دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد بازی های المپیک توکیو بود قرار اگر آنها را به بازی کردن در خالی استادیوم

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد توکیو المپیک باید به تعویق افتاد میان گسترش مرگبار coronavirus به عنوان ” وقایع دهندگان را تکذیب کردند آنها با توجه به تغییر زمان شروع برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24.

“من می خواهم بگویم شاید آنها به تعویق انداختن آن برای یک سال” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: زمانی که خواسته نظر خود را در ترتیبات برای این رویداد. “من دوست دارم که بهتر از داشتن خالی استادیوم همه جا,” او اضافه شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او قصد ندارد در توصیه به نخست وزیر ژاپن اعلام کرد.

وجود نگرانی رو به رشد است که این بیماری همه گیر فراگیر جهان ممکن است نیروی اول لغو یک بازی های المپیک پس از جنگ جهانی دوم است. عمده ورزشی از جمله NBA بسکتبال و فوتبال اروپا و حتی ژاپن سومو یا به نام و یا مسابقات محروم تماشاگران از تماشای بازی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کمیته بین المللی المپیک و کشور میزبان ژاپن در حال برگزاری این خط که توکیو بازی آغاز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده. ژاپن سازماندهی کمیته با صدور بیانیه ای در اواخر روز پنجشنبه در پاسخ به تهمت نظرات گفته بود که در ادامه با آماده سازی به عنوان برنامه ریزی شده.

Seiko هاشیموتو از ژاپن المپیک وزیر به خبرنگاران گفت: روز جمعه در توکیو او آگاه بود از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات اما این طرح باقی مانده به برگزاری این بازی ها از ماه جولای. “دولت خواهد شد تا تلاش های خود را در همکاری نزدیک با کمیته بین المللی المپیک و کمیته سازماندهی برای فعال سازی به پیش بروید به مرحله بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده.”

اما خطرات ناشی از آوردن صدها نفر از هزاران نفر از ورزشکاران و مقامات و تماشاگران با هم در یک شهر برای جهان بزرگترین چند رویداد ورزشی در حال رشد تا کنون بیشتر آشکار پس از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر. اگر این بازی را نمی توان برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده برخی تصور کرده اند آن را ممکن است بهترین به حرکت آنها را به یک تاریخ بعد و یا بازی آنها را پشت درهای بسته.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که مجموعه ای به بحث با مغلوب ساختن پیشی جستن توسط تلفن در صبح روز جمعه Kyodo News ژاپن گزارش شده است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>