دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و باعث

Michael S. ویلیامسون / واشنگتن پست / گتی

قدیمی وجود دارد بیان wryly مستقر در سراسر جنوب: خدا را شکر می سی سی پی و یا ما می تواند در همه چیز.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر پشت سر حتی می سی سی پی. هفته گذشته فرماندار تیت ریوز امضا و به قانون اندازه گیری است که حذف خواهد شد مؤتلفه نبرد پرچم از پرچم. این آخرین پرچم دولت در کشور شامل مؤتلفه طراحی هر چند دیگران حفظ منابع است. رئیس جمهور در عین حال هنوز هم شکایت در مورد تصمیم گیری برای حذف پرچم.

در یک شنبه-صبح توییت او حمله سیاه راننده بابا والاس و bashed نسکار تصمیم به ممنوعیت پرچم از مسابقه:

این سطح پهن هرچیزی به دنبال ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته که در آن تهمت اجتناب مرسوم تجدید نظر به وحدت ملی و به جای آن به دنبال تقسیم مردم آمریکا طی سخنرانی در داکوتای جنوبی و واشنگتن هم سخنرانی و مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات دیگر در انجمن های دیگر در طول هفته گذشته نشان می دهد که او به دنبال ملتهب فرهنگ جنگ پیش از انتخابات ماه نوامبر.

وجود دارد هیچ چیز عجیب و غریب در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بهره برداری نژادی و فرهنگی تنش برای پیشبرد خود را; این فیلم داستان زندگی حرفه ای او و قطعا از فعالیت های سیاسی او. هنوز لحظه ای نیز عمیقا عجیب و غریب حتی با اون همه سابقه در ذهن است. یک رئیس جمهور که زد و برنده یک کمپین ساخته شده بر روی نژادی شکایت در حال حاضر به دلیل از دست دادن حمایت رای دهندگان تبدیل شده علیه او در مسئله هسته. به جای تنظیم, البته, اما, مغلوب ساختن پیشی جستن است و اصرار بر صحبت کردن بیشتر در مورد آن به نظر می رسد داده اند تا بر اساس این ایده از قانع کردن رای دهندگان در دسترس نباشد.

این عمیق طنز از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. او اسیر کاخ سفید با یک کمپین بر اساس نژادی واکنش و اکنون پس از نزدیک به چهار سال از اظهارات نژادپرستانه و تجدید نظر, واکنش به, واکنش ممکن است عذاب مبارزات انتخاباتی خود.

آن را دشوار است به فکر می کنم یک لحظه در تاریخ اخیر زمانی که آمریکایی ها بودند بیشتر تقسیم یا جسمی به لطف coronavirus همه گیر و یا سیاسی. روز استقلال است, بعلاوه, ساده ترین مناسبت برای یک رئیس جمهور برای تجدید نظر به وحدت ملی و احساسات گرم و حمام افتاب گرفتن در آن تب و تاب بودن گرم. در عین حال تهمت نمی تواند و یا نمی خواهد انجام دهد. در کوه راشمور در جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت:

اوباش خشمگین در حال تلاش برای پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرستانها ما. بسیاری از این مردم هیچ نظری ندارم که چرا آنها در حال انجام این کار, اما برخی می دانید دقیقا آنچه که آنها انجام می دهند. آنها فکر می کنم مردم آمریکا در حال ضعیف و نرم و تسلیم است. اما مردم آمریکا قوی هستند و افتخار و آنها را اجازه نمی دهد کشور ما و همه ارزش های آن, تاریخ و فرهنگ گرفته شود از آنها.

در یک سخنرانی در کاخ سفید در روز شنبه او زده شبیه یادداشت: “ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال چپ های مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران و افرادی که در بسیاری از موارد باید مطلقا هیچ سرنخی چه چیزی آنها انجام می دهند.”

تهمت نیز اعلام کرد که عجیب و غریب و به احتمال زیاد chimerical برنامه ریزی برای ساخت یک ملی مجسمه سازی باغ جشن آمریکایی قهرمانان. و بعد از او هزینههای دو تیم های ورزشی حرفه ای است که با توجه به تغییر نام خود را در حالی که همچنین ارائه یک خنگ حمله سناتور الیزابت وارن:

عنصر مشترک در سراسر این اظهارات این است که تجدید نظر به یک ما مقابل آنها جهان بینی. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نشان داده است در گذشته آن را مفید گوناگون تعیین. آن را فقط به اندازه کافی مبهم به ترک احتمالات—نژاد و قومیت ها و شهرهای مختلف در مقابل مناطق روستایی “دولت عمیق” در مقابل مردم Q پیروان در مقابل هر کس دیگری در سمت چپ در مقابل راست و فقط خاص به اندازه کافی اجازه می دهد تا هر تعداد از گروه های خود را در آن است. آنچه متحد همه این گروه جالب اینجاست که بخش: مغلوب ساختن پیشی جستن است و سوراخ سوراخ شدن برخی از آمریکایی ها در برابر دیگران است. جایی که او یک بار گفت: “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” رئیس جمهور در حال حاضر می بیند در سمت راست تنها یک طرف.

هر چند تهمت به مدت طولانی تمایل به مشاهده خود نه به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده, اما به عنوان رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان ضروری برای گسترش پایگاه خود را از حمایت فوری تر از همیشه. رئیس جمهوری دوخته خود را از انتخاب مجدد امیدوار است در شور و شوق از حرارت خود را از حامیان اما در حال حاضر پایه خود را کاهش است. بدن در حال رشد از رای گیری نشان می دهد که رای دهندگان طرفدار حزب دموکرات جو بایدن در ماه نوامبر. پایه استراتژی همیشه مورد نیاز مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن یک مسیر باریک و در حال حاضر که مسیر باریک تر هنوز هم.

به جای در نظر گرفتن مراحل را برای گسترش حمایت خود را از این تهمت تیم در حال حاضر با توجه به در برد هر کسی را به عقب. آسوشیتد پرس گزارش داد دیروز که مبارزات انتخاباتی خود را است

مبتنی بر این باور است که تعداد کمی از رای دهندگان که نمی خواهم تهمت می تواند متقاعد به نوسان پشت سر او در حال حاضر پس از موفقیت نهفته در ایجاد انگیزه کسانی که هنوز با او.

طرح: اولین درایو نظرات منفی در مورد بایدن که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معتقد است که دوست داشت شاید 60 درصد از کشور اگر tepidly. دوم در این نظریه که تا حد زیادی بی دریغ 40 درصد از این کشور را از رئیس جمهور تهمت خدمت می کنند تا سیاست ها و شعارهای به تولید به اندازه کافی شور و شوق به نوبه خود که در خلال این کشور برای رای دادن.

اگر این برای تلفن های موبایل آشنا است چرا که این راهکار تهمت زد چهار سال پیش. او متوجه شد که او نمی نیاز به پیروزی در اکثر کشور و در واقع او نمی: هیلاری کلینتون برنده رای مردمی نزدیک به 3 میلیون رای. اما تهمت بود قادر به بهره برداری منفی از دیدگاه کلینتون, تشدید آنها و استراتژیک سرکوب رای کافی برای اجرای هوشمندانه کالج انتخاباتی متمرکز بر استراتژی است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است reliving که انتخابات سال خود را ناراحت پیروزی باقی مانده است به یک جزء اصلی از نظرات عمومی و tweets—و آن را برای برخی از دلیل است که او می خواهم سعی کنید به استفاده از آن دوباره.

آن اوایل در این انتخابات (اگر آن را احساس می کند مانند آن در جریان بوده است برای همیشه) و مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم ممکن است قادر به متوقف کردن همان ترفند. در حال حاضر آن کار نمی کند مانند آن را یک بار انجام داد. در حالی که این درست است که بسیاری از رسانه ها در پوشش یک پیروزی کلینتون به نظر می رسد مانند یک نتیجه گیری وجود دارد علائم هشدار دهنده ضعف او برای برخی از زمان و بایدن در حال حاضر انجام بهتر در بسیاری از کسانی که به جبهه ها. این presumptive دموکراتیک نامزد دارای یک بزرگتر منجر شود و بیشتر سازگار و او را به تهمت لبه در کلید جمعیتی از جمله سفید رای دهندگان و رای دهندگان.

دلیل این که من نوشت: هفته گذشته است که رای دهندگان را به وحشت انداخته مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و نژاد مسائل و تظاهرات بود. رئیس جمهور unfavorability امتیاز بالا باقی می ماند اگر در آن محدوده نرمال و رای دهندگان هنوز هم او را به نمرات بالا در اقتصاد اما شده است وجود دارد بسیار زیاد در تغییر نظر در مسابقه. سفید رای دهندگان باید ذهن خود را تغییر و آنها دیگر با رئیس جمهور—اما او چسبیده به همان نقاط صحبت کردن.

در سال 2016 بسیاری از منتقدان بر این باور ساده لوحانه معلوم شد که مبتنی بر نژاد کمپین یک یادگاری از دهه 1960 و دیگر نمی تواند کار کند. در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک یادگاری از 2010s که ممکن است دیگر کار می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد بابا والاس نمونه ای از تغییر. در پاییز سال 2017 تهمت شروع نرده برابر سابق کارفرمایی khezri و به طور موثر خود را در برابر خوردگی NFL. در تابستان سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن است یک بار دیگر اهریمنی یک ورزشکار اما این بار او را سوراخ سوراخ شدن خود را در برابر نسکار بسیار محافظه کارانه تر (کوچکتر) نهاد و او را در پیدا کردن خود را در طرف اشتباه از بحث با ورزش رهبران ممنوعیت پرچم و درایور آن صف آرایی در اطراف والاس. (به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای یک “جعل” اف بی آی به این نتیجه رسیدند که طناب دار گزارش شده در یک گاراژ بود و نه به معنای تهدید والاس—اما آن را قطعا یک طناب دار.)

وجود دارد به احتمال زیاد یک tranche از رای دهندگان شده اند که عمیقا نقل مکان کرد و با اعتراضات پس از جورج فلوید مرگ و کسانی که ناراحت هستند در مورد نژادی و بی عدالتی اما که همچنین ناراحت کننده با iconoclastic اصرار به پاره کردن مجسمه. این است که یک گروه از مردم تهمت احتمالا از دست داد اما می تواند احتمالا بازیابند و در مناسبت او موفق به زمین استدلال خود را در راه است که ممکن است درخواست تجدید نظر به آنها را.

در کوه راشمور مغلوب ساختن پیشی جستن در این گفت: “با پاره کردن واشنگتن و جفرسون این رادیکال خواهد پاره کردن بسیار میراث که مردان به زندگی خود را برای برنده شدن در این جنگ داخلی; آنها خواهد پاک کردن حافظه است که الهام بخش آن دسته از سربازان خود را برای رفتن به مرگ آواز این کلمات از “سرود نبرد جمهوری’: ‘به عنوان او به مردان مقدس اجازه دهید ما می میرند مردان را, در حالی که خدا در اثر است.’ آنها را پاره کردن اصول که رو لغو برده داری در امریکا و در نهایت در سراسر جهان پایان بد نهاد که تا به حال دامنگیر بشریت برای هزاران هزار سال است.”

این است bellicose با استانداردهای عادی اما آن نسبتا محدود برای مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را جشن اتحادیه پیروزی در جنگ. به ویژه آن نیز prewritten متن برای یک سخنرانی رسمی. وقتی که تهمت می کشد این فرصت را برای رفتن به خارج از, اسکریپت, به بداهه نوازی و یا به صحبت می کنند برای او تقریبا همواره wades به آب های خطرناک و شروع به از دست دادن کسانی که persuadable رای دهندگان. ممکن است او را تهدید به وتو بودجه نظامی اگر نیاز به تغییر نام پایگاه که افتخار مؤتلفه ژنرال. او ممکن است تماس, سیاه زندگی ماده یک “نماد نفرت است.” و یا او ممکن است حمله بابا والاس و جشن مؤتلفه نبرد پرچم. این است که نه تنها فقدان نظم و انضباط تهمت مدافعان گاهی اوقات نسبت به او اما رییس جمهور آشکار خود را ضروری شد. با سرنوشت سیاسی خود را در خط او ساخته شده یک انتخاب به بحث تقریبا به طور کامل در مورد چیزهایی که رای دهندگان دوست ندارم بیشتر در مورد او.

صحبت در محافظه کار مفسر برایان Kilmeade را نشان می دهد رادیو دیروز سناتور لیندزی گراهام در دفاع از هر دو نسکار (“من و زندگی در کارولینای جنوبی, همه زندگی من و اگر شما در کسب و کار مؤتلفه پرچم است نه یک راه خوب برای رشد کسب و کار”) و والاس که او گفت: تا به حال چیزی برای عذرخواهی.

“شما دیدم بهترین در نسکار” گراهام گفت. “هنگامی که وجود دارد یک شانس است که آن را تهدیدی علیه بابا والاس همه آنها بسیج به بابا طرف پس از من خواهد بود به دنبال جشن که نوع نگرش بیش از نگران بودن در مورد این که یک جعل است.”

انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به جشن می گیرند که نگرش در این نقطه از مرزهای توهم. به عنوان گراهام همکار ریک اسکات فلوریدا گفته نیویورک تایمز “او است که او چه کسی است. مردم می دانند که او چه کسی است. شما فکر می کنید او را تغییر دهید؟” اسکات راست: هرگز وجود دارد رفتن به یک تهمت محوری. مغلوب ساختن پیشی جستن همان است که او همیشه است و او در تلاش برای استفاده از همان استراتژی قدیمی در یک رای دهندگان است که از جان گذشته به حرکت می کند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovardaElektronik sigara