دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک رئیس جمهور پس Unhinged که حتی لایحه Barr می گوید: او از کنترل خارج

 U.S. President Donald Trump.
سطح هشدار در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار او پس از استیضاح تبرئه شده است قابل پیش بینی بالا—پنج زنگ خطر آتش قرمز-آژیر-برای-ما-دموکراسی ، عکس توسط Brendan Smialowsk / خبرگزاری فرانسه / گتی

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حرکت است ، او نه بیش از آن. در هشت روز پس خود را تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده همه بیش از حد به وضوح آنچه او از تجربه به عنوان سومین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا به استیضاح و محاکمه شد. روز چهارشنبه به مناسبت هفته سالگرد سنا مقرر حکم تقریبا به لحظه خبرنگاران خواسته تهمت چه درس او آموخته بود از استیضاح. پاسخ او این بود “که دموکرات ها کج هستند . . . که آنها باطل است که آنها نباید به ارمغان آورده اند استیضاح.” روز پنج شنبه رئیس جمهور حمله مایک بلومبرگ جان کلی یک داور که رای به محکوم راجر سنگ رابرت مولر و خود را “عدالت” بخش. (تهمت را به نقل از من نیست.) و این در حالی است که قبل از ظهر. از طریق آن همه او انجام شده است یک پاکسازی از کسانی که در راه بزرگ و کوچک در استیضاح و تهدید به ریشه کن کردن اضافی مخالفان خود را در میان. “ما می خواهیم بد مردم از دولت ما!” رئيس جمهور توییتی در روز پنج شنبه صبح.

سطح هشدار در مورد تهمت را پس از تبرئه داد و بیداد شده است قابل پیش بینی بالا—پنج زنگ خطر آتش قرمز-آژیر-برای-ما-دموکراسی ، مغلوب ساختن پیشی جستن رفته اند ممکن است بیش از حد حتی برای یکی از بی باک ترین وفاداران. قابل توجه مصاحبه با ABC اخبار منتشر شده در روز پنج شنبه بعد از ظهر دادستان کل ویلیام بر شکست با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از رئیس جمهور تقاضای عمومی است که وزارت دادگستری آن را تغییر دهید توصیه می شود حکم زندان برای سنگ تهمت و مشاور بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره و سایر جرائم که در آن Mueller بررسی است. بر رد overruling خود دادستان در پاسخ به رئیس جمهور و توافق کردند که سنگ را حکم باید کاهش یابد اما پس از آن او اجازه دهید شل در مغلوب ساختن پیشی جستن به هر حال. مغلوب ساختن پیشی جستن توییت بار گفت: “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.” بیشتر چه, او اضافه کرد: در یک ضربه تند وشدید زدن در رئیس جمهور: “من قصد ندارم به زورگویی و یا تحت تاثیر قرار توسط هر کسی.” دموکرات طبعا بودند بیشتر تمایل به می گویند “من به شما گفته” نسبت به Barr نفع شک. او بعد از همه بوده است مایل همدست در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای اساسا نامحدود قدرت اجرایی و او فقط به نظر می رسد به صحبت کردن در حال حاضر به دلیل خود اعتبار مورد سئوال است. هنوز هم برای بسیاری از نادر ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن از دادستان کل خود را تنها تاکید گریم خرید اینترنتی از سنا تبرئه: رئیس جمهور پس unhinged که حتی لایحه Barr می گوید که او از کنترل خارج شده است.

در کاپیتول هیل دموکرات ها در حال حاضر خشمگین با همکاران جمهوری خواه خود را در مورد تبرئه و به درجه ای است که من نمی توانم به یاد داشتن شاهد در دهه رعایت کنگره سیاست است. آنها را متهم به G. O. P. سناتور داشتن فعال و تسهیل مغلوب ساختن پیشی جستن “شخصی قصاص تور” به عنوان Sherrod قهوه ای, از, اوهایو, آن نامیده می شوند. “او انداخته” براون گفت. “درس است که او می تواند انجام آنچه او می خواهد سوء استفاده و او را هرگز توان پاسخگو باشند.” زمانی که رئیس جمهور در روز پنج شنبه علنا خواستار آن شدند که فرماندار ایالت نیویورک رها کردن پرونده های حقوقی و دیگر “آزار و اذیت” در برابر او—حتی به عنوان برگ برنده دولت را ممنوع کرده است نیویورکی از پیوستن به دولت فدرال “اعتماد مسافرتی” برنامه—آن را تقریبا غیر طبیعی به موازات یکی از پست-تبرئه حالات که خانه استیضاح مدیران هشدار داده بود در مورد. اگر تهمت بود مجاز توسط سنا برای خودداری از نزدیک به چهار صد میلیون دلار در congressionally اختصاص کمک های نظامی به اوکراین را محاکمه مختصر هشدار داد چه بود او را متوقف کند در آینده از خواستار آن است که فرد متحده “انجام شخصی و سیاسی به نفع” و یا دیگری به صورت فدرال خشم? دموکرات ها شکست خوردند اما مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از محاکمه vindictiveness اتحاد چپ آنها احساس توجیه. “مثل ما هشدار میدهد:” سناتور کریس مورفی, کانکتیکات, توییتی, “تبرئه شده است تبدیل به یک چراغ سبز برای او را به یک توپ مخرب برای دموکراسی است.”

بنابراین ما به یاد داشته باشید مغلوب ساختن پیشی جستن فوریه 5th, تبرئه به تاریخ زمانی که همه چیز تغییر کرده است ؟ آیا مغان در پایان استیضاح تنها برای شروع چیزی حتی بیشتر خطرناک و تفرقه برای کشور ؟

من پیدا کردم خودم فکر زیادی در این هفته در مورد تجربه من از پوشش اتحاد جماهیر شوروی سابق و مشتاق authoritarians در عمل است. قبل از ولادیمیر پوتین حاضر به رها کردن قدرت با وجود قانون اساسی روسیه را به دو دوره محدود دو مقام ارشد دولت بوش از مقامات به من گفت که او نمی خواهد انجام این کار به سادگی از آنجا که پوتین تا به حال شخصا به آنها اطمینان داد که او نمی خواهد. این مقامات بر این باور است که پوتین هرگز دستگیری ثروتمندترین مرد روسیه که میخائیل Khodorkovsky تا زمانی که او انجام داد. آنها همچنین بر این باور است که پوتین هرگز renationalize Khodorkovsky را شرکت نفت. اما او بیش از حد.

در آذربایجان در سال 2003 من به تماشای هزاران نفر از معترضان در خیابان ها در شب از تقلب در انتخابات, که در آن الهام علی اف به طور گسترده ای تمسخر, playboy, پسر, از این کشور به شدت بیمار دیکتاتور دریافت محتمل هفتاد و هفت درصد از آرا. ناظران غربی را محکوم کرد انتخابات به عنوان نه منصفانه اما بینش واقعی برای من آمد روز بعد در حالی که من در پرواز بازگشت به مسکو است. در هواپیما با روسیه در انتخابات-مشاهده تیم های که تا به حال دیده می شود هیچ چیز به جسم من تعجب که چرا علی اف و حزب حاکم بود و به نظر می رسید به مانند overkill چنین بدیهی است که جعلی نتیجه به جای سرقت انتخابات با یک معتبر تر از پنجاه و پنج درصد است. یکی از روس ها من خندید و گفت در اثر آن درد نمیخورد شد نقطه. این که چگونه قدرت کار می کند در اطراف در اینجا. قدرت نهفته در وادار کردن مردم به قبول و غیر قابل قبول است. علی اف اتفاقا همچنان در اتهام به این روز است.

نه پوتین طاس تصمیم به بازنویسی قوانین به طوری که او می تواند در دفتر بماند و نه علی اف را به تقلب در انتخابات بودند در حداقل کمی تعجب آور به افراد خود را. اما آنها در لحظات مهم با این وجود. وزش نسیم ملایم وزش باد از طریق پیش از تاسیس قوانین و هنجارهای مهم است. داشتن رنج می برد بدون عواقب چنین اعمال رهبران حرکت به بزرگتر و بیشتر بی پروا اهداف. اشتها افزایش می یابد در حالی که غذا خوردن به روسیه می رود.

هنوز هم این نیست روسیه و برای مغلوب ساختن پیشی جستن-مراقب وجود دارد قابل توجه آشنایی به هفته از ضرب وشتم که به دنبال رئیس جمهور را تبرئه. اگر چه آن است که اغلب دشوار است برای نگاه به عقب زمانی که بسیار اتفاق می افتد هر روز تهمت است دیوانه و عصبانی قبل از رجزخوانی و کینه جو انفجار هنجارها و دروغ با رها. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است توهین به دشمنان خود و wreaking انتقام و این ادعا را “حق مطلق” به انجام کارهایی است که او را به حق مطلق انجام دهید—برای سال. واشنگتن پست شمارش بیش از شانزده هزار دروغ misstatements و دروغ از رئیس جمهور—قبل از یک سناتور رای به تبرئه او. ماه قبل از او ربوده ایالات متحده در سیاست خارجی خود نسبت به اوکراین در خدمات شخصی خود منافع سیاسی او دستور داد تا ارتش ایالات متحده به مرز جنوبی برای مبارزه با یک وجود ندارد “تهاجم” تنها چند روز پیش از سال 2018 انتخابات میان دوره ای. است این بار واقعا متفاوت است ؟

پاسخ من این است: بله. او پس از استیضاح خشم تهمت می خواستم انتقام و او می خواست ما را به آن را می دانم. وجود دارد هیچ کس در داخل دولت او به او را متوقف کند. یک ماه پیش کنگره تا به حال حداقل نظری قدرت به انجام کاری در مورد overreaching. امروز به لطف سنا را بسیار روشن رای نیست. بنابراین اگر چه رئیس جمهور خود را بدون تغییر بافت اطراف او را بسیار تغییر داده است. در تاریخ مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری وجود خواهد داشت قبل از استیضاح و پس از. آن را خیلی دیر شده برای درس آموخته و آن را قطعا خیلی دیر شده برای لایحه Barr به شکایت از رئیس جمهور توييتها. محدودیت ها از بین رفته اند. این اهرم از دست داده است. یکی ABC News مصاحبه با یک دولت رسمی است که قصد ندارم به آن را بازگرداند. مغلوب ساختن پیشی جستن unhinged و به هر طریقی در واقع ممکن است به نوبه خود همه چیز را ما می ترسید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>