دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد Globalist پاسخ به جهانی Coronavirus

President Donald Trump.
در برخی از نقطه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اداره خواهد شد و باید اذعان کرد که حقایق علمی هستند نه ایجاد یک رسانه دوز و کلک.عکس توسط اندرو Caballero-رینولدز / خبرگزاری فرانسه / گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بیشتر نامنظم و intemperate انسان همیشه به اشغال ریاست جمهوری, اما وقتی که می آید به حفاظت از بهداشت عمومی از آمریکایی ها و اقدامات او شده واجب سازگار است. پس از روز او در زمان دفتری تهمت خستگی ناپذیر کار کرده به محدودیت بودجه از بین بردن تیم از کارشناسان و قطع تقریبا هر استراتژیک-برنامه ریزی و ابتکار لازم را برای دفاع از کشور در برابر این نوع اجتناب ناپذیر بیولوژیکی حمله است که ما در حال حاضر چهره.

ویروس ها بی نهایت فراوان تر از انسان; آنها هیچ علاقه ای به سیاست و یا جغرافیا و نه آنها از هر لحاظ برای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات آمریکا استثنایی و یا تمایل خود را به ساخت دیوار. به شدت محدود کردن توانایی ما برای مهار گسترش موجودات زنده است که برای اولین بار به نظر می رسد بر روی زمین حداقل یک میلیارد سال پیش و در مجموع همیشه ارائه ماندگار ترین تهدید برای بشریت می تواند بیشتر سخاوتمندانه تواند به عنوان یک عمل رادیکال نزديك است. (اکثر برآوردها نشان می دهد که آبله, تنها ویروس انسانی است که ما باید ریشه کن کرد, کشته به نیم میلیارد نفر در قرن بیستم به تنهایی.)

رئیس جمهور می داند بنابراین کمی در مورد بیماری های عفونی که در روز چهارشنبه طی یک کنفرانس خبری که در آن او به نام معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان coronavirus تزار تهمت اذعان کرد که او شوکه شده بود به یاد بگیرند که آنفلوانزا جان بین حدود سی تا هفتاد هزار نفر در سال در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در حالی که ایستاده در کنار Anthony S. Fauci که برای چندین دهه به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است دولت برجسته ترین و قابل اعتماد اقتدار در افراد اعم از ایدز به سارسابولا و آنفلوانزا است. Fauci است با احتیاط اما این نگاه در چهره خود را نمی تواند پنهان کردن خود را در شوک شنیدن جمهور خود توصیف germaphobe, با تکبر راه رفتن است که او می داند هیچ چیزی در مورد بیماری هایی که به طور مداوم تهدید مردم انتخاب شد به منجر شود. (همیشه آرام اما صادقانه سخنگوی Fauci رزرو شده بود به نظر می رسد این جمعه در تمام اخبار تلویزیون را نشان می دهد. روز جمعه پنس را به او گفت برای خروج از هر یک از آنها)

نه هشدار در مورد آینده تهدیدات بیولوژیکی و یا شواهدی از کسانی که ما در حال حاضر با آن مواجه مانند سارس, MERSو آنفلوانزا را محدود به تهمت و دولت اجبار برای پایان دادن به سلامت برنامه های طراحی شده برای محافظت از مردم است. کمتر از یک ماه پیش و یک هفته پس از COVID-19 شده بود به رسمیت شناخته شده به عنوان یک ویروس همه گیر بالقوه دولت پیشنهاد بودجه ای که برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای کاهش بیست و پنج میلیون دلار از اداره بهداشت عمومی آمادگی و پاسخ و همچنین هجده میلیون دلار از بیمارستان آمادگی برنامه.

مهمترین دولت نیز اقدام به قطع بیش از هشتاد و پنج میلیون دلار بودجه برای مرکز ملی در حال ظهور و زئونوز بیماری های عفونی. بیماری های زئونوز از جمله COVID-19, سارسو MERSناشی از ویروس ها است که پرش از حیوانات به انسان است. رمان ویروس ها به خصوص تهدید است چرا که ما هیچ آنتی بادی برای دفاع در برابر آنها. این هفته من سه خواسته ارشد دولتی و مقامات بهداشت در مورد کاهش به این برنامه ها. هیچ کدام صحبت می کنند در رکورد برای ترس از عذاب اما هر یک به آسانی به توافق رسیدند که برنامه های هر دو ضروری است و در حال حاضر به شدت با کمبود بودجه روبرو شده. حتی در این موارد زمانی که کاخ سفید اختصاص داده است مقدار کمی از پول برای بهداشت جهانی امنیت آن گرفته شده منابع مالی آن از دیگر برنامه های ضروری. (در سال 2019 به عنوان مثال دولت قطع پنجاه و هشت میلیون دلار از اساسی ایالات متحده آمریکا ایدز مکانیزم بودجه های Ryan سفید برنامه برای اضافه کردن پول برای مواد مخدر بیماری همه گیر.)

مبارزه با همه گیری است که یک بازی با حاصل جمع صفر; شما نمی تواند چشم پوشی یکی برای دفاع در برابر دیگری. چنین پاسخ خطرناک است اما از این دولت و نه غیر معمول. در سال 2018 به عنوان لوری گرت امتیاز در آموزنده مقاله در شماره اخیر سیاست خارجی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کار اخراج دولت در کل همه گیر-واکنش زنجیره ای از فرمان از جمله کاخ سفید و کارکنان مدیریت. در واقع یکی از جان بولتون اولین اقدامات پس از تبدیل شدن به امنیت ملی و مشاور بود به اخراج از شورای امنیت ملی جهانی بهداشت تیم به رهبری توسط دریادار تیموتی mary smith به طور گسترده ای مورد احترام عمومی-کارشناس بهداشت. جدید شیوع ابولا اعلام شد در کنگو در مارس 8, 2018, آخرین روز خود را در دفتر. او نه جایگزین شده است.

همان سال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع به پاره کردن خارجی-بیماری-نظارت برنامه ای است که دولت اوباما در حال تاسیس در پاسخ به شیوع بیماری ابولا در آفریقا است. این برنامه به عنوان سیستم هشدار زودهنگام برای تشخیص همه گیر جهانی تهدیدات و این کمک به محدود کردن میزان در سال 2017 شیوع ابولا در کنگو که همراه با چین یکی از کشورهایی است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گرفت دیگر لازم برای نظارت بر. همانطور که با بسیاری از بهداشت عمومی برنامه های آمادگی نیاز به سیاستگذاران به تمرکز بر روی آینده است. از جمله سرمایه گذاری ایجاد نمی بازده فوری یا آشکار نتایج. اما نه موشک-سیستم های دفاع. با این وجود و این اعمال نه تنها به دولت فعلی—ما به طور مستمر بین ما و نظری نیاز به محافظت در برابر خطرات آینده و ما بسیار واقعی و بی تفاوتی به چیزهایی که به نظر نمی رسد ما را تهدید می کند در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ شده است و هر دو قابل توجه و تعجب آور است. معاون رئیس جمهور پنس مرد در حال حاضر در شارژ نیز سابقه مستند علمی کره زمین ، عمومی-بهداشت اقدام است که او بهترین است برای شناخته شده رخ داده است در سال 2015 زمانی که او فرماندار ایندیانا است. رو به بدترین H. I. V. شیوع در آن دولت تاریخ بود که در حال گسترش وریدی دارو کاربران پنس را رد کرد و مقامات بهداشت فدرال’ مشاوره برای معرفی یک تمیز-تعویض سوزن برنامه. آن را تا بیش از دو ماه بعد که در طی آن زمان اپیدمی جدی تر شد که او در نهایت مجاز یک برنامه.

در روز جمعه در خصوص سنگدلانه عمل سیاسی بی تفاوتی به این بیماری همه گیر در میان ما اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney مشخص رسانه ها گزارش coronavirus به عنوان تلاش برای “پایین آوردن رئیس جمهور.” در برخی از نقطه, یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد شد و باید اذعان کرد که حقایق علمی—مانند تعداد افراد آلوده و بیمار یا در حال مرگ هستند نه ایجاد یک رسانه دوز و کلک. تا آن زمان و تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او همچنان به دروغ ما در مورد توانایی حاوی یک ویروس است که ما هنوز حتی به طور کامل درک تعداد افرادی که سقوط بد و مرگ تنها می تواند رشد کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>