انتخاب کردن.

بسیاری از مدارس اقدام به تغییر تحصیل برای خانه, اما شما نمی توانید به سادگی در خانه. به همین دلیل بسیاری از homeschoolers تماس بگیرید آنچه انجام می دهند “صفحه اصلی آموزش و پرورش” نه مدرسه در منزل. صفحه اصلی آموزش و پرورش شامل درک است که کودکان می توانند یاد بگیرند در حالی که انجام کارهای روزمره; پخت می تواند آموزش ریاضی, علم و اقتصاد است. نشستن بر روی نیمکت خواندن وب سایت شارلوت به بچه ها در کلاس پنج و سه و مهد کودک شمارش به عنوان “مدرسه.” بنابراین در نظر گرفتن یک پیاده روی طبیعت و ایجاد یک مجله.

به عنوان یک homeschool مادر من خود برنامه درسی و برنامه خود را. ما باید انعطاف پذیری برای برنامه ریزی برنامه های ما در اطراف نوزاد و کودک نو پا چرت من برنامه کار و فعالیت های فرزندان من یک بار انجام داد. بچه های من در آموزش و پرورش مسئولیت من است و آن طراحی شده است برای ما مناسب خانواده به نیازهای فردی.

این وضعیت را که تقریبا هر پدر و مادر در امریکا در حال حاضر به طور ناگهانی و ناخواسته است محوری نمی تواند متفاوت تر. One-size-fits-all آموزش و پرورش به سختی کار می کند در یک کلاس درس, اما آن را به طور کامل غیر قابل مدیریت با کودکان و نوجوانان گسترش در سراسر مختلف خود را به خانواده ها مشغول به کار به طور مستقل.

اکثر بچه ها در حال رفتن به مدرسه در این تقویم سال; مدارس در حال حاضر به اذعان به همان اندازه به عنوان بسیاری از دانشگاه ها است. پدر و مادر در این نه فقط برای چند هفته اما برای چند ماه.

و این است که چگونه خانواده ها می خواهند به صرف بعد از ماه ؟ نشسته در داخل خیره در روی صفحه نمایش کامپیوتر به مدت شش ساعت در روز ؟ اکثر بزرگسالان باید یک زمان سخت در جلسات آنلاین برای مدت طولانی است که برای یک روز آن را به طور کامل غیر منطقی به انتظار آن را از یک کودک برای ماه ها در پایان. و آن را منجر به مسائل مربوط به رفتار بیش از حد. در روز های اخیر یک Facebook موضوع در مورد زمان روی صفحه نمایش–تولید طغیان یک مادر نوشت: “این یکی از عوامل اصلی درگیری در خانواده ما چون ما اعتقاد به این مقدار از زمان روی صفحه نمایش و بچه ها رشد بدون آن. در عین حال انتظار می رود به منظور آموزش آنلاین رخ می دهد.”

مدارس هنوز هم می تواند بازی یک نقش سازنده حتی اگر آنها نمی, برگزاری کلاس های آنلاین برای بچه ها در خانه های خود را. به جای صرف وقت در درس آنلاین و در ساعت videochats مدارس نیاز به ارائه یک دوره سقوط در آموزش و پرورش برای والدین ارائه سست فرد طرح درس و پیشنهادات و عمل به عنوان یک خط راهنما. زمانی که من را انتخاب کرد صفحه اصلی آموزش و پرورش برای فرزندان من من تا به حال سود سال از خواندن در مورد آموزشی تئوری و فلسفه و بهترین شیوه در راستای آموزش فرزندان من زمانی که آنها به سن مدرسه. پدر و مادر در سراسر کشور پرتاب شده است به پایان عمیق استخر و آنها می تواند با استفاده از مقدار بیشتر پشتیبانی می کند.

والدین و معلمان و مدیران نیاز به درک طبیعت منحصر به فرد از آموزش و پرورش در خانه. هر خانواده به نظر می رسد مختلف و نیازهای مختلف است. برخی از کودکان به هیچ خواهر و برادر; برخی از بسیاری دارند. برخی از کودکان به پدر و مادر که نمی صحبت می کنند زبان انگلیسی را به عنوان زبان اول, اما چه کسی می تواند با ارائه آموزش های بیشتر به راحتی در زبان مادری خود. برخی از خانواده ها باید دو کار پدر و مادر تلاش برای سازگاری در مدرسه با بچه های خود را. برخی از خانواده ها به خارج از محل کار پدر و مادر به دلیل بحران مالی که ناشی از این بیماری همه گیر. چه خواهد بود بهترین استفاده از یک بچه را هم در چند هفته آینده و ماه ؟ اگر خارج از کار رستوران آشپز خانه در حال حاضر با بچه های خود را خواهند دید بیشتری به دست آورید اگر او کمک می کند تا آنها را فراموش و پرورش مشکلات در ریاضی و یا اگر او آنها را می آموزد که چگونه به طبخ ؟

چند ماه آینده را اساسا تغییر چگونه پدر و مادر فکر می کنم در مورد آموزش و پرورش فرزندان خود را. برای هم بودن آنها مسئول آن هستند. به همین دلیل از آن زمان به پدر و مادر را به اتهام از خود بچه های تحصیل. پدر و مادر نه معلمان و یا مدیران هستند که در ترانشه—و بنابراین پدر و مادر و نه معلمان و یا مدیران نیاز به مجموعه ای از برنامه ها و اولویت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>