دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترین Unmanly جمهور

بایگانی عکس / Alamy / اطلس

بنابراین بسیاری از رمز و راز احاطه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: محتویات اظهارنامه مالیاتی خود را آشکار معجزه از فارغ التحصیلی از کالج. برخی از آنها صرفا کنجکاوی; دیگران از اهمیت ملی از قبیل اینکه آیا او درک هسته ای-سلاح های توجیهی با توجه به هر رئیس جمهور. من ترجیح می دهم نه به ساکن در این سوال.

اما پس از اولین روز خود به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری من گیج شده است توسط یک رمز و راز خاص: چرا طبقه کارگر سفید مردان—قابل اطمینان ترین جزء دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایه—پشتیبانی از کسی که خود استانداردهای حداقل مردانه مرد تا به حال به نگه داشتن مدرن ریاست? سوال این است که آیا تهمت نتواند به دیدار با برخی از کهنه یا آرمانی نسخه از مردانگی. رئيس جمهور در عدم توانایی اندازه گیری تا به مارکوس اورلیوس یا عمر برادلی این مسئله نیست. بلکه سوال این است که چرا بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن طبقه کارگر سفید نر رای دهندگان حاضر به نگه دارید تهمت به خود را با استانداردهای مردانگی—چرا از آنها حمایت یک مرد که رفتار بیشتر شبیه به یک پسر بچه کوچک است.

من یک پسر از طبقه کارگر و من می دانم که این استانداردهای فرهنگی. مردان من با خود فکر می کنم که بسیار دشوار است و بسیاری از آنها هستند. آنها محصولات از نخبگان دانشگاهها و جهان وطنی زندگی می کنند. این مردان هستند که پدران و پدربزرگ آمد از یک فرهنگ است که به نظر می رسد را بر دروغ گفتن و فریب دادن و لاف زدن به خصوص در مورد رابطه جنسی و یا شجاعت. (پدر من بهترین دوست من از ستاره نقره ای برای پاک کردن یک مسلسل لانه در اروپا و من شنیده ام هرگز یک کلمه در مورد آن تا زمانی که پس از انسان های مراسم تشییع جنازه.) آنها را تحسین و ارزش نگرفته swagger, the rock-solid اعتماد به نفس و آرام رزرو از چنین فرهنگی به عنوان قهرمانان John Wayne سبز کلاه بره سرهنگ مایک کربی و سیلوستر استالونه را جان رمبو (همچنین آن را به عنوان معلوم سابق سبز کلاه بره.)

آنها به عنوان یک انجمن روانشناسی آمریکا از ویژگی های آنها را توصیف مردانی که پایبند به هنجارهای مانند “سختی تسلط خود-اعتماد به جنس مخالف رفتارهای محدودیت عاطفی بیان و اجتناب از به طور سنتی زنانه نگرش و رفتار.” اما من نیاز به یک متخصص مطالعه به من بگویید این; آنها مردان مانند پدر مرحوم من و دوستان خود را که قابل درک است که یک کلمه است که پیوند خود را و است که دست دادن معنی چیزی. هستند مردانی که هنوز هم این باور در یک روز کار برای یک روز دستمزد است. آنها احساس می کنید که شما هرگز نباید با تشکر از مرد دیگری که او در دست شما یک چک که شما به دست آورده است. آنها شانه ترین بار در سکوت—شاید به ناسالم درجه—و می دانم که وجود دارد این است که افتخار در ساخت یک زندگی صادقانه و بالا بردن یک خانواده است.

نه هر طبقه کارگر نر رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و نه همه آنها باید این صفات ، و من حاضر نیست این باورها و نگرش یکنواخت فضیلت در خود را دارند. برخی از این سنتی مردانه فضائل یک تیره از طرف: سختی و تسلط تبدیل به قلدری و سوء استفاده از اعتماد بنفس می شود انزوا; سکوت می شود درونی خشم. نه من اشاره کرد که شجاعت و صداقت و احترام اقتصاد از کلمات یک بیت از عفت و تمایل به مسئولیت همه فضائل باارزش توسط خود شناسایی کلاس سخت کار کردن مردان, این, ایستاده, بچه ها میان که من مطرح شد.

و در عین حال بسیاری از همین مردان انتظار می رود که هیچ یک از این ویژگیها را از مغلوب ساختن پیشی جستن که بیهوده بزدلانه دروغ مبتذل jabbering لاف زن. قرار داده راه دیگر به عنوان یک سوال من خواسته اند بسیاری از مردان من می دانم: که مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد خود را پدر و پدر بزرگ را محترم?

من باید از اینجا که من هستم نه انتقاد از تهمت آشکار فقدان مردانگی تنها به خاطر او نیاید من حس شخصی maleness. او البته. اما پس از آن دوباره زیادی در مورد رئیس جمهور نیاید من به عنوان یک انسان به عنوان یک مسیحی به عنوان یک آمریکایی. نه من این مشاهدات به عنوان یک مدل نقش مردانه فضیلت است. من در هر راه نابالغ cad به عنوان یک مرد جوان. در اواخر میانسالی من هنوز هم مبارزه با ابدی مسائل مردانگی از جمله آنچه در آن به معنی یک پدر خوب و به خصوص برای بار دوم در اطراف پس از شکست در ازدواج پس از در حال حاضر.

و حقیقت گفته شود, من در خصوص “مردانه”. من پوشیدن کفش ایتالیایی با کمی نخ. من برنامه من کوتاهی مو در بوستون نوبوری خیابان هفته در پیش است. دوش من پر است از صابون و شامپو ادعا بوی مانند “توتون و تنباکو و کارامل” و من کرم اصلاح کرده, ترنج در آن هر آنچه که است. و من بیش از حد صحبت.

من آزادانه قبول که من عبور نمی کند جمع اوری شده توسط استاندارد ترین تهمت حامیان. دوباره چه توطئه من این است که نه باید مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان نویسنده ویندزور مان اشاره کرده است تهمت رفتار در راه است که بسیاری از طبقه کارگر مردان خواهد بود: “او می پوشد bronzer دوست دارد طلا و شایعات بی اساس است و با وسواس خود را ظاهر فیزیکی whines به طور مداوم نمی تواند خود را کنترل احساسات ساعت در طول روز تلویزیون برخوردار رژه و تزئینات داخلی و استفاده می شود برای فروش عطر.”

من یک روانشناس و من نمی توانم داوری تئوری های نر رفتار که ممکن است توضیح برخی از این. دیگران تلاش کرده اند. دو محقق که به عقب نگاه کرد و در انتخابات ریاست جمهوری 2016 پیشنهاد کرد که برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن بيشتر در مناطق که در آن وجود دارد بیشتر در جستجوهای اینترنتی برای موضوعاتی مانند “اختلال نعوظ” “چگونه برای به دست آوردن دختران” و “بزرگ شدن آلت تناسلی مرد” از در نرم افزار-هیلاری مناطق از کشور است. (امیدوارم که همبستگی است نه علیت.) این ایده که نا مردان حمایت قلدر و authoritarians است که به سختی جدید; به یاد بیاورید که یکی از جورج اورول شخصیت در سال 1984 را رد کرد و تمام “راهپیمایی بالا و پایین و تشویق و تکان دادن پرچم” به عنوان “به سادگی فیلم gone sour.” برای کاهش این همه به جنسی ناکافی اما خیلی facile است. آن را نمی تواند توضیح دهد که چرا میلیون ها نفر از مردان دنبال راه های دیگر زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن عمل در راه آنها به طور معمول پیدا کردن شرم آور است. نه این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرد بد و به همین دلیل است که افرادی که از او حمایت هستند یا شستشوی مغزی و یا همچنین مردم بد مفید است. او و برخی از آنها هستند. اما که نمی تواند توضیح دهد که چرا مردان که به طور معمول طرد کسی مثل مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به آغوش او.

به منظور فکر می کنم در مورد اینکه چرا این آقایان حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن ابتدا باید درک چگونه عمیقا آنها خیانت تعریف خود را از مردانگی به دنبال بیشتر از نزدیک در معایب آنها باید در اصل پیدا کردن شورش.

است تهمت محترم? این است که به طور معمول حاضر به پرداخت مردم کار خود را به علت دستمزد و سپس lawyered آنها را به زمین زمانی که آنها در اعتراض به اینکه بهره برداری است. مغلوب ساختن پیشی جستن غنی در مرکز شهر قلدر مرتب کردن بر اساس اکثر مردان معمولا نفرت.

است تهمت شجاع? درباریان مانند ویکتور دیویس هانسون را در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن به قهرمانان بزرگ از گذشته از جمله جورج پاتون آژاکس و غربی gunslingers از سینمای آمریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود mused در مورد چگونه او می شده اند خوب به طور کلی. او حتی رویا پردازی در مورد چگونه او را متهم به وسط مدرسه تیراندازی در پارک فلوریدا بدون سلاح. “شما نمی دانید تا زمانی که شما آن را تست,” او گفت: در جلسه با فرمانداران دولت فقط چند هفته پس از قتل عام “اما من واقعا اعتقاد دارم که من می خواهم در اجرا وجود دارد, حتی اگر من یک سلاح و من فکر می کنم بسیاری از مردم در این اتاق انجام داده اند که بیش از حد.” واقعا مردم شجاع هرگز به شما بگویم که چقدر شجاع هستند. من شناخته شده اند بسیاری از جانبازان و هیچ یک از آنها extols خود شجاعت. چه چیزی آنها را نجات داد و آنها را به شما بگویم که بود خود را به آموزش و کار تیمی. برخی شاید دلیرترین—ضجه و زاری کردن که آنها قادر به انجام بیشتر برای رفقای خود را.

اما حتی اگر ما بهانه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن گاه به گاه اغراق واقعیت این است که تهمت آشکار ترسو. او دو خاص ترس: قدرتمند مردان و زنان هوشمند.

هر زمان که او در این شرکت از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به بیشترین انقباض غیر ارادی ماهیچه القا مثال او مشخصه cowers. تلاش خود را برای ارضاء خود با پوتین در حال شرم آور است به خصوص با توجه به نحوه زحمت پوتین می تواند خم مغلوب ساختن پیشی جستن به او خواهد شد. زمانی که رهبر رو مغلوب ساختن پیشی جستن به تنهایی در اجلاس سران در هلسینکی او ترس او بد است که در پس از آن در کنفرانس مشترک مطبوعاتی پوتین با لبخند خوش در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده علنا در زمان کلام سابق KGB افسر خود را بیش از سازمان های اطلاعاتی.

نیز به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است بارها و بارها در میان COVID-19 بحران او مشتاق به انتقاد از چین تا زمانی که او خواسته است در مورد رئیس جمهور چین. در این دوره از همان چند دقیقه صدای شیپور حمله خواهد کرد چین—خود روش ارجح برای فرار از مسئولیت برای امریکا فاجعه واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس—و سپس او را پر حرفی کردن در مورد چقدر او را دوست دارد رئیس جمهور یازدهم به شدت به دنبال برای جلوگیری از دادن جرم به حزب کمونیست چین ،

این مربوط به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین مشکلات قابل توجه این است که او هرگز نمی تواند به توقف صحبت کردن. قدیمی مدرسه استاندارد مردانگی این است که قوی و سکوت نوع مثل گری کوپر در روز یا تام هاردی امروز. مغلوب ساختن پیشی جستن, مقایسه است و نه قوی و نه قادر به سکوت.

و هنگامی که برگ برنده مذاکرات بیش از حد او به پایان می رسد گفت: چیزهایی که بیشتر کلیشه ای مردانه مردان نمی خواهم که او را سقوط در عشق با کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد. “او نوشت: من زیبا, حروف, و آنها حروف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تجمع در غرب ویرجینیا. “ما در عشق سقوط کرد.” یکی فقط می توانید تصور کنید که این واکنش در میان طبقه کارگر سفید مردان اگر باراک اوباما یا هر رئیس جمهور آمریکا صحبت کرده بود در مورد سقوط در عشق با یک خارجی رهبر. (جورج دبلیو بوش یک بار گفت که او را دیدم به پوتین روح او زندگی می کردند هرگز آن را در میان منتقدان خود را.)

این است که تهمت مردی که زنان احترام می گذارد? این چیزی است که امن و مردانه مردان انتظار می رود به خصوص از یک شوهر و یک پدر و دو دختر.

ترک کنار برای لحظه ای که طبقه کارگر سفید مردان رئیس جمهور پایه به نظر نمی رسد به مراقبت است که تهمت امر با یک ستاره پورنو در حالی که همسر او به خانه بود با یک نوزاد جدید چیزی است که بسیاری از آنها احتمالا ضرب و شتم خود را برادر در قانون بی معنی اگر او آن را به خواهر خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان مرد و زن در حال حاضر تصمیم به بهانه این و دیگر کثیف قسمت.

زنان به وضوح ترساندن مغلوب ساختن پیشی جستن. شما لازم نیست که به کلمه من برای آن را. “دونالد ندارد با” سناتور تد کروز گفت: در سال 2016 نامزد که در حمله کروز را به عنوان زشت اما که در حال حاضر قهرمان خود را به عنوان رئیس جمهور. “زنان قوی ترساندن دونالد. مردان واقعی نمی سعی کنید به گردن کلفت زنان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد هرگز بیشتر ترس و نا امنی از زمانی که زنان او سوال. اضطراب خود را در چنین لحظات—برای مثال زمانی که او در زن خبرنگاران در کاخ سفید اتاق مطبوعات—قابل لمس است. او خود را آغاز می شود معمول تپش دفاعی حرکات دست از بازی های خیالی آکاردئون به دست برگزار شد تا با یک فر انگشت کوچک انگشت مانند برخی از تقلید مسخره امیز از یک ملکه کانگستر در حالی که او stammers کردن کلامی کاه انفجار “ببخشید” و “آماده ای؟”

آیا تهمت قبول مسئولیت و نگاه کردن برای تیم ؟ نه در حداقل. در این مجموعه او نمایشگاه یکی از مهمترین unmanly از رفتارهای او یک blamer. هیچ چیز برای همیشه تقصیر او. در این میان فاجعه او ستایش خود را در حالی که روشن حتی خود وفادار ترین هواداران بدون یک لحظه تردید. مردان در سراسر امریکا بودند که اجتماعی توسط تیم ورزشی که زندگی مبتنی بر اصل نشان دادن و انجام این کار به طور مستمر به بهانه یک مرد که به طور مستمر به بهانه ای خود را. این ریاست جمهوری تعریف شده است نه توسط Ed Harris را تیره و تار زیر و بمی صدا در آپولو 13 که “شکست یک گزینه نیست” اما توسط یکی از شرم آور ترین سخنان یک مدیر اجرایی در تاریخ آمریکای مدرن: “من هیچ مسئولیتی در همه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان می تواند استدلال می کنند که او فقط یک مرد افراد مشهور که خام صحت نیاید پر افاده elitists اما تجدید نظر به جو به طور متوسط. قیاس در اینجا این است که کسی مانند هوارد استرن است که شناخته شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن سال شده است و بت توسط مردان جوان در سراسر امریکا است. استرن cavorted با رابطه گفت: تکان دهنده و نژادپرستانه چیز بود و در راه او زندگی id از هر ناسازگار است.

هر آنچه شما فکر می کنم استرن اما او خیلی بیشتر از یک مرد با هر تعریف از مغلوب ساختن پیشی جستن. برای یک چیز سخت گیر است و اغلب خود effacing در افراطی است که هر دو بخشی از خود را عمل می کنند و یک منبع از جذابیت او دارای. استرن به طور معمول جوک در مورد ناکافی بودن مرد خود را وقف. مغلوب ساختن پیشی جستن اما رفت و به درد به اطمینان این کشور—در وسط ریاست جمهوری اولیه بحث—که تجهیزات خود را به “مشکلی نیست.” استرن می داند که چگونه به خود توده در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن یک ندبه آژیر از شکایت.

مهم تر استرن قادر است از درون گرایی و دارای یک مقدار مشخصی از خود آگاهی و کیفیت مهم برای هر مادر و فرد سالم است. استرن که یک بار تشویق تهمت antics در حال حاضر به نظر می رسد نگران است. او پیشنهاد کرده که تهمت بود دچار آسیب های روانی خود در دوران کودکی و پدرش. “او مشکل با همدلی” استرن گفته سی ان ان اندرسون کوپر. “ما می دانیم که. و من آرزو می کنم او می خواهم به روان درمانی است. من می خواهم به تو افتخار او اگر او و او شکوفا می شوند.” (استرن تایید جو بایدن در ماه آوریل است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن است هرگز برای دریافت درمان. اما استرن مشاهده و باز کردن درب به یک بهتر توضیح که چرا با وجود تمام whiny شکایت خود را pouty رفتار و معنی-دختر توییتهایی—مغلوب ساختن پیشی جستن طبقه کارگر رای دهندگان او را ببخش.

مغلوب ساختن پیشی جستن عدم مردانگی این است که در مورد بلوغ. او مردانه نیست چرا که او یک مرد است. او یک پسر است.

به یک مرد است که به یک فرد بزرگسال به میل خود تصمیم می گیرید به عنوان St. Paul نوشت به “دور قرار داده کودکانه چیز است.” یک دلیل وجود دارد که پیتر پن یک داستان در مورد یک پسر و سندرم پس از آن است که در مورد مردان. نه همه رشد می کند تا به عنوان سن آنها.

نباید تعجب پس از آن که مغلوب ساختن پیشی جستن یک قهرمان به یک فرهنگ که در آن بسیاری از مردان در حال حاضر به دام افتاده در دوران جوانی ابدی. و به خصوص برای مردان که احساس زندگی ممکن است باید آنها را تصویب که fondest خاطرات هستند که ریشه در جایی شخصی خود تعجب می کنم سال از مدرسه ابتدایی تا دبیرستان فارغ التحصیلی مغلوب ساختن پیشی جستن یک راه رفتن لغزش اجازه به شانه مسئولیت مردانگی.

درخواست تجدید نظر به افراط در چنین ریاکاری باید زیاد است. تقلب در همسر خود را ؟ هیچ مشکل. شما می توانید تجارت خود را در برای داغ خارجی مدل 20 سال جوانتر. است که یک پدر به فرزندان خود را بیش از حد طاقت فرسا یک بار برنامه خود را? اجازه مادران آنها را افزایش دهد. پول مشکلات ؟ همه آنها است; فقط به پدر خود را به نوشتن برای شما یکی دیگر را بررسی کنید. ناراحت است که شهر خود و یا در محل کار خود تبدیل شده است متنوع تر? آن را خاموش قفسه سینه خود را: راه آهن در مورد زنان و مکزیکی و آمریکایی های آفریقایی تبار در اراده و جرات هر کسی به تناقض شما.

مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه توانمندسازها انجام بهترین خود را به ساحل تا داستانی که تهمت و مردانی که به دنبال او هستند ماچ از مردان است. سابق کاخ سفید مشاور سباستین گرکا یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین اختصاص داده شده sycophants توصیف کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “مرد مرد” با وجود این واقعیت است که تهمت هیچ سرگرمی یا منافع مشترک برای بسیاری از مردان آمریکایی دیگر از جنس. در این باند از Sweathogs, گرکا است آرنولد Horshack به مغلوب ساختن پیشی جستن وینی Barbarino همیشه توصیف او را به عنوان ترین آلفا آلفا. برای گوش دادن به گرکا و دیگران در Trumpworld رئیس جمهور می تواند به نوبه خود دشمنان خود را به خاکستر طریق محض تستوسترون بیش از حد. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان حتی airbrushed رئیس جمهور صورت بر روی بدن از هر دو رمبو و راکی Balboa. (رئیس جمهور خود را approvingly ترجمه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان راکی الگوی رفتاری.)

گرکا تلاش می کند به فوتبال همان نقش خود است. عکس او را حمل اسلحه و پوشیدن جیر جلیقه و نما در کنار خود underpowered حومه موستانگ در حال حاضر اینترنت, افسانه ها دقیقا به این دلیل که خیلی مسخره است. اما او یک مثال خوب از اینکه چگونه بسیاری از مردان که در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را بدل به کودکانه کاریکاتور از خود. آنها بیش از حد کوچک پسر بازی در حال دشوار اما گریه خود را در مورد قربانی در دست لیبرال نخبگان اگر آنها در معرض انتقاد از هر نوع.

من نمی دانم چقدر از این می تواند توضیح دهد مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه پشتیبانی در میان طبقه کارگر سفید زنان است. (تعداد کسانی که در حال حاضر رو به کاهش است.) اما شاید این زنان هم توجه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان فقط یک مشکل تر و بازیگوش مرد-کودک در زندگی خود به جایگزین شود و ببخشند.

بهترین مثال از زنان به او منتقل شد و پس از Access Hollywood نوار آمد به نور در پاییز 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن شده در صوتی و لاف زدن در مورد قادر بودن به اتوبوس زنان چون او معروف بود. رهبران جمهوری خواه پاچه همانا این سطح از ابتذال آنها استدلال می کشند تهمت شانس با رای دهندگان.

در عوض زنان نشان داد تا در تظاهرات با پیراهن های فلش با اشاره درست به جایی که تهمت می تواند آنها را با شتاب.

Melania Trump, برای بخش او وحی دفاع boyishness از آن همه است. “گاهی اوقات من می گویم من دو پسر در خانه” او در آن زمان گفت. “من جوان پسر من و شوهرم. اما من می دانم که چگونه برخی از مردان صحبت کنید و این که چگونه من آن را دیدم.” زن تهمت حامیان آنها مصاحبه در تلویزیون ملی و در غم پذیرش در مورد وضعیت خانواده های آمریکایی—به نظر می رسید اشتباه در مورد چرا تهمت می تواند در نظر گرفته شود هیچ بدتر از مردان در اطراف آنها.

به خاطر دارم یکی از گفتن یک خبرنگار که پسرش صحبت کردیم که راه در مقابل او در همه زمان ها. بخشی از چگونه من اجتماعی به مردانگی بود دانستن که اگر من صحبت کرد که در مقابل من اواخر مادر—ایرلندی آمریکایی از یک فقیر background—او را ساخته اند گوش من حلقه با کف دست زدن او می خواهم به من داده اند.

در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن را ادامه خواهد داد به عمل مانند یک پسر بچه کوچک و پایگاه رای دهندگان خواهد شد که ماندن با او به پایان خواهد او را ببخشید. هنگامی که یک مرد رشد کرده است بالند در مورد شجاع بودن آن است unmanly و لحنی; زمانی که یک پسر کوچک می کشد از یک مقوا شمشیر و روابط یک حوله به دور گردن خود را مانند یک اسکودوی کیپ آن یابم. هنگامی که یک زن ثروتمند و قدرتمند پیرمرد whines در مورد چگونه ناعادلانه او درمان ما اخم کردن و قضاوت; زمانی که یک پسر بچه کوچک snuffles در اشک خود را و می گوید که او مورد آزار واقع شدند—درمان بدتر از آبراهام لینکلن حتی ما به راحتی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است unmanly چرا که او انتخاب کرده است هرگز برای تبدیل شدن به یک مرد. او دارای اب و هوای چند آزمایش هایی که ایجاد یک فیلم از هر نوع. او به جای طبقه کارگر آمریکا را ناکارآمد و هواداران خود مرد و زن به طور یکسان تبدیل شده اند نگران پدر و مادر توضیح آنچه یک پسر خوب او به وحشت معلمان حتی در حالی که او همچنان به مجموعه آتش سوزی در راهرو سمت راست خارج.

من فکر می کنم که کار مردان نوعی مطرح شده به عنوان من می دانم چه نوع از “مرد” مغلوب ساختن پیشی جستن است. و هنوز ارضاء آنها را از دیدن ناروا به خشم دراندازد بقیه کشور است به اندازه کافی برای به دست آوردن خود زیاده روی است. من شک دارم که مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها همان نظر است. شاید هوارد استرن از همه مردم, بهترین گفته: “چیز عجیب و غریب در همه این مردم تهمت بیزار بیشتر او را دوست دارم بیشتر. افرادی که رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای اکثر … او می خواهم شدن به آنها است.” تراژدی این است که آنها نه تنفر و او را در بازگشت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme